↓ k navigaci

Krajský přebor mladších žáků - čtyřky (2018-2019)

Družstva se utkají na každém turnaji o konečné pořadí na 1. až 12. místě. Družstva získávají do tabulky body dle pořadí sestupně od 12 do 1 bodu. Pokud se družstvo turnaje nezúčastní, nezíská žádný bod. V případě rovnosti bodů je v tabulce na lepším místě družstvo s lepším umístěním na posledním odehraném turnaji.

Uskuteční se celkem 5 turnajů. Hraje se v tělocvičnách na 2 vítězné sety.

Upravená pravidla pro čtyřky

Hrací den neděle

Pořadatelé:

1. kolo – 14. 10. 2018: AERO Odolena Voda (3 hřiště)
2. kolo – 11. 11. 2018: Volleyball Nymburk (2 hřiště)
3. kolo – 25. 11. 2018: VK Benátky nad Jizerou (3 hřiště)
4. kolo – 20. 1. 2019: TJ EMĚ Mělník (2 hřiště)
5. kolo – 24. 3. 2019: Kladno volejbal cz (3 hřiště)


1. kolo – 14. 10. 2018

Pořadatel: AERO Odolena Voda

Skupina A
1. v 09:00 Odolena Voda A - Králův Dvůr 1:2 (23,-21,-6)
5. v 09:00 Králův Dvůr - Benátky nad Jizerou B 2:0 (12,22)
9. v 09:00 Benátky nad Jizerou B - Odolena Voda A 0:2 (-20,-21)

Tabulka:

1. TJ Sokol Králův Dvůr 2 2 0 4  :  1 113  :  86 5
2. AERO Odolena Voda A 2 1 1 3  :  2 102  :  104 4
3. VK Benátky nad Jizerou B 2 0 2 0  :  4 75  :  100 0
Skupina B
2. v 09:00 Benátky nad Jizerou A - Odolena Voda C 2:0 (13,13)
6. v 09:00 Odolena Voda C - Kladno A 0:2 (-19,-16)
10. v 09:00 Kladno A - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-22,-17)

Tabulka:

1. VK Benátky nad Jizerou A 2 2 0 4  :  0 100  :  65 6
2. Kladno volejbal cz A 2 1 1 2  :  2 89  :  85 3
3. AERO Odolena Voda C 2 0 2 0  :  4 61  :  100 0
Skupina C
3. v 09:00 Mělník - Kladno C 2:0 (9,17)
7. v 09:00 Kladno C - Odolena Voda B 0:2 (-12,-10)
11. v 09:00 Odolena Voda B - Mělník 2:1 (-17,16,9)

Tabulka:

1. AERO Odolena Voda B 2 2 0 4  :  1 107  :  72 5
2. TJ EMĚ Mělník 2 1 1 3  :  2 100  :  83 4
3. Kladno volejbal cz C 2 0 2 0  :  4 48  :  100 0
Skupina D
4. v 09:00 Nymburk - Odolena Voda D 2:0 (14,25)
8. v 09:00 Odolena Voda D - Kladno B 0:2 (-10,-11)
12. v 09:00 Kladno B - Nymburk 2:0 (17,11)

Tabulka:

1. Kladno volejbal cz B 2 2 0 4  :  0 100  :  49 6
2. Volleyball Nymburk 2 1 1 2  :  2 80  :  89 3
3. AERO Odolena Voda D 2 0 2 0  :  4 60  :  102 0
Osmifinále

13. třetí ze skupiny C – druhý ze skupiny B
14. druhý ze skupiny C – třetí ze skupiny B
15. třetí ze skupiny A – druhý ze skupiny D
16. druhý ze skupiny A – třetí ze skupiny D

13. v 09:00 Kladno C - Kladno A 0:2 (-15,-15)
14. v 09:00 Mělník - Odolena Voda C 2:0 (16,15)
15. v 09:00 Benátky nad Jizerou B - Nymburk 2:1 (-24,15,6)
16. v 09:00 Odolena Voda A - Odolena Voda D 2:0 (11,8)
Čtvrtfinále

17. první ze skupiny A – vítěz utkání 13
18. vítěz utkání 14 – první ze skupiny D
19. první ze skupiny C – vítěz utkání 15
20. vítěz utkání 16 – první ze skupiny B

17. v 09:00 Králův Dvůr - Kladno A 2:0 (19,14)
18. v 09:00 Mělník - Kladno B 1:2 (13,-13,-11)
19. v 09:00 Odolena Voda B - Benátky nad Jizerou B 2:0 (21,17)
20. v 09:00 Odolena Voda A - Benátky nad Jizerou A 2:1 (15,-16,8)
Semifinále

21. (9-12) poražený z utkání 13 – poražený z utkání 14
22. (9-12) poražený z utkání 15 – poražený z utkání 16
23. (5-8) poražený z utkání 17 – poražený z utkání 18
24. (5-8) poražený z utkání 19 – poražený z utkání 20
25. (1-4) vítěz utkání 17 – vítěz utkání 18
26. (1-4) vítěz utkání 19 – vítěz utkání 20

21. v 09:00 Kladno C - Odolena Voda C 0:2 (-14,-19)
22. v 09:00 Nymburk - Odolena Voda D 2:0 (18,23)
23. v 09:00 Kladno A - Mělník 2:0 (24,15)
24. v 09:00 Benátky nad Jizerou B - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-17,-24)
25. v 09:00 Králův Dvůr - Kladno B 2:0 (18,15)
26. v 09:00 Odolena Voda B - Odolena Voda A 1:2 (24,-18,-3)
Utkání o umístění

27. (11-12) poražený z utkání 21 – poražený z utkání 22
28. (9-10) vítěz utkání 21 – vítěz utkání 22
29. (7-8) poražený z utkání 23 – poražený z utkání 24
30. (5-6) vítěz utkání 23 – vítěz utkání 24
31. (3-4) poražený z utkání 25 – poražený z utkání 26
32. (1-2) vítěz utkání 25 – vítěz utkání 26

27. v 09:00 Kladno C - Odolena Voda D 1:2 (20,-21,-13)
28. v 09:00 Odolena Voda C - Nymburk 1:2 (-23,22,-14)
29. v 09:00 Mělník - Benátky nad Jizerou B 2:0 (15,16)
30. v 09:00 Kladno A - Benátky nad Jizerou A 2:0 (19,27)
31. v 09:00 Kladno B - Odolena Voda B 2:1 (15,-24,11)
32. v 09:00 Králův Dvůr - Odolena Voda A 2:0 (20,22)
Pořadí v 1. kole
1. TJ Sokol Králův Dvůr 12
2. AERO Odolena Voda A 11
3. Kladno volejbal cz B 10
4. AERO Odolena Voda B 9
5. Kladno volejbal cz A 8
6. VK Benátky nad Jizerou A 7
7. TJ EMĚ Mělník 6
8. VK Benátky nad Jizerou B 5
9. Volleyball Nymburk 4
10. AERO Odolena Voda C 3
11. AERO Odolena Voda D 2
12. Kladno volejbal cz C 1

2. kolo – 11.11.2018 v 9 hodin

Pořadatel: Volleyball Nymburk

Skupina A
1. v 09:00 Nymburk - Benátky nad Jizerou B 2:0 (16,19)
5. v 09:00 Benátky nad Jizerou B - Králův Dvůr 0:2 (-20,-23)
9. v 09:00 Králův Dvůr - Nymburk 2:0 (14,18)

Tabulka:

1. TJ Sokol Králův Dvůr 2 2 0 4  :  0 100  :  75 6
2. Volleyball Nymburk 2 1 1 2  :  2 82  :  85 3
3. VK Benátky nad Jizerou B 2 0 2 0  :  4 78  :  100 0
Skupina B
3. v 09:00 Odolena Voda A - Odolena Voda C 2:0 (10,12)
7. v 09:00 Odolena Voda C - Mělník 0:2 (-12,-9)
11. v 09:00 Mělník - Odolena Voda A 0:2 (-16,-12)

Tabulka:

1. AERO Odolena Voda A 2 2 0 4  :  0 100  :  50 6
2. TJ EMĚ Mělník 2 1 1 2  :  2 78  :  71 3
3. AERO Odolena Voda C 2 0 2 0  :  4 43  :  100 0
Skupina C
4. v 09:00 Benátky nad Jizerou A - Odolena Voda D 2:0 (13,9)
8. v 09:00 Odolena Voda D - Kladno B 0:2 (-14,-16)
12. v 09:00 Kladno B - Benátky nad Jizerou A 1:2 (-23,19,-12)

Tabulka:

1. VK Benátky nad Jizerou A 2 2 0 4  :  1 109  :  82 5
2. Kladno volejbal cz B 2 1 1 3  :  2 110  :  89 4
3. AERO Odolena Voda D 2 0 2 0  :  4 52  :  100 0
Skupina D
2. v 09:00 Kladno A - Kladno C 2:0 (11,17)
6. v 09:00 Kladno C - Odolena Voda B 0:2 (-11,-15)
10. v 09:00 Odolena Voda B - Kladno A 0:2 (-18,-19)

Tabulka:

1. Kladno volejbal cz A 2 2 0 4  :  0 100  :  65 6
2. AERO Odolena Voda B 2 1 1 2  :  2 87  :  76 3
3. Kladno volejbal cz C 2 0 2 0  :  4 54  :  100 0
Semifinále

13. (9-12) třetí ze skupiny A – třetí ze skupiny D
14. (5-8) druhý ze skupiny A – druhý ze skupiny D
15. (9-12) třetí ze skupiny B – třetí ze skupiny C
16. (5-8) druhý ze skupiny B – druhý ze skupiny C
17. (1-4) vítěz skupiny A – vítěz skupiny D
18. (1-4) vítěz skupiny B – vítěz skupiny C

13. v 09:00 Benátky nad Jizerou B - Kladno C 2:0 (11,10)
14. v 09:00 Nymburk - Odolena Voda B 0:2 (-25,-24)
15. v 09:00 Odolena Voda C - Odolena Voda D 2:1 (-21,13,5)
16. v 09:00 Mělník - Kladno B 2:1 (17,-22,10)
17. v 09:00 Králův Dvůr - Kladno A 2:0 (24,17)
18. v 09:00 Odolena Voda A - Benátky nad Jizerou A 2:0 (20,14)
Utkání o umístění

19. (11-12) poražený z utkání 13 – poražený z utkání 15
20. (9-10) vítěz utkání 13 – vítěz utkání 15
21. (7-8) poražený z utkání 14 – poražený z utkání 16
22. (5-6) vítěz utkání 14 – vítěz utkání 16
23. (3-4) poražený z utkání 17 – poražený z utkání 18
24. (1-2) vítěz utkání 17 – vítěz utkání 18

19. v 09:00 Kladno C - Odolena Voda D 0:2 (-15,-23)
20. v 09:00 Benátky nad Jizerou B - Odolena Voda C 1:2 (-24,23,-13)
21. v 09:00 Nymburk - Kladno B 0:2 (-16,-19)
22. v 09:00 Odolena Voda B - Mělník 1:2 (22,-14,-10)
23. v 09:00 Kladno A - Benátky nad Jizerou A 2:1 (19,-20,13)
24. v 09:00 Králův Dvůr - Odolena Voda A 2:0 (25,16)
Pořadí v 2. kole
1. TJ Sokol Králův Dvůr 12
2. AERO Odolena Voda A 11
3. Kladno volejbal cz A 10
4. VK Benátky nad Jizerou A 9
5. TJ EMĚ Mělník 8
6. AERO Odolena Voda B 7
7. Kladno volejbal cz B 6
8. Volleyball Nymburk 5
9. AERO Odolena Voda C 4
10. VK Benátky nad Jizerou B 3
11. AERO Odolena Voda D 2
12. Kladno volejbal cz C 1

3. kolo – 25.11.2018 v 9 hodin

Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou

Skupina A
2. v 09:00 Nymburk - Odolena Voda C 2:0 (19,22)
6. v 09:00 Odolena Voda C - Králův Dvůr 0:2 (-23,-10)
10. v 09:00 Králův Dvůr - Nymburk 2:0 (14,12)

Tabulka:

1. TJ Sokol Králův Dvůr 2 2 0 4  :  0 100  :  59 6
2. Volleyball Nymburk 2 1 1 2  :  2 76  :  91 3
3. AERO Odolena Voda C 2 0 2 0  :  4 74  :  100 0
Skupina B
3. v 09:00 Benátky nad Jizerou B - Odolena Voda A 0:2 (-12,-15)
7. v 09:00 Odolena Voda A - Kladno B 2:0 (13,20)
11. v 09:00 Kladno B - Benátky nad Jizerou B 2:0 (13,21)

Tabulka:

1. AERO Odolena Voda A 2 2 0 4  :  0 100  :  60 6
2. Kladno volejbal cz B 2 1 1 2  :  2 83  :  84 3
3. VK Benátky nad Jizerou B 2 0 2 0  :  4 61  :  100 0
Skupina C
4. v 09:00 Odolena Voda B - Odolena Voda D 2:0 (12,23)
8. v 09:00 Odolena Voda D - Kladno A 0:2 (-10,-20)
12. v 09:00 Kladno A - Odolena Voda B 2:0 (13,21)

Tabulka:

1. Kladno volejbal cz A 2 2 0 4  :  0 100  :  64 6
2. AERO Odolena Voda B 2 1 1 2  :  2 84  :  85 3
3. AERO Odolena Voda D 2 0 2 0  :  4 65  :  100 0
Skupina D
1. v 09:00 Benátky nad Jizerou A - Mělník 2:0 (19,15)
5. v 09:00 Mělník - Kladno C 2:0 (17,13)
9. v 09:00 Kladno C - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-10,-15)

Tabulka:

1. VK Benátky nad Jizerou A 2 2 0 4  :  0 100  :  59 6
2. TJ EMĚ Mělník 2 1 1 2  :  2 84  :  80 3
3. Kladno volejbal cz C 2 0 2 0  :  4 55  :  100 0
Čtvrtfinále

13. první ze skupiny A – druhý ze skupiny B
14. druhý ze skupiny C – první ze skupiny D
15. první ze skupiny C – druhý ze skupiny D
16. druhý ze skupiny A – první ze skupiny B

13. v 09:00 Králův Dvůr - Kladno B 0:2 (-19,-24)
14. v 09:00 Odolena Voda B - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-19,-14)
15. v 09:00 Kladno A - Mělník 2:0 (16,12)
16. v 09:00 Nymburk - Odolena Voda A 0:2 (-11,-7)
Semifinále

17. (9-12) třetí ze skupiny A – třetí ze skupiny D
18. (9-12) třetí ze skupiny C – třetí ze skupiny B
19. (5-8) poražený z utkání 13 – poražený z utkání 14
20. (5-8) poražený z utkání 15 – poražený z utkání 16
21. (1-4) vítěz utkání 13 – vítěz utkání 14
22. (1-4) vítěz utkání 15 – vítěz utkání 16

17. v 09:00 Odolena Voda C - Kladno C 2:0 (22,19)
18. v 09:00 Odolena Voda D - Benátky nad Jizerou B 0:2 (-19,-16)
19. v 09:00 Králův Dvůr - Odolena Voda B 2:0 (8,11)
20. v 09:00 Mělník - Nymburk 0:2 (-25,-22)
21. v 09:00 Kladno B - Benátky nad Jizerou A 2:0 (12,20)
22. v 09:00 Kladno A - Odolena Voda A 2:1 (-18,18,12)
Utkání o umístění

23. (11-12) poražený z utkání 17 – poražený z utkání 18
24. (9-10) vítěz utkání 17 – vítěz utkání 18
25. (7-8) poražený z utkání 19 – poražený z utkání 20
26. (5-6) vítěz utkání 19 – vítěz utkání 20
27. (3-4) poražený z utkání 21 – poražený z utkání 22
28. (1-2) vítěz utkání 21 – vítěz utkání 22

23. v 09:00 Kladno C - Odolena Voda D 2:0 (17,17)
24. v 09:00 Odolena Voda C - Benátky nad Jizerou B 1:2 (23,-18,-9)
25. v 09:00 Odolena Voda B - Mělník 0:2 (-18,-8)
26. v 09:00 Králův Dvůr - Nymburk 2:0 (17,17)
27. v 09:00 Benátky nad Jizerou A - Odolena Voda A 0:2 (-21,-17)
28. v 09:00 Kladno B - Kladno A 2:0 (16,24)
Pořadí v 3. kole
1. Kladno volejbal cz B 12
2. Kladno volejbal cz A 11
3. AERO Odolena Voda A 10
4. VK Benátky nad Jizerou A 9
5. TJ Sokol Králův Dvůr 8
6. Volleyball Nymburk 7
7. TJ EMĚ Mělník 6
8. AERO Odolena Voda B 5
9. VK Benátky nad Jizerou B 4
10. AERO Odolena Voda C 3
11. Kladno volejbal cz C 2
12. AERO Odolena Voda D 1

Celkové pořadí

1. AERO Odolena Voda A 32
2. TJ Sokol Králův Dvůr 32
3. Kladno volejbal cz A 29
4. Kladno volejbal cz B 28
5. VK Benátky nad Jizerou A 25
6. AERO Odolena Voda B 21
7. TJ EMĚ Mělník 20
8. Volleyball Nymburk 16
9. VK Benátky nad Jizerou B 12
10. AERO Odolena Voda C 10
11. AERO Odolena Voda D 5
12. Kladno volejbal cz C 4