↓ k navigaci

Aktuální utkání

Předchozí utkání

18.9.2021 - Muži II. třída - skupina A

4. kolo - 18.9.2021

13. Kutná Hora - Pňov - Předhradí 0:3 (-20,-21,-18)
14. Mladá Boleslav - Kolín B. 3:0 (15,13,17)
15. Kutná Hora - Pňov - Předhradí 0:3 (-19,-19,-22)
16. Mladá Boleslav - Kolín B. 3:0 (27,16,16)

18.9.2021 - Muži II. třída - skupina B

4. kolo - 18.9.2021

13. Lázně Toušeň - Odolena Voda 0:3 (-19,-27,-22)
14. Čelákovice. - VK Rakovník 3:1 (13,22,-22,12)
15. Lázně Toušeň - Odolena Voda 1:3 (-13,16,-19,-21)
16. Čelákovice. - VK Rakovník 3:0 (22,19,20)

18.9.2021 - Muži II. třída - skupina C

4. kolo - 18.9.2021

13. Beroun - Dobříš B 3:0 (19,16,20)
14. Králův Dvůr - Mníšek pod Brdy 2:3 (-16,19,23,-16,-7)
15. Beroun - Dobříš B 3:1 (-15,16,16,16)
16. Králův Dvůr - Mníšek pod Brdy 0:3 (-20,-15,-15)

18.9.2021 - Ženy II. třída - skupina A

4. kolo - 18.9.2021

19. Nymburk - Čelákovice 3:2 (-24,22,12,-17,8)
20. Lysá nad Labem A - Lysá nad Labem B 3:0 (7,12,10)
21. Kostomlaty nad Labem - Neratovice B 3:0 (22,23,21)
22. Nymburk - Čelákovice 3:0 (13,12,14)
23. Lysá nad Labem A - Lysá nad Labem B 3:0 (9,11,6)
24. Kostomlaty nad Labem - Neratovice B 0:3 (-21,-18,-29)

18.9.2021 - Ženy II. třída - skupina B

4. kolo - 18.9.2021

13. Beroun - Králův Dvůr 3:0 (14,14,22)
14. Odolena Voda - Dobřichovice B 3:2 (15,-20,-23,17,5)
15. Beroun - Králův Dvůr 3:0 (15,10,20)
16. Odolena Voda - Dobřichovice B 3:2 (13,13,-21,-23,8)

18.9.2021 - Ženy II. třída - skupina C

4. kolo - 18.9.2021

19. Tuchlovice B - Zdice 1:3 (-13,-20,18,-8)
20. Nové Strašecí - Komárov B 1:3 (-7,23,-20,-16)
21. Rakovník - Hořovice 3:1 (-17,22,21,21)
22. Tuchlovice B - Zdice 3:1 (16,21,-23,20)
23. Nové Strašecí - Komárov B 0:3 (-13,-20,-21)
24. Rakovník - Hořovice 3:2 (-19,-22,20,20,8)

19.9.2021 - Ženy II. třída - skupina B

3. kolo - 11.9.2021

10. 19.9.2021 Králův Dvůr - Mníšek pod Brdy 0:3 (-14,-7,-19)

3. kolo - 11.9.2021

12. 19.9.2021 Králův Dvůr - Mníšek pod Brdy 0:3 (-16,-21,-16)

19.9.2021 - Juniorky

1. kolo - 19.9.2021

1. TJ EMĚ Mělník Mělník - Hořovice 3:0 (15,19,10)
2. Neratovice - Komárov 3:1 (-21,22,21,21)
3. Hořovice - Neratovice 1:3 (23,-24,-14,-17)
4. Komárov - Mělník 1:3 (22,-16,-17,-18)
5. TJ Kunice Kunice - Rakovník A 3:1 (24,-12,15,9)
6. Rakovník A - Rakovník B 3:0 (19,21,16)
7. Rakovník B - Kunice 0:3 (-9,-21,-9)

19.9.2021 - Kadeti

1. kolo - 19.9.2021

1. AERO Odolena Voda, v 09:00 Odolena Voda - Kralupy 3:0 (11,13,12)
2. Mělník - Kladno B 3:X
3. Kralupy - Mělník 0:3 (-12,-21,-16)
4. Kladno B - Odolena Voda X:3
5. TJ Sokol Dobřichovice Dobřichovice - Králův Dvůr 0:3 (-23,-16,-15)
6. Králův Dvůr - Příbram B 3:0 (18,22,10)
7. Příbram B - Dobřichovice 3:2 (22,-17,-22,21,8)

19.9.2021 - Mladší žáci

1. kolo - 19.9.2021

1. SK Volejbal Kolín Kolín - Nymburk 2:0 (14,21)
2. Kralupy - Odolena Voda 2:1 (-18,22,10)
3. Nymburk - Odolena Voda 2:0 (21,12)
4. Kolín - Kralupy 2:0 (11,19)
5. Kralupy - Nymburk 0:2 (-11,-11)
6. Odolena Voda - Kolín 0:2 (-21,-20)
7. VK Příbram - hraje se v Kolíně Příbram - Prosek 2:0 (15,8)
8. Prosek - Kladno 2:0 (26,5)
9. Kladno - Příbram 0:2 (-8,-17)

Nejbližší utkání

25.9.2021 - Muži II. třída - skupina A

5. kolo - 25.9.2021

17. Pňov - Předhradí - Mladá Boleslav
18. Benátky nad Jizerou B - Kutná Hora Rakušan M.
19. Pňov - Předhradí - Mladá Boleslav
20. Benátky nad Jizerou B - Kutná Hora Rakušan M.

25.9.2021 - Muži II. třída - skupina B

5. kolo - 25.9.2021

17. Odolena Voda - Čelákovice. Tvrz J.
18. L. Rakovník. - Lázně Toušeň Dvořák D.
19. Odolena Voda - Čelákovice. Tvrz J.
20. L. Rakovník. - Lázně Toušeň Dvořák D.

25.9.2021 - Muži II. třída - skupina C

5. kolo - 25.9.2021

17. Dobříš B - Králův Dvůr Černý J.
18. Komárov - Beroun Borovský ?.
19. Dobříš B - Králův Dvůr Černý J.
20. Komárov - Beroun Borovský ?.

25.9.2021 - Ženy II. třída - skupina A

5. kolo - 25.9.2021

25. Neratovice B - Nymburk Šturm E.
26. Lysá nad Labem B - Kostomlaty nad Labem Vlasák J.
27. Čelákovice - Lysá nad Labem A Nastoupil V.
28. Neratovice B - Nymburk Šturm E.
29. Lysá nad Labem B - Kostomlaty nad Labem Vlasák J.
30. Čelákovice - Lysá nad Labem A Nastoupil V.

25.9.2021 - Ženy II. třída - skupina B

5. kolo - 25.9.2021

17. Králův Dvůr - Odolena Voda Duka J.
18. Mníšek pod Brdy - Beroun Alturuk E.
19. Králův Dvůr - Odolena Voda Duka J.
20. Mníšek pod Brdy - Beroun Alturuk E.

25.9.2021 - Ženy II. třída - skupina C

5. kolo - 25.9.2021

25. Hořovice - Tuchlovice B Zvolský R.

5. kolo - 25.9.2021

27. Zdice - Nové Strašecí Večeřa J.
28. Hořovice - Tuchlovice B Zvolský R.

5. kolo - 25.9.2021

30. Zdice - Nové Strašecí Večeřa J.

26.9.2021 - Ženy II. třída - skupina B

2. kolo - 4.9.2021

6. 26.9.2021 Beroun - Odolena Voda Jiránek D.

2. kolo - 4.9.2021

8. 26.9.2021 Beroun - Odolena Voda Jiránek D.

26.9.2021 - Ženy II. třída - skupina C

1. kolo - 28.8.2021

2. 26.9.2021 Rakovník - Zdice Němeček J.

1. kolo - 28.8.2021

5. 26.9.2021 Rakovník - Zdice Němeček J.

26.9.2021 - Juniorky

2. kolo - 26.9.2021

8. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Mělník Kochman M.
9. Čelákovice - Neratovice
10. Mělník - Čelákovice
11. Neratovice - Benátky nad Jizerou
12. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Kunice Černý J.
13. Kunice - Komárov
14. Komárov - Hořovice

26.9.2021 - Junioři

1. kolo - 26.9.2021

1. Řevnice - Roztoky u Prahy Zvolský R.
2. Řevnice - Roztoky u Prahy Zvolský R.

26.9.2021 - Starší žákyně - Skupina A

3. kolo - 26.9.2021

39. VSC Čelákovice Čelákovice - Pečky ./Nastoupil V.
40. Benátky nad Jizerou - Nymburk A
41. Neratovice - Nymburk B
42. Benátky nad Jizerou - Pečky
43. Čelákovice - Nymburk B
44. Neratovice - Nymburk A
45. Benátky nad Jizerou - Nymburk B
46. Neratovice - Pečky
47. Čelákovice - Nymburk A
48. TK Slovan Lysá nad Labem Lysá nad Labem - Kutná Hora Rakušan M./Strachanová I.
49. Kostomlaty nad Labem - Kolín
50. Lysá nad Labem - Kolín B
51. Kostomlaty nad Labem - Kutná Hora
52. Lysá nad Labem - Kolín
53. Kostomlaty nad Labem - Kolín B
54. Kutná Hora - Kolín
55. Lysá nad Labem - Kostomlaty nad Labem

26.9.2021 - Starší žákyně - Skupina B

3. kolo - 26.9.2021

38. TJ EMĚ Mělník Mělník B - Kunice B Koutný L./Šturm E.
39. VK Benešovská - Kunice A
40. Mělník - S V B C
41. VK Benešovská - Kunice B
42. Mělník B - S V B C
43. Mělník - Kunice A
44. VK Benešovská - S V B C
45. Mělník - Kunice B
46. Mělník B - Kunice A
47. Kunice B - S V B C
48. Mělník B - VK Benešovská
49. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Kralupy Másilko Z./Vlasák J.
50. Brandýs nad Labem B - Kralupy B
51. Říčany - Kralupy
52. Brandýs nad Labem - Kralupy B
53. Brandýs nad Labem B - Kralupy
54. Říčany - Kralupy B
55. Brandýs nad Labem - Brandýs nad Labem B

26.9.2021 - Starší žákyně - Skupina C

3. kolo - 26.9.2021

37. TJ Sokol Komárov Komárov - Králův Dvůr B Borovský ?./Kolář M.
38. Rakovník A - Králův Dvůr A
39. Rakovník B - Příbram
40. Rakovník A - Králův Dvůr B
41. Komárov - Příbram
42. Rakovník B - Králův Dvůr A
43. Rakovník A - Příbram
44. Rakovník B - Králův Dvůr B
45. Komárov - Králův Dvůr A
46. Králův Dvůr B - Příbram
47. Komárov - Rakovník A
48. TJ Sokol Roztoky Roztoky u Prahy A - Kladno B Matas M.
49. Roztoky u Prahy B - Hořovice
50. Roztoky u Prahy A - Kladno
51. Roztoky u Prahy B - Kladno B
52. Roztoky u Prahy A - Hořovice
53. Roztoky u Prahy B - Kladno
54. Kladno B - Hořovice
55. Roztoky u Prahy A - Roztoky u Prahy B

26.9.2021 - Starší žáci

1. kolo - 26.9.2021

1. SK Volejbal Kolín Kolín - Nymburk Šotola P./Tichý M.
2. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou
3. Nymburk - Benátky nad Jizerou
4. Kolín - Brandýs nad Labem
5. Brandýs nad Labem - Nymburk
6. Benátky nad Jizerou - Kolín
7. Kladno volejbal cz Kladno - Kralupy Kubišta J./Bednář V.
8. Příbram - Odolena Voda
9. Kralupy - Odolena Voda
10. Kladno - Příbram
11. Příbram - Kralupy
12. Odolena Voda - Kladno

28.9.2021 - Ženy II. třída - skupina A

1. kolo - 28.8.2021

2. 28.9.2021 Kostomlaty nad Labem - Čelákovice Strachanová I.

1. kolo - 28.8.2021

5. 28.9.2021 Kostomlaty nad Labem - Čelákovice Strachanová I.