↓ k navigaci

Předchozí utkání

21.01.2017 – Muži I. třída

11. kolo – 21.01.2017

102. Kolín A - Zruč nad Sázavou 3:1 (-21,22,17,20)
103. v 09:00 Dobřichovice B - Tuchlovice A 0:3 (-16,–10,–16)
104. v 11:00 Roztoky - Český Brod 3:0 (12,15,16)
105. v 11:00 Rakovník A - Vlašim Němeček J.
107. Kolín A - Zruč nad Sázavou 3:1 (20,–15,20,22)
108. v 13:00 Dobřichovice B - Tuchlovice A 1:3 (-14,22,–18,–15)
109. v 15:00 Roztoky - Český Brod 3:0 (21,19,21)
110. v 15:00 Rakovník A - Vlašim Němeček J.


21.01.2017 – Ženy I. třída – skupina A

10. kolo – 21.01.2017

56. Neratovice - Benešov 0:3 (-15,–18,–20)
57. v 09:00 Mladá Boleslav - Zruč nad Sázavou 1:3 (-15,–18,21,–17)
59. Neratovice - Benešov 0:3 (-21,–23,–7)
60. v 09:00 Mladá Boleslav - Zruč nad Sázavou 0:3 (-17,–10,–25)


21.01.2017 – Ženy I. třída – skupina B

10. kolo – 21.01.2017

55. Tuchlovice A - Příbram 0:3 (-12,–16,–9)
56. v 09:00 Roztoky B - Kralupy 3:0 (15,17,8)
57. v 09:00 Rakovník A - Komárov A 3:0 (20,12,19)
58. Tuchlovice A - Příbram 0:3 (-14,–13,–18)
59. v 13:00 Roztoky B - Kralupy 3:1 (-22,11,17,17)
60. v 13:00 Rakovník A - Komárov A 3:0 (24,8,14)


21.01.2017 – Starší žáci – Zimní část – 1. výkonnostní skupina

6. kolo – 21.01.2017

61. SK Volejbal Kolín A Kolín A - Kolín B 2:0 (6,2)
62. 2 hřiště Nymburk - Benátky nad Jizerou 0:2 (-11,–14)
63. Kolín B - Benátky nad Jizerou 0:2 (-13,–21)
64. Kolín A - Nymburk 2:0 (9,2)
65. Nymburk - Kolín B 1:2 (23,–23,–10)
66. Benátky nad Jizerou - Kolín A 0:2 (-13,–11)
67. VK Příbram A Příbram A - Roztoky 2:0 (2,6)
68. 1 hřiště Odolena Voda - Kladno A 0:2 (-22,–14)
69. Roztoky - Kladno A 0:2 (-12,–20)
70. Příbram A - Odolena Voda 2:0 (12,10)
71. Odolena Voda - Roztoky 2:0 (9,11)
72. Kladno A - Příbram A 0:2 (-8,–14)




Dnešní utkání

22.01.2017 – Juniorky

8. kolo – 22.01.2017

61. VSC Čelákovice, v 09:00 Čelákovice - Hořovice Syrový M.
62. 1 hřiště Nymburk - Komárov
63. Hořovice - Nymburk
64. Komárov - Čelákovice
65. TJ Neratovice Neratovice - Benátky nad Jizerou Šturm E./Koutný L.
66. 2 hřiště VK Benešovská - Mladá Boleslav
67. Benátky nad Jizerou - VK Benešovská
68. Mladá Boleslav - Neratovice


22.01.2017 – Starší žákyně – Finálová skupina

7. kolo – 22.01.2017

73. SK Volejbal Kolín Kolín - Příbram Kladivo P./Petříček B.
74. 2 hřiště Kralupy - VK Benešovská
75. Příbram - VK Benešovská
76. Kolín - Kralupy
77. Kralupy - Příbram
78. VK Benešovská - Kolín
79. TJ Kunice, v 09:00 Kunice - Čelákovice Svoboda J.
80. 1 hřiště Hořovice - Vavřinec Kladno
81. Čelákovice - Vavřinec Kladno
82. Kunice - Hořovice
83. Hořovice - Čelákovice
84. Vavřinec Kladno - Kunice


22.01.2017 – Starší žákyně – 2. výkonnostní skupina

7. kolo – 22.01.2017

73. Volleyball Nymburk Nymburk - Mělník Kutmon F./Nastoupil V.
74. 2 hřiště Neratovice - Králův Dvůr
75. Mělník - Králův Dvůr
76. Nymburk - Neratovice
77. Neratovice - Mělník
78. Králův Dvůr - Nymburk
79. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem Rakušan M./Louka P.
80. 2 hřiště Roztoky - Dobřichovice
81. Brandýs nad Labem - Dobřichovice
82. Benátky nad Jizerou - Roztoky
83. Roztoky - Brandýs nad Labem
84. Dobřichovice - Benátky nad Jizerou


22.01.2017 – Mladší žáci – čtyřky – 4. kolo – Skupina A

1. kolo – 22.01.2017

1. TJ Kralupy Kladno A - Kladno B
2. Benátky nad Jizerou B - Odolena Voda B
5. Kladno B - Nymburk
6. Odolena Voda B - Kladno A
7. Benátky nad Jizerou B - Nymburk
10. Odolena Voda B - Kladno B
11. Kladno A - Benátky nad Jizerou B
12. Nymburk - Odolena Voda B
15. Kladno B - Benátky nad Jizerou B
16. Nymburk - Kladno A


22.01.2017 – Mladší žáci – čtyřky – 4. kolo – Skupina B

1. kolo – 22.01.2017

3. TJ Kralupy Benátky nad Jizerou A - Kralupy
4. Odolena Voda C - Odolena Voda A
8. Benátky nad Jizerou A - Odolena Voda C
9. Kralupy - Odolena Voda A
13. Odolena Voda C - Kralupy
14. Odolena Voda A - Benátky nad Jizerou A


22.01.2017 – Mladší žáci – čtyřky – 4. kolo – Utkání o umístění

1. kolo – 22.01.2017

17. TJ Kralupy -
18. -
19. -
20. -




Nejbližší utkání

28.01.2017 – Muži I. třída

12. kolo – 28.01.2017

112. Vlašim - Roztoky Kalina J.
113. Český Brod - Dobřichovice B Syrový M.
114. Tuchlovice A - Kolín A Ibl T.
115. Zruč nad Sázavou - Benešov Petříček B.
117. Vlašim - Roztoky Kalina J.
118. Český Brod - Dobřichovice B Syrový M.
119. Tuchlovice A - Kolín A Ibl T.
120. Zruč nad Sázavou - Benešov Petříček B.


29.01.2017 – Kadetky

7. kolo – 29.01.2017

37. Kostomlaty - Kolín Nastoupil V.
38. Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem Rakušan M.

7. kolo – 29.01.2017

40. Kostomlaty - Kolín Nastoupil V.
41. Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem Rakušan M.