↓ k navigaci

Krajský přebor starších žáků - zimní část (2017-2018)

Zimní část (hrací den – neděle, 1x sobota)

1. výkonnostní skupina

Družstva se utkají v tělocvičnách třikrát systémem každý s každým formou turnajů. Uskuteční se celkem 7 turnajů, šest za účasti 4 družstev (6 utkání), jeden za účasti všech 6 družstev (9 utkání).

Každé družstvo má dvakrát volno Hraje se na 2 vítězné sety.

Po skončení 7 základních kol se uskuteční v neděli 25.3.2018 závěrečné turnaje o konečné umístění.

1. kolo - 15.10.2017

1. SK Volejbal Kolín A Kolín A - Odolena Voda 2:0 (14,12)
2. 3 hřiště Příbram A - Kralupy 2:0 (17,8)
3. Nymburk - Kladno 2:1 (20,-23,9)
4. Odolena Voda - Příbram A 0:2 (-11,-14)
5. Kolín A - Kladno 2:0 (10,18)
6. Kralupy - Nymburk 0:2 (-13,-9)
7. Kladno - Odolena Voda 2:1 (-15,16,8)
8. Nymburk - Příbram A 0:2 (-21,-14)
9. Kralupy - Kolín A 0:2 (-12,-6)

2. kolo - 12.11.2017

10. Volleyball Nymburk Nymburk - Kolín A 0:2 (-16,-17)
11. 2 hřiště Příbram A - Odolena Voda 2:0 (9,10)
12. Kolín A - Odolena Voda 2:0 (13,17)
13. Nymburk - Příbram A 0:2 (-11,-18)
14. Příbram A - Kolín A 0:2 (-23,-18)
15. Odolena Voda - Nymburk 0:2 (-16,-14)

3. kolo - 03.12.2017

16. SK Volejbal Kolín A Kolín A - Kralupy 2:0 (6,13)
17. 3 hřiště pro 1. a 2. skupinu Kladno - Příbram A 0:2 (-14,-13)
18. Kralupy - Příbram A 0:2 (-7,-7)
19. Kolín A - Kladno 2:0 (12,18)
20. Kladno - Kralupy 2:0 (9,14)
21. Příbram A - Kolín A 2:0 (16,19)

4. kolo - 14.01.2018

22. Kladno volejbal cz Kladno - Kralupy 2:0 (13,13)
23. 2 hřiště Nymburk - Odolena Voda 2:0 (15,24)
24. Kralupy - Odolena Voda 0:2 (-14,-9)
25. Kladno - Nymburk 0:2 (-19,-11)
26. Nymburk - Kralupy 2:0 (9,14)
27. Odolena Voda - Kladno 1:2 (18,-15,-4)

5. kolo - 11.02.2018

28. TJ Kralupy Kralupy - Odolena Voda 0:2 (-15,-13)
29. 2 hřiště Příbram A - Kladno 2:0 (26,9)
30. Odolena Voda - Kladno 1:2 (-26,23,-9)
31. Kralupy - Příbram A 0:2 (-5,-5)
32. Příbram A - Odolena Voda 2:0 (10,14)
33. Kladno - Kralupy 2:0 (7,15)

6. kolo - 18.02.2018

34. VK Příbram A Příbram A - Kladno 2:0 (23,13)
35. 1 hřiště Nymburk - Kolín A 0:2 (-14,-7)
36. Kladno - Kolín A 0:2 (-10,-4)
37. Příbram A - Nymburk 2:0 (10,19)
38. Nymburk - Kladno 0:2 (-16,-24)
39. Kolín A - Příbram A 2:0 (14,17)

7. kolo - 03.03.2018

40. AERO Odolena Voda - hraje se v Kolíně Odolena Voda - Kralupy 2:0 (17,17)
41. 2 hřiště Kolín A - Nymburk 2:0 (18,12)
42. Kralupy - Nymburk 0:2 (-14,-19)
43. Odolena Voda - Kolín A 0:2 (-15,-9)
44. Kolín A - Kralupy 2:0 (3,9)
45. Nymburk - Odolena Voda 2:0 (15,13)

Tabulka:

1. SK Volejbal Kolín A 15 14 1 28  :  2 735  :  407 42
2. VK Euro Sitex Příbram A 15 13 2 26  :  4 725  :  443 39
3. Volleyball Nymburk 15 8 7 16  :  15 631  :  610 23
4. Kladno volejbal cz 15 7 8 15  :  19 634  :  680 19
5. AERO Odolena Voda 15 3 12 9  :  24 548  :  715 12
6. TJ Kralupy 15 0 15 0  :  30 332  :  750 0

2. výkonnostní skupina

Družstva se utkají v tělocvičnách čtyřikrát systémem každý s každým formou turnajů, Uskuteční se celkem 6 turnajů, pět za účasti 4 družstev (jedno družstvo má vždy volno) a jeden za účasti všech 5 družstev. Hraje se na 2 vítězné sety.

V neděli 25.3.2018 se uskuteční závěrečné turnaje o konečné umístění.

1. kolo - 15.10.2017

1. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem 2:0 (17,15)
2. 2 hřiště Kolín B - Roztoky 0:2 (-24,-18)
3. Brandýs nad Labem - Příbram B 0:2 (-23,-19)
4. Roztoky - Benátky nad Jizerou 2:1 (-16,20,12)
5. Kolín B - Příbram B 2:1 (21,-18,8)
6. Roztoky - Brandýs nad Labem 2:0 (19,23)
7. Benátky nad Jizerou - Kolín B 2:0 (19,19)
8. Příbram B - Roztoky 2:1 (18,-12,14)
9. Brandýs nad Labem - Kolín B 1:2 (-17,22,-6)
10. Příbram B - Benátky nad Jizerou 0:2 (-11,-22)

2. kolo - 12.11.2017

11. TJ Sokol Roztoky u Prahy Roztoky - Brandýs nad Labem 2:0 (22,21)
12. 1 hřiště Kolín B - Příbram B 2:1 (-24,14,6)
13. Brandýs nad Labem - Příbram B 2:0 (15,15)
14. Roztoky - Kolín B 2:0 (21,13)
15. Kolín B - Brandýs nad Labem 0:2 (-18,-20)
16. Příbram B - Roztoky 0:2 (-19,-14)

3. kolo - 03.12.2017

17. SK Volejbal Kolín B Kolín B - Příbram B 0:2 (-22,-20)
18. 3 hřiště pro 1. a 2. skupinu Benátky nad Jizerou - Roztoky 1:2 (23,-15,-8)
19. Příbram B - Roztoky 0:2 (-21,-21)
20. Kolín B - Benátky nad Jizerou 1:2 (-18,25,-10)
21. Benátky nad Jizerou - Příbram B 1:2 (-19,13,-13)
22. Roztoky - Kolín B 2:0 (15,25)

4. kolo - 14.01.2018

23. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Kolín B 2:0 (19,12)
24. 2 hřiště Roztoky - Brandýs nad Labem 2:1 (18,-23,16)
25. Kolín B - Brandýs nad Labem 2:1 (24,-19,14)
26. Benátky nad Jizerou - Roztoky 0:2 (-19,-23)
27. Roztoky - Kolín B 2:0 (11,17)
28. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou 1:2 (-17,19,-8)

5. kolo - 11.02.2018

29. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou 1:2 (-21,27,-12)
30. 1 hřiště Příbram B - Kolín B 2:1 (19,-25,9)
31. Benátky nad Jizerou - Kolín B 2:0 (20,15)
32. Brandýs nad Labem - Příbram B 1:2 (-23,18,-15)
33. Příbram B - Benátky nad Jizerou 0:2 (-25,-17)
34. Kolín B - Brandýs nad Labem 1:2 (-15,21,-10)

6. kolo - 25.02.2018

35. VK Příbram B Příbram B - Roztoky 2:1 (23,-20,8)
36. 1 hřiště Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou 2:1 (-22,24,3)
37. Roztoky - Benátky nad Jizerou 1:2 (25,-15,-8)
38. Příbram B - Brandýs nad Labem 0:2 (-12,-17)
39. Brandýs nad Labem - Roztoky 2:0 (10,23)
40. Benátky nad Jizerou - Příbram B 1:2 (-10,23,-12)

Tabulka:

1. TJ Sokol Roztoky u Prahy 16 12 4 27  :  11 834  :  738 36
2. VK Benátky nad Jizerou 16 10 6 25  :  16 861  :  776 31
3. TJ Sokol Brandýs nad Labem 16 6 10 18  :  22 828  :  807 22
4. VK Euro Sitex Příbram B 16 8 8 18  :  22 763  :  843 20
5. SK Volejbal Kolín B 16 4 12 11  :  28 733  :  855 11

Závěrečné turnaje

V neděli 25.3.2017 se uskuteční závěrečné turnaje o konečné umístění. Hraje se v tělocvičnách na 2 vítězné sety.

Finálový turnaj o 1. až 5. místo

Finálového turnaje se zúčastní prvních 5 družstev 1. výkonnostní skupiny zimní části, která se utkají systémem každý s každým. Pořadatelem je nejlépe umístěné po základních 7 kolech se dvěma hřišti. Výsledky ze zimní části se započítávají.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a první dvě družstva postupují do první části Mistrovství ČR, která se uskuteční 20.-22.4.2018.

1. kolo - 25.03.2018

1. SK Volejbal Kolín A Kolín A - Odolena Voda 2:0 (17,16)
2. Příbram A - Nymburk 2:1 (-23,5,13)
3. Kladno - Odolena Voda 2:0 (18,17)
4. Nymburk - Kolín A 0:2 (-8,-12)
5. Příbram A - Kladno 2:1 (-23,16,8)
6. Odolena Voda - Nymburk 0:2 (-16,-16)
7. Kladno - Kolín A 0:2 (-8,-9)
8. Odolena Voda - Příbram A 0:2 (-13,-14)
9. Nymburk - Kladno 1:2 (9,-20,-14)
10. Kolín A - Příbram A 0:2 (-20,-16)

Tabulka:

1. SK Volejbal Kolín A 19 17 2 34  :  4 921  :  527 51
2. VK Euro Sitex Příbram A 19 17 2 34  :  6 951  :  598 49
3. Volleyball Nymburk 19 9 10 20  :  21 803  :  805 28
4. Kladno volejbal cz 19 9 10 20  :  24 800  :  887 25
5. AERO Odolena Voda 19 3 16 9  :  32 675  :  915 12

Turnaj o 6. až 11. místo

Turnaje se zúčastní družstvo umístěná na 6. místě 1. výkonnostní skupiny zimní části a všechna družstva z 2. výkonnostní skupiny. Pořadatelem je nejlépe umístěné družstvo v zimní části se dvěma hřišti. Výsledky ze zimní části se nezapočítávají.

Družstva budou podle pořadí v zimní části rozdělena do dvou tříčlenných skupin (A 6. z 1. skupiny, 2. a 5. z 2. skupiny, B - 1., 3. a 4. z 2. skupiny) a následně se bude hrát o konečné umístění (první spolu, druzí spolu, třetí spolu). Při jiném počtu účastníků může být systém turnaje změněn.

Skupina A

1. kolo - 25.03.2018

1. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Kolín B 2:0 (23,20)
3. Kolín B - Kralupy 0:2 (-10,-14)
5. Kralupy - Benátky nad Jizerou 0:2 (-23,-18)

Tabulka:

1. VK Benátky nad Jizerou 2 2 0 4  :  0 100  :  84 6
2. TJ Kralupy 2 1 1 2  :  2 91  :  74 3
3. SK Volejbal Kolín B 2 0 2 0  :  4 67  :  100 0
Skupina B

1. kolo - 25.03.2018

2. VK Benátky nad Jizerou Brandýs nad Labem - Příbram B 2:0 (10,20)
4. Příbram B - Roztoky 0:2 (-15,-17)
6. Roztoky - Brandýs nad Labem 2:0 (22,23)

Tabulka:

1. TJ Sokol Roztoky u Prahy 2 2 0 4  :  0 100  :  77 6
2. TJ Sokol Brandýs nad Labem 2 1 1 2  :  2 95  :  80 3
3. VK Euro Sitex Příbram B 2 0 2 0  :  4 62  :  100 0
Utkání o umístění

7. (10-11) třetí ze skupiny A – třetí ze skupiny B
8. (8-9) druhý ze skupiny A – druhý ze skupiny B
9. (6-7) první ze skupiny A – první ze skupiny B

1. kolo - 25.03.2018

7. VK Benátky nad Jizerou Kolín B - Příbram B 2:1 (-23,7,8)
8. Kralupy - Brandýs nad Labem 1:2 (27,-22,-13)
9. Benátky nad Jizerou - Roztoky 0:2 (-15,-22)

Tabulka:

6. TJ Sokol Roztoky u Prahy
7. VK Benátky nad Jizerou
8. TJ Sokol Brandýs nad Labem
9. TJ Kralupy
10. SK Volejbal Kolín B
11. VK Euro Sitex Příbram B