↓ k navigaci

Krajský přebor mladších žákyň - jarní část (2016-2017)

V každé skupině se uskuteční 2 turnaje. Hraje se v tělocvičnách systémem každý s každým na 2 vítězné sety.

Skupina o 1. - 5. místo

Pořadateli turnajů jsou vítězové 1. výkonnostních skupin A a B zimní části. Tato družstva obdrží do tabulky 1 vstupní bod.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje.

1. kolo - 09.04.2017

1. TJ Baník Příbram Příbram - Kralupy A Svoboda J./Černý J.
2. 2 hřiště Pečky - Kolín
3. Kralupy A - Kunice
4. Příbram - Pečky
5. Kunice - Kolín
6. Kralupy A - Pečky
7. Kunice - Příbram
8. Kolín - Kralupy A
9. Pečky - Kunice
10. Kolín - Příbram

2. kolo - 30.04.2017

11. SK Volejbal Kolín Kolín - Kunice Kutmon F./Nastoupil V.
12. 2 hřiště Pečky - Příbram
13. Kunice - Kralupy A
14. Kolín - Pečky
15. Kralupy A - Příbram
16. Kunice - Pečky
17. Kralupy A - Kolín
18. Příbram - Kunice
19. Pečky - Kralupy A
20. Příbram - Kolín

Tabulka:

1. SK Volejbal Kolín 0 0 0 0  :  0 0  :  0 1
2. TJ Baník Příbram 0 0 0 0  :  0 0  :  0 1
3. TJ Kunice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ Spartak Pečky 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Kralupy A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

 

Skupina o 6. - 10. místo

Pořadateli turnajů jsou nejlépe umístěná družstva z obou 1. výkonnostních skupin A a B zimní části. (Oba turnaje po dohodě se TJ Sokol Brandýs nad Labem uspořádají oba turnaje TJ Kralupy B.)

1. kolo - 09.04.2017

1. TJ EMĚ Mělník A Mělník A - Hořovice Vlasák J./Šturm E.
2. 2 hřiště Vavřinec Kladno - Benátky nad Jizerou
3. Hořovice - ---
4. Mělník A - Vavřinec Kladno
5. --- - Benátky nad Jizerou
6. Hořovice - Vavřinec Kladno
7. --- - Mělník A
8. Benátky nad Jizerou - Hořovice
9. Vavřinec Kladno - ---
10. Benátky nad Jizerou - Mělník A

2. kolo - 30.04.2017

11. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - ---
12. 2 hřiště Vavřinec Kladno - Mělník A
13. --- - Hořovice
14. Benátky nad Jizerou - Vavřinec Kladno Rakušan M./Vlasák J.
15. Hořovice - Mělník A
16. --- - Vavřinec Kladno
17. Hořovice - Benátky nad Jizerou
18. Mělník A - ---
19. Vavřinec Kladno - Hořovice
20. Mělník A - Benátky nad Jizerou

Tabulka:

6. TJ EMĚ Mělník A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
7. VK Benátky nad Jizerou 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
8. Vavřinec Kladno 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
9. TJ Spartak Hořovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

 

Skupina o 11. - 14. místo

Pořadateli turnajů jsou družstva umístěná na 5. místech obou 1. výkonnostních skupin A a B zimní části.

1. kolo - 09.04.2017

1. TJ Kralupy B Kralupy B - Komárov Hrubý F./Kubišta J.
2. 2 hřiště Brandýs nad Labem - ---
3. --- - Kralupy B
4. Komárov - Brandýs nad Labem
5. --- - Komárov
6. Brandýs nad Labem - Kralupy B

2. kolo - 30.04.2017

7. TJ Kralupy B Kralupy B - ---
8. 2 hřiště Brandýs nad Labem - Komárov
9. --- - Brandýs nad Labem
10. Komárov - Kralupy B
11. Komárov - ---
12. Kralupy B - Brandýs nad Labem Šturm E./Koutný L.

Tabulka:

11. TJ Kralupy B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
12. TJ Sokol Brandýs nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
13. TJ Sokol Komárov 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

 

Skupina o 15. - 18. místo

Pořadateli turnajů jsou družstva umístěná na 3. místech obou 2. výkonnostních skupin A a B zimní části.

1. kolo - 09.04.2017

1. TJ Sokol Kostomlaty Kostomlaty - Zruč nad Sázavou Kutmon F./Nastoupil V.
2. 2 hřiště Roztoky - Mělník B
3. Zruč nad Sázavou - Roztoky
4. Mělník B - Kostomlaty
5. Zruč nad Sázavou - Mělník B
6. Kostomlaty - Roztoky

2. kolo - 30.04.2017

7. TJ Sokol Roztoky u Prahy Roztoky - Zruč nad Sázavou Hrubý F.
8. 1 hřiště Kostomlaty - Mělník B
9. Zruč nad Sázavou - Kostomlaty
10. Mělník B - Roztoky
11. Mělník B - Zruč nad Sázavou
12. Roztoky - Kostomlaty

Tabulka:

15. TJ Sokol Kostomlaty 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
16. TJ Sokol Roztoky u Prahy 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
17. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
18. TJ EMĚ Mělník B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0