↓ k navigaci

Krajský přebor kadetek (2018-2019)

Hraje se turnajovým systémem dvakrát každý s každým na 3 vítězné sety. Uskuteční se 10 kol. V každém kole budou 2 turnaje, každý za účasti 4 družstev, v 5 kolech navíc budou sehrána dvojutkání zbývajících účastníků, Každé družstvo sehraje v jednom kole 2 utkání a jednou bude mít volno. V podzimní části se hraje na venkovních hřištích, v zimní v tělocvičnách. Pořadí zápasů na každém turnaji je uvedeno v rozlosování.

Po skončení 10 kol se uskuteční závěrečný finálový turnaj nejlepších 4 družstev, která se utkají systémem každý s každým na 2 vítězné sety. Pořadatelem finálového turnaje je nejlepší družstvo po základních 10 kolech (se 2 hřišti). Výsledky z finálového turnaje se připočítávají k dosavadním dosaženým výsledkům. Finálový turnaj se uskuteční v sobotu 23.3.2019.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a postupuje do kvalifikace o 1. ligu kadetek, která se uskuteční 12.-14.4.2019.

Podzimní část (hrací den – neděle)

1. kolo - 9.9.2018

1. VK Rakovník Rakovník - Hořovice 0:3 (-11,-12,-12)
2. 2 hřiště Mělník - Řevnice 3:0 (8,4,13)
3. Hořovice - Mělník 3:0 (24,19,17)
4. Řevnice - Rakovník 0:3 (-16,-24,-14)
5. VSC Čelákovice Čelákovice - Benátky nad Jizerou 3:1 (17,21,-23,16)
6. 2 hřiště Kolín - Neratovice 3:0 (19,19,19)
7. Benátky nad Jizerou - Kolín 3:2 (21,20,-23,-12,12)
8. Neratovice - Čelákovice 1:3 (18,-16,-24,-21)

2. kolo - 16.9.2018

9. TJ Sokol Řevnice Řevnice - Čelákovice 1:3 (-15,-7,21,-17)
10. 2 hřiště Hořovice - Kolín 3:0 (12,18,19)
11. Čelákovice - Hořovice 0:3 (-12,-7,-11)
12. Kolín - Řevnice 3:0 (10,24,10)
13. TJ Kunice Kunice - Rakovník 3:0 (13,14,13)
14. 2 hřiště VK Benešovská - Mělník 3:0 (18,27,24)
15. Rakovník - VK Benešovská 0:3 (-9,-22,-5)
16. Mělník - Kunice 3:1 (27,24,-23,18)

3. kolo - 23.9.2018

17. SK Volejbal Kolín Kolín - VK Benešovská 3:0 (18,17,21)
18. 2 hřiště Čelákovice - Kunice 2:3 (11,15,-23,-22,-8)
19. VK Benešovská - Čelákovice 1:3 (-12,19,-9,-24)
20. Kunice - Kolín 2:3 (23,-23,-17,23,-6)
21. TJ Neratovice Neratovice - Hořovice 0:3 (-16,-14,-16)
22. 2 hřiště Benátky nad Jizerou - Řevnice 3:0 (22,10,22)
23. Hořovice - Benátky nad Jizerou 3:0 (13,15,19)
24. Řevnice - Neratovice 0:3 (-10,-16,-8)

Zimní část (hrací den – neděle, sobota – částečně 9. kolo)

4. kolo - 11.11.2018

25. VK Benešovská VK Benešovská - Benátky nad Jizerou 3:2 (-22,9,21,-18,10)
26. 2 hřiště Kunice - Neratovice 3:0 (11,10,16)
27. Benátky nad Jizerou - Kunice 1:3 (-20,23,-18,-20)
28. Neratovice - VK Benešovská 1:3 (25,-21,-9,-17)
29. TJ EMĚ Mělník Mělník - Čelákovice 3:0 (14,11,4)
30. 1 hřiště Rakovník - Kolín 0:3 (-3,-12,-4)
31. Čelákovice - Rakovník 3:0 (16,21,13)
32. Kolín - Mělník 3:2 (-19,23,17,-23,11)
33. TJ Sokol Řevnice Řevnice - Hořovice 0:3 (-11,-5,-8)
34. Hořovice - Řevnice 3:0 (15,13,6)

5. kolo - 25.11.2018

35. TJ Neratovice Neratovice - Mělník 1:3 (-22,-21,24,-9)
36. 2 hřiště Benátky nad Jizerou - Rakovník 3:0 (12,23,21)
37. Mělník - Benátky nad Jizerou 3:0 (18,27,9)
38. Rakovník - Neratovice 1:3 (-17,19,-14,-12)
39. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Kunice 3:1 (11,16,-18,11)
40. 2 hřiště Řevnice - VK Benešovská 0:3 (-12,-11,-9)
41. Kunice - Řevnice 3:0 (13,16,13)
42. VK Benešovská - Hořovice 0:3 (-17,-18,-19)
43. VSC Čelákovice, 1.12.2018 Čelákovice - Kolín 0:3 (-12,-18,-11)
44. 1.12.2018 Kolín - Čelákovice 3:1 (8,14,-20,13)

6. kolo - 9.12.2018

45. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Rakovník 3:0 (18,12,17)
46. 2 hřiště Řevnice - Mělník 0:3 (-8,-5,-9)
47. Rakovník - Řevnice 3:0 (19,21,23)
48. Mělník - Hořovice 0:3 (-23,-18,-18)
49. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Kolín 1:3 (-18,19,-21,-22)
50. 2 hřiště Neratovice - Čelákovice 2:3 (27,-22,-12,21,-9)
51. Kolín - Neratovice 3:0 (12,19,9)
52. Čelákovice - Benátky nad Jizerou 3:1 (-16,23,23,22)
53. TJ Kunice, 17.11.2018 Kunice - VK Benešovská 2:3 (-21,17,-22,25,-13)
54. 17.11.2018 VK Benešovská - Kunice 3:1 (-26,20,20,15)

7. kolo - 13.1.2019

55. SK Volejbal Kolín Kolín - Řevnice 3:0 (14,9,12)
56. 2 hřiště Čelákovice - Hořovice 0:3 (-13,-13,-12)
57. Řevnice - Čelákovice 0:3 (-15,-17,-23)
58. Hořovice - Kolín 3:1 (-12,17,26,22)
59. VK Rakovník, v 09:00 Rakovník - Kunice 0:3 (-18,-15,-17)
60. 1 hřiště Mělník - VK Benešovská 0:3 (-22,-13,-23)
61. Kunice - Mělník 1:3 (-17,21,-17,-12)
62. VK Benešovská - Rakovník 3:0 (7,12,10)
63. TJ Neratovice Neratovice - Benátky nad Jizerou 3:2 (-23,18,-20,15,6)
64. Benátky nad Jizerou - Neratovice 1:3 (-14,24,-20,-17)

8. kolo - 5.1.2019

65. VK Benešovská VK Benešovská - Kolín 0:3 (-11,-15,-18)
66. 2 hřiště Kunice - Čelákovice 3:0 (20,22,15)
67. Kolín - Kunice 3:0 (19,19,21)
68. Čelákovice - VK Benešovská 1:3 (-21,-25,23,-19)
69. TJ Spartak Hořovice, 27.1.2019 Hořovice - Neratovice Jisl J./Borovský ?.
70. 2 hřiště, 27.1.2019 Řevnice - Benátky nad Jizerou
71. 27.1.2019 Neratovice - Řevnice
72. 27.1.2019 Benátky nad Jizerou - Hořovice
73. VK Rakovník, 27.1.2019 Rakovník - Mělník Němeček J.
74. 27.1.2019 Mělník - Rakovník

9. kolo - 9.2.2019

75. VSC Čelákovice, v 09:00 Čelákovice - Mělník Majstríková R.
76. 1 hřiště Kolín - Rakovník
77. Mělník - Kolín
78. Rakovník - Čelákovice
79. VK Benátky nad Jizerou, 17.2.2019 Benátky nad Jizerou - VK Benešovská Rakušan M.
80. 2 hřiště, 17.2.2019 Neratovice - Kunice
81. 17.2.2019 VK Benešovská - Neratovice
82. 17.2.2019 Kunice - Benátky nad Jizerou

10. kolo - 10.3.2019

83. TJ EMĚ Mělník Mělník - Neratovice Pejpal A.
84. 1 hřiště Rakovník - Benátky nad Jizerou
85. Neratovice - Rakovník
86. Benátky nad Jizerou - Mělník
87. VK Benešovská, 9.3.2019 VK Benešovská - Řevnice Horbowyj V.
88. 2 hřiště, 9.3.2019 Kunice - Hořovice
89. 9.3.2019 Řevnice - Kunice
90. 9.3.2019 Hořovice - VK Benešovská

Finálový turnaj – 23.3.2019

1. vítěz základní části první - třetí
2. druhý - čtvrtý
3. druhý - třetí
4. čtvrtý - první
5. třetí - čtvrtý
6. první - druhý

Tabulka:

1. TJ Spartak Hořovice 14 14 0 42  :  2 1084  :  676 42
2. SK Volejbal Kolín 16 13 3 42  :  15 1325  :  1003 38
3. VK Benešovská 1. volejbalová 14 10 4 31  :  19 1117  :  989 28
4. VSC Čelákovice 16 8 8 28  :  31 1185  :  1255 24
5. TJ EMĚ Mělník 12 7 5 23  :  18 949  :  786 22
6. TJ Kunice 14 7 7 29  :  24 1138  :  1098 22
7. TJ Neratovice 12 4 8 17  :  28 891  :  974 12
8. VK Benátky nad Jizerou. 12 3 9 18  :  29 948  :  1060 10
9. VK Rakovník 12 2 10 7  :  30 581  :  886 6
10. TJ Sokol Řevnice 14 0 14 1  :  42 582  :  1073 0