↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy mužů - skupina "B" (2017-2018)


Základní část

1. kolo - 02.09.2017

1. Čelákovice - Odolena Voda 0:3 (-11,-26,-16)
2. 06.09.2017 v 18:00 Brandýs nad Labem - Přerov nad Labem 3:2 (-18,11,14,-23,13)
3. Mělník - Tuchlovice B 3:1 (-22,11,11,14)
4. Čelákovice - Odolena Voda 1:3 (22,-17,-23,-16)
5. 13.09.2017 v 18:00 Brandýs nad Labem - Přerov nad Labem 3:1 (-20,16,20,20)
6. Mělník - Tuchlovice B 3:1 (-21,22,16,21)

2. kolo - 09.09.2017

7. Odolena Voda - Tuchlovice B 3:0 (14,20,19)
8. Přerov nad Labem - Mělník 0:3 (-11,-19,-21)
9. Čelákovice - Brandýs nad Labem 3:0 (16,15,18)
10. Odolena Voda - Tuchlovice B 3:0 (17,21,22)
11. Přerov nad Labem - Mělník 0:3 (-23,-20,-15)
12. Čelákovice - Brandýs nad Labem 2:3 (21,-16,19,-12,-15)

3. kolo - 16.09.2017

13. Brandýs nad Labem - Odolena Voda 2:3 (-21,-22,22,23,-8)
14. Mělník - Čelákovice 3:1 (9,22,-14,18)
15. Tuchlovice B - Přerov nad Labem 3:0 (17,21,19)
16. Brandýs nad Labem - Odolena Voda 0:3 (-22,-19,-12)
17. Mělník - Čelákovice 1:3 (-21,-20,15,-21)
18. Tuchlovice B - Přerov nad Labem 3:1 (17,-17,24,14)

4. kolo - 23.09.2017

19. Odolena Voda - Přerov nad Labem 3:1 (-21,18,19,23)
20. Čelákovice - Tuchlovice B 3:0 (16,8,20)
21. Brandýs nad Labem - Mělník 2:3 (-15,19,-23,25,-9)
22. Odolena Voda - Přerov nad Labem 3:1 (-20,20,20,15)
23. Čelákovice - Tuchlovice B 3:0 (15,13,11)
24. Brandýs nad Labem - Mělník 0:3 (-17,-28,-18)

5. kolo - 30.09.2017

25. Mělník - Odolena Voda 0:3 (-19,-23,-22)
26. 10.10.2017 v 18:30 Tuchlovice B - Brandýs nad Labem 1:3 (-20,22,-19,-20)
27. Přerov nad Labem - Čelákovice 2:3 (-22,-17,23,21,-13)
28. Mělník - Odolena Voda 1:3 (-23,15,-18,-16)
29. 10.10.2017 v 18:30 Tuchlovice B - Brandýs nad Labem 2:3 (-24,13,17,-15,-8)
30. Přerov nad Labem - Čelákovice 3:1 (24,-21,15,23)

6. kolo - 07.10.2017

31. 13.05.2018 Odolena Voda - Čelákovice Šturm E.
32. 21.04.2018 Přerov nad Labem - Brandýs nad Labem Nastoupil V.
33. Tuchlovice B - Mělník 0:3 (-19,-20,-15)
34. 13.05.2018 Odolena Voda - Čelákovice Šturm E.
35. 21.04.2018 v 13:00 Přerov nad Labem - Brandýs nad Labem Nastoupil V.
36. Tuchlovice B - Mělník 0:3 (-15,-14,-16)

7. kolo - 28.04.2018

37. Tuchlovice B - Odolena Voda
38. Mělník - Přerov nad Labem
39. Brandýs nad Labem - Čelákovice
40. Tuchlovice B - Odolena Voda
41. Mělník - Přerov nad Labem
42. Brandýs nad Labem - Čelákovice

8. kolo - 05.05.2018

43. Odolena Voda - Brandýs nad Labem
44. Čelákovice - Mělník
45. Přerov nad Labem - Tuchlovice B
46. Odolena Voda - Brandýs nad Labem
47. Čelákovice - Mělník
48. Přerov nad Labem - Tuchlovice B

9. kolo - 12.05.2018

49. Přerov nad Labem - Odolena Voda
50. Tuchlovice B - Čelákovice
51. Mělník - Brandýs nad Labem
52. Přerov nad Labem - Odolena Voda
53. Tuchlovice B - Čelákovice
54. Mělník - Brandýs nad Labem

10. kolo - 19.05.2018

55. Odolena Voda - Mělník
56. Brandýs nad Labem - Tuchlovice B
57. Čelákovice - Přerov nad Labem
58. Odolena Voda - Mělník
59. Brandýs nad Labem - Tuchlovice B
60. Čelákovice - Přerov nad Labem

Tabulka:

1. SPP v Odoleně Vodě 10 10 0 30  :  6 866  :  712 29
2. TJ EMĚ Mělník 12 9 3 29  :  14 1004  :  844 26
3. VSC Čelákovice 10 5 5 20  :  18 812  :  789 15
4. TJ Sokol Brandýs nad Labem 10 5 5 19  :  23 866  :  892 14
5. VK Tuchlovice B 12 2 10 11  :  31 789  :  973 7
6. TJ Sokol Přerov nad Labem 10 1 9 11  :  28 779  :  906 5

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstvo na 5. a 6. místě ve skupině o 13.- 17. místo finálové části krajského přeboru II. třídy mužů.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 17. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 2. června a 9. června 2018. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2018-2019.