↓ k navigaci

Krajský přebor I. třídy žen – finálová skupina (2017-2018)

2. část

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a postupuje do kvalifikace o postup do 2. ligy žen, která se uskuteční 21.-22.4.2018.

1. kolo - 10.02.2018

1. Benátky nad Jizerou - Roztoky B 3:2 (-25,18,-21,15,4)
2. v 09:00 Benešov - Rakovník 3:0 (13,22,15)
3. v 09:00 Zruč nad Sázavou - Komárov A 1:3 (-22,21,-20,-22)
4. Benátky nad Jizerou - Roztoky B 3:0 (29,18,22)
5. v 13:00 Benešov - Rakovník 1:3 (-20,19,-21,-14)
6. v 13:00 Zruč nad Sázavou - Komárov A 2:3 (17,-24,19,-22,-8)

2. kolo - 17.02.2018

7. Rakovník - Benátky nad Jizerou 3:0 (22,18,15)
8. Komárov A - Benešov 3:2 (23,-20,25,-17,15)
9. v 09:00 Roztoky B - Zruč nad Sázavou 1:3 (19,-20,-25,-21)
10. Rakovník - Benátky nad Jizerou 3:1 (20,-19,21,13)
11. Komárov A - Benešov 1:3 (12,-22,-12,-20)
12. v 13:00 Roztoky B - Zruč nad Sázavou 2:3 (11,-14,20,-22,-11)

3. kolo - 03.02.2018

13. v 13:00 Benátky nad Jizerou - Komárov A 3:1 (-21,12,12,15)
14. 24.02.2018 v 09:00 Benešov - Roztoky B Syrový M.
15. 02.03.2018 v 18:00 Zruč nad Sázavou - Rakovník Horbowyj V.
16. v 15:00 Benátky nad Jizerou - Komárov A 3:1 (23,21,-23,17)
17. 24.02.2018 v 13:00 Benešov - Roztoky B Syrový M.
18. 02.03.2018 v 20:00 Zruč nad Sázavou - Rakovník Horbowyj V.

4. kolo - 10.03.2018

19. v 09:00 Roztoky B - Benátky nad Jizerou Hrubý F.
20. Rakovník - Benešov Němeček J.
21. Komárov A - Zruč nad Sázavou Kolář M.
22. v 13:00 Roztoky B - Benátky nad Jizerou Hrubý F.
23. Rakovník - Benešov Němeček J.
24. Komárov A - Zruč nad Sázavou Kolář M.

5. kolo - 17.03.2018

25. Benátky nad Jizerou - Rakovník Rakušan M.
26. v 09:00 Benešov - Komárov A Kobliha V.
27. v 09:00 Zruč nad Sázavou - Roztoky B Šlechta J.
28. Benátky nad Jizerou - Rakovník Rakušan M.
29. v 13:00 Benešov - Komárov A Kobliha V.
30. v 13:00 Zruč nad Sázavou - Roztoky B Šlechta J.

6. kolo - 24.03.2018

31. Komárov A - Benátky nad Jizerou Borovský Š.
32. v 09:00 Roztoky B - Benešov Hrubý F.
33. Rakovník - Zruč nad Sázavou Němeček J.
34. Komárov A - Benátky nad Jizerou Borovský Š.
35. v 13:00 Roztoky B - Benešov Hrubý F.
36. Rakovník - Zruč nad Sázavou Němeček J.

Tabulka:

1. VK Benátky nad Jizerou 14 11 3 34  :  14 1143  :  959 32
2. TJ Sokol Komárov A 14 10 4 34  :  23 1238  :  1198 27
3. VK Rakovník 12 8 4 27  :  20 1019  :  986 23
4. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 12 6 6 22  :  25 977  :  1036 16
5. TJ Sokol Benešov u Prahy 12 3 9 16  :  28 912  :  969 12
6. TJ Sokol Roztoky u Prahy B 12 0 12 13  :  36 982  :  1123 4