↓ k navigaci

Krajský přebor starších žáků (2018-2019)

Družstva se utkají třikrát systémem každý s každým formou turnajů. V každém z celkově 9 kol budou vždy 2 turnaje, každý za účasti čtyř až šesti družstev. Pořadí zápasů na každém turnaji je uvedeno v rozlosování. Hraje se na 2 vítězné sety, v podzimní části na venkovním hřišti, v zimní části tělocvičnách.

Po skončení základní části se uskuteční závěrečný finálový turnaj nejlepších 4 družstev, která se utkají systémem každý s každým na 2 vítězné sety. Pořadatelem finálového turnaje je nejlepší družstvo po základní části. Výsledky z finálového turnaje se připočítávají k dosavadním dosaženým výsledkům. Finálový turnaj se uskuteční v sobotu 6.4.2019.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a první dvě družstva postupují do první části Mistrovství ČR, která se uskuteční 26.-28.4.2019.

Podzimní část (hrací den – sobota)

1. kolo - 8.9.2018

1. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Nymburk 0:2 (-13,-10)
2. 2 hřiště Kolín - Kralupy A 0:2 (-15,-15)
3. Benátky nad Jizerou - Kralupy B 2:1 (-20,10,7)
4. Nymburk - Kralupy A 2:1 (15,-21,10)
5. Kolín - Kralupy B 2:0 (24,7)
6. Benátky nad Jizerou - Kralupy A 0:2 (-18,-7)
7. Nymburk - Kralupy B 2:0 (6,8)
8. Benátky nad Jizerou - Kolín 0:2 (-13,-18)
9. VK Příbram Příbram - Brandýs nad Labem 2:0 (17,25)
10. 2 hřiště Kladno - Odolena Voda A 1:2 (-18,21,-8)
11. Příbram - Odolena Voda B 2:0 (15,23)
12. Brandýs nad Labem - Odolena Voda A 0:2 (-10,-6)
13. Kladno - Odolena Voda B 2:0 (16,7)
14. Příbram - Odolena Voda A 0:2 (-19,-10)
15. Brandýs nad Labem - Odolena Voda B 2:0 (22,12)
16. Příbram - Kladno 0:2 (-15,-13)

2. kolo - 15.9.2018

17. Volleyball Nymburk Nymburk - Brandýs nad Labem 2:0 (12,16)
18. 3 hřiště Kolín - Kladno 0:2 (-18,-12)
19. Benátky nad Jizerou - Příbram 2:1 (-10,19,19)
20. Kolín - Brandýs nad Labem 2:0 (10,24)
21. Nymburk - Příbram 2:0 (8,14)
22. Benátky nad Jizerou - Kladno 0:2 (-19,-17)
23. Kolín - Příbram 2:0 (15,23)
24. Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem 1:2 (-23,10,-15)
25. Nymburk - Kladno 2:0 (14,18)
26. TJ Kralupy A Kralupy A - Odolena Voda A 0:2 (-22,-14)
27. 2 hřiště Kralupy B - Odolena Voda B 0:2 (-22,-23)
28. Kralupy B - Odolena Voda A 0:2 (-12,-7)
29. Kralupy A - Odolena Voda B 2:0 (17,23)
30. Odolena Voda A - Odolena Voda B 2:0 (17,5)
31. Kralupy A - Kralupy B 2:0 (18,15)

Zimní část (hrací den – neděle, 7. kolo sobota)

3. kolo - 21.10.2018

32. AERO Odolena Voda A, v 09:00 Odolena Voda A - Nymburk 0:2 (-20,-27)
33. 1 hřiště Odolena Voda B - Kolín 1:2 (-15,22,-11)
34. Odolena Voda A - Benátky nad Jizerou 2:0 (11,10)
35. Nymburk - Kolín 2:0 (10,9)
36. Odolena Voda B - Benátky nad Jizerou 1:2 (13,-20,-5)
37. Odolena Voda A - Kolín 2:0 (21,20)
38. Odolena Voda B - Nymburk 0:2 (-9,-15)
39. TJ Sokol Brandýs nad Labem, v 09:00 Brandýs nad Labem - Kralupy B 0:2 (-14,-22)
40. 1 hřiště Kladno - Kralupy A 2:0 (21,15)
41. Příbram - Kralupy B 2:0 (17,21)
42. Brandýs nad Labem - Kralupy A 0:2 (-12,-4)
43. Kladno - Kralupy B 2:0 (15,8)
44. Příbram - Kralupy A 0:2 (-14,-17)
45. Brandýs nad Labem - Kladno 0:2 (-12,-17)

4. kolo - 18.11.2018

46. TJ Kralupy B Kralupy B - Nymburk 0:2 (-10,-9)
47. 2 hřiště Kralupy A - Kolín 2:0 (7,21)
48. Kralupy B - Benátky nad Jizerou 1:2 (-18,22,-11)
49. Nymburk - Kolín 2:0 (15,14)
50. Kralupy A - Benátky nad Jizerou 2:0 (13,12)
51. Kralupy B - Kolín 0:2 (-17,-14)
52. Kralupy A - Nymburk 1:2 (-25,21,-9)
53. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Odolena Voda B 0:2 (-16,-20)
54. 1 hřiště Kladno - Odolena Voda A 2:0 (19,27)
55. Příbram - Odolena Voda B 2:1 (-22,24,13)
56. Brandýs nad Labem - Odolena Voda A 0:2 (-8,-12)
57. Kladno - Odolena Voda B 2:0 (11,17)
58. Příbram - Odolena Voda A 0:2 (-11,-19)
59. Brandýs nad Labem - Kladno 0:2 (-17,-17)

5. kolo - 2.12.2018

60. Kladno volejbal cz Kladno - Nymburk 1:2 (-17,23,-10)
61. 2 hřiště Příbram - Benátky nad Jizerou 2:0 (14,16)
62. Brandýs nad Labem - Kolín 1:2 (-12,20,-11)
63. Příbram - Nymburk 0:2 (-8,-14)
64. Kladno - Kolín 2:0 (19,18)
65. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou 1:2 (24,-21,-13)
66. Příbram - Kolín 0:2 (-17,-18)
67. Kladno - Benátky nad Jizerou 2:0 (9,13)
68. Brandýs nad Labem - Nymburk 0:2 (-8,-14)
69. Kladno - Příbram 2:0 (15,15)
70. AERO Odolena Voda B Odolena Voda B - Kralupy B 2:0 (22,20)
71. 1 hřiště Odolena Voda A - Kralupy A 2:0 (20,21)
72. Odolena Voda A - Kralupy B 2:0 (6,13)
73. Odolena Voda B - Kralupy A 0:2 (-10,-27)
74. v 09:00 Kralupy B - Kralupy A 0:2 (-15,-19)
75. v 08:30 Odolena Voda B - Odolena Voda A 0:2 (-11,-14)

6. kolo - 13.1.2019

76. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Nymburk 0:2 (-16,-9)
77. 2 hřiště Kolín - Odolena Voda A 0:2 (-19,-19)
78. Benátky nad Jizerou - Odolena Voda B 2:0 (23,16)
79. Nymburk - Odolena Voda A 1:2 (17,-24,-9)
80. Kolín - Odolena Voda B 2:0 (12,11)
81. Benátky nad Jizerou - Odolena Voda A 0:2 (-11,-10)
82. Nymburk - Odolena Voda B 2:0 (5,7)
83. Benátky nad Jizerou - Kolín 0:2 (-11,-15)
84. VK Příbram, v 09:00 Příbram - Kralupy A 0:2 (-23,-23)
85. 1 hřiště Brandýs nad Labem - Kralupy B 2:0 (14,19)
86. Kladno - Kralupy A 2:0 (13,10)
87. Příbram - Kralupy B 2:0 (21,4)
88. Brandýs nad Labem - Kralupy A 0:2 (-15,-14)
89. Kladno - Kralupy B 2:0 (10,11)
90. Příbram - Brandýs nad Labem 2:0 (12,14)

7. kolo - 9.2.2019

91. SK Volejbal Kolín Kolín - Benátky nad Jizerou 2:0 (8,11)
92. 2 hřiště Nymburk - Kralupy B 2:0 (6,6)
93. Kolín - Kralupy A 0:2 (-24,-21)
94. Benátky nad Jizerou - Kralupy B 2:1 (23,-16,6)
95. Nymburk - Kralupy A 2:0 (11,8)
96. Kolín - Kralupy B 2:0 (16,4)
97. Benátky nad Jizerou - Kralupy A 0:2 (-9,-12)
98. Kolín - Nymburk 0:2 (-9,-9)
99. Kladno volejbal cz Kladno - Brandýs nad Labem 2:0 (14,12)
100. 2 hřiště Příbram - Odolena Voda B 2:0 (14,7)
101. Kladno - Odolena Voda A 2:0 (21,23)
102. Brandýs nad Labem - Odolena Voda B 1:2 (-23,16,-8)
103. Příbram - Odolena Voda A 0:2 (-11,-21)
104. Kladno - Odolena Voda B 2:1 (14,-22,10)
105. Brandýs nad Labem - Odolena Voda A 0:2 (-9,-13)
106. Kladno - Příbram 2:0 (12,10)

8. kolo - 24.2.2019

107. SK Volejbal Kolín Kolín - Brandýs nad Labem 2:X
108. 3 hřiště Nymburk - Příbram 2:0 (16,13)
109. Benátky nad Jizerou - Kladno 0:2 (-11,-18)
110. Nymburk - Brandýs nad Labem 2:X
111. Kolín - Kladno 0:2 (-23,-9)
112. Benátky nad Jizerou - Příbram 0:2 (-15,-12)
113. Nymburk - Kladno 1:2 (23,-14,-9)
114. Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem 2:X
115. Kolín - Příbram 1:2 (-19,21,-7)
116. AERO Odolena Voda A, 3.3.2019 Odolena Voda A - Kralupy A 1:2 (14,-22,-11)
117. 1 hřiště, 3.3.2019 Odolena Voda B - Kralupy B 1:2 (-23,9,-14)
118. 3.3.2019 Odolena Voda B - Kralupy A 0:2 (-21,-10)
119. 3.3.2019 Odolena Voda A - Kralupy B 2:0 (8,12)
120. 3.3.2019 Kralupy A - Kralupy B 2:0 (11,13)
121. 3.3.2019 Odolena Voda A - Odolena Voda B 2:0 (11,20)

9. kolo - 17.3.2019

122. Volleyball Nymburk Nymburk - Odolena Voda B 2:0 (13,14)
123. 2 hřiště Benátky nad Jizerou - Odolena Voda A 0:2 (-13,-9)
124. Kolín - Odolena Voda B 2:0 (18,10)
125. Nymburk - Odolena Voda A 0:2 (-27,-14)
126. Benátky nad Jizerou - Odolena Voda B 1:2 (-19,25,-13)
127. Kolín - Odolena Voda A 0:2 (-5,-14)
128. Nymburk - Benátky nad Jizerou 2:0 (9,14)
129. TJ Kralupy A Kralupy A - Brandýs nad Labem 2:0 (8,18)
130. 2 hřiště Kralupy B - Příbram 0:2 (-12,-17)
131. Kralupy A - Kladno 1:2 (22,-11,-5)
132. Brandýs nad Labem - Příbram 0:2 (-18,-14)
133. Kralupy B - Kladno 0:2 (-16,-7)
134. Kralupy A - Příbram 2:0 (21,24)
135. Kralupy B - Brandýs nad Labem 2:0 (20,21)

Finálový turnaj – 6.4.2019

1. vítěz základní části první - třetí
2. druhý - čtvrtý
3. druhý - třetí
4. čtvrtý - první
5. třetí - čtvrtý
6. první - druhý

Tabulka:

1. Volleyball Nymburk 27 24 3 50  :  9 1388  :  802 71
2. Kladno volejbal cz 27 24 3 50  :  9 1376  :  934 71
3. AERO Odolena Voda A 27 23 4 47  :  10 1368  :  886 68
4. TJ Kralupy A 27 19 8 41  :  17 1265  :  1060 59
5. SK Volejbal Kolín 27 14 13 29  :  28 1141  :  1077 41
6. Volejbalový klub Příbram 27 12 15 25  :  32 1128  :  1178 35
7. VK Benátky nad Jizerou 27 8 19 18  :  44 999  :  1329 20
8. AERO Odolena Voda B 27 5 22 15  :  46 1028  :  1382 18
9. TJ Kralupy B 27 3 24 9  :  49 855  :  1368 11
10. TJ Sokol Brandýs nad Labem 27 3 24 9  :  49 831  :  1363 8