↓ k navigaci

Krajský přebor I. třídy žen – skupina "B" (2021-2022)

1. část

1. kolo - 2.10.2021

1. Příbram B - Dobříš
2. Tuchlovice A - Roztoky
3. Komárov - Kladno
4. Příbram B - Dobříš
5. Tuchlovice A - Roztoky
6. Komárov - Kladno

2. kolo - 9.10.2021

7. Dobříš - Kladno
8. Roztoky - Komárov
9. Příbram B - Tuchlovice A
10. Dobříš - Kladno
11. Roztoky - Komárov
12. Příbram B - Tuchlovice A

3. kolo - 16.10.2021

13. Tuchlovice A - Dobříš
14. Komárov - Příbram B
15. Kladno - Roztoky
16. Tuchlovice A - Dobříš
17. Komárov - Příbram B
18. Kladno - Roztoky

4. kolo - 23.10.2021

19. Dobříš - Roztoky
20. Příbram B - Kladno
21. Tuchlovice A - Komárov
22. Dobříš - Roztoky
23. Příbram B - Kladno
24. Tuchlovice A - Komárov

5. kolo - 6.11.2021

25. Komárov - Dobříš
26. Kladno - Tuchlovice A
27. Roztoky - Příbram B
28. Komárov - Dobříš
29. Kladno - Tuchlovice A
30. Roztoky - Příbram B

6. kolo - 20.11.2021

31. Dobříš - Příbram B
32. Roztoky - Tuchlovice A
33. Kladno - Komárov
34. Dobříš - Příbram B
35. Roztoky - Tuchlovice A
36. Kladno - Komárov

7. kolo - 27.11.2021

37. Kladno - Dobříš
38. Komárov - Roztoky
39. Tuchlovice A - Příbram B
40. Kladno - Dobříš
41. Komárov - Roztoky
42. Tuchlovice A - Příbram B

8. kolo - 4.12.2021

43. Dobříš - Tuchlovice A
44. Příbram B - Komárov
45. Roztoky - Kladno
46. Dobříš - Tuchlovice A
47. Příbram B - Komárov
48. Roztoky - Kladno

9. kolo - 15.1.2022

49. Roztoky - Dobříš
50. Kladno - Příbram B
51. Komárov - Tuchlovice A
52. Roztoky - Dobříš
53. Kladno - Příbram B
54. Komárov - Tuchlovice A

10. kolo - 22.1.2022

55. Dobříš - Komárov
56. Tuchlovice A - Kladno
57. Příbram B - Roztoky
58. Dobříš - Komárov
59. Tuchlovice A - Kladno
60. Příbram B - Roztoky

Tabulka:

1. VK Tuchlovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. Kladno volejbal cz 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. TJ Baník Příbram B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ Sokol Roztoky 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Sokol Komárov 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. KV Dobříš 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. - 6. místo, družstva umístěná na 4. až 6. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo 2. části krajského přeboru I. třídy žen.

2. část

Družstva se utkají jen se soupeři z druhé skupiny. Výsledky vzájemných utkání ze skupin 1. části se započítávají. Rovněž se započítává každému družstvu 1 bod za každé vítězství s družstvy, která budou hrát v jiné skupině 2. části, a -1 bod za každé s těmito družstvy kontumované utkání.

Pořadatelé:

1. kolo – 12. 2. 2022: družstva ze skupiny A
2. kolo – 19. 2. 2022: družstva ze skupiny B
3. kolo – 26. 2. 2022: družstva ze skupiny A
4. kolo – 12. 3. 2022: družstva ze skupiny B
5. kolo – 19. 3. 2022: družstva ze skupiny A
6. kolo – 26. 3. 2022: družstva ze skupiny B

Rozpis utkání:

1. kolo – 12. 2. 2022:  1.A – 3.B    2.A – 2.B    3.A – 1.B    4.A – 6.B    5.A – 5.B    6.A – 4.B  
2. kolo – 19. 2. 2022:  2.B – 1.A    1.B – 2.A    3.B – 3.A    5.B – 4.A    4.B – 5.A    6.B – 6.A  
3. kolo – 26. 2. 2022:  1.A – 1.B    2.A – 3.B    3.A – 2.B    4.A – 4.B    5.A – 6.B    6.A – 5.B  
4. kolo – 12. 3. 2022:  3.B – 1.A    2.B – 2.A    1.B – 3.A    6.B – 4.A    5.B – 5.A    4.B – 6.A  
5. kolo – 19. 3. 2022:  1.A – 2.B    2.A – 1.B    3.A – 3.B    4.A – 5.B    5.A – 4.B    6.A – 6.B  
6. kolo – 26. 3. 2022:  1.B – 1.A    3.B – 2.A    2.B – 3.A    4.B – 4.A    6.B – 5.A    5.B – 6.A