↓ k navigaci

Krajský přebor I. třídy žen – skupina "A" (2017-2018)

1. část

1. kolo - 07.10.2017

1. v 09:00 Suchdol - Brandýs nad Labem Stehlíček Š.
2. Mladá Boleslav - Zruč nad Sázavou Louka P.
3. Benátky nad Jizerou - Benešov Vlasák J.
4. v 13:00 Suchdol - Brandýs nad Labem Stehlíček Š.
5. Mladá Boleslav - Zruč nad Sázavou Louka P.
6. Benátky nad Jizerou - Benešov Vlasák J.

2. kolo - 14.10.2017

7. Brandýs nad Labem - Benešov Rakušan M.
8. v 09:00 Zruč nad Sázavou - Benátky nad Jizerou Velinov E.
9. Suchdol - Mladá Boleslav Nastoupil V.
10. Brandýs nad Labem - Benešov Rakušan M.
11. v 13:00 Zruč nad Sázavou - Benátky nad Jizerou Velinov E.
12. Suchdol - Mladá Boleslav Nastoupil V.

3. kolo - 21.10.2017

13. Brandýs nad Labem - Mladá Boleslav Šturm E.
14. Benátky nad Jizerou - Suchdol Rakušan M.
15. v 09:00 Benešov - Zruč nad Sázavou Kalina J.
16. Brandýs nad Labem - Mladá Boleslav Šturm E.
17. Benátky nad Jizerou - Suchdol Rakušan M.
18. v 13:00 Benešov - Zruč nad Sázavou Kalina J.

4. kolo - 04.11.2017

19. Brandýs nad Labem - Zruč nad Sázavou Koutný L.
20. Suchdol - Benešov Kladivo P.
21. Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav Louka P.
22. Brandýs nad Labem - Zruč nad Sázavou Koutný L.
23. Suchdol - Benešov Kladivo P.
24. Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav Louka P.

5. kolo - 11.11.2017

25. Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem Rakušan M.
26. v 11:00 Benešov - Mladá Boleslav Velinov E.
27. v 09:00 Zruč nad Sázavou - Suchdol Kobliha V.
28. Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem Rakušan M.
29. v 15:00 Benešov - Mladá Boleslav Velinov E.
30. v 13:00 Zruč nad Sázavou - Suchdol Kobliha V.

6. kolo - 25.11.2017

31. Brandýs nad Labem - Suchdol Šlechta J.
32. v 09:00 Zruč nad Sázavou - Mladá Boleslav Kobliha V.
33. v 09:00 Benešov - Benátky nad Jizerou Kalina J.
34. Brandýs nad Labem - Suchdol Šlechta J.
35. v 13:00 Zruč nad Sázavou - Mladá Boleslav Kobliha V.
36. v 13:00 Benešov - Benátky nad Jizerou Kalina J.

7. kolo - 02.12.2017

37. v 09:00 Benešov - Brandýs nad Labem Velinov E.
38. 19.11.2017 Benátky nad Jizerou - Zruč nad Sázavou Kochman M.
39. v 09:00 Mladá Boleslav - Suchdol Kochman M.
40. v 13:00 Benešov - Brandýs nad Labem Velinov E.
41. 19.11.2017 v 13:00 Benátky nad Jizerou - Zruč nad Sázavou Kochman M.
42. v 09:00 Mladá Boleslav - Suchdol Kochman M.

8. kolo - 09.12.2017

43. Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem Louka P.
44. v 09:00 Suchdol - Benátky nad Jizerou Stehlíček Š.
45. 10.12.2017 v 09:00 Zruč nad Sázavou - Benešov Holý P.
46. Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem Louka P.
47. v 13:00 Suchdol - Benátky nad Jizerou Stehlíček Š.
48. 10.12.2017 v 13:00 Zruč nad Sázavou - Benešov Holý P.

9. kolo - 13.01.2018

49. v 09:00 Zruč nad Sázavou - Brandýs nad Labem Sukup V.
50. v 11:00 Benešov - Suchdol Šlechta J.
51. Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou Rakušan M.
52. v 13:00 Zruč nad Sázavou - Brandýs nad Labem Sukup V.
53. v 15:00 Benešov - Suchdol Šlechta J.
54. Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou Rakušan M.

10. kolo - 20.01.2018

55. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou Syrový M.
56. 06.01.2018 Mladá Boleslav - Benešov Louka P.
57. Suchdol - Zruč nad Sázavou Nastoupil V.
58. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou Syrový M.
59. 06.01.2018 Mladá Boleslav - Benešov Louka P.
60. Suchdol - Zruč nad Sázavou Nastoupil V.

Tabulka:

1. TJ Sokol Družba Suchdol 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. VK Benátky nad Jizerou 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ Sokol Benešov u Prahy 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. TJ Sokol Brandýs nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. - 6. místo, družstva umístěná na 4. až 6. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo 2. části krajského přeboru I. třídy žen.

2. část

Výsledky vzájemných utkání ze skupin 1. části se započítávají. Družstva se utkají jen se soupeři z druhé skupiny.

Pořadatelé:

1. kolo – 10. 2. 2018: družstva ze skupiny A
2. kolo – 17. 2. 2018: družstva ze skupiny B
3. kolo – 24. 2. 2018: družstva ze skupiny A
4. kolo – 10. 3. 2018: družstva ze skupiny B
5. kolo – 17. 3. 2018: družstva ze skupiny A
6. kolo – 24. 3. 2018: družstva ze skupiny B

Rozpis utkání:

1. kolo - 10. 2. 2018:   1.A – 3.B   2.A – 2.B    3.A – 1.B      4.A – 6.B    5.A – 5.B    6.A – 4.B
2. kolo - 17. 2. 2018:   2.B – 1.A    1.B – 2.A    3.B – 3.A      5.B – 4.A    4.B – 5.A    6.B – 6.A
3. kolo - 24. 2. 2018:   1.A – 1.B    2.A – 3.B    3.A – 2.B      4.A – 4.B    5.A – 6.B    6.A – 5.B
4. kolo - 10. 3. 2018:   3.B – 1.A    2.B – 2.A    1.B – 3.A      6.B – 4.A    5.B – 5.A    4.B – 6.A
5. kolo - 17. 3. 2018:   1.A – 2.B    2.A – 1.B    3.A – 3.B      4.A – 5.B    5.A – 4.B    6.A – 6.B
6. kolo - 24. 3. 2018:   1.B – 1.A    3.B – 2.A    2.B – 3.A      4.B – 4.A    6.B – 5.A    5.B – 6.A