↓ k navigaci

Krajský přebor I. třídy žen – finálová skupina (2016-2017)

2. část

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a postupuje do kvalifikace o postup do 2. ligy žen, která se uskuteční 22.-23.4.2017

1. kolo - 11.02.2017

1. v 09:00 Suchdol - Komárov A 3:0 (21,20,11)
2. Zruč nad Sázavou - Rakovník A 3:0 (15,16,21)
3. v 09:00 Benešov - Příbram 0:3 (-17,-16,-22)
4. v 13:00 Suchdol - Komárov A 3:1 (-25,20,19,14)
5. Zruč nad Sázavou - Rakovník A 3:2 (23,-15,19,-23,7)
6. v 13:00 Benešov - Příbram 1:3 (-18,22,-11,-12)

2. kolo - 18.02.2017

7. v 09:00 Rakovník A - Suchdol 1:3 (-14,23,-18,-16)
8. v 09:00 Příbram - Zruč nad Sázavou 3:0 (17,18,18)
9. Komárov A - Benešov 3:1 (15,-23,22,15)
10. v 13:00 Rakovník A - Suchdol 0:3 (-26,-20,-24)
11. v 13:00 Příbram - Zruč nad Sázavou 3:1 (18,18,-17,5)
12. Komárov A - Benešov 3:0 (24,26,23)

3. kolo - 25.02.2017

13. v 09:00 Suchdol - Příbram 1:3 (17,-18,-8,-12)
14. v 09:00 Zruč nad Sázavou - Komárov A 3:0 (22,14,10)
15. v 09:00 Benešov - Rakovník A 3:1 (23,13,-24,23)
16. v 13:00 Suchdol - Příbram 3:2 (-11,-20,19,24,16)
17. v 13:00 Zruč nad Sázavou - Komárov A 3:1 (-14,17,16,11)
18. v 13:00 Benešov - Rakovník A 3:0 (7,13,19)

4. kolo - 11.03.2017

19. v 09:00 Komárov A - Suchdol 1:3 (-23,-13,18,-22)
20. v 09:00 Rakovník A - Zruč nad Sázavou 3:0 (24,20,16)
21. Příbram - Benešov 3:0 (18,18,15)
22. v 13:00 Komárov A - Suchdol 2:3 (22,-13,-14,23,-9)
23. v 13:00 Rakovník A - Zruč nad Sázavou 3:1 (-20,21,17,18)
24. Příbram - Benešov 3:0 (16,15,6)

5. kolo - 18.03.2017

25. v 09:00 Suchdol - Rakovník A 0:3 (-17,-17,-18)
26. 19.03.2017 v 09:00 Zruč nad Sázavou - Příbram 0:3 (-21,-18,-25)
27. 19.03.2017 v 09:00 Benešov - Komárov A 3:1 (14,-23,20,18)
28. v 13:00 Suchdol - Rakovník A 2:3 (-17,24,-17,11,-13)
29. 19.03.2017 v 13:00 Zruč nad Sázavou - Příbram 3:0 (21,23,25)
30. 19.03.2017 v 13:00 Benešov - Komárov A 3:0 (22,22,13)

6. kolo - 25.03.2017

31. Příbram - Suchdol 3:2 (-25,26,-22,20,5)
32. v 09:00 Komárov A - Zruč nad Sázavou 3:0 (21,18,18)
33. v 09:00 Rakovník A - Benešov 3:0 (25,18,18)
34. Příbram - Suchdol 3:0 (16,10,21)
35. v 13:00 Komárov A - Zruč nad Sázavou 3:1 (20,16,-15,23)
36. v 13:00 Rakovník A - Benešov 3:1 (21,13,-22,18)

Tabulka:

1. TJ Baník Příbram 20 18 2 56  :  14 1690  :  1282 54
2. TJ Sokol Družba Suchdol 20 14 6 47  :  28 1647  :  1539 41
3. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 20 10 10 36  :  35 1539  :  1513 30
4. VK Rakovník A 20 9 11 32  :  38 1493  :  1538 27
5. TJ Sokol Komárov A 20 5 15 24  :  47 1400  :  1653 16
6. TJ Sokol Benešov u Prahy 20 4 10 17  :  50 1317  :  1561 12