↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy žen - skupina "B" (2021-2022)

Základní část

1. kolo - 28.8.2021

1. Odolena Voda - Mníšek pod Brdy
2. Dobřichovice B - Králův Dvůr
3. Odolena Voda - Mníšek pod Brdy
4. Dobřichovice B - Králův Dvůr

2. kolo - 4.9.2021

5. Mníšek pod Brdy - Dobřichovice B
6. Beroun - Odolena Voda
7. Mníšek pod Brdy - Dobřichovice B
8. Beroun - Odolena Voda

3. kolo - 11.9.2021

9. Dobřichovice B - Beroun
10. Králův Dvůr - Mníšek pod Brdy
11. Dobřichovice B - Beroun
12. Králův Dvůr - Mníšek pod Brdy

4. kolo - 18.9.2021

13. Beroun - Králův Dvůr
14. Odolena Voda - Dobřichovice B
15. Beroun - Králův Dvůr
16. Odolena Voda - Dobřichovice B

5. kolo - 25.9.2021

17. Králův Dvůr - Odolena Voda
18. Mníšek pod Brdy - Beroun
19. Králův Dvůr - Odolena Voda
20. Mníšek pod Brdy - Beroun

6. kolo - 23.4.2022

21. Mníšek pod Brdy - Odolena Voda
22. Králův Dvůr - Dobřichovice B
23. Mníšek pod Brdy - Odolena Voda
24. Králův Dvůr - Dobřichovice B

7. kolo - 30.4.2022

25. Dobřichovice B - Mníšek pod Brdy
26. Odolena Voda - Beroun
27. Dobřichovice B - Mníšek pod Brdy
28. Odolena Voda - Beroun

8. kolo - 7.5.2022

29. Beroun - Dobřichovice B
30. Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr
31. Beroun - Dobřichovice B
32. Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr

9. kolo - 14.5.2022

33. Králův Dvůr - Beroun
34. Dobřichovice B - Odolena Voda
35. Králův Dvůr - Beroun
36. Dobřichovice B - Odolena Voda

10. kolo - 21.5.2022

37. Odolena Voda - Králův Dvůr
38. Beroun - Mníšek pod Brdy
39. Odolena Voda - Králův Dvůr
40. Beroun - Mníšek pod Brdy

Tabulka:

1. TJ Sokol Králův Dvůr 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ Lokomotiva Beroun 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. TJ Sokol Dobřichovice B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. SPP v Odoleně Vodě 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Sokol Mníšek pod Brdy 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstvo na 5. místě ve skupině o 13. - 17. místo finálové části krajského přeboru II. třídy žen.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 17. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 4. června a 11. června 2022. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2022-2023.