↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy žen - skupina "C" (2021-2022)

Základní část

1. kolo - 28.8.2021

1. Nové Strašecí - Tuchlovice B
2. Rakovník - Zdice
3. Hořovice - Komárov B
4. Nové Strašecí - Tuchlovice B
5. Rakovník - Zdice
6. Hořovice - Komárov B

2. kolo - 4.9.2021

7. Tuchlovice B - Komárov B
8. Zdice - Hořovice
9. Nové Strašecí - Rakovník
10. Tuchlovice B - Komárov B
11. Zdice - Hořovice
12. Nové Strašecí - Rakovník

3. kolo - 11.9.2021

13. Rakovník - Tuchlovice B
14. Hořovice - Nové Strašecí
15. Komárov B - Zdice
16. Rakovník - Tuchlovice B
17. Hořovice - Nové Strašecí
18. Komárov B - Zdice

4. kolo - 18.9.2021

19. Tuchlovice B - Zdice
20. Nové Strašecí - Komárov B
21. Rakovník - Hořovice
22. Tuchlovice B - Zdice
23. Nové Strašecí - Komárov B
24. Rakovník - Hořovice

5. kolo - 25.9.2021

25. Hořovice - Tuchlovice B
26. Komárov B - Rakovník
27. Zdice - Nové Strašecí
28. Hořovice - Tuchlovice B
29. Komárov B - Rakovník
30. Zdice - Nové Strašecí

6. kolo - 23.4.2022

31. Tuchlovice B - Nové Strašecí
32. Zdice - Rakovník
33. Komárov B - Hořovice
34. Tuchlovice B - Nové Strašecí
35. Zdice - Rakovník
36. Komárov B - Hořovice

7. kolo - 30.4.2022

37. Komárov B - Tuchlovice B
38. Hořovice - Zdice
39. Rakovník - Nové Strašecí
40. Komárov B - Tuchlovice B
41. Hořovice - Zdice
42. Rakovník - Nové Strašecí

8. kolo - 7.5.2022

43. Tuchlovice B - Rakovník
44. Nové Strašecí - Hořovice
45. Zdice - Komárov B
46. Tuchlovice B - Rakovník
47. Nové Strašecí - Hořovice
48. Zdice - Komárov B

9. kolo - 14.5.2022

49. Zdice - Tuchlovice B
50. Komárov B - Nové Strašecí
51. Hořovice - Rakovník
52. Zdice - Tuchlovice B
53. Komárov B - Nové Strašecí
54. Hořovice - Rakovník

10. kolo - 21.5.2022

55. Tuchlovice B - Hořovice
56. Rakovník - Komárov B
57. Nové Strašecí - Zdice
58. Tuchlovice B - Hořovice
59. Rakovník - Komárov B
60. Nové Strašecí - Zdice

Tabulka:

1. TJ Spartak Hořovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ Sokol Komárov B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. TJ Sokol Nové Strašecí 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. VK Tuchlovice B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. VK Rakovník 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. TJ Lokomotiva Zdice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstva na 5. a 6. místě ve skupině o 13. - 17. místo finálové části krajského přeboru II. třídy žen.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 17. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 4. června a 11. června 2022. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2022-2023.