↓ k navigaci

Krajský přebor mladších žákyň (2021-2022)

Úprava pravidla o postupu na podání

Zimní část (hrací den – neděle, 5. kolo sobota)

Družstva jsou územně rozdělena do dvou skupin A a B, jedné desetičlenné a jedné devítičlenné.

V obou skupinách se družstva utkají formou turnajů každý s každým dvakrát. Pořadí zápasů je uvedeno v rozlosování. Hraje se v tělocvičnách na 2 vítězné sety.
 

Na základě výsledků zimní části postupují družstva do skupin pro 1. kolo jarní části (skupiny J1, J2, J3 a J4).

Skupina A

1. kolo - 3.10.2021

1. Volleyball Nymburk Nymburk A - Kralupy B 2:0 (12,9)
2. Nymburk B - Kralupy A 0:2 (-11,-20)
3. Benátky nad Jizerou - Mělník 2:0 (8,8)
4. Nymburk B - Kralupy B 2:1 (21,-16,14)
5. Nymburk A - Mělník 2:0 (10,6)
6. Benátky nad Jizerou - Kralupy A 0:2 (-14,-23)
7. Nymburk B - Mělník 2:0 (15,15)
8. Benátky nad Jizerou - Kralupy B 2:0 (20,14)
9. Nymburk A - Kralupy A 2:0 (19,13)
10. SK Volejbal Kolín Kolín A - Kolín B 2:0 (4,9)
11. Říčany - Pečky 2:1 (9,-21,10)
12. Kolín B - Pečky 0:2 (-10,-9)
13. Kolín A - Říčany 0:2 (-21,-16)
14. Kolín B - Říčany 0:2 (-6,-7)
15. Pečky - Kolín A 0:2 (-22,-14)

2. kolo - 7.11.2021

16. SK Volejbal Kolín Kolín B - Nymburk A 0:2 (-9,-7)
17. Kolín A - Nymburk B 2:1 (-19,24,13)
18. Pečky - Benátky nad Jizerou 0:2 (-21,-17)
19. Kolín A - Nymburk A 0:2 (-9,-16)
20. Kolín B - Benátky nad Jizerou 0:2 (-7,-12)
21. Pečky - Nymburk B 2:0 (17,20)
22. Kolín A - Benátky nad Jizerou 0:2 (-11,-18)
23. Pečky - Nymburk A 0:2 (-15,-12)
24. Kolín B - Nymburk B 0:2 (-8,-11)
25. SC SPIRIT Říčany Říčany - Mělník 2:1 (16,-24,8)
26. Kralupy B - Kralupy A 0:2 (-23,-13)
27. Mělník - Kralupy A 0:2 (-15,-11)
28. Říčany - Kralupy B 2:1 (15,-16,12)
29. Mělník - Kralupy B 0:2 (-23,-17)
30. Kralupy A - Říčany 2:0 (16,13)

3. kolo - 5.12.2021

31. TJ EMĚ Mělník Mělník - Kolín A 0:2 (-9,-12)
32. Kralupy A - Kolín B 2:0 (6,6)
33. Kralupy B - Pečky 0:2 (-19,-21)
34. Kralupy A - Kolín A 2:0 (9,11)
35. Mělník - Pečky 0:2 (-15,-21)
36. Kralupy B - Kolín B 2:0 (13,11)
37. Kralupy A - Pečky 2:0 (13,23)
38. Kralupy B - Kolín A 0:2 (-18,-17)
39. Mělník - Kolín B 2:0 (14,18)
40. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Nymburk A 0:2 (-12,-16)
41. Říčany - Nymburk B 0:2 (-16,-17)
42. Nymburk A - Nymburk B 2:0 (8,11)
43. Benátky nad Jizerou - Říčany 2:0 (19,5)
44. Nymburk A - Říčany 2:0 (14,13)
45. Nymburk B - Benátky nad Jizerou 0:2 (-10,-15)

4. kolo - 16.1.2022

46. TJ Kralupy Kralupy A - Nymburk B
47. Kralupy B - Nymburk A
48. Mělník - Benátky nad Jizerou
49. Kralupy B - Nymburk B
50. Kralupy A - Benátky nad Jizerou
51. Mělník - Nymburk A
52. Kralupy B - Benátky nad Jizerou
53. Mělník - Nymburk B
54. Kralupy A - Nymburk A
55. TJ Spartak Pečky Pečky - Kolín A
56. Říčany - Kolín B
57. Kolín A - Kolín B
58. Pečky - Říčany
59. Kolín A - Říčany
60. Kolín B - Pečky

5. kolo - 29.1.2022

61. Volleyball Nymburk Nymburk B - Kolín A
62. Nymburk A - Kolín B
63. Benátky nad Jizerou - Pečky
64. Nymburk A - Kolín A
65. Nymburk B - Pečky
66. Benátky nad Jizerou - Kolín B
67. Nymburk A - Pečky
68. Benátky nad Jizerou - Kolín A
69. Nymburk B - Kolín B
70. TJ Kralupy Kralupy B - Kralupy A
71. Říčany - Mělník
72. Kralupy A - Mělník
73. Kralupy B - Říčany
74. Kralupy A - Říčany
75. Mělník - Kralupy B

6. kolo - 6.3.2022

76. SK Volejbal Kolín Kolín A - Kralupy B
77. Kolín B - Kralupy A
78. Pečky - Mělník
79. Kolín B - Kralupy B
80. Kolín A - Mělník
81. Pečky - Kralupy A
82. Kolín B - Mělník
83. Pečky - Kralupy B
84. Kolín A - Kralupy A
85. SC SPIRIT Říčany Říčany - Benátky nad Jizerou
86. Nymburk B - Nymburk A
87. Benátky nad Jizerou - Nymburk A
88. Říčany - Nymburk B
89. Benátky nad Jizerou - Nymburk B
90. Nymburk A - Říčany

Tabulka:

1. Volleyball Nymburk A 9 9 0 18  :  0 450  :  211 27
2. TJ Kralupy A 9 8 1 16  :  2 432  :  277 24
3. VK Benátky nad Jizerou 9 7 2 14  :  4 415  :  285 21
4. SK Volejbal Kolín A 9 5 4 10  :  9 371  :  367 14
5. TJ Spartak Pečky 9 4 5 9  :  10 381  :  393 13
6. SC SPIRIT Říčany 9 5 4 10  :  11 394  :  396 12
7. Volleyball Nymburk B 9 4 5 9  :  11 381  :  402 12
8. TJ Kralupy B 9 2 7 6  :  14 378  :  427 8
9. TJ EMĚ Mělník 9 1 8 3  :  16 285  :  446 4
10. SK Volejbal Kolín B 9 0 9 0  :  18 167  :  450 0

Skupina B

1. kolo - 16.10.2021

1. TJ Sokol Roztoky Roztoky u Prahy - Králův Dvůr 1:2 (-19,17,-10)
2. 3.10.2021 S V B C - Příbram 2:0 (20,22)
3. 16.1.2022 Králův Dvůr - S V B C
4. 3.10.2021 Příbram - Roztoky u Prahy 2:0 (22,9)
5. 3.10.2021 Roztoky u Prahy - S V B C 0:2 (-17,-15)
6. Kladno volejbal cz, 3.10.2021 Kladno A - Komárov 2:0 (7,8)
7. 3.10.2021 Kladno B - Hořovice 0:2 (-8,-18)
8. 3.10.2021 Tuchlovice - Komárov 2:1 (10,-21,7)
9. 3.10.2021 Kladno A - Hořovice 2:0 (13,18)
10. 3.10.2021 Kladno B - Komárov 1:2 (-21,23,-8)
11. 3.10.2021 Tuchlovice - Hořovice 0:2 (-17,-16)
12. 3.10.2021 Kladno A - Kladno B 2:0 (18,6)

2. kolo - 7.11.2021

13. S V B C S V B C - Komárov 2:0 (17,14)
14. Roztoky u Prahy - Hořovice 0:2 (-18,-11)
15. Komárov - Roztoky u Prahy 0:2 (-11,-13)
16. Hořovice - S V B C 2:0 (18,23)
17. S V B C - Roztoky u Prahy 2:0 (11,15)
18. TJ Baník Příbram Příbram - Tuchlovice 2:0 (7,13)
19. Králův Dvůr - Kladno A 0:2 (-18,-14)
20. Tuchlovice - Kladno A 0:2 (-15,-22)
21. Králův Dvůr - Kladno B 2:0 (13,10)
22. Příbram - Kladno A 0:2 (-21,-16)
23. Králův Dvůr - Tuchlovice 2:0 (17,21)
24. Příbram - Kladno B 2:0 (14,8)

3. kolo - 5.12.2021

25. TJ Sokol Králův Dvůr - hraje se v Chýni - ZŠ - Bolzanova ul. Králův Dvůr - Hořovice 2:0 (16,11)
26. Příbram - Komárov 2:0 (9,14)
27. Hořovice - Příbram 0:2 (-19,-15)
28. Komárov - Králův Dvůr 0:2 (-10,-10)
29. Králův Dvůr - Příbram 2:1 (-24,17,6)
30. Kladno volejbal cz Kladno B - Roztoky u Prahy 0:2 (-16,-23)
31. Tuchlovice - S V B C 0:2 (-16,-21)
32. Kladno A - Roztoky u Prahy 2:0 (14,23)
33. Kladno B - S V B C 0:2 (-5,-8)
34. Tuchlovice - Roztoky u Prahy 0:2 (-19,-17)
35. Kladno A - S V B C 0:2 (-17,-14)
36. Kladno B - Tuchlovice 2:1 (-19,22,13)

4. kolo - 16.1.2022

37. TJ Baník Příbram Příbram - S V B C
38. Králův Dvůr - Roztoky u Prahy
39. S V B C - Králův Dvůr
40. Roztoky u Prahy - Příbram
41. Příbram - Králův Dvůr
42. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Kladno A
43. Komárov - Tuchlovice
44. Kladno A - Tuchlovice
45. Komárov - Kladno B
46. Hořovice - Tuchlovice
47. Komárov - Kladno A
48. Hořovice - Kladno B

5. kolo - 29.1.2022

49. TJ Sokol Komárov Komárov - Roztoky u Prahy
50. Hořovice - S V B C
51. Roztoky u Prahy - Hořovice
52. S V B C - Komárov
53. Komárov - Hořovice
54. Kladno volejbal cz Kladno A - Králův Dvůr
55. Kladno B - Příbram
56. Tuchlovice - Králův Dvůr
57. Kladno A - Příbram
58. Kladno B - Králův Dvůr
59. Tuchlovice - Příbram
60. Kladno A - Kladno B

6. kolo - 13.2.2022

61. TJ Sokol Komárov Komárov - Příbram
62. Hořovice - Králův Dvůr
63. Příbram - Hořovice
64. Králův Dvůr - Komárov
65. Komárov - Hořovice
66. Kladno volejbal cz, 6.3.2022 Kladno B - S V B C
67. 6.3.2022 Tuchlovice - Roztoky u Prahy
68. 6.3.2022 Kladno A - S V B C
69. 6.3.2022 Kladno B - Roztoky u Prahy
70. 6.3.2022 Tuchlovice - S V B C
71. 6.3.2022 Kladno A - Roztoky u Prahy
72. 6.3.2022 Kladno B - Tuchlovice

Tabulka:

1. S V B C 8 7 1 14  :  2 391  :  262 21
2. Kladno volejbal cz A 8 7 1 14  :  2 381  :  263 21
3. TJ Sokol Králův Dvůr 7 6 1 12  :  4 353  :  261 16
4. TJ Bank Příbram 8 5 3 11  :  6 378  :  294 16
5. TJ Spartak Hořovice 7 4 3 8  :  6 292  :  279 12
6. TJ Sokol Roztoky u Prahy 9 3 6 7  :  12 359  :  406 10
7. TJ Sokol Komárov 7 1 6 3  :  13 218  :  365 3
8. VK Tuchlovice 8 1 7 3  :  15 322  :  401 3
9. Kladno volejbal cz B 8 1 7 3  :  15 260  :  423 3

Jarní část (hrací den – neděle)

Hraje se v tělocvičnách turnajově na 2 vítězné sety ve dvou termínech.

Do skupin 1. kola budou družstva zařazena na základě výsledků zimní části (viz výše). Na základě 1. kola družstva postupují, resp. sestupují do skupin 2. kola o konečné umístění a dle pořadí v 1. kole získávají družstva pro 2. kolo vstupní body.

1. kolo – 20.3.2022

Pořadateli jsou družstva s nejlepším výsledkem v zimní části se 2 hřišti.

Skupina J1 (6 účastníků).

Hraje se ve dvou tříčlenných skupinách každý s každým a následují utkání o umístění (první s prvním, druhý s druhým a třetí se třetím). Do skupin jsou družstva rozdělena dle umístění v zimní části. V jedné skupině jsou 1. a 3. družstvo ze skupiny A a 2. družstvo ze skupiny B, v druhé skupině jsou 1. a 3. družstvo ze skupiny B a 2. družstvo ze skupiny A zimní části.

V případě neúčasti některého z družstev bude turnaj sehrán systémem každý s každým.

Skupina J2 (4 účastníci).

Hraje se systémem každý s každým.

Skupina J3 (4 účastníci).

Hraje se systémem každý s každým.

Skupina J4 (5 účastníků).

Hraje se systémem každý s každým.

2. kolo – 10.4.2022

Hraje se turnajově o konečné umístění, na každém turnaji systémem každý s každým. Pořadateli jsou družstva s nejlepším umístěním v 1. kole se 2 hřišti, která nepořádala turnaj 1. kola.

Skupina o 1. až 5. místo (vstupní body – 3,2,1,0,0).

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje.

Skupina o 6. až 10. místo (vstupní body – 2,1,1,0,0).
Skupina o 11. až 15. místo (vstupní body – 2,2,1,1,0).
Skupina o 16. až 19. místo (vstupní body – 2,2,1,0).

 

Do první části Republikové soutěže mladších žákyň, která se uskuteční se uskuteční 26. 27.3.2022, se může přihlásit jakýkoliv účastník KP mladších žákyň.

Druhá část proběhne 23. 24.4.2022 a třetí finálová část 14.-15.5.2022.