↓ k navigaci

Krajský přebor I. třídy žen – skupina "A" (2017-2018)

1. část

1. kolo - 07.10.2017

1. Suchdol - Brandýs nad Labem
2. Mladá Boleslav - Zruč nad Sázavou
3. Benátky nad Jizerou - Benešov
4. Suchdol - Brandýs nad Labem
5. Mladá Boleslav - Zruč nad Sázavou
6. Benátky nad Jizerou - Benešov

2. kolo - 14.10.2017

7. Brandýs nad Labem - Benešov
8. v 09:00 Zruč nad Sázavou - Benátky nad Jizerou
9. Suchdol - Mladá Boleslav
10. Brandýs nad Labem - Benešov
11. v 13:00 Zruč nad Sázavou - Benátky nad Jizerou
12. Suchdol - Mladá Boleslav

3. kolo - 21.10.2017

13. Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem
14. Benátky nad Jizerou - Suchdol
15. Benešov - Zruč nad Sázavou
16. Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem
17. Benátky nad Jizerou - Suchdol
18. Benešov - Zruč nad Sázavou

4. kolo - 04.11.2017

19. Brandýs nad Labem - Zruč nad Sázavou
20. Suchdol - Benešov
21. Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou
22. Brandýs nad Labem - Zruč nad Sázavou
23. Suchdol - Benešov
24. Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou

5. kolo - 11.11.2017

25. Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem
26. Benešov - Mladá Boleslav
27. v 09:00 Zruč nad Sázavou - Suchdol
28. Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem
29. Benešov - Mladá Boleslav
30. v 13:00 Zruč nad Sázavou - Suchdol

6. kolo - 25.11.2017

31. Brandýs nad Labem - Suchdol
32. v 09:00 Zruč nad Sázavou - Mladá Boleslav
33. Benešov - Benátky nad Jizerou
34. Brandýs nad Labem - Suchdol
35. v 13:00 Zruč nad Sázavou - Mladá Boleslav
36. Benešov - Benátky nad Jizerou

7. kolo - 02.12.2017

37. Benešov - Brandýs nad Labem
38. Benátky nad Jizerou - Zruč nad Sázavou
39. Mladá Boleslav - Suchdol
40. Benešov - Brandýs nad Labem
41. Benátky nad Jizerou - Zruč nad Sázavou
42. Mladá Boleslav - Suchdol

8. kolo - 09.12.2017

43. Brandýs nad Labem - Mladá Boleslav
44. Suchdol - Benátky nad Jizerou
45. Zruč nad Sázavou - Benešov
46. Brandýs nad Labem - Mladá Boleslav
47. Suchdol - Benátky nad Jizerou
48. Zruč nad Sázavou - Benešov

9. kolo - 13.01.2018

49. v 09:00 Zruč nad Sázavou - Brandýs nad Labem
50. Benešov - Suchdol
51. Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav
52. v 13:00 Zruč nad Sázavou - Brandýs nad Labem
53. Benešov - Suchdol
54. Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav

10. kolo - 20.01.2018

55. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou
56. Mladá Boleslav - Benešov
57. Suchdol - Zruč nad Sázavou
58. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou
59. Mladá Boleslav - Benešov
60. Suchdol - Zruč nad Sázavou

Tabulka:

1. TJ Sokol Družba Suchdol 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. VK Benátky nad Jizerou 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ Sokol Benešov u Prahy 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. TJ Sokol Brandýs nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. - 6. místo, družstva umístěná na 4. až 6. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo 2. části krajského přeboru I. třídy žen.

2. část

Výsledky vzájemných utkání ze skupin 1. části se započítávají. Družstva se utkají jen se soupeři z druhé skupiny.

Pořadatelé:

1. kolo – 10. 2. 2018: družstva ze skupiny A
2. kolo – 17. 2. 2018: družstva ze skupiny B
3. kolo – 24. 2. 2018: družstva ze skupiny A
4. kolo – 10. 3. 2018: družstva ze skupiny B
5. kolo – 17. 3. 2018: družstva ze skupiny A
6. kolo – 24. 3. 2018: družstva ze skupiny B

Rozpis utkání:

1. kolo - 10. 2. 2018:   1.A – 3.B   2.A – 2.B    3.A – 1.B      4.A – 6.B    5.A – 5.B    6.A – 4.B
2. kolo - 17. 2. 2018:   2.B – 1.A    1.B – 2.A    3.B – 3.A      5.B – 4.A    4.B – 5.A    6.B – 6.A
3. kolo - 24. 2. 2018:   1.A – 1.B    2.A – 3.B    3.A – 2.B      4.A – 4.B    5.A – 6.B    6.A – 5.B
4. kolo - 10. 3. 2018:   3.B – 1.A    2.B – 2.A    1.B – 3.A      6.B – 4.A    5.B – 5.A    4.B – 6.A
5. kolo - 17. 3. 2018:   1.A – 2.B    2.A – 1.B    3.A – 3.B      4.A – 5.B    5.A – 4.B    6.A – 6.B
6. kolo - 24. 3. 2018:   1.B – 1.A    3.B – 2.A    2.B – 3.A      4.B – 4.A    6.B – 5.A    5.B – 6.A