↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy mužů - skupina "A" (2021-2022)


Základní část

1. kolo - 28.8.2021

1. Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B
2. Kolín B. - Pňov - Předhradí
3. Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B
4. Kolín B. - Pňov - Předhradí

2. kolo - 4.9.2021

5. Benátky nad Jizerou B - Kolín B.
6. Kutná Hora - Mladá Boleslav
7. Benátky nad Jizerou B - Kolín B.
8. Kutná Hora - Mladá Boleslav

3. kolo - 11.9.2021

9. Kolín B. - Kutná Hora
10. Pňov - Předhradí - Benátky nad Jizerou B
11. Kolín B. - Kutná Hora
12. Pňov - Předhradí - Benátky nad Jizerou B

4. kolo - 18.9.2021

13. Kutná Hora - Pňov - Předhradí
14. Mladá Boleslav - Kolín B.
15. Kutná Hora - Pňov - Předhradí
16. Mladá Boleslav - Kolín B.

5. kolo - 25.9.2021

17. Pňov - Předhradí - Mladá Boleslav
18. Benátky nad Jizerou B - Kutná Hora
19. Pňov - Předhradí - Mladá Boleslav
20. Benátky nad Jizerou B - Kutná Hora

6. kolo - 23.4.2022

21. Benátky nad Jizerou B - Mladá Boleslav
22. Pňov - Předhradí - Kolín B.
23. Benátky nad Jizerou B - Mladá Boleslav
24. Pňov - Předhradí - Kolín B.

7. kolo - 30.4.2022

25. Kolín B. - Benátky nad Jizerou B
26. Mladá Boleslav - Kutná Hora
27. Kolín B. - Benátky nad Jizerou B
28. Mladá Boleslav - Kutná Hora

8. kolo - 7.5.2022

29. Kutná Hora - Kolín B.
30. Benátky nad Jizerou B - Pňov - Předhradí
31. Kutná Hora - Kolín B.
32. Benátky nad Jizerou B - Pňov - Předhradí

9. kolo - 14.5.2022

33. Pňov - Předhradí - Kutná Hora
34. Kolín B. - Mladá Boleslav
35. Pňov - Předhradí - Kutná Hora
36. Kolín B. - Mladá Boleslav

10. kolo - 21.5.2022

37. Mladá Boleslav - Pňov - Předhradí
38. Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B
39. Mladá Boleslav - Pňov - Předhradí
40. Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B

Tabulka:

1. TJ SPARTA Kutná Hora 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. SK Volejbal Kolín B. 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. VK Benátky nad Jizerou B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. BVC Pňov - Předhradí 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. VK Prasyl Mladá Boleslav 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Vítězové skupin (A, B, C) a dvě družstva z druhých míst s lepším výsledkem (body, počet vítězství, skóre) postupují do skupiny o 1. – 5. místo, zbývající družstvo z druhého místa, družstva z třetích míst a nejlepší družstvo ze čtvrtého místa budou hrát ve skupině o 6. – 10. místo, zbývající dvě družstva ze čtvrtých míst a družstva z pátých míst budou hrát ve skupině o 11. - 15. místo finálové části.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 5. místo, 6. až 10. místo a 11. až 15. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 4. června a 11. června 2022. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 5. místo postupují do KP I. třídy 2022-2023.