↓ k navigaci

Krajský přebor starších žákyň - zimní část (2018-2019)

Zimní část (hrací den – neděle)

Družstva jsou rozdělena na základě výsledků podzimní části soutěže do 3 skupin:

1. výkonnostní skupina - 9 družstev
2. výkonnostní skupina A a B - po 9 družstvech

Ve všech skupinách se družstva utkají v tělocvičnách systémem každý s každým třikrát formou turnajů. V každém z 9 kol jsou vždy 2 turnaje, každý za účasti čtyř družstev (6 utkání). Každé družstvo je pořadatelem (až na jednu výjimku) dvou turnajů a jednou bude mít volno. Hraje se na 2 vítězné sety.

1. výkonnostní skupina

1. kolo - 4.11.2018

1. TJ Kralupy A Kralupy A - Příbram 2:0 (22,19)
2. 2 hřiště Pečky A - Komárov 0:2 (-21,-14)
3. Příbram - Komárov 2:0 (12,10)
4. Kralupy A - Pečky A 2:0 (9,12)
5. Pečky A - Příbram 1:2 (22,-12,-13)
6. Komárov - Kralupy A 0:2 (-9,-13)
7. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Vavřinec Kladno A 0:2 (-22,-16)
8. 2 hřiště Nymburk - Mělník A 2:0 (20,22)
9. Vavřinec Kladno A - Mělník A 2:1 (-22,17,9)
10. Hořovice - Nymburk 1:2 (-20,22,-11)
11. Nymburk - Vavřinec Kladno A 2:0 (18,11)
12. Mělník A - Hořovice 1:2 (-22,10,-10)

2. kolo - 18.11.2018

13. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Příbram 1:2 (-11,14,-13)
14. 2 hřiště Kolín - Mělník A 0:2 (-21,-21)
15. Příbram - Mělník A 2:0 (28,21)
16. Hořovice - Kolín 0:2 (-10,-19)
17. Kolín - Příbram 2:1 (23,-14,13)
18. Mělník A - Hořovice 2:1 (-28,23,9)
19. Volleyball Nymburk Nymburk - Pečky A 2:0 (19,23)
20. 2 hřiště Vavřinec Kladno A - Kralupy A 0:2 (-19,-12)
21. Pečky A - Kralupy A 0:2 (-19,-12)
22. Nymburk - Vavřinec Kladno A 2:1 (11,-22,8)
23. Vavřinec Kladno A - Pečky A 0:2 (-18,-23)
24. Kralupy A - Nymburk 1:2 (23,-22,-9)

3. kolo - 2.12.2018

25. SK Volejbal Kolín Kolín - Pečky A 2:1 (-22,14,15)
26. 2 hřiště Komárov - Hořovice 0:2 (-12,-18)
27. Pečky A - Hořovice 0:2 (-17,-19)
28. Kolín - Komárov 2:0 (16,20)
29. Komárov - Pečky A 1:2 (23,-16,-12)
30. Hořovice - Kolín 2:1 (22,-20,12)
31. Vavřinec Kladno A Vavřinec Kladno A - Kralupy A 0:2 (-13,-10)
32. 2 hřiště Příbram - Mělník A 2:0 (14,22)
33. Kralupy A - Mělník A 2:0 (11,6)
34. Vavřinec Kladno A - Příbram 0:2 (-10,-13)
35. Příbram - Kralupy A 0:2 (-17,-9)
36. Mělník A - Vavřinec Kladno A 2:1 (-20,23,12)

4. kolo - 6.1.2019

37. Vavřinec Kladno A Vavřinec Kladno A - Kralupy A 0:2 (-14,-7)
38. 2 hřiště Kolín - Hořovice 2:0 (21,15)
39. Kralupy A - Hořovice 2:0 (8,11)
40. Vavřinec Kladno A - Kolín 1:2 (21,-17,-10)
41. Kolín - Kralupy A 0:2 (-20,-15)
42. Hořovice - Vavřinec Kladno A 2:1 (20,-23,12)
43. TJ EMĚ Mělník A Mělník A - Nymburk 0:2 (-20,-9)
44. 2 hřiště Příbram - Komárov 2:0 (15,12)
45. Nymburk - Komárov 2:0 (17,18)
46. Mělník A - Příbram 0:2 (-16,-23)
47. Příbram - Nymburk 2:0 (21,18)
48. Komárov - Mělník A 2:1 (22,-18,11)

5. kolo - 20.1.2019

49. TJ Spartak Pečky A Pečky A - Kolín 0:2 (-17,-21)
50. 1 hřiště Mělník A - Nymburk 0:2 (-18,-23)
51. Kolín - Nymburk 0:2 (-17,-15)
52. Pečky A - Mělník A 0:2 (-10,-12)
53. Mělník A - Kolín 2:1 (17,-20,3)
54. Nymburk - Pečky A 2:1 (11,-15,7)
55. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Příbram 0:2 (-15,-21)
56. 2 hřiště Vavřinec Kladno A - Komárov 1:2 (24,-12,-11)
57. Příbram - Komárov 2:0 (20,17)
58. Hořovice - Vavřinec Kladno A 2:0 (20,17)
59. Vavřinec Kladno A - Příbram 0:2 (-6,-20)
60. Komárov - Hořovice 0:2 (-14,-19)

6. kolo - 10.2.2019

61. TJ Kralupy A Kralupy A - Příbram 2:0 (13,25)
62. 2 hřiště Kolín - Nymburk 0:2 (-22,-8)
63. Příbram - Nymburk 0:2 (-25,-23)
64. Kralupy A - Kolín 2:0 (10,16)
65. Kolín - Příbram 0:2 (-11,-20)
66. Nymburk - Kralupy A 1:2 (17,-22,-7)
67. TJ Spartak Pečky A Pečky A - Mělník A 1:2 (-21,17,-7)
68. 1 hřiště Komárov - Vavřinec Kladno A 0:2 (-10,-21)
69. Mělník A - Vavřinec Kladno A 2:1 (-22,22,8)
70. Pečky A - Komárov 2:1 (-23,11,8)
71. Komárov - Mělník A 0:2 (-22,-11)
72. v 09:00 Vavřinec Kladno A - Pečky A 2:0 (17,22)

7. kolo - 24.2.2019

73. TJ Baník Příbram Příbram - Vavřinec Kladno A 2:0 (15,11)
74. 11.3.2019 v 17:00 Kolín - Pečky A 2:0 (15,23)
75. Vavřinec Kladno A - Pečky A
76. Příbram - Kolín 2:1 (-24,14,10)
77. Kolín - Vavřinec Kladno A 1:2 (-22,24,-10)
78. 24.3.2019 Pečky A - Příbram
79. TJ Sokol Komárov, 3.3.2019 Komárov - Hořovice 1:2 (-21,22,-11)
80. 2 hřiště, 3.3.2019 Nymburk - Kralupy A 0:2 (-20,-13)
81. 3.3.2019 Hořovice - Kralupy A 0:2 (-8,-10)
82. 3.3.2019 Komárov - Nymburk 1:2 (19,-14,-10)
83. 3.3.2019 Nymburk - Hořovice 2:1 (-20,10,11)
84. 3.3.2019 Kralupy A - Komárov 2:0 (13,9)

8. kolo - 16.3.2019

85. TJ Sokol Komárov Komárov - Vavřinec Kladno A 0:2 (-15,-24)
86. 2 hřiště Nymburk - Kolín 0:2 (-17,-21)
87. Vavřinec Kladno A - Kolín 0:2 (-21,-18)
88. Komárov - Nymburk 1:2 (23,-14,-10)
89. Nymburk - Vavřinec Kladno A 2:0 (21,20)
90. Kolín - Komárov 2:0 (24,11)
91. TJ EMĚ Mělník A, 19.3.2019 v 17:00 Mělník A - Kralupy A 0:2 (-9,-13)
92. 2 hřiště Pečky A - Hořovice 0:2 (-17,-20)
93. 3.3.2019 Kralupy A - Hořovice 2:0 (11,19)
94. Mělník A - Pečky A 2:0 (21,25)
95. 22.3.2019 v 18:00 Pečky A - Kralupy A
96. Hořovice - Mělník A 2:1 (13,-12,11)

9. kolo - 24.3.2019

97. SK Volejbal Kolín Kolín - Mělník A Kladivo P./Tichý M.
98. 2 hřiště Komárov - Kralupy A
99. Mělník A - Kralupy A
100. Kolín - Komárov
101. Komárov - Mělník A
102. Kralupy A - Kolín
103. Volleyball Nymburk Nymburk - Pečky A Nastoupil V./Licek J.
104. 2 hřiště Hořovice - Příbram
105. Pečky A - Příbram
106. Nymburk - Hořovice
107. Hořovice - Pečky A
108. Příbram - Nymburk

Tabulka:

1. TJ Kralupy A 20 19 1 39  :  3 1015  :  593 57
2. Volleyball Nymburk 21 17 4 35  :  15 1090  :  919 45
3. TJ Baník Příbram 20 15 5 31  :  13 999  :  798 43
4. SK Volejbal Kolín 21 11 10 26  :  23 988  :  1004 34
5. TJ Spartak Hořovice 21 10 11 24  :  27 956  :  1046 29
6. TJ EMĚ Mělník A 21 9 12 22  :  29 999  :  1045 26
7. Vavřinec Kladno A 23 6 17 18  :  36 981  :  1178 22
8. TJ Sokol Komárov 21 3 18 11  :  38 826  :  1104 12
9. TJ Spartak Pečky A 18 3 15 10  :  32 761  :  928 11

2. výkonnostní skupina A

1. kolo - 4.11.2018

1. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - Pečky B 2:1 (26,-12,14)
2. 2 hřiště Neratovice - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-6,-16)
3. Pečky B - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-19,-13)
4. Kutná Hora - Neratovice 1:2 (-20,19,-12)
5. Neratovice - Pečky B 0:2 (-13,-21)
6. Kostomlaty nad Labem - Kutná Hora 0:2 (-23,-30)
7. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav 1:2 (21,-25,-11)
8. 2 hřiště Mělník B - Brandýs nad Labem 2:1 (20,-20,12)
9. Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem 1:2 (22,-22,-13)
10. Benátky nad Jizerou - Mělník B 1:2 (15,-23,-11)
11. Mělník B - Mladá Boleslav 2:1 (17,-18,12)
12. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou 0:2 (-18,-17)

2. kolo - 18.11.2018

13. TJ AŠ Mladá Boleslav Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem 2:1 (7,-20,14)
14. 2 hřiště Kutná Hora - Kostomlaty nad Labem 1:2 (-18,21,-13)
15. Brandýs nad Labem - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-23,-19)
16. Mladá Boleslav - Kutná Hora 2:0 (18,5)
17. Kutná Hora - Brandýs nad Labem 1:2 (-21,15,-5)
18. Kostomlaty nad Labem - Mladá Boleslav 2:1 (18,-19,10)
19. TJ Neratovice Neratovice - Mělník B 0:2 (-10,-9)
20. 2 hřiště Pečky B - Kralupy B 0:2 (-14,-6)
21. Mělník B - Kralupy B 1:2 (-15,19,-6)
22. Neratovice - Pečky B 1:2 (25,-19,-7)
23. Pečky B - Mělník B 0:2 (-9,-24)
24. Kralupy B - Neratovice 2:0 (15,11)

3. kolo - 2.12.2018

25. TJ Kralupy B Kralupy B - Brandýs nad Labem 2:0 (14,11)
26. 2 hřiště Pečky B - Benátky nad Jizerou 0:2 (-14,-20)
27. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou 0:2 (-13,-16)
28. Kralupy B - Pečky B 2:0 (18,11)
29. Pečky B - Brandýs nad Labem 1:2 (18,-19,-9)
30. Benátky nad Jizerou - Kralupy B 0:2 (-23,-12)
31. TJ EMĚ Mělník B Mělník B - Neratovice 2:0 (17,22)
32. 2 hřiště ZŠ Jindřicha Matiegky Kostomlaty nad Labem - Mladá Boleslav 2:1 (22,-14,9)
33. Neratovice - Mladá Boleslav 0:2 (-19,-20)
34. Mělník B - Kostomlaty nad Labem 2:0 (10,11)
35. Kostomlaty nad Labem - Neratovice 2:1 (-24,14,9)
36. Mladá Boleslav - Mělník B 1:2 (22,-16,-10)

4. kolo - 6.1.2019

37. TJ Spartak Pečky B Pečky B - Kutná Hora 2:1 (-21,21,12)
38. 1 hřiště Mělník B - Brandýs nad Labem 2:1 (-24,11,13)
39. Kutná Hora - Brandýs nad Labem 0:2 (-17,-15)
40. Pečky B - Mělník B 0:2 (-16,-17)
41. Mělník B - Kutná Hora 2:0 (5,19)
42. Brandýs nad Labem - Pečky B 2:0 (15,6)
43. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav 2:0 (20,20)
44. 2 hřiště Kralupy B - Neratovice 2:0 (5,13)
45. Mladá Boleslav - Neratovice 2:0 (14,11)
46. Benátky nad Jizerou - Kralupy B 0:2 (-21,-13)
47. Kralupy B - Mladá Boleslav 2:0 (20,22)
48. Neratovice - Benátky nad Jizerou 0:2 (-10,-21)

5. kolo - 20.1.2019

49. TJ Sokol Kostomlaty Kostomlaty nad Labem - Benátky nad Jizerou 0:2 (-22,-24)
50. 1 hřiště Kralupy B - Kutná Hora 2:0 (17,13)
51. Benátky nad Jizerou - Kutná Hora 2:0 (13,21)
52. Kostomlaty nad Labem - Kralupy B 0:2 (-14,-23)
53. Kralupy B - Benátky nad Jizerou 2:0 (16,18)
54. Kutná Hora - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-9,-20)
55. TJ Sokol Brandýs nad Labem, v 09:00 Brandýs nad Labem - Neratovice 2:0 (10,11)
56. 1 hřiště Pečky B - Mladá Boleslav 0:2 (-13,-15)
57. Neratovice - Mladá Boleslav 0:2 (-12,-8)
58. Brandýs nad Labem - Pečky B 2:0 (11,20)
59. Pečky B - Neratovice 2:1 (17,-23,9)
60. Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem 2:1 (19,-20,13)

6. kolo - 10.2.2019

61. TJ Neratovice Neratovice - Mělník B 0:2 (-12,-14)
62. 2 hřiště Kutná Hora - Benátky nad Jizerou 0:2 (-15,-22)
63. Mělník B - Benátky nad Jizerou 0:2 (-21,-21)
64. Neratovice - Kutná Hora 1:2 (-12,18,-13)
65. Kutná Hora - Mělník B 0:2 (-21,-5)
66. Benátky nad Jizerou - Neratovice 2:0 (19,14)
67. TJ AŠ Mladá Boleslav Mladá Boleslav - Kostomlaty nad Labem 2:0 (15,24)
68. 2 hřiště Kralupy B - Pečky B 2:0 (16,17)
69. Kostomlaty nad Labem - Pečky B 0:2 (-23,-20)
70. Mladá Boleslav - Kralupy B 0:2 (-23,-17)
71. Kralupy B - Kostomlaty nad Labem 2:0 (17,9)
72. Pečky B - Mladá Boleslav 0:2 (-19,-29)

7. kolo - 24.2.2019

73. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - Pečky B 2:0 (11,13)
74. 2 hřiště Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav 2:1 (20,-20,12)
75. Pečky B - Mladá Boleslav 0:2 (-15,-9)
76. Kutná Hora - Benátky nad Jizerou 1:2 (18,-21,-11)
77. Benátky nad Jizerou - Pečky B 2:0 (9,17)
78. Mladá Boleslav - Kutná Hora 0:2 (-23,-16)
79. TJ Sokol Brandýs nad Labem, 9.3.2019 Brandýs nad Labem - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-24,-25)
80. 1 hřiště, 9.3.2019 Kralupy B - Mělník B 2:0 (9,11)
81. 9.3.2019 Kostomlaty nad Labem - Mělník B 0:2 (-23,-21)
82. 9.3.2019 Brandýs nad Labem - Kralupy B 0:2 (-23,-20)
83. 9.3.2019 Kralupy B - Kostomlaty nad Labem 2:1 (21,-22,15)
84. 9.3.2019 Mělník B - Brandýs nad Labem 2:0 (19,21)

8. kolo - 24.3.2019

85. TJ EMĚ Mělník B Mělník B - Kralupy B Šturm E./Koutný L.
86. 2 hřiště Kutná Hora - Mladá Boleslav
87. Kralupy B - Mladá Boleslav
88. Mělník B - Kutná Hora
89. Kutná Hora - Kralupy B
90. Mladá Boleslav - Mělník B
91. TJ Sokol Kostomlaty Kostomlaty nad Labem - Benátky nad Jizerou Vlasák J.
92. 1 hřiště Neratovice - Brandýs nad Labem
93. Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem
94. Kostomlaty nad Labem - Neratovice
95. Neratovice - Benátky nad Jizerou
96. Brandýs nad Labem - Kostomlaty nad Labem

9. kolo - 7.4.2019

97. TJ Kralupy B, v 09:00 Kralupy B - Neratovice Kubišta J./Kobliha V.
98. 2 hřiště, v 09:00 Kutná Hora - Brandýs nad Labem
99. Neratovice - Brandýs nad Labem
100. Kralupy B - Kutná Hora
101. Kutná Hora - Neratovice
102. Brandýs nad Labem - Kralupy B
103. TJ Spartak Pečky B Pečky B - Kostomlaty nad Labem Kladivo P.
104. 1 hřiště Mělník B - Benátky nad Jizerou
105. Kostomlaty nad Labem - Benátky nad Jizerou
106. Pečky B - Mělník B
107. Mělník B - Kostomlaty nad Labem
108. Benátky nad Jizerou - Pečky B

Tabulka:

1. TJ Kralupy B 18 18 0 36  :  2 923  :  599 52
2. TJ EMĚ Mělník B 18 15 3 31  :  11 908  :  735 41
3. VK Benátky nad Jizerou 18 13 5 28  :  12 892  :  769 39
4. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 21 11 10 28  :  23 1083  :  965 36
5. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 18 9 9 19  :  22 861  :  861 24
6. TJ Sokol Brandýs nad Labem 18 7 11 18  :  25 848  :  867 22
7. TJ Sparta Kutná Hora 18 5 13 15  :  28 785  :  925 18
8. TJ Spartak Pečky B 21 5 16 12  :  35 823  :  1060 14
9. TJ Neratovice 18 1 17 6  :  35 615  :  957 6

2. výkonnostní skupina B

1. kolo - 4.11.2018

1. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Zruč nad Sázavou - Říčany 2:0 (9,9)
2. 2 hřiště Roztoky - Králův Dvůr 2:0 (11,13)
3. Říčany - Králův Dvůr 1:2 (20,-17,-10)
4. Zruč nad Sázavou - Roztoky 0:2 (-25,-13)
5. Roztoky - Říčany 2:0 (11,6)
6. Králův Dvůr - Zruč nad Sázavou 0:2 (-17,-16)
7. VK Rakovník B Rakovník B - Vavřinec Kladno B 0:2 (-17,-15)
8. 2 hřiště VK Benešovská - Kunice 2:0 (19,10)
9. Vavřinec Kladno B - Kunice 1:2 (26,-21,-11)
10. Rakovník B - VK Benešovská 0:2 (-13,-11)
11. VK Benešovská - Vavřinec Kladno B 2:0 (15,10)
12. Kunice - Rakovník B 2:0 (17,10)

2. kolo - 18.11.2018

13. VK Rakovník A Rakovník A - Rakovník B 2:1 (13,-24,10)
14. 2 hřiště VK Benešovská - Králův Dvůr 2:0 (14,18)
15. Rakovník B - Králův Dvůr 2:0 (22,21)
16. Rakovník A - VK Benešovská 0:2 (-10,-15)
17. VK Benešovská - Rakovník B 2:0 (18,22)
18. Králův Dvůr - Rakovník A 0:2 (-13,-10)
19. TJ Sokol Roztoky u Prahy Roztoky - Vavřinec Kladno B 2:0 (8,11)
20. 1 hřiště Říčany - Kunice 0:2 (-8,-13)
21. Vavřinec Kladno B - Kunice 0:2 (-14,-13)
22. Roztoky - Říčany 2:0 (8,11)
23. Říčany - Vavřinec Kladno B 0:2 (-14,-14)
24. Kunice - Roztoky 1:2 (-12,24,-13)

3. kolo - 2.12.2018

25. VK Benešovská VK Benešovská - Kunice 2:0 (13,9)
26. 2 hřiště Roztoky - Zruč nad Sázavou 2:0 (19,22)
27. Kunice - Zruč nad Sázavou 1:2 (21,-16,-16)
28. VK Benešovská - Roztoky 2:0 (21,19)
29. Roztoky - Kunice 2:0 (20,14)
30. Zruč nad Sázavou - VK Benešovská 0:2 (-15,-12)
31. Vavřinec Kladno B Vavřinec Kladno B - Rakovník A 0:2 (-14,-13)
32. 2 hřiště Říčany - Králův Dvůr 1:2 (-22,23,-9)
33. Rakovník A - Králův Dvůr 2:0 (19,17)
34. Vavřinec Kladno B - Říčany 2:0 (21,13)
35. Říčany - Rakovník A 0:2 (-14,-14)
36. Králův Dvůr - Vavřinec Kladno B 0:2 (-17,-12)

4. kolo - 6.1.2019

37. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Zruč nad Sázavou - Kunice 1:2 (-17,18,-9)
38. 2 hřiště Rakovník B - Králův Dvůr 2:1 (-13,20,7)
39. Kunice - Králův Dvůr 2:0 (15,18)
40. Zruč nad Sázavou - Rakovník B 2:0 (18,14)
41. Rakovník B - Kunice 0:2 (-12,-18)
42. Králův Dvůr - Zruč nad Sázavou 0:2 (-22,-15)
43. Vavřinec Kladno B Vavřinec Kladno B - Rakovník A 0:2 (-20,-15)
44. 2 hřiště VK Benešovská - Roztoky 2:0 (24,15)
45. Rakovník A - Roztoky 0:2 (-22,-22)
46. Vavřinec Kladno B - VK Benešovská 0:2 (-19,-21)
47. VK Benešovská - Rakovník A 2:0 (13,23)
48. Roztoky - Vavřinec Kladno B 2:1 (-25,16,6)

5. kolo - 20.1.2019

49. SC SPIRIT Říčany Říčany - VK Benešovská 0:2 (-24,-16)
50. 1 hřiště Rakovník A - Zruč nad Sázavou 2:1 (22,-17,4)
51. VK Benešovská - Zruč nad Sázavou 2:0 (13,23)
52. Říčany - Rakovník A 0:2 (-23,-14)
53. Rakovník A - VK Benešovská 0:2 (-20,-16)
54. Zruč nad Sázavou - Říčany 2:0 (12,11)
55. VK Rakovník B, v 09:00 Rakovník B - Vavřinec Kladno B 0:2 (-16,-17)
56. 1 hřiště Králův Dvůr - Roztoky 0:2 (-17,-6)
57. Vavřinec Kladno B - Roztoky 0:2 (-18,-16)
58. Rakovník B - Králův Dvůr 2:0 (23,13)
59. Králův Dvůr - Vavřinec Kladno B 0:2 (-19,-23)
60. Roztoky - Rakovník B 2:0 (9,14)

6. kolo - 10.2.2019

61. SC SPIRIT Říčany Říčany - Zruč nad Sázavou 0:2 (-13,-10)
62. 1 hřiště Rakovník B - Vavřinec Kladno B 0:2 (-16,-16)
63. Zruč nad Sázavou - Vavřinec Kladno B 1:2 (9,-20,-13)
64. Říčany - Rakovník B 2:0 (10,22)
65. Rakovník B - Zruč nad Sázavou 0:2 (-12,-15)
66. v 09:00 Vavřinec Kladno B - Říčany 2:0 (18,9)
67. TJ Sokol Králův Dvůr, v 09:00 Králův Dvůr - Roztoky 0:2 (-6,-14)
68. 1 hřiště Rakovník A - Kunice 2:0 (13,16)
69. Roztoky - Kunice 2:0 (12,24)
70. Králův Dvůr - Rakovník A 0:2 (-17,-18)
71. Rakovník A - Roztoky 2:1 (17,-24,11)
72. Kunice - Králův Dvůr 2:0 (21,13)

7. kolo - 24.2.2019

73. VK Benešovská VK Benešovská - Zruč nad Sázavou 2:0 (15,18)
74. 2 hřiště Vavřinec Kladno B - Králův Dvůr 2:0 (13,20)
75. Zruč nad Sázavou - Králův Dvůr 2:0 (10,17)
76. VK Benešovská - Vavřinec Kladno B 2:0 (16,16)
77. Vavřinec Kladno B - Zruč nad Sázavou 0:2 (-12,-21)
78. Králův Dvůr - VK Benešovská 0:2 (-21,-19)
79. TJ Kunice, 16.3.2019 v 09:00 Kunice - Rakovník A 0:2 (-17,-12)
80. 1 hřiště, 16.3.2019 Rakovník B - Říčany 1:2 (21,-19,-13)
81. 16.3.2019 Rakovník A - Říčany 2:0 (13,17)
82. 16.3.2019 Kunice - Rakovník B 2:0 (13,13)
83. 16.3.2019 Rakovník B - Rakovník A 0:2 (-8,-10)
84. 16.3.2019 Říčany - Kunice 0:2 (-12,-13)

8. kolo - 24.3.2019

85. TJ Kunice, v 09:00 Kunice - Zruč nad Sázavou Oyuntsetseg M.
86. 1 hřiště Rakovník A - Vavřinec Kladno B
87. Zruč nad Sázavou - Vavřinec Kladno B
88. Kunice - Rakovník A
89. Rakovník A - Zruč nad Sázavou
90. Vavřinec Kladno B - Kunice
91. TJ Sokol Roztoky u Prahy, v 09:00 Roztoky - Říčany Hrubý F.
92. 1 hřiště, v 09:30 Rakovník B - VK Benešovská
93. Říčany - VK Benešovská
94. Roztoky - Rakovník B
95. Rakovník B - Říčany
96. VK Benešovská - Roztoky

9. kolo - 7.4.2019

97. VK Rakovník A Rakovník A - Rakovník B Borovský ?./Němeček J.
98. 2 hřiště Zruč nad Sázavou - Roztoky
99. Rakovník B - Roztoky
100. Rakovník A - Zruč nad Sázavou
101. Zruč nad Sázavou - Rakovník B
102. Roztoky - Rakovník A
103. TJ Sokol Králův Dvůr Králův Dvůr - Kunice Chowanioková K.
104. 1 hřiště VK Benešovská - Říčany
105. Kunice - Říčany
106. Králův Dvůr - VK Benešovská
107. VK Benešovská - Kunice
108. Říčany - Králův Dvůr

Tabulka:

1. VK Benešovská 1. volejbalová 18 18 0 36  :  0 902  :  596 54
2. TJ Sokol Roztoky u Prahy 18 15 3 31  :  8 915  :  637 44
3. VK Rakovník A 18 14 4 28  :  11 876  :  681 39
4. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 18 10 8 23  :  17 849  :  726 32
5. Vavřinec Kladno B 21 10 11 22  :  23 880  :  929 31
6. TJ Kunice 18 10 8 22  :  18 811  :  763 30
7. VK Rakovník B 18 3 15 8  :  31 635  :  906 10
8. SC SPIRIT Říčany 18 2 16 6  :  33 589  :  913 7
9. TJ Sokol Králův Dvůr 21 2 19 5  :  40 755  :  1061 5

Závěrečné turnaje

Finálový turnaj o 1. až 5. místo se uskuteční v neděli 7.4.2019, ostatní turnaje o konečné umístění v sobotu 27.4.2019. Hraje se v tělocvičnách na 2 vítězné sety.

Finálový turnaj o 1. až 5. místo

Finálového turnaje se zúčastní prvních 5 družstev 1. výkonnostní skupiny zimní části, která se utkají systémem každý s každým. Pořadatelem je nejlépe umístěné po základních 7 kolech se dvěma hřišti. Výsledky ze zimní části se započítávají.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a první dvě družstva postupují do první části Mistrovství ČR, která se uskuteční 26.-28.4.2019.

Turnaj o 6. až 10. místo

Turnaje se zúčastní družstva umístěná na 6., 7. a 8. místě 1. výkonnostní skupiny zimní části a vítězové obou 2. výkonnostních skupin, která se utkají systémem každý s každým. Pořadatelem je družstvo umístěné na 6. místě 1. výkonnostní skupiny. Pokud nemá k dispozici dvě hřiště, bude pořadatel vybrán z ostatních účastníků podle dosažených výsledků.

Výsledky ze zimní části se nezapočítávají. Družstvo umístěné na 6. místě 1. výkonnostní skupiny získá 2 vstupní body, družstvo na 7. místě 1 vstupní bod.

Turnaj o 11. až 15. místo

Turnaje se zúčastní družstvo umístěné na 9. místě 1. výkonnostní skupiny zimní části a družstva z 2. a 3. míst obou 2. výkonnostních skupin, která se utkají systémem každý s každým. Pořadatelem je družstvo umístěné na 9. místě 1. výkonnostní skupiny. Pokud nemá k dispozici dvě hřiště, bude pořadatel vybrán z ostatních účastníků podle dosažených výsledků.

Výsledky ze zimní části se nezapočítávají. Družstvo umístěné na 9. místě 1. výkonnostní skupiny a družstva umístěná na 2. místech 2. výkonnostních skupin získávají 1 vstupní bod.

Turnaj o 16. až 19. místo

Turnaje se zúčastní družstva ze 4. a 5. míst obou 2. výkonnostních skupin zimní části, která se utkají systémem každý s každým. Pořadatelem je lepší družstvo umístěné na 4. místě 2. výkonnostní skupiny. Pokud nemá k dispozici dvě hřiště, bude pořadatel vybrán z ostatních účastníků podle dosažených výsledků.

Výsledky ze zimní části se nezapočítávají. Družstva umístěná na 4. místech 2. výkonnostních skupin získávají 1 vstupní bod.

Turnaj o 20. až 23. místo

Turnaje se zúčastní družstva z 6. a 7. míst obou 2. výkonnostních skupin zimní části, která se utkají systémem každý s každým. Pořadatelem je lepší družstvo umístěné na 6. místě 2. výkonnostní skupiny. Pokud nemá k dispozici dvě hřiště, bude pořadatel vybrán z ostatních účastníků podle dosažených výsledků.

Výsledky ze zimní části se nezapočítávají. Družstva umístěná na 6. místech 2. výkonnostních skupin získávají 1 vstupní bod.

Turnaj o 24. až 27. místo

Turnaje se zúčastní družstva z 8. a 9. míst obou 2. výkonnostních skupin zimní části, která se utkají systémem každý s každým. Pořadatelem je lepší družstvo umístěné na 8 místě 2. výkonnostní skupiny. Pokud nemá k dispozici dvě hřiště, bude pořadatel vybrán z ostatních účastníků podle dosažených výsledků.

Výsledky ze zimní části se nezapočítávají. Družstva umístěná na 8. místech 2. výkonnostních skupin získávají 1 vstupní bod.