↓ k navigaci

Červený minivolejbal – 1. kolo – Pořadatel: TJ Sokol Kostomlaty (2016–2017)

1. kolo – 17.11.2016

Pořadatel: TJ Sokol Kostomlaty
Adresa tělocvičny: Hala Bios, při ZŠ – Průběžná ul., Kostomlaty nad Labem

Pořadí

  1. TJ Baník Příbram „A“
    Tereza Tomášková, Sofie Gillarová
  2. VK Benátky nad Jizerou „A“
    Kristýna Nováková, Aneta Jandlová
  3. TJ Sokol Kostomlaty „A“
    Adéla Zábranská, Žofie Pejchalová
  4. TJ Spartak Hořovice „A“
    Líza Jírová, Kateřina Paloušová
  5. TJ Neratovice „A“
    Petra Koubková, Ema Šůrová
  6. TJ Neratovice „C“
    Kateřina Papežová, Adéla Marečková, Anděla Holubová
  7. TJ Baník Příbram „B“
    Eliška Úrubková, Nikola Novotná
  8. AERO Odolena Voda „B“
    Adam Winkelhöfer, Ondřej Flídr, Lukáš Tyller
  9. T. J. Sokol Brandýs nad Labem „A“
    Anna Čajanová, Viktorie Honzátková
  10. VK Benátky nad Jizerou „B“
    Tereza Adášková, Daniel Staško
  11. TJ Neratovice „B“
    Štěpán Šmídek, Lukáš Klír
  12. TJ Kunice „A“
    Kristýna Rygerová, Viktorie Procházková
  13. AERO Odolena Voda „A“
    Veronika Klečková, Vojta Oulík, Marie Hrabánková
  14. VK Benátky nad Jizerou „C“
    Tomáš Hlušička, Nela Hlušičková
  15. TJ Neratovice „E“
    Marie Hladíková, Alžběta Langšádlová, Karolína Koutná
  16. TJ Sokol Kostomlaty „B“
    Tereza Hradilová, Martin Bureš, Martin Čech
  17. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav „A“
    Elena Egrtová, Mariana Najmanová
  18. T. J. Sokol Králův Dvůr „A“
    Adéla Hájková, Natálie Tovačovská, Aneta Niedermajerová, Gabriela Stehlík
  19. TJ Kunice „B“
    Barbora Stukbauerová, Andrea Chrpová
  20. TJ Kunice „C“
    Amálka Súkupová, Kristýna Súkupová, Tereza Lichtenbergová
  21. TJ Baník Příbram „C“
    Stela Gillarová, Anna Dražanová
  22. TJ Neratovice „D“
    Anna Marhanová, Viola Jandusová, Ema Klára Uhrová
  23. TJ Baník Příbram „D“
    Natálie Curová, Sára Drdošová
  24. TJ Spartak Hořovice „C“
    Eliška Červená, Sabina Plecitá, Adéla Fárová
  25. TJ Spartak Hořovice „B“
    Aneta Veverková, Michala Jirouchová, Šárka Černá