↓ k navigaci

Krajský přebor I. třídy žen – skupina "A" (2021-2022)

1. část

1. kolo - 2.10.2021

1. Neratovice - Benátky nad Jizerou
2. Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem
3. Mělník - Benešov
4. Neratovice - Benátky nad Jizerou
5. Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem
6. Mělník - Benešov

2. kolo - 9.10.2021

7. Benátky nad Jizerou - Benešov
8. Brandýs nad Labem - Mělník
9. Neratovice - Mladá Boleslav
10. Benátky nad Jizerou - Benešov
11. Brandýs nad Labem - Mělník
12. Neratovice - Mladá Boleslav

3. kolo - 16.10.2021

13. Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou
14. Mělník - Neratovice
15. Benešov - Brandýs nad Labem
16. Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou
17. Mělník - Neratovice
18. Benešov - Brandýs nad Labem

4. kolo - 23.10.2021

19. Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem
20. Neratovice - Benešov
21. Mladá Boleslav - Mělník
22. Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem
23. Neratovice - Benešov
24. Mladá Boleslav - Mělník

5. kolo - 6.11.2021

25. Mělník - Benátky nad Jizerou
26. Benešov - Mladá Boleslav
27. Brandýs nad Labem - Neratovice
28. Mělník - Benátky nad Jizerou
29. Benešov - Mladá Boleslav
30. Brandýs nad Labem - Neratovice

6. kolo - 20.11.2021

31. Benátky nad Jizerou - Neratovice
32. Brandýs nad Labem - Mladá Boleslav
33. Benešov - Mělník
34. Benátky nad Jizerou - Neratovice
35. Brandýs nad Labem - Mladá Boleslav
36. Benešov - Mělník

7. kolo - 27.11.2021

37. Benešov - Benátky nad Jizerou
38. Mělník - Brandýs nad Labem
39. Mladá Boleslav - Neratovice
40. Benešov - Benátky nad Jizerou
41. Mělník - Brandýs nad Labem
42. Mladá Boleslav - Neratovice

8. kolo - 4.12.2021

43. Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav
44. Neratovice - Mělník
45. Brandýs nad Labem - Benešov
46. Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav
47. Neratovice - Mělník
48. Brandýs nad Labem - Benešov

9. kolo - 15.1.2022

49. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou
50. Benešov - Neratovice
51. Mělník - Mladá Boleslav
52. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou
53. Benešov - Neratovice
54. Mělník - Mladá Boleslav

10. kolo - 22.1.2022

55. Benátky nad Jizerou - Mělník
56. Mladá Boleslav - Benešov
57. Neratovice - Brandýs nad Labem
58. Benátky nad Jizerou - Mělník
59. Mladá Boleslav - Benešov
60. Neratovice - Brandýs nad Labem

Tabulka:

1. T. J. Sokol Brandýs nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. VK Benátky nad Jizerou 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. TJ EMĚ Mělník 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. FC Malibu Mladá Boleslav 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Sokol Benešov 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. TJ Neratovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. - 6. místo, družstva umístěná na 4. až 6. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo 2. části krajského přeboru I. třídy žen.

2. část

Družstva se utkají jen se soupeři z druhé skupiny. Výsledky vzájemných utkání ze skupin 1. části se započítávají. Rovněž se započítává každému družstvu 1 bod za každé vítězství s družstvy, která budou hrát v jiné skupině 2. části, a -1 bod za každé s těmito družstvy kontumované utkání.

Pořadatelé:

1. kolo – 12. 2. 2022: družstva ze skupiny A
2. kolo – 19. 2. 2022: družstva ze skupiny B
3. kolo – 26. 2. 2022: družstva ze skupiny A
4. kolo – 12. 3. 2022: družstva ze skupiny B
5. kolo – 19. 3. 2022: družstva ze skupiny A
6. kolo – 26. 3. 2022: družstva ze skupiny B

Rozpis utkání:

1. kolo – 12. 2. 2022:  1.A – 3.B    2.A – 2.B    3.A – 1.B    4.A – 6.B    5.A – 5.B    6.A – 4.B  
2. kolo – 19. 2. 2022:  2.B – 1.A    1.B – 2.A    3.B – 3.A    5.B – 4.A    4.B – 5.A    6.B – 6.A  
3. kolo – 26. 2. 2022:  1.A – 1.B    2.A – 3.B    3.A – 2.B    4.A – 4.B    5.A – 6.B    6.A – 5.B  
4. kolo – 12. 3. 2022:  3.B – 1.A    2.B – 2.A    1.B – 3.A    6.B – 4.A    5.B – 5.A    4.B – 6.A  
5. kolo – 19. 3. 2022:  1.A – 2.B    2.A – 1.B    3.A – 3.B    4.A – 5.B    5.A – 4.B    6.A – 6.B  
6. kolo – 26. 3. 2022:  1.B – 1.A    3.B – 2.A    2.B – 3.A    4.B – 4.A    6.B – 5.A    5.B – 6.A