↓ k navigaci

Krajský přebor starších žákyň - zimní část (2016-2017)

Zimní část (hrací den – neděle)

Finálová skupina

Družstva se utkají v tělocvičnách o pořadí na 1. až 9. místě systémem třikrát každý s každým formou turnajů. V každém z celkově 9 kol jsou vždy 2 turnaje, každý za účasti čtyř družstev, jedno družstvo má volno. Každé družstvo je pořadatelem dvou turnajů. Hraje se na 2 vítězné sety.

Výsledky podzimní části se do zimní části nezapočítávají.

Po skončení 9 kol se uskuteční závěrečný finálový turnaj nejlepších 4 družstev o konečné pořadí na 1. až 4. místě. Hraje se systémem každý s každým na 2 vítězné sety. Pořadatelem finálového turnaje je nejlepší družstvo po základních 9 kolech. Výsledky z finálového turnaje se připočítávají k výsledkům finálové skupiny. Finálový turnaj se uskuteční v neděli 19.3.2017.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a první dvě družstva postupují do první části Mistrovství ČR, která se uskuteční 7.-9.4.2017.

1. kolo - 23.10.2016

1. SK Volejbal Kolín Kolín - Kralupy 0:2 (-9,-11)
2. 2 hřiště Kunice - Mladá Boleslav 1:2 (-10,20,-5)
3. Kralupy - Mladá Boleslav 2:0 (16,10)
4. Kolín - Kunice 2:0 (17,11)
5. Kunice - Kralupy 0:2 (-8,-7)
6. Mladá Boleslav - Kolín 1:2 (24,-26,-15)
7. VK Benešovská VK Benešovská - Vavřinec Kladno 0:2 (-7,-8)
8. 2 hřiště Čelákovice - Příbram 0:2 (-5,-5)
9. Vavřinec Kladno - Příbram 0:2 (-11,-18)
10. VK Benešovská - Čelákovice 2:1 (-23,20,6)
11. Čelákovice - Vavřinec Kladno 0:2 (-13,-14)
12. Příbram - VK Benešovská 2:0 (4,14)

2. kolo - 06.11.2016

13. Vavřinec Kladno Vavřinec Kladno - Hořovice 2:0 (21,17)
14. 2 hřiště Mladá Boleslav - Kolín 1:2 (-22,19,-12)
15. Hořovice - Kolín 2:1 (17,-23,11)
16. Vavřinec Kladno - Mladá Boleslav 2:0 (22,11)
17. Mladá Boleslav - Hořovice 1:2 (-17,18,-14)
18. Kolín - Vavřinec Kladno 0:2 (-16,-14)
19. VSC Čelákovice, v 09:00 Čelákovice - Kralupy 0:2 (-10,-13)
20. 1 hřiště VK Benešovská - Kunice 2:0 (19,14)
21. Kralupy - Kunice 2:0 (7,7)
22. Čelákovice - VK Benešovská 2:1 (-13,12,14)
23. VK Benešovská - Kralupy 0:2 (-12,-16)
24. Kunice - Čelákovice 1:2 (-13,24,-5)

3. kolo - 20.11.2016

25. TJ Kunice, v 09:00 Kunice - VK Benešovská 0:2 (-14,-21)
26. 1 hřiště Hořovice - Kolín 2:0 (13,7)
27. VK Benešovská - Kolín 1:2 (-14,19,-11)
28. Kunice - Hořovice 0:2 (-21,-17)
29. Hořovice - VK Benešovská 2:0 (8,11)
30. Kolín - Kunice 2:1 (-22,16,6)
31. Vavřinec Kladno Vavřinec Kladno - Příbram 0:2 (-14,-17)
32. 2 hřiště Mladá Boleslav - Kralupy 0:2 (-16,-16)
33. Příbram - Kralupy 0:2 (-16,-23)
34. Vavřinec Kladno - Mladá Boleslav 2:0 (13,22)
35. Mladá Boleslav - Příbram 0:2 (-13,-19)
36. Kralupy - Vavřinec Kladno 2:0 (11,8)

4. kolo - 27.11.2016

37. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Mladá Boleslav - Kolín 0:2 (-25,-19)
38. 2 hřiště VK Benešovská - Čelákovice 2:0 (12,17)
39. Kolín - Čelákovice 2:0 (18,23)
40. Mladá Boleslav - VK Benešovská 0:2 (-23,-26)
41. VK Benešovská - Kolín 0:2 (-19,-18)
42. Čelákovice - Mladá Boleslav 0:2 (-22,-14)
43. TJ Baník Příbram Příbram - Hořovice 2:0 (12,5)
44. 1 hřiště Kralupy - Kunice 2:0 (17,10)
45. Hořovice - Kunice 1:2 (23,-21,-10)
46. Příbram - Kralupy 0:2 (-16,-13)
47. Kralupy - Hořovice 2:0 (7,15)
48. Kunice - Příbram 0:2 (-20,-11)

5. kolo - 04.12.2016

49. VSC Čelákovice, v 09:00 Čelákovice - Kolín 0:2 (-22,-21)
50. 1 hřiště Příbram - Hořovice 2:0 (10,8)
51. Kolín - Hořovice 1:2 (16,-23,-13)
52. Čelákovice - Příbram 0:2 (-15,-13)
53. Příbram - Kolín 2:0 (14,15)
54. Hořovice - Čelákovice 0:2 (-15,-23)
55. VK Benešovská VK Benešovská - Kunice 2:1 (-23,14,10)
56. 2 hřiště Vavřinec Kladno - Mladá Boleslav 2:0 (9,14)
57. Kunice - Mladá Boleslav 2:1 (16,-25,6)
58. VK Benešovská - Vavřinec Kladno 0:2 (-15,-10)
59. Vavřinec Kladno - Kunice 2:0 (16,19)
60. Mladá Boleslav - VK Benešovská 0:2 (-25,-21)

6. kolo - 08.01.2017

61. TJ Baník Příbram Příbram - Kunice 2:0 (16,12)
62. 1 hřiště Kolín - Vavřinec Kladno 0:2 (-13,-9)
63. Kunice - Vavřinec Kladno 0:2 (-17,-10)
64. Příbram - Kolín 2:0 (7,10)
65. Kolín - Kunice 0:2 (-21,-21)
66. Vavřinec Kladno - Příbram 1:2 (-18,23,-11)
67. TJ Kralupy Kralupy - Mladá Boleslav 2:0 (8,7)
68. 2 hřiště Čelákovice - Hořovice 0:2 (-9,-6)
69. Mladá Boleslav - Hořovice 0:2 (-10,-9)
70. Kralupy - Čelákovice 2:0 (3,7)
71. Čelákovice - Mladá Boleslav 0:2 (-17,-17)
72. Hořovice - Kralupy 0:2 (-21,-12)

7. kolo - 22.01.2017

73. SK Volejbal Kolín Kolín - Příbram 0:2 (-19,-9)
74. 2 hřiště Kralupy - VK Benešovská 2:0 (4,13)
75. Příbram - VK Benešovská 2:0 (13,10)
76. Kolín - Kralupy 0:2 (-6,-19)
77. Kralupy - Příbram 2:1 (-24,9,5)
78. VK Benešovská - Kolín 1:2 (23,-17,-13)
79. TJ Kunice, v 09:00 Kunice - Čelákovice 2:0 (13,12)
80. 1 hřiště Hořovice - Vavřinec Kladno 0:2 (-14,-10)
81. Čelákovice - Vavřinec Kladno 0:2 (-10,-10)
82. Kunice - Hořovice 2:0 (27,18)
83. Hořovice - Čelákovice 2:0 (23,24)
84. Vavřinec Kladno - Kunice 2:0 (11,18)

8. kolo - 05.02.2017

85. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Mladá Boleslav - Čelákovice 2:1 (16,-15,13)
86. 2 hřiště Kunice - Příbram 0:2 (-16,-11)
87. Čelákovice - Příbram 0:2 (-10,-17)
88. Mladá Boleslav - Kunice 0:2 (-22,-20)
89. Kunice - Čelákovice 2:1 (24,-19,11)
90. Příbram - Mladá Boleslav 2:0 (12,10)
91. TJ Spartak Hořovice Hořovice - VK Benešovská 2:1 (-21,7,6)
92. 2 hřiště Vavřinec Kladno - Kralupy 1:2 (-21,16,-5)
93. VK Benešovská - Kralupy 0:2 (-23,-15)
94. Hořovice - Vavřinec Kladno 2:0 (17,14)
95. Vavřinec Kladno - VK Benešovská 2:0 (16,11)
96. Kralupy - Hořovice 2:0 (17,18)

9. kolo - 05.03.2017

97. TJ Kralupy Kralupy - Vavřinec Kladno 2:1 (23,-22,9)
98. 2 hřiště Kolín - Čelákovice 2:X
99. Vavřinec Kladno - Čelákovice 2:X
100. Kralupy - Kolín 2:0 (20,9)
101. Kolín - Vavřinec Kladno 0:2 (-19,-16)
102. Čelákovice - Kralupy X:2
103. TJ Spartak Hořovice, 19.02.2017 Hořovice - Mladá Boleslav 2:0 (18,16)
104. 2 hřiště, 19.02.2017 Příbram - VK Benešovská 2:0 (21,14)
105. 19.02.2017 Mladá Boleslav - VK Benešovská 2:0 (10,18)
106. 19.02.2017 Hořovice - Příbram 1:2 (24,-18,-12)
107. 19.02.2017 Příbram - Mladá Boleslav 2:0 (12,10)
108. 19.02.2017 VK Benešovská - Hořovice 0:2 (-18,-24)
Finálový turnaj – 19.3.2017

1. kolo - 19.03.2017

1. TJ Kralupy Kralupy - Vavřinec Kladno 2:0 (7,13)
2. 2 hřiště Příbram - Hořovice 2:0 (20,19)
3. Příbram - Vavřinec Kladno 2:0 (14,5)
4. Hořovice - Kralupy 0:2 (-3,-15)
5. Vavřinec Kladno - Hořovice 0:2 (-14,-22)
6. Kralupy - Příbram 2:1 (20,-21,14)

Tabulka:

1. TJ Kralupy 27 27 0 54  :  4 1394  :  741 77
2. TJ Baník Příbram 27 23 4 48  :  10 1344  :  866 69
3. Vavřinec Kladno 27 17 10 37  :  20 1197  :  976 54
4. TJ Spartak Hořovice 27 14 13 30  :  30 1180  :  1190 40
5. SK Volejbal Kolín 24 11 13 24  :  31 1025  :  1140 30
6. VK Benešovská 1. volejbalová 24 7 17 18  :  36 927  :  1180 23
7. TJ Kunice 24 7 17 18  :  37 939  :  1218 22
8. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 24 5 19 14  :  40 970  :  1201 17
9. VSC Čelákovice 24 3 18 9  :  44 748  :  1212 7

 

2. výkonnostní skupina

Družstva se utkají v tělocvičnách o konečné pořadí na 10. až 18. místě systémem třikrát každý s každým formou turnajů. V každém z celkově 9 kol jsou vždy 2 turnaje, každý za účasti čtyř družstev, jedno družstvo má volno. Každé družstvo je pořadatelem dvou turnajů. Hraje se na 2 vítězné sety.

Výsledky podzimní části se do zimní části nezapočítávají.

1. kolo - 23.10.2016

1. TJ Sokol Dobřichovice Dobřichovice - Neratovice 1:2 (-23,17,-9)
2. 1 hřiště Rakovník - Nymburk 2:0 (24,22)
3. Neratovice - Nymburk 0:2 (-10,-26)
4. Dobřichovice - Rakovník 1:2 (-19,23,-7)
5. Rakovník - Neratovice 2:0 (21,14)
6. Nymburk - Dobřichovice 2:0 (13,16)
7. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou 2:1 (13,-17,11)
8. 1 hřiště Králův Dvůr - Mělník 0:2 (-17,-12)
9. Benátky nad Jizerou - Mělník 0:2 (-10,-18)
10. Brandýs nad Labem - Králův Dvůr 2:0 (12,15)
11. Králův Dvůr - Benátky nad Jizerou 0:2 (-21,-14)
12. Mělník - Brandýs nad Labem 2:1 (17,-21,10)

2. kolo - 06.11.2016

13. TJ Sokol Králův Dvůr Králův Dvůr - Nymburk 1:2 (-18,19,-10)
14. 1 hřiště Rakovník - Brandýs nad Labem 1:2 (21,-18,-6)
15. Nymburk - Brandýs nad Labem 0:2 (-22,-16)
16. Králův Dvůr - Rakovník 0:2 (-18,-21)
17. Rakovník - Nymburk 2:0 (20,13)
18. Brandýs nad Labem - Králův Dvůr 2:0 (15,17)
19. TJ Neratovice Neratovice - Roztoky 2:0 (16,7)
20. 2 hřiště Mělník - Dobřichovice 2:0 (12,19)
21. Roztoky - Dobřichovice 1:2 (21,-22,-6)
22. Neratovice - Mělník 0:2 (-19,-25)
23. Mělník - Roztoky 2:0 (9,10)
24. Dobřichovice - Neratovice 1:2 (23,-22,-12)

3. kolo - 20.11.2016

25. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Nymburk 2:0 (7,11)
26. 1 hřiště Roztoky - Mělník 0:2 (-3,-13)
27. Nymburk - Mělník 0:2 (-14,-7)
28. Brandýs nad Labem - Roztoky 2:0 (10,6)
29. Roztoky - Nymburk 1:2 (-17,21,-12)
30. Mělník - Brandýs nad Labem 0:2 (-23,-24)
31. VK Rakovník Rakovník - Králův Dvůr 2:0 (11,17)
32. 2 hřiště Dobřichovice - Benátky nad Jizerou 0:2 (-18,-6)
33. Králův Dvůr - Benátky nad Jizerou 0:2 (-15,-13)
34. Rakovník - Dobřichovice 2:0 (14,8)
35. Dobřichovice - Králův Dvůr 0:2 (-23,-15)
36. Benátky nad Jizerou - Rakovník 0:2 (-14,-15)

4. kolo - 27.11.2016

37. Volleyball Nymburk Nymburk - Neratovice 2:1 (-10,22,9)
38. 2 hřiště Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem 0:2 (-10,-25)
39. Neratovice - Brandýs nad Labem 0:2 (-18,-10)
40. Nymburk - Benátky nad Jizerou 0:2 (-20,-20)
41. Benátky nad Jizerou - Neratovice 2:1 (-24,16,18)
42. Brandýs nad Labem - Nymburk 2:0 (22,16)
43. VK Rakovník Rakovník - Mělník 2:0 (22,23)
44. 2 hřiště Králův Dvůr - Roztoky 2:0 (20,16)
45. Mělník - Roztoky 2:0 (14,16)
46. Rakovník - Králův Dvůr 2:0 (16,11)
47. Králův Dvůr - Mělník 0:2 (-9,-22)
48. Roztoky - Rakovník 1:2 (22,-13,-9)

5. kolo - 04.12.2016

49. TJ Sokol Roztoky u Prahy Roztoky - Benátky nad Jizerou 0:2 (-17,-11)
50. 1 hřiště Nymburk - Rakovník 0:2 (-10,-20)
51. Benátky nad Jizerou - Rakovník 1:2 (20,-23,-12)
52. Roztoky - Nymburk 0:2 (-9,-14)
53. Nymburk - Benátky nad Jizerou 0:2 (-17,-22)
54. Rakovník - Roztoky 2:0 (9,5)
55. TJ Sokol Králův Dvůr Králův Dvůr - Dobřichovice 2:0 (22,13)
56. 1 hřiště Brandýs nad Labem - Neratovice 2:1 (-15,22,9)
57. Dobřichovice - Neratovice 0:2 (-18,-11)
58. Králův Dvůr - Brandýs nad Labem 1:2 (22,-13,-7)
59. Brandýs nad Labem - Dobřichovice 2:0 (14,6)
60. Neratovice - Králův Dvůr 2:0 (25,13)

6. kolo - 08.01.2017

61. TJ Sokol Dobřichovice Dobřichovice - Králův Dvůr 1:2 (22,-22,-12)
62. 1 hřiště Nymburk - Roztoky 2:0 (10,14)
63. Králův Dvůr - Roztoky 2:1 (18,-18,12)
64. Dobřichovice - Nymburk 1:2 (-24,25,-6)
65. Nymburk - Králův Dvůr 2:0 (22,19)
66. Roztoky - Dobřichovice 1:2 (-21,19,-13)
67. TJ Neratovice Neratovice - Rakovník 1:2 (-25,26,-13)
68. 2 hřiště Mělník - Benátky nad Jizerou 2:0 (24,17)
69. Rakovník - Benátky nad Jizerou 0:2 (-21,-13)
70. Neratovice - Mělník 0:2 (-8,-23)
71. Mělník - Rakovník 2:1 (11,-18,5)
72. Benátky nad Jizerou - Neratovice 0:2 (-23,-14)

7. kolo - 22.01.2017

73. Volleyball Nymburk Nymburk - Mělník 0:2 (-8,-11)
74. 2 hřiště Neratovice - Králův Dvůr 2:0 (17,19)
75. Mělník - Králův Dvůr 2:0 (21,23)
76. Nymburk - Neratovice 0:2 (-22,-24)
77. Neratovice - Mělník 0:2 (-15,-20)
78. Králův Dvůr - Nymburk 0:2 (-26,-23)
79. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem 1:2 (20,-15,-8)
80. 2 hřiště Roztoky - Dobřichovice 0:2 (-14,-20)
81. Brandýs nad Labem - Dobřichovice 2:0 (21,11)
82. Benátky nad Jizerou - Roztoky 2:0 (20,13)
83. Roztoky - Brandýs nad Labem 0:2 (-12,-17)
84. Dobřichovice - Benátky nad Jizerou 2:1 (23,-18,19)

8. kolo - 05.02.2017

85. TJ EMĚ Mělník Mělník - Brandýs nad Labem 2:0 (11,13)
86. 1 hřiště Dobřichovice - Rakovník 0:2 (-22,-12)
87. Brandýs nad Labem - Rakovník 0:2 (-19,-22)
88. Mělník - Dobřichovice 2:0 (21,12)
89. Dobřichovice - Brandýs nad Labem 1:2 (-19,20,-11)
90. Rakovník - Mělník 0:2 (-22,-22)
91. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Roztoky 2:X
92. 2 hřiště Neratovice - Králův Dvůr 2:0 (23,16)
93. Roztoky - Králův Dvůr X:2
94. Benátky nad Jizerou - Neratovice 2:0 (12,25)
95. 19.03.2017 Neratovice - Roztoky 2:0 (13,17)
96. Králův Dvůr - Benátky nad Jizerou 1:2 (25,-11,-10)

9. kolo - 19.03.2017

97. TJ EMĚ Mělník - NH - ZŠ Jindřicha Matiegky - Pražská 2817 Mělník - Dobřichovice 2:1 (-23,18,15)
98. 2 hřiště Benátky nad Jizerou - Nymburk 2:0 (14,21)
99. Dobřichovice - Nymburk 0:2 (-22,-16)
100. Mělník - Benátky nad Jizerou 0:2 (-18,-10)
101. Benátky nad Jizerou - Dobřichovice 2:0 (8,16)
102. Nymburk - Mělník 0:2 (-10,-23)
103. TJ Sokol Roztoky u Prahy Roztoky - Rakovník 0:2 (-10,-16)
104. 1 hřiště Brandýs nad Labem - Neratovice 2:0 (11,16)
105. Rakovník - Neratovice 2:0 (16,14)
106. Roztoky - Brandýs nad Labem 0:2 (-10,-8)
107. Brandýs nad Labem - Rakovník 2:1 (18,-18,14)
108. Neratovice - Roztoky 2:1 (-10,15,8)

Tabulka:

10. TJ EMĚ Mělník 24 21 3 42  :  9 1207  :  855 60
11. TJ Sokol Brandýs nad Labem 24 21 3 43  :  13 1234  :  925 57
12. VK Rakovník 24 19 5 41  :  14 1229  :  981 56
13. VK Benátky nad Jizerou 24 15 9 34  :  20 1180  :  987 47
14. TJ Neratovice 24 11 13 26  :  29 1114  :  1141 34
15. Volleyball Nymburk 24 11 13 22  :  30 1028  :  1112 29
16. TJ Sokol Králův Dvůr 24 6 18 15  :  38 939  :  1214 19
17. TJ Sokol Dobřichovice 24 4 20 15  :  43 1019  :  1299 16
18. TJ Sokol Roztoky u Prahy 24 0 24 6  :  48 765  :  1201 4