↓ k navigaci

Krajský přebor mladších žáků - čtyřky (2017-2018)

Družstva se utkají na každém turnaji o konečné pořadí na 1. až 12. místě. Družstva získávají do tabulky body dle pořadí sestupně od 12 do 1 bodu. Pokud se družstvo turnaje nezúčastní, nezíská žádný bod. V případě rovnosti bodů je v tabulce na lepším místě družstvo s lepším umístěním na posledním odehraném turnaji.

Uskuteční se celkem 5 turnajů. Hraje se v tělocvičnách na 2 vítězné sety.

Upravená pravidla pro čtyřky

Hrací den neděle

Pořadatelé:

1. kolo – 8. 10. 2017: AERO Odolena Voda (3 hřiště)
2. kolo – 22. 10. 2017: VK Benátky nad Jizerou (3 hřiště)
3. kolo – 10. 12. 2017: TJ Kralupy (2 hřiště)
4. kolo – 21. 1. 2018: Volleyball Nymburk (2 hřiště)
5. kolo – 18. 3. 2018: Kladno volejbal cz (3 hřiště)


1. kolo – 8.10.2017 v 9 hodin

Pořadatel: AERO Odolena Voda

Skupina A
1. Odolena Voda A - Kralupy 1:2 (-15,21,-14)
5. Kralupy - Benátky nad Jizerou B 2:0 (9,9)
9. Benátky nad Jizerou B - Odolena Voda A 0:2 (-16,-15)

Tabulka:

1. TJ Kralupy 2 2 0 4  :  1 112  :  72 5
2. AERO Odolena Voda A 2 1 1 3  :  2 104  :  93 4
3. VK Benátky nad Jizerou B 2 0 2 0  :  4 49  :  100 0
Skupina B
2. Kladno A - Mělník 0:2 (-9,-9)
6. Mělník - Odolena Voda C 2:0 (19,14)
10. Odolena Voda C - Kladno A 2:0 (14,11)

Tabulka:

1. TJ EMĚ Mělník 2 2 0 4  :  0 100  :  51 6
2. AERO Odolena Voda C 2 1 1 2  :  2 83  :  75 3
3. Kladno volejbal cz A 2 0 2 0  :  4 43  :  100 0
Skupina C
3. Benátky nad Jizerou A - Brandýs nad Labem 2:0 (17,15)
7. Brandýs nad Labem - Odolena Voda B 2:0 (15,17)
11. Odolena Voda B - Benátky nad Jizerou A 1:2 (21,-15,-3)

Tabulka:

1. VK Benátky nad Jizerou A 2 2 0 4  :  1 111  :  75 5
2. TJ Sokol Brandýs nad Labem 2 1 1 2  :  2 82  :  82 3
3. AERO Odolena Voda B 2 0 2 1  :  4 75  :  111 1
Skupina D
4. Nymburk - Odolena Voda D 2:0 (13,14)
8. Odolena Voda D - Kladno B 2:1 (-24,16,9)
12. Kladno B - Nymburk 0:2 (-9,-13)

Tabulka:

1. Volleyball Nymburk 2 2 0 4  :  0 100  :  49 6
2. AERO Odolena Voda D 2 1 1 2  :  3 91  :  101 2
3. Kladno volejbal cz B 2 0 2 1  :  4 73  :  114 1
Osmifinále

13. třetí ze skupiny C – druhý ze skupiny B
14. druhý ze skupiny C – třetí ze skupiny B
15. třetí ze skupiny A – druhý ze skupiny D
16. druhý ze skupiny A – třetí ze skupiny D

13. Odolena Voda B - Odolena Voda C 0:2 (-17,-20)
14. Brandýs nad Labem - Kladno A 2:0 (13,9)
15. Benátky nad Jizerou B - Odolena Voda D 0:2 (-15,-17)
16. Odolena Voda A - Kladno B 2:0 (8,14)
Čtvrtfinále

17. první ze skupiny A – vítěz utkání 13
18. vítěz utkání 14 – první ze skupiny D
19. první ze skupiny C – vítěz utkání 15
20. vítěz utkání 16 – první ze skupiny B

17. Kralupy - Odolena Voda C 2:0 (23,11)
18. Brandýs nad Labem - Nymburk 0:2 (-11,-18)
19. Benátky nad Jizerou A - Odolena Voda D 2:0 (12,15)
20. Odolena Voda A - Mělník 0:2 (-17,-16)
Semifinále

21. (9-12) poražený z utkání 13 – poražený z utkání 14
22. (9-12) poražený z utkání 15 – poražený z utkání 16
23. (5-8) poražený z utkání 17 – poražený z utkání 18
24. (5-8) poražený z utkání 19 – poražený z utkání 20
25. (1-4) vítěz utkání 17 – vítěz utkání 18
26. (1-4) vítěz utkání 19 – vítěz utkání 20

21. Odolena Voda B - Kladno A 2:0 (12,11)
22. Benátky nad Jizerou B - Kladno B 2:0 (14,17)
23. Odolena Voda C - Brandýs nad Labem 0:2 (-20,-18)
24. Odolena Voda D - Odolena Voda A 0:2 (-15,-16)
25. Kralupy - Nymburk 0:2 (-24,-16)
26. Benátky nad Jizerou A - Mělník 1:2 (23,-13,-14)
Utkání o umístění

27. (11-12) poražený z utkání 21 – poražený z utkání 22
28. (9-10) vítěz utkání 21 – vítěz utkání 22
29. (7-8) poražený z utkání 23 – poražený z utkání 24
30. (5-6) vítěz utkání 23 – vítěz utkání 24
31. (3-4) poražený z utkání 25 – poražený z utkání 26
32. (1-2) vítěz utkání 25 – vítěz utkání 26

27. Kladno A - Kladno B 0:2 (-20,-19)
28. Odolena Voda B - Benátky nad Jizerou B 2:1 (13,-17,11)
29. Odolena Voda C - Odolena Voda D 2:0 (21,17)
30. Brandýs nad Labem - Odolena Voda A 1:2 (24,-17,-9)
31. Kralupy - Benátky nad Jizerou A 2:0 (15,21)
32. Nymburk - Mělník 0:2 (-26,-23)
Pořadí v 1. kole
1. TJ EMĚ Mělník 12
2. Volleyball Nymburk 11
3. TJ Kralupy 10
4. VK Benátky nad Jizerou A 9
5. AERO Odolena Voda A 8
6. TJ Sokol Brandýs nad Labem 7
7. AERO Odolena Voda C 6
8. AERO Odolena Voda D 5
9. AERO Odolena Voda B 4
10. VK Benátky nad Jizerou B 3
11. Kladno volejbal cz B 2
12. Kladno volejbal cz A 1

2. kolo – 22.10.2017 v 9 hodin

Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou

Skupina A
1. Mělník - Odolena Voda B 2:0 (9,23)
5. Odolena Voda B - Odolena Voda D 2:0 (16,19)
9. Odolena Voda D - Mělník 0:2 (-7,-14)

Tabulka:

1. TJ EMĚ Mělník 2 2 0 4  :  0 100  :  53 6
2. AERO Odolena Voda B 2 1 1 2  :  2 82  :  85 3
3. AERO Odolena Voda D 2 0 2 0  :  4 56  :  100 0
Skupina B
2. Nymburk - Benátky nad Jizerou B 2:0 (5,13)
6. Benátky nad Jizerou B - Odolena Voda C 0:2 (-10,-15)
10. Odolena Voda C - Nymburk 0:2 (-20,-14)

Tabulka:

1. Volleyball Nymburk 2 2 0 4  :  0 100  :  52 6
2. AERO Odolena Voda C 2 1 1 2  :  2 84  :  75 3
3. VK Benátky nad Jizerou B 2 0 2 0  :  4 43  :  100 0
Skupina C
3. Kralupy - Kladno B 2:1 (22,-19,14)
7. Kladno B - Brandýs nad Labem 2:0 (17,19)
11. Brandýs nad Labem - Kralupy 0:2 (-18,-22)

Tabulka:

1. TJ Kralupy 2 2 0 4  :  1 110  :  101 5
2. Kladno volejbal cz B 2 1 1 3  :  2 111  :  96 4
3. TJ Sokol Brandýs nad Labem 2 0 2 0  :  4 76  :  100 0
Skupina D
4. Benátky nad Jizerou A - Kladno A 2:0 (10,8)
8. Kladno A - Odolena Voda A 0:2 (-12,-9)
12. Odolena Voda A - Benátky nad Jizerou A 2:1 (15,-23,10)

Tabulka:

1. AERO Odolena Voda A 2 2 0 4  :  1 113  :  71 5
2. VK Benátky nad Jizerou A 2 1 1 3  :  2 100  :  81 4
3. Kladno volejbal cz A 2 0 2 0  :  4 39  :  100 0
Čtvrtfinále

13. první ze skupiny A – druhý ze skupiny B
14. druhý ze skupiny C – první ze skupiny D
15. první ze skupiny C – druhý ze skupiny D
16. druhý ze skupiny A – první ze skupiny B

13. Mělník - Odolena Voda C 2:0 (12,13)
14. Kladno B - Odolena Voda A 2:0 (20,21)
15. Kralupy - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-22,-23)
16. Odolena Voda B - Nymburk 0:2 (-14,-10)
Semifinále

17. (9-12) třetí ze skupiny A – třetí ze skupiny D
18. (9-12) třetí ze skupiny C – třetí ze skupiny B
19. (5-8) poražený z utkání 13 – poražený z utkání 14
20. (5-8) poražený z utkání 15 – poražený z utkání 16
21. (1-4) vítěz utkání 13 – vítěz utkání 14
22. (1-4) vítěz utkání 15 – vítěz utkání 16

17. Odolena Voda D - Kladno A 2:0 (15,12)
18. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou B 2:0 (11,13)
19. Odolena Voda C - Odolena Voda A 1:2 (-19,17,-14)
20. Kralupy - Odolena Voda B 2:0 (15,23)
21. Mělník - Kladno B 2:1 (-21,19,9)
22. Benátky nad Jizerou A - Nymburk 0:2 (-18,-15)
Utkání o umístění

23. (11-12) poražený z utkání 17 – poražený z utkání 18
24. (9-10) vítěz utkání 17 – vítěz utkání 18
25. (7-8) poražený z utkání 19 – poražený z utkání 20
26. (5-6) vítěz utkání 19 – vítěz utkání 20
27. (3-4) poražený z utkání 21 – poražený z utkání 22
28. (1-2) vítěz utkání 21 – vítěz utkání 22

23. Kladno A - Benátky nad Jizerou B 0:2 (-14,-15)
24. Odolena Voda D - Brandýs nad Labem 0:2 (-23,-12)
25. Odolena Voda C - Odolena Voda B 2:0 (15,27)
26. Odolena Voda A - Kralupy 0:2 (-22,-22)
27. Kladno B - Benátky nad Jizerou A 2:1 (-22,22,8)
28. Mělník - Nymburk 2:1 (-21,22,13)
Pořadí v 2. kole
1. TJ EMĚ Mělník 12
2. Volleyball Nymburk 11
3. Kladno volejbal cz B 10
4. VK Benátky nad Jizerou A 9
5. TJ Kralupy 8
6. AERO Odolena Voda A 7
7. AERO Odolena Voda C 6
8. AERO Odolena Voda B 5
9. TJ Sokol Brandýs nad Labem 4
10. AERO Odolena Voda D 3
11. VK Benátky nad Jizerou B 2
12. Kladno volejbal cz A 1

3. kolo – 10.12.2017 v 9 hodin

Pořadatel: TJ Kralupy

Skupina A
2. Mělník - Brandýs nad Labem 2:1 (-19,16,10)
6. Brandýs nad Labem - Odolena Voda B 2:1 (-20,15,11)
10. Odolena Voda B - Mělník 0:2 (-11,-13)

Tabulka:

1. TJ EMĚ Mělník 2 2 0 4  :  1 109  :  75 5
2. TJ Sokol Brandýs nad Labem 2 1 1 3  :  3 111  :  110 3
3. AERO Odolena Voda B 2 0 2 1  :  4 75  :  110 1
Skupina B
3. Nymburk - Odolena Voda D 2:0 (9,22)
7. Odolena Voda D - Odolena Voda C 0:2 (-20,-15)
11. Odolena Voda C - Nymburk 1:2 (27,-18,-12)

Tabulka:

1. Volleyball Nymburk 2 2 0 4  :  1 117  :  90 5
2. AERO Odolena Voda C 2 1 1 3  :  2 109  :  102 4
3. AERO Odolena Voda D 2 0 2 0  :  4 66  :  100 0
Skupina C
4. Kladno B - Benátky nad Jizerou B 2:0 (17,16)
8. Benátky nad Jizerou B - Odolena Voda A 0:2 (-14,-11)
12. Odolena Voda A - Kladno B 2:0 (22,12)

Tabulka:

1. AERO Odolena Voda A 2 2 0 4  :  0 100  :  59 6
2. Kladno volejbal cz B 2 1 1 2  :  2 84  :  83 3
3. VK Benátky nad Jizerou B 2 0 2 0  :  4 58  :  100 0
Skupina D
1. Kralupy - Kladno A 2:0 (9,9)
5. Kladno A - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-11,-13)
9. Benátky nad Jizerou A - Kralupy 1:2 (-11,16,-11)

Tabulka:

1. TJ Kralupy 2 2 0 4  :  1 106  :  65 5
2. VK Benátky nad Jizerou A 2 1 1 3  :  2 97  :  80 4
3. Kladno volejbal cz A 2 0 2 0  :  4 42  :  100 0
Semifinále

13. (9-12) třetí ze skupiny A – třetí ze skupiny D
14. (5-8) druhý ze skupiny A – druhý ze skupiny D
15. (9-12) třetí ze skupiny C – třetí ze skupiny B
16. (5-8) druhý ze skupiny C – druhý ze skupiny B
17. (1-4) vítěz skupiny A – vítěz skupiny D
18. (1-4) vítěz skupiny C – vítěz skupiny B

13. Odolena Voda B - Kladno A 2:0 (14,14)
14. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou A 1:2 (-20,22,-6)
15. Benátky nad Jizerou B - Odolena Voda D 0:2 (-17,-17)
16. Kladno B - Odolena Voda C 0:2 (-21,-23)
17. Mělník - Kralupy 1:2 (10,-23,-7)
18. Odolena Voda A - Nymburk 1:2 (-23,12,-12)
Utkání o umístění

19. (11-12) poražený z utkání 13 – poražený z utkání 15
20. (9-10) vítěz utkání 13 – vítěz utkání 15
21. (7-8) poražený z utkání 14 – poražený z utkání 16
22. (5-6) vítěz utkání 14 – vítěz utkání 16
23. (3-4) poražený z utkání 17 – poražený z utkání 18
24. (1-2) vítěz utkání 17 – vítěz utkání 18

19. Kladno A - Benátky nad Jizerou B 0:2 (-14,-18)
20. Odolena Voda B - Odolena Voda D 2:0 (16,20)
21. Brandýs nad Labem - Kladno B 2:1 (-25,16,7)
22. Benátky nad Jizerou A - Odolena Voda C 1:2 (21,-19,-8)
23. Mělník - Odolena Voda A 2:0 (20,22)
24. Kralupy - Nymburk 2:1 (15,-14,10)
Pořadí v 3. kole
1. TJ Kralupy 12
2. Volleyball Nymburk 11
3. TJ EMĚ Mělník 10
4. AERO Odolena Voda A 9
5. AERO Odolena Voda C 8
6. VK Benátky nad Jizerou A 7
7. TJ Sokol Brandýs nad Labem 6
8. Kladno volejbal cz B 5
9. AERO Odolena Voda B 4
10. AERO Odolena Voda D 3
11. VK Benátky nad Jizerou B 2
12. Kladno volejbal cz A 1

4. kolo – 21.1.2018 v 9 hodin

Pořadatel: Volleyball Nymburk

Skupina A
3. Kralupy - Odolena Voda B 2:0 (16,16)
7. Odolena Voda B - Kladno B 0:2 (-15,-12)
11. Kladno B - Kralupy 2:0 (20,11)

Tabulka:

1. Kladno volejbal cz B 2 2 0 4  :  0 100  :  58 6
2. TJ Kralupy 2 1 1 2  :  2 81  :  82 3
3. AERO Odolena Voda B 2 0 2 0  :  4 59  :  100 0
Skupina B
1. Nymburk - Brandýs nad Labem 2:0 (18,13)
5. Brandýs nad Labem - Odolena Voda D 2:1 (-22,16,11)
9. Odolena Voda D - Nymburk 0:2 (-22,-16)

Tabulka:

1. Volleyball Nymburk 2 2 0 4  :  0 100  :  69 6
2. TJ Sokol Brandýs nad Labem 2 1 1 2  :  3 93  :  102 2
3. AERO Odolena Voda D 2 0 2 1  :  4 90  :  112 1
Skupina C
2. Benátky nad Jizerou A - Benátky nad Jizerou B 2:0 (10,17)
6. Benátky nad Jizerou B - Mělník 0:2 (-10,-12)
10. Mělník - Benátky nad Jizerou A 2:0 (22,11)

Tabulka:

1. TJ EMĚ Mělník 2 2 0 4  :  0 100  :  55 6
2. VK Benátky nad Jizerou A 2 1 1 2  :  2 83  :  77 3
3. VK Benátky nad Jizerou B 2 0 2 0  :  4 49  :  100 0
Skupina D
4. Odolena Voda A - Odolena Voda C 2:1 (-23,14,9)
8. Odolena Voda C - Kladno A 2:0 (13,11)
12. Kladno A - Odolena Voda A 0:2 (-17,-11)

Tabulka:

1. AERO Odolena Voda A 2 2 0 4  :  1 113  :  76 5
2. AERO Odolena Voda C 2 1 1 3  :  2 98  :  87 4
3. Kladno volejbal cz A 2 0 2 0  :  4 52  :  100 0
Semifinále

13. (9-12) třetí ze skupiny B – třetí ze skupiny C
14. (5-8) druhý ze skupiny B – druhý ze skupiny C
15. (9-12) třetí ze skupiny A – třetí ze skupiny D
16. (5-8) druhý ze skupiny A – druhý ze skupiny D
17. (1-4) vítěz skupiny B – vítěz skupiny C
18. (1-4) vítěz skupiny A – vítěz skupiny D

13. Odolena Voda D - Benátky nad Jizerou B 2:0 (14,21)
14. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-18,-21)
15. Odolena Voda B - Kladno A 2:0 (17,11)
16. Kralupy - Odolena Voda C 0:2 (-14,-12)
17. Nymburk - Mělník 1:2 (23,-22,-18)
18. Kladno B - Odolena Voda A 2:0 (16,16)
Utkání o umístění

19. (11-12) poražený z utkání 13 – poražený z utkání 15
20. (9-10) vítěz utkání 13 – vítěz utkání 15
21. (7-8) poražený z utkání 14 – poražený z utkání 16
22. (5-6) vítěz utkání 14 – vítěz utkání 16
23. (3-4) poražený z utkání 17 – poražený z utkání 18
24. (1-2) vítěz utkání 17 – vítěz utkání 18

19. Kladno A - Benátky nad Jizerou B 0:2 (-14,-13)
20. Odolena Voda B - Odolena Voda D 0:2 (-22,-17)
21. Kralupy - Brandýs nad Labem 2:0 (22,23)
22. Odolena Voda C - Benátky nad Jizerou A 2:0 (19,13)
23. Odolena Voda A - Nymburk 2:1 (-22,23,9)
24. Kladno B - Mělník 2:1 (-23,16,14)
Pořadí v 4. kole
1. Kladno volejbal cz B 12
2. TJ EMĚ Mělník 11
3. AERO Odolena Voda A 10
4. Volleyball Nymburk 9
5. AERO Odolena Voda C 8
6. VK Benátky nad Jizerou A 7
7. TJ Kralupy 6
8. TJ Sokol Brandýs nad Labem 5
9. AERO Odolena Voda D 4
10. AERO Odolena Voda B 3
11. Kladno volejbal cz A 2
12. VK Benátky nad Jizerou B 1

Celkové pořadí

1. TJ EMĚ Mělník 45
2. Volleyball Nymburk 42
3. TJ Kralupy 36
4. AERO Odolena Voda A 34
5. VK Benátky nad Jizerou A 32
6. Kladno volejbal cz B 29
7. AERO Odolena Voda C 28
8. TJ Sokol Brandýs nad Labem 22
9. AERO Odolena Voda B 16
10. AERO Odolena Voda D 15
11. VK Benátky nad Jizerou B 8
12. Kladno volejbal cz A 5