↓ k navigaci

Krajský přebor starších žáků (2018-2019)

Družstva se utkají třikrát systémem každý s každým formou turnajů. V každém z celkově 9 kol budou vždy 2 turnaje, každý za účasti čtyř až šesti družstev. Pořadí zápasů na každém turnaji je uvedeno v rozlosování. Hraje se na 2 vítězné sety, v podzimní části na venkovním hřišti, v zimní části tělocvičnách.

Po skončení základní části se uskuteční závěrečný finálový turnaj nejlepších 4 družstev, která se utkají systémem každý s každým na 2 vítězné sety. Pořadatelem finálového turnaje je nejlepší družstvo po základní části. Výsledky z finálového turnaje se připočítávají k dosavadním dosaženým výsledkům. Finálový turnaj se uskuteční v sobotu 6.4.2019.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a první dvě družstva postupují do první části Mistrovství ČR, která se uskuteční 26.-28.4.2019.

Podzimní část (hrací den – sobota)

1. kolo - 8.9.2018

1. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Nymburk 0:2 (-13,-10)
2. 2 hřiště Kolín - Kralupy A 0:2 (-15,-15)
3. Benátky nad Jizerou - Kralupy B 2:1 (-20,10,7)
4. Nymburk - Kralupy A 2:1 (15,-21,10)
5. Kolín - Kralupy B 2:0 (24,7)
6. Benátky nad Jizerou - Kralupy A 0:2 (-18,-7)
7. Nymburk - Kralupy B 2:0 (6,8)
8. Benátky nad Jizerou - Kolín 0:2 (-13,-18)
9. VK Příbram Příbram - Brandýs nad Labem 2:0 (17,25)
10. 2 hřiště Kladno - Odolena Voda A 1:2 (-18,21,-8)
11. Příbram - Odolena Voda B 2:0 (15,23)
12. Brandýs nad Labem - Odolena Voda A 0:2 (-10,-6)
13. Kladno - Odolena Voda B 2:0 (16,7)
14. Příbram - Odolena Voda A 0:2 (-19,-10)
15. Brandýs nad Labem - Odolena Voda B 2:0 (22,12)
16. Příbram - Kladno 0:2 (-15,-13)

2. kolo - 15.9.2018

17. Volleyball Nymburk Nymburk - Brandýs nad Labem 2:0 (12,16)
18. 3 hřiště Kolín - Kladno 0:2 (-18,-12)
19. Benátky nad Jizerou - Příbram 2:1 (-10,19,19)
20. Kolín - Brandýs nad Labem 2:0 (10,24)
21. Nymburk - Příbram 2:0 (8,14)
22. Benátky nad Jizerou - Kladno 0:2 (-19,-17)
23. Kolín - Příbram 2:0 (15,23)
24. Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem 1:2 (-23,10,-15)
25. Nymburk - Kladno 2:0 (14,18)
26. TJ Kralupy A Kralupy A - Odolena Voda A 0:2 (-22,-14)
27. 2 hřiště Kralupy B - Odolena Voda B 0:2 (-22,-23)
28. Kralupy B - Odolena Voda A 0:2 (-12,-7)
29. Kralupy A - Odolena Voda B 2:0 (17,23)
30. Odolena Voda A - Odolena Voda B 2:0 (17,5)
31. Kralupy A - Kralupy B 2:0 (18,15)

Zimní část (hrací den – neděle, 7. kolo sobota)

3. kolo - 21.10.2018

32. AERO Odolena Voda A, v 09:00 Odolena Voda A - Nymburk 0:2 (-20,-27)
33. 1 hřiště Odolena Voda B - Kolín 1:2 (-15,22,-11)
34. Odolena Voda A - Benátky nad Jizerou 2:0 (11,10)
35. Nymburk - Kolín 2:0 (10,9)
36. Odolena Voda B - Benátky nad Jizerou 1:2 (13,-20,-5)
37. Odolena Voda A - Kolín 2:0 (21,20)
38. Odolena Voda B - Nymburk 0:2 (-9,-15)
39. TJ Sokol Brandýs nad Labem, v 09:00 Brandýs nad Labem - Kralupy B 0:2 (-14,-22)
40. 1 hřiště Kladno - Kralupy A 2:0 (21,15)
41. Příbram - Kralupy B 2:0 (17,21)
42. Brandýs nad Labem - Kralupy A 0:2 (-12,-4)
43. Kladno - Kralupy B 2:0 (15,8)
44. Příbram - Kralupy A 0:2 (-14,-17)
45. Brandýs nad Labem - Kladno 0:2 (-12,-17)

4. kolo - 18.11.2018

46. TJ Kralupy B Kralupy B - Nymburk Kubišta J./Hrubý F.
47. 2 hřiště Kralupy A - Kolín
48. Kralupy B - Benátky nad Jizerou
49. Nymburk - Kolín
50. Kralupy A - Benátky nad Jizerou
51. Kralupy B - Kolín
52. Kralupy A - Nymburk
53. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Odolena Voda B Koutný L.
54. 1 hřiště Kladno - Odolena Voda A
55. Příbram - Odolena Voda B
56. Brandýs nad Labem - Odolena Voda A
57. Kladno - Odolena Voda B
58. Příbram - Odolena Voda A
59. Brandýs nad Labem - Kladno

5. kolo - 2.12.2018

60. Kladno volejbal cz Kladno - Nymburk Kubišta J./Kníže J.
61. 2 hřiště Příbram - Benátky nad Jizerou
62. Brandýs nad Labem - Kolín
63. Příbram - Nymburk
64. Kladno - Kolín
65. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou
66. Příbram - Kolín
67. Kladno - Benátky nad Jizerou
68. Brandýs nad Labem - Nymburk
69. Kladno - Příbram
70. AERO Odolena Voda B Odolena Voda B - Kralupy B Majstríková R.
71. 1 hřiště Odolena Voda A - Kralupy A
72. Odolena Voda A - Kralupy B
73. Odolena Voda B - Kralupy A
74. Kralupy B - Kralupy A
75. Odolena Voda B - Odolena Voda A

6. kolo - 13.1.2019

76. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Nymburk Rakušan M./Kochman M.
77. 2 hřiště Kolín - Odolena Voda A
78. Benátky nad Jizerou - Odolena Voda B
79. Nymburk - Odolena Voda A
80. Kolín - Odolena Voda B
81. Benátky nad Jizerou - Odolena Voda A
82. Nymburk - Odolena Voda B
83. Benátky nad Jizerou - Kolín
84. VK Příbram Příbram - Kralupy A Svoboda J.
85. 1 hřiště Brandýs nad Labem - Kralupy B
86. Kladno - Kralupy A
87. Příbram - Kralupy B
88. Brandýs nad Labem - Kralupy A
89. Kladno - Kralupy B
90. Příbram - Brandýs nad Labem

7. kolo - 9.2.2019

91. SK Volejbal Kolín Kolín - Benátky nad Jizerou Novotný V./Tichý M.
92. 2 hřiště Nymburk - Kralupy B
93. Kolín - Kralupy A
94. Benátky nad Jizerou - Kralupy B
95. Nymburk - Kralupy A
96. Kolín - Kralupy B
97. Benátky nad Jizerou - Kralupy A
98. Kolín - Nymburk
99. Kladno volejbal cz Kladno - Brandýs nad Labem Ibl J./Kníže J.
100. 2 hřiště Příbram - Odolena Voda B
101. Kladno - Odolena Voda A
102. Brandýs nad Labem - Odolena Voda B
103. Příbram - Odolena Voda A
104. Kladno - Odolena Voda B
105. Brandýs nad Labem - Odolena Voda A
106. Kladno - Příbram

8. kolo - 24.2.2019

107. SK Volejbal Kolín Kolín - Brandýs nad Labem Hovorka M./Tichý M.
108. 3 hřiště Nymburk - Příbram
109. Benátky nad Jizerou - Kladno
110. Nymburk - Brandýs nad Labem
111. Kolín - Kladno Novotný V.
112. Benátky nad Jizerou - Příbram
113. Nymburk - Kladno
114. Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem
115. Kolín - Příbram
116. AERO Odolena Voda A Odolena Voda A - Kralupy A Majstríková R.
117. 1 hřiště Odolena Voda B - Kralupy B
118. Odolena Voda B - Kralupy A
119. Odolena Voda A - Kralupy B
120. Kralupy A - Kralupy B
121. Odolena Voda A - Odolena Voda B

9. kolo - 17.3.2019

122. Volleyball Nymburk Nymburk - Odolena Voda B Nastoupil V./Licek J.
123. 2 hřiště Benátky nad Jizerou - Odolena Voda A
124. Kolín - Odolena Voda B
125. Nymburk - Odolena Voda A
126. Benátky nad Jizerou - Odolena Voda B
127. Kolín - Odolena Voda A
128. Nymburk - Benátky nad Jizerou
129. TJ Kralupy A Kralupy A - Brandýs nad Labem Hrubý F./Kubišta J.
130. 2 hřiště Kralupy B - Příbram
131. Kralupy A - Kladno
132. Brandýs nad Labem - Příbram
133. Kralupy B - Kladno
134. Kralupy A - Příbram
135. Kralupy B - Brandýs nad Labem

Finálový turnaj – 6.4.2019

1. vítěz základní části první - třetí
2. druhý - čtvrtý
3. druhý - třetí
4. čtvrtý - první
5. třetí - čtvrtý
6. první - druhý

Tabulka:

1. Volleyball Nymburk 9 9 0 18  :  1 465  :  259 26
2. AERO Odolena Voda A 9 8 1 16  :  3 458  :  289 23
3. Kladno volejbal cz 9 7 2 15  :  4 433  :  316 22
4. TJ Kralupy A 9 6 3 13  :  6 422  :  336 19
5. SK Volejbal Kolín 9 5 4 10  :  9 384  :  385 14
6. Volejbalový klub Příbram 9 3 6 7  :  12 363  :  424 10
7. VK Benátky nad Jizerou 9 3 6 7  :  15 368  :  457 7
8. TJ Sokol Brandýs nad Labem 9 2 7 4  :  15 303  :  450 5
9. AERO Odolena Voda B 9 1 8 4  :  16 332  :  460 5
10. TJ Kralupy B 9 1 8 3  :  16 295  :  447 4