↓ k navigaci

Krajský přebor mladších žáků - čtyřky (2016-2017)

Družstva se utkají na každém turnaji o konečné pořadí na 1. až 9. místě. Družstva získávají do tabulky body dle pořadí sestupně od 9 do 1 bodu. Pokud se družstvo turnaje nezúčastní, nezíská žádný bod.V případě rovnosti bodů je v tabulce na lepším místě družstvo s lepším umístěním na posledním odehraném turnaji.

Uskuteční se celkem 5 turnajů. Hraje se v tělocvičnách na 2 vítězné sety.

Upravená pravidla pro čtyřky

Hrací den neděle

Pořadatelé:

1. kolo – 9. 10. 2016: Vollejball Nymburk
2. kolo – 6. 11. 2016: VK Benátky nad Jizerou
3. kolo – 4. 12. 2016: AERO Odolena Voda
4. kolo – 22. 1. 2017: TJ Kralupy
5. kolo – 26. 3. 2017: Kladno volejbal.cz


1. kolo – 9.10.2016

Pořadatel: Vollejball Nymburk

Skupina A

1. kolo - 09.10.2016

1. Volleyball Nymburk Nymburk - Benátky nad Jizerou B 2:0 (24,16)
2. Odolena Voda B - Odolena Voda C 1:2 (-15,20,-15)
5. Benátky nad Jizerou B - Kladno A 0:2 (-21,-12)
6. Odolena Voda C - Nymburk 0:2 (-19,-18)
7. Odolena Voda B - Kladno A 0:2 (-13,-17)
10. Odolena Voda C - Benátky nad Jizerou B 2:0 (16,15)
11. Nymburk - Odolena Voda B 2:0 (15,19)
12. Kladno A - Odolena Voda C 2:0 (14,16)
15. Benátky nad Jizerou B - Odolena Voda B 0:2 (-15,-20)
16. Kladno A - Nymburk 2:1 (22,-22,11)

Tabulka:

1. Kladno volejbal cz A 4 4 0 8  :  1 212  :  151 11
2. Volleyball Nymburk 4 3 1 7  :  2 209  :  173 10
3. AERO Odolena Voda C 4 2 2 4  :  5 179  :  186 5
4. AERO Odolena Voda B 4 1 3 3  :  6 169  :  197 4
5. VK Benátky nad Jizerou B 4 0 4 0  :  8 139  :  201 0

 

Skupina B

1. kolo - 09.10.2016

3. Volleyball Nymburk Benátky nad Jizerou A - Kladno B 2:0 (23,20)
4. Kralupy - Odolena Voda A 0:2 (-23,-23)
8. Benátky nad Jizerou A - Kralupy 2:0 (18,14)
9. Kladno B - Odolena Voda A 0:2 (-15,-15)
13. Kralupy - Kladno B 2:0 (19,21)
14. Odolena Voda A - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-17,-20)

Tabulka:

1. VK Benátky nad Jizerou A 3 3 0 6  :  0 150  :  112 9
2. AERO Odolena Voda A 3 2 1 4  :  2 137  :  126 6
3. TJ Kralupy 3 1 2 2  :  4 128  :  140 3
4. Kladno volejbal cz B 3 0 3 0  :  6 113  :  150 0

 

Utkání o umístění

1. kolo - 09.10.2016

17. o 7. a 8. místo Odolena Voda B - Kladno B 1:2 (-21,18,-9)
18. o 5. a 6. místo Odolena Voda C - Kralupy 0:2 (-25,-19)
19. o 3. a 4. místo Nymburk - Odolena Voda A 2:0 (15,19)
20. o 1. a 2. místo Kladno A - Benátky nad Jizerou A 2:0 (20,18)

 

Pořadí v 1. kole

Tabulka:

1. Kladno volejbal cz A 9
2. VK Benátky nad Jizerou A 8
3. Volleyball Nymburk 7
4. AERO Odolena Voda A 6
5. TJ Kralupy 5
6. AERO Odolena Voda C 4
7. Kladno volejbal cz B 3
8. AERO Odolena Voda B 2
9. VK Benátky nad Jizerou B 1

 


2. kolo – 6. 11. 2016

Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou

Skupina A

1. kolo - 06.11.2016

1. VK Benátky nad Jizerou Odolena Voda A - Benátky nad Jizerou B 2:0 (23,7)
2. Kralupy - Odolena Voda B 2:0 (14,15)
5. Benátky nad Jizerou B - Kladno A 0:2 (-6,-13)
6. Odolena Voda B - Odolena Voda A 1:2 (-16,15,-16)
7. Kralupy - Kladno A 0:2 (-21,-15)
10. Odolena Voda B - Benátky nad Jizerou B 2:1 (21,-19,9)
11. Odolena Voda A - Kralupy 2:0 (23,15)
12. Kladno A - Odolena Voda B 2:0 (11,19)
15. Benátky nad Jizerou B - Kralupy 0:2 (-19,-15)
16. Kladno A - Odolena Voda A 2:0 (15,16)

Tabulka:

1. Kladno volejbal cz A 4 4 0 8  :  0 200  :  116 12
2. AERO Odolena Voda A 4 3 1 6  :  3 189  :  175 8
3. TJ Kralupy 4 2 2 4  :  4 174  :  163 6
4. AERO Odolena Voda B 4 1 3 3  :  7 175  :  213 3
5. VK Benátky nad Jizerou B 4 0 4 1  :  8 138  :  209 1

 

Skupina B

1. kolo - 06.11.2016

3. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou A - Odolena Voda C 2:0 (23,19)
4. Kladno B - Nymburk 0:2 (-19,-23)
8. Benátky nad Jizerou A - Kladno B 2:0 (23,22)
9. Odolena Voda C - Nymburk 1:2 (21,-20,-4)
13. Kladno B - Odolena Voda C 1:2 (24,-23,-12)
14. Nymburk - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-23,-23)

Tabulka:

1. VK Benátky nad Jizerou A 3 3 0 6  :  0 150  :  133 9
2. Volleyball Nymburk 3 2 1 4  :  3 157  :  141 5
3. AERO Odolena Voda C 3 1 2 3  :  5 155  :  172 3
4. Kladno volejbal cz B 3 0 3 1  :  6 148  :  164 1

 

Utkání o umístění

1. kolo - 06.11.2016

17. o 7. a 8. místo Odolena Voda B - Kladno B 2:1 (19,-23,7)
18. o 5. a 6. místo Kralupy - Odolena Voda C 2:0 (19,21)
19. o 3. a 4. místo Odolena Voda A - Nymburk 0:2 (-19,-25)
20. o 1. a 2. místo Kladno A - Benátky nad Jizerou A 2:0 (22,16)

 

Pořadí v 2. kole

Tabulka:

1. Kladno volejbal cz A 9
2. VK Benátky nad Jizerou A 8
3. Volleyball Nymburk 7
4. AERO Odolena Voda A 6
5. TJ Kralupy 5
6. AERO Odolena Voda C 4
7. AERO Odolena Voda B 3
8. Kladno volejbal cz B 2
9. VK Benátky nad Jizerou B 1

 


3. kolo – 4. 12. 2016

Pořadatel: AERO Odolena Voda

Skupina A

1. kolo - 04.12.2016

1. AERO Odolena Voda Odolena Voda A - Kladno B 2:0 (16,17)
2. Kralupy - Benátky nad Jizerou B 2:0 (18,10)
5. Kladno B - Kladno A 0:2 (-13,-13)
6. Benátky nad Jizerou B - Odolena Voda A 0:2 (-9,-17)
7. Kralupy - Kladno A 0:2 (-17,-14)
10. Benátky nad Jizerou B - Kladno B 1:2 (16,-16,-5)
11. Odolena Voda A - Kralupy 2:1 (-22,25,12)
12. Kladno A - Benátky nad Jizerou B 2:0 (6,11)
15. Kladno B - Kralupy 0:2 (-19,-20)
16. Kladno A - Odolena Voda A 2:0 (23,8)

Tabulka:

1. Kladno volejbal cz A 4 4 0 8  :  0 200  :  105 12
2. AERO Odolena Voda A 4 3 1 6  :  3 195  :  171 8
3. TJ Kralupy 4 2 2 5  :  4 193  :  181 7
4. Kladno volejbal cz B 4 1 3 2  :  7 154  :  196 2
5. VK Benátky nad Jizerou B 4 0 4 1  :  8 117  :  206 1

 

Skupina B

1. kolo - 04.12.2016

3. AERO Odolena Voda Benátky nad Jizerou A - Odolena Voda C 2:0 (15,20)
4. Odolena Voda B - Nymburk 2:0 (21,15)
8. Benátky nad Jizerou A - Odolena Voda B 2:0 (22,19)
9. Odolena Voda C - Nymburk 1:2 (-22,20,-13)
13. Odolena Voda B - Odolena Voda C 1:2 (15,-19,-12)
14. Nymburk - Benátky nad Jizerou A 2:0 (22,18)

Tabulka:

1. VK Benátky nad Jizerou A 3 2 1 4  :  2 140  :  126 6
2. Volleyball Nymburk 3 2 1 4  :  3 146  :  150 5
3. AERO Odolena Voda B 3 1 2 3  :  4 147  :  141 4
4. AERO Odolena Voda C 3 1 2 3  :  5 150  :  166 3

 

Utkání o umístění

1. kolo - 04.12.2016

17. AERO Odolena Voda Kladno B - Odolena Voda C 0:2 (-17,-18)
18. Kralupy - Odolena Voda B 0:2 (-20,-9)
19. Odolena Voda A - Nymburk 2:1 (20,-23,5)
20. Kladno A - Benátky nad Jizerou A 2:0 (14,16)

 

Pořadí v 3. kole

Tabulka:

1. Kladno volejbal cz A 9
2. VK Benátky nad Jizerou A 8
3. AERO Odolena Voda A 7
4. Volleyball Nymburk 6
5. AERO Odolena Voda B 5
6. TJ Kralupy 4
7. AERO Odolena Voda C 3
8. Kladno volejbal cz B 2
9. VK Benátky nad Jizerou B 1

 


4. kolo – 22. 1. 2017

Pořadatel: TJ Kralupy

Skupina A

1. kolo - 22.01.2017

1. TJ Kralupy Kladno A - Kladno B 2:0 (9,7)
2. Benátky nad Jizerou B - Odolena Voda B X:2
5. Kladno B - Nymburk 0:2 (-13,-17)
6. Odolena Voda B - Kladno A 0:2 (-9,-13)
7. Benátky nad Jizerou B - Nymburk X:2
10. Odolena Voda B - Kladno B 2:0 (21,19)
11. Kladno A - Benátky nad Jizerou B 2:X
12. Nymburk - Odolena Voda B 2:0 (29,21)
15. Kladno B - Benátky nad Jizerou B 2:X
16. Nymburk - Kladno A 0:2 (-8,-14)

Tabulka:

1. Kladno volejbal cz A 4 4 0 8  :  0 200  :  60 12
2. Volleyball Nymburk 4 3 1 6  :  2 178  :  130 9
3. AERO Odolena Voda B 4 2 2 4  :  4 172  :  146 6
4. Kladno volejbal cz B 4 1 3 2  :  6 136  :  150 3
5. VK Benátky nad Jizerou B 4 0 4 0  :  8 0  :  200 -4

 

Skupina B

1. kolo - 22.01.2017

3. TJ Kralupy Benátky nad Jizerou A - Kralupy 0:2 (-23,-17)
4. Odolena Voda C - Odolena Voda A 0:2 (-23,-19)
8. Benátky nad Jizerou A - Odolena Voda C 0:2 (-13,-18)
9. Kralupy - Odolena Voda A 0:2 (-17,-21)
13. Odolena Voda C - Kralupy 0:2 (-24,-24)
14. Odolena Voda A - Benátky nad Jizerou A 2:0 (20,13)

Tabulka:

1. AERO Odolena Voda A 3 3 0 6  :  0 150  :  113 9
2. TJ Kralupy 3 2 1 4  :  2 140  :  138 6
3. AERO Odolena Voda C 3 1 2 2  :  4 140  :  133 3
4. VK Benátky nad Jizerou A 3 0 3 0  :  6 104  :  150 0

 

Utkání o umístění

1. kolo - 22.01.2017

17. TJ Kralupy Kladno B - Benátky nad Jizerou A 1:2 (-13,19,-10)
18. Odolena Voda B - Odolena Voda C 1:2 (-24,23,-10)
19. Nymburk - Kralupy 1:2 (21,-20,-8)
20. Kladno A - Odolena Voda A 2:0 (15,20)

 

Pořadí v 4. kole

Tabulka:

1. Kladno volejbal cz A 9
2. AERO Odolena Voda A 8
3. TJ Kralupy 7
4. Volleyball Nymburk 6
5. AERO Odolena Voda C 5
6. AERO Odolena Voda B 4
7. VK Benátky nad Jizerou A 3
8. Kladno volejbal cz B 2
9. VK Benátky nad Jizerou B 0

 


5. kolo – 26. 3. 2017

Pořadatel: Kladno volejbal.cz

Skupina A

1. kolo - 26.03.2017

1. Kladno volejbal.cz Kladno A - Kladno B 2:0 (9,15)
2. Benátky nad Jizerou B - Odolena Voda C 0:2 (-16,-10)
5. Kladno B - Nymburk 1:2 (-16,20,-5)
6. Odolena Voda C - Kladno A 1:2 (22,-13,-7)
7. Benátky nad Jizerou B - Nymburk 0:2 (-15,-15)
10. Odolena Voda C - Kladno B 1:2 (-14,21,-7)
11. Kladno A - Benátky nad Jizerou B 2:0 (20,15)
12. Nymburk - Odolena Voda C 2:1 (15,-26,11)
15. Kladno B - Benátky nad Jizerou B 2:0 (10,23)
16. Nymburk - Kladno A 0:2 (-21,-16)

Tabulka:

1. Kladno volejbal cz A 4 4 0 8  :  1 212  :  141 11
2. Volleyball Nymburk 4 3 1 6  :  4 213  :  180 7
3. Kladno volejbal cz B 4 2 2 5  :  5 181  :  189 6
4. AERO Odolena Voda C 4 1 3 5  :  6 195  :  215 6
5. VK Benátky nad Jizerou B 4 0 4 0  :  8 124  :  200 0

 

Skupina B

1. kolo - 26.03.2017

3. Kladno volejbal.cz Odolena Voda A - Odolena Voda B 0:2 (-17,-12)
4. Benátky nad Jizerou A - Kralupy 2:0 (19,20)
8. Odolena Voda A - Benátky nad Jizerou A 2:1 (17,-23,8)
9. Odolena Voda B - Kralupy 2:0 (9,15)
13. Benátky nad Jizerou A - Odolena Voda B 0:2 (-19,-14)
14. Kralupy - Odolena Voda A 0:2 (-13,-22)

Tabulka:

1. AERO Odolena Voda B 3 3 0 6  :  0 150  :  86 9
2. AERO Odolena Voda A 3 2 1 4  :  3 142  :  135 5
3. VK Benátky nad Jizerou A 3 1 2 3  :  4 133  :  152 4
4. TJ Kralupy 3 0 3 0  :  6 98  :  150 0

 

Utkání o umístění

1. kolo - 26.03.2017

17. Kladno volejbal.cz Odolena Voda C - Kralupy 2:0 (13,13)
18. Kladno B - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-21,-15)
19. Nymburk - Odolena Voda A 0:2 (-8,-19)
20. Kladno A - Odolena Voda B 1:2 (-17,19,-11)

 

Pořadí v 5. kole

Tabulka:

1. AERO Odolena Voda B 9
2. Kladno volejbal cz A 8
3. AERO Odolena Voda A 7
4. Volleyball Nymburk 6
5. VK Benátky nad Jizerou A 5
6. Kladno volejbal cz B 4
7. AERO Odolena Voda C 3
8. TJ Kralupy 2
9. VK Benátky nad Jizerou B 1

 


Celkové pořadí


Tabulka:

1. Kladno volejbal cz A 44
2. AERO Odolena Voda A 34
3. Volleyball Nymburk 32
4. VK Benátky nad Jizerou A 32
5. AERO Odolena Voda B 23
6. TJ Kralupy 23
7. AERO Odolena Voda C 19
8. Kladno volejbal cz B 13
9. VK Benátky nad Jizerou B 4