↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy mužů - skupina "B" (2021-2022)


Základní část

1. kolo - 28.8.2021

1. Čelákovice. - L. Rakovník.
2. VK Rakovník - Odolena Voda
3. Čelákovice. - L. Rakovník.
4. VK Rakovník - Odolena Voda

2. kolo - 4.9.2021

5. L. Rakovník. - VK Rakovník
6. Lázně Toušeň - Čelákovice.
7. L. Rakovník. - VK Rakovník
8. Lázně Toušeň - Čelákovice.

3. kolo - 11.9.2021

9. VK Rakovník - Lázně Toušeň
10. Odolena Voda - L. Rakovník.
11. VK Rakovník - Lázně Toušeň
12. Odolena Voda - L. Rakovník.

4. kolo - 18.9.2021

13. Lázně Toušeň - Odolena Voda
14. Čelákovice. - VK Rakovník
15. Lázně Toušeň - Odolena Voda
16. Čelákovice. - VK Rakovník

5. kolo - 25.9.2021

17. Odolena Voda - Čelákovice.
18. L. Rakovník. - Lázně Toušeň
19. Odolena Voda - Čelákovice.
20. L. Rakovník. - Lázně Toušeň

6. kolo - 23.4.2022

21. L. Rakovník. - Čelákovice.
22. Odolena Voda - VK Rakovník
23. L. Rakovník. - Čelákovice.
24. Odolena Voda - VK Rakovník

7. kolo - 30.4.2022

25. VK Rakovník - L. Rakovník.
26. Čelákovice. - Lázně Toušeň
27. VK Rakovník - L. Rakovník.
28. Čelákovice. - Lázně Toušeň

8. kolo - 7.5.2022

29. Lázně Toušeň - VK Rakovník
30. L. Rakovník. - Odolena Voda
31. Lázně Toušeň - VK Rakovník
32. L. Rakovník. - Odolena Voda

9. kolo - 14.5.2022

33. Odolena Voda - Lázně Toušeň
34. VK Rakovník - Čelákovice.
35. Odolena Voda - Lázně Toušeň
36. VK Rakovník - Čelákovice.

10. kolo - 21.5.2022

37. Čelákovice. - Odolena Voda
38. Lázně Toušeň - L. Rakovník.
39. Čelákovice. - Odolena Voda
40. Lázně Toušeň - L. Rakovník.

Tabulka:

1. Patriot Čelákovice - Lázně Toušeň 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. VSC Čelákovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. VK Rakovník 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. SPP v Odoleně Vodě 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Lokomotiva Rakovník 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Vítězové skupin (A, B, C) a dvě družstva z druhých míst s lepším výsledkem (body, počet vítězství, skóre) postupují do skupiny o 1. – 5. místo, zbývající družstvo z druhého místa, družstva z třetích míst a nejlepší družstvo ze čtvrtého místa budou hrát ve skupině o 6. – 10. místo, zbývající dvě družstva ze čtvrtých míst a družstva z pátých míst budou hrát ve skupině o 11. - 15. místo finálové části.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 5. místo, 6. až 10. místo a 11. až 15. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 4. června a 11. června 2022. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 5. místo postupují do KP I. třídy 2022-2023.