↓ k navigaci

Modrý minivolejbal – 1. kolo – Pořadatel: Volleyball Nymburk (2016–2017)

1. kolo – 17.11.2016

Pořadatel: Volleyball Nymburk
Adresa tělocvičny: Zimní stadion, Tyršova, Nymburk

Pořadí

  1. Volleyball Nymburk „E“
    Simona Michlová, Anna Grešulová, Denisa Doubravová
  2. T. J. Sokol Brandýs nad Labem „A“
    Bára Bergmanová, Anna Hlinková, Natálie Nováková
  3. VK Benátky nad Jizerou „A“
    Natálie Stašková, Aneta Hráská, Helena Musilová
  4. Volleyball Nymburk „A“
    Vojtěch Věchet, Adam Soběslav, Michal Sležek
  5. Volleyball Nymburk „B“
    Veronika Novotná, Adriana Benešová, Adéla Pecháčková
  6. Volleyball Nymburk „D“
    Marek Pouska, Lukáš Hájek, Tomáš Doubrava, Tomáš Kratochvíl
  7. VK Benátky nad Jizerou „C“
    Daniel Havlis, Ondra Matras, David Kazda
  8. TJ Sokol Kostomlaty „B“
    Karolína Zinková, Anastázie Pejchalová, Emma van Driel
  9. VK Benátky nad Jizerou „B“
    Petra Veverková, Markéta Vyskočilová, Anna Kamlachová
  10. TJ Neratovice „A“
    Nikola Rajchertová, Karolína Kohoutková, Tereza Pavlíková, Anna Faltýnková
  11. TJ Kunice „A“
    Šárka Nekovářová, Tereza Žižková, Kristýna Sukupová
  12. TJ Sokol Kostomlaty „A“
    Agáta Štěrbová, Anna Moravcová, Lucie Vávrová
  13. T. J. Sokol Brandýs nad Labem „C“
    Vojtěch Lipovský, Kryštof Ponec, Jiří Filip, Karel Zmeškal
  14. TJ Neratovice „B“
    Eliška Prchlíková, Fatima Issiridi, Hana Kelinová, Lenka Petrů
  15. T. J. Sokol Brandýs nad Labem „B“
    Karolína Dittrichová, Tereza Doudová, Žaneta Šmídová, Zuzana Znamenáčková
  16. Volleyball Nymburk „C“
    Klára Svobodová, Karolína Šilhánová, Lucie Dvořáková
  17. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav „A“
    Nikola Třísková, Tereza Kyselová, Lucie Berková
  18. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav „B“
    Dana Klímová, Kateřina Sovová, Viola Musalová
  19. VK Benátky nad Jizerou „D“
    Michal Špitálský, Adam Manžel, Matěj Novák
  20. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav „C“
    Vendy Urbanová, Nicol Tremlová, Zuzana Horáková
  21. TJ Kunice „B“
    Zuzana Tučková, Veronika Králová, Kristýna Plášilová, Anna Pěkná
  22. TJ Neratovice „C“
    Lucie Dejmková, Anna Vobrubová, Alena Česáková, Viktorie Reháková

Nejlepší hráč: Adam Soběslav (Volleyball Nymburk)
Nejlepší hráčka: Stázka Pejchalová (TJ Sokol Kostomlaty)