↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy mužů - skupina "C" (2021-2022)


Základní část

1. kolo - 28.8.2021

1. Králův Dvůr - Komárov
2. Mníšek pod Brdy - Dobříš B
3. Králův Dvůr - Komárov
4. Mníšek pod Brdy - Dobříš B

2. kolo - 4.9.2021

5. Komárov - Mníšek pod Brdy
6. Beroun - Králův Dvůr
7. Komárov - Mníšek pod Brdy
8. Beroun - Králův Dvůr

3. kolo - 11.9.2021

9. Mníšek pod Brdy - Beroun
10. Dobříš B - Komárov
11. Mníšek pod Brdy - Beroun
12. Dobříš B - Komárov

4. kolo - 18.9.2021

13. Beroun - Dobříš B
14. Králův Dvůr - Mníšek pod Brdy
15. Beroun - Dobříš B
16. Králův Dvůr - Mníšek pod Brdy

5. kolo - 25.9.2021

17. Dobříš B - Králův Dvůr
18. Komárov - Beroun
19. Dobříš B - Králův Dvůr
20. Komárov - Beroun

6. kolo - 23.4.2022

21. Komárov - Králův Dvůr
22. Dobříš B - Mníšek pod Brdy
23. Komárov - Králův Dvůr
24. Dobříš B - Mníšek pod Brdy

7. kolo - 30.4.2022

25. Mníšek pod Brdy - Komárov
26. Králův Dvůr - Beroun
27. Mníšek pod Brdy - Komárov
28. Králův Dvůr - Beroun

8. kolo - 7.5.2022

29. Beroun - Mníšek pod Brdy
30. Komárov - Dobříš B
31. Beroun - Mníšek pod Brdy
32. Komárov - Dobříš B

9. kolo - 14.5.2022

33. Dobříš B - Beroun
34. Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr
35. Dobříš B - Beroun
36. Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr

10. kolo - 21.5.2022

37. Králův Dvůr - Dobříš B
38. Beroun - Komárov
39. Králův Dvůr - Dobříš B
40. Beroun - Komárov

Tabulka:

1. TJ Sokol Komárov 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ Sokol Králův Dvůr 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. KV Dobříš B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ Lokomotiva Beroun 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Sokol Mníšek pod Brdy 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Vítězové skupin (A, B, C) a dvě družstva z druhých míst s lepším výsledkem (body, počet vítězství, skóre) postupují do skupiny o 1. – 5. místo, zbývající družstvo z druhého místa, družstva z třetích míst a nejlepší družstvo ze čtvrtého místa budou hrát ve skupině o 6. – 10. místo, zbývající dvě družstva ze čtvrtých míst a družstva z pátých míst budou hrát ve skupině o 11. - 15. místo finálové části.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 5. místo, 6. až 10. místo a 11. až 15. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 4. června a 11. června 2022. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 5. místo postupují do KP I. třídy 2022-2023.