↓ k navigaci

Krajský přebor mladších žáků - čtyřky (2021-2022)

Družstva se utkají na každém turnaji o konečné pořadí na 1. až 10. místě. Družstva získávají do tabulky body dle pořadí sestupně od 10 do 1 bodu. Pokud se družstvo turnaje nezúčastní, nezíská žádný bod. V případě rovnosti bodů je v tabulce na lepším místě družstvo s lepším umístěním na posledním odehraném turnaji.
 

Uskuteční se celkem 5 turnajů. Hraje se v tělocvičnách na 2 vítězné sety.

Upravená pravidla pro čtyřky

Hrací den neděle, 5. kolo sobota

Pořadatelé:

1. kolo – 24. 10. 2021: VK Benátky nad Jizerou (3 hřiště)
2. kolo – 21. 11. 2021: Kladno volejbal cz (3 hřiště)
3. kolo – 30. 1. 2022: TJ Kralupy (2 hřiště)
4. kolo – 27. 2. 2022: Volleyball Nymburk (2 hřiště)
5. kolo – 2. 4. 2022: AERO Odolena Voda (3 hřiště)


1. kolo – 24. 10. 2021

Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou

Skupina A
1. v 09:00 Benátky nad Jizerou - Nymburk 2:1 (14,-17,9)
5. v 09:00 Nymburk - Odolena Voda A 0:2 (-11,-16)
9. v 09:00 Odolena Voda A - Benátky nad Jizerou 2:0 (14,19)

Tabulka:

1. AERO Odolena Voda A 2 2 0 4  :  0 100  :  60 6
2. VK Benátky nad Jizerou 2 1 1 2  :  3 90  :  98 2
3. Volleyball Nymburk 2 0 2 1  :  4 75  :  107 1
Skupina B
3. v 09:00 Kladno A - Odolena Voda D 2:0 (11,16)
7. v 09:00 Odolena Voda D - Klatovy 0:2 (-14,-26)
11. v 09:00 Klatovy - Kladno A 2:0 (17,15)

Tabulka:

1. SK Volejbal Klatovy 2 2 0 4  :  0 103  :  72 6
2. Kladno volejbal cz A 2 1 1 2  :  2 82  :  77 3
3. AERO Odolena Voda D 2 0 2 0  :  4 67  :  103 0
Skupina C
2. v 09:00 Odolena Voda E - Odolena Voda B 0:2 (-16,-20)
6. v 09:00 Kralupy - Odolena Voda E 2:0 (14,10)
10. v 09:00 Odolena Voda B - Kralupy 0:2 (-19,-16)

Tabulka:

1. TJ Kralupy 2 2 0 4  :  0 100  :  59 6
2. AERO Odolena Voda B 2 1 1 2  :  2 85  :  86 3
3. AERO Odolena Voda E 2 0 2 0  :  4 60  :  100 0
Skupina D
4. v 09:00 Kladno B - Odolena Voda C 1:2 (-21,23,-11)
8. v 09:00 Odolena Voda C - Plzeň 1:2 (-23,24,-9)
12. v 09:00 Plzeň - Kladno B 2:0 (17,12)

Tabulka:

1. USK Slavia Plzeň 2 2 0 4  :  1 114  :  87 5
2. AERO Odolena Voda C 2 1 1 3  :  3 121  :  121 3
3. Kladno volejbal cz B 2 0 2 1  :  4 86  :  113 1
Osmifinále

13. třetí ze skupiny C – druhý ze skupiny B
14. druhý ze skupiny C – třetí ze skupiny B
15. třetí ze skupiny A – druhý ze skupiny D
16. druhý ze skupiny A – třetí ze skupiny D

13. v 09:00 Odolena Voda E - Kladno A 0:2 (-16,-15)
14. v 09:00 Odolena Voda B - Odolena Voda D 2:0 (19,17)
15. v 09:00 Nymburk - Odolena Voda C 0:2 (-14,-20)
16. v 09:00 Benátky nad Jizerou - Kladno B 2:0 (17,12)
Čtvrtfinále

17. první ze skupiny A – vítěz utkání 13
18. vítěz utkání 14 – první ze skupiny D
19. první ze skupiny C – vítěz utkání 15
20. vítěz utkání 16 – první ze skupiny B

17. v 09:00 Odolena Voda A - Kladno A 2:0 (17,20)
18. v 09:00 Odolena Voda B - Plzeň 1:2 (-14,25,-10)
19. v 09:00 Kralupy - Odolena Voda C 2:0 (24,26)
20. v 09:00 Benátky nad Jizerou - Klatovy 2:1 (17,-20,13)
Semifinále

21. (9-12) poražený z utkání 13 – poražený z utkání 14
22. (9-12) poražený z utkání 15 – poražený z utkání 16
23. (5-8) poražený z utkání 17 – poražený z utkání 18
24. (5-8) poražený z utkání 19 – poražený z utkání 20
25. (1-4) vítěz utkání 17 – vítěz utkání 18
26. (1-4) vítěz utkání 19 – vítěz utkání 20

21. v 09:00 Odolena Voda E - Odolena Voda D 0:2 (-17,-24)
22. v 09:00 Nymburk - Kladno B 2:0 (18,23)
23. v 09:00 Kladno A - Odolena Voda B 2:0 (11,17)
24. v 09:00 Odolena Voda C - Klatovy 0:2 (-20,-18)
25. v 09:00 Odolena Voda A - Plzeň 0:2 (-23,-21)
26. v 09:00 Kralupy - Benátky nad Jizerou 2:0 (20,12)
Utkání o umístění

27. (11-12) poražený z utkání 21 – poražený z utkání 22
28. (9-10) vítěz utkání 21 – vítěz utkání 22
29. (7-8) poražený z utkání 23 – poražený z utkání 24
30. (5-6) vítěz utkání 23 – vítěz utkání 24
31. (3-4) poražený z utkání 25 – poražený z utkání 26
32. (1-2) vítěz utkání 25 – vítěz utkání 26

27. v 09:00 Odolena Voda E - Kladno B 0:2 (-11,-14)
28. v 09:00 Odolena Voda D - Nymburk 0:2 (-20,-16)
29. v 09:00 Odolena Voda B - Odolena Voda C 1:2 (-16,22,-14)
30. v 09:00 Kladno A - Klatovy 2:0 (14,15)
31. v 09:00 Odolena Voda A - Benátky nad Jizerou 2:0 (13,23)
32. v 09:00 Plzeň - Kralupy 1:2 (20,-16,-13)
Pořadí v 1. kole
1. TJ Kralupy 12
2. USK Slavia Plzeň 11
3. AERO Odolena Voda A 10
4. VK Benátky nad Jizerou 9
5. Kladno volejbal cz A 8
6. SK Volejbal Klatovy 7
7. AERO Odolena Voda C 6
8. AERO Odolena Voda B 5
9. Volleyball Nymburk 4
10. AERO Odolena Voda D 3
11. Kladno volejbal cz B 2
12. AERO Odolena Voda E 1

2. kolo – 21. 11. 2021 v 9 hodin

Pořadatel: Kladno volejbal cz

Skupina A
1. v 09:00 Kralupy - Odolena Voda B 2:1 (23,-23,7)
5. v 09:00 Odolena Voda B - Nymburk 2:0 (15,26)
9. v 09:00 Nymburk - Kralupy 0:2 (-12,-21)

Tabulka:

1. TJ Kralupy 2 2 0 4  :  1 113  :  88 5
2. AERO Odolena Voda B 2 1 1 3  :  2 108  :  104 4
3. Volleyball Nymburk 2 0 2 0  :  4 74  :  103 0
Skupina B
4. v 09:00 Odolena Voda C - Odolena Voda D 2:1 (15,-23,11)
8. v 09:00 Odolena Voda D - Plzeň 0:2 (-17,-19)
12. v 09:00 Plzeň - Odolena Voda C 2:1 (21,-21,10)

Tabulka:

1. USK Slavia Plzeň 2 2 0 4  :  1 111  :  92 5
2. AERO Odolena Voda C 2 1 1 3  :  3 119  :  112 3
3. AERO Odolena Voda D 2 0 2 1  :  4 87  :  113 1
Skupina C
3. v 09:00 Kladno B - Odolena Voda A 0:2 (-14,-11)
7. v 09:00 Odolena Voda A - Klatovy 2:1 (-23,22,15)
11. v 09:00 Klatovy - Kladno B 2:0 (12,23)

Tabulka:

1. AERO Odolena Voda A 2 2 0 4  :  1 115  :  87 5
2. SK Volejbal Klatovy 2 1 1 3  :  2 112  :  100 4
3. Kladno volejbal cz B 2 0 2 0  :  4 60  :  100 0
Skupina D
2. v 09:00 Kladno A - Odolena Voda E 2:0 (18,20)
6. v 09:00 Odolena Voda E - Benátky nad Jizerou 0:2 (-14,-15)
10. v 09:00 Benátky nad Jizerou - Kladno A 0:2 (-17,-17)
Čtvrtfinále

13. první ze skupiny A – druhý ze skupiny B
14. druhý ze skupiny C – první ze skupiny D
15. první ze skupiny C – druhý ze skupiny D
16. druhý ze skupiny A – první ze skupiny B

13. v 09:00 Kralupy - Odolena Voda C 1:2 (19,-19,-13)
14. v 09:00 Klatovy - Kladno A 1:2 (20,-17,-10)
15. v 09:00 Odolena Voda A - Benátky nad Jizerou 2:1 (28,-17,4)
16. v 09:00 Odolena Voda B - Plzeň 0:2 (-9,-12)
Semifinále

17. (9-12) třetí ze skupiny A – třetí ze skupiny D
18. (9-12) třetí ze skupiny C – třetí ze skupiny B
19. (5-8) poražený z utkání 13 – poražený z utkání 14
20. (5-8) poražený z utkání 15 – poražený z utkání 16
21. (1-4) vítěz utkání 13 – vítěz utkání 14
22. (1-4) vítěz utkání 15 – vítěz utkání 16

17. v 09:00 Nymburk - Odolena Voda E 2:0 (15,13)
18. v 09:00 Kladno B - Odolena Voda D 2:0 (23,22)
19. v 09:00 Kralupy - Klatovy 2:0 (23,22)
20. v 09:00 Benátky nad Jizerou - Odolena Voda B 2:0 (11,12)
21. v 09:00 Odolena Voda C - Kladno A 0:2 (-14,-16)
22. v 09:00 Odolena Voda A - Plzeň 0:2 (-22,-22)
Utkání o umístění

23. (11-12) poražený z utkání 17 – poražený z utkání 18
24. (9-10) vítěz utkání 17 – vítěz utkání 18
25. (7-8) poražený z utkání 19 – poražený z utkání 20
26. (5-6) vítěz utkání 19 – vítěz utkání 20
27. (3-4) poražený z utkání 21 – poražený z utkání 22
28. (1-2) vítěz utkání 21 – vítěz utkání 22

23. v 09:00 Odolena Voda E - Odolena Voda D 0:2 (-21,-22)
24. v 09:00 Nymburk - Kladno B 0:2 (-13,-17)
25. v 09:00 Klatovy - Odolena Voda B 2:0 (15,13)
26. v 09:00 Kralupy - Benátky nad Jizerou 0:2 (-16,-21)
27. v 09:00 Odolena Voda C - Odolena Voda A 0:2 (-16,-13)
28. v 09:00 Kladno A - Plzeň 2:0 (19,14)
Pořadí v 2. kole
1. Kladno volejbal cz A 12
2. USK Slavia Plzeň 11
3. AERO Odolena Voda A 10
4. AERO Odolena Voda C 9
5. VK Benátky nad Jizerou 8
6. TJ Kralupy 7
7. SK Volejbal Klatovy 6
8. AERO Odolena Voda B 5
9. Kladno volejbal cz B 4
10. Volleyball Nymburk 3
11. AERO Odolena Voda D 2
12. AERO Odolena Voda E 1

Celkové pořadí

1. USK Slavia Plzeň 22
2. Kladno volejbal cz A 20
3. AERO Odolena Voda A 20
4. TJ Kralupy 19
5. VK Benátky nad Jizerou 17
6. AERO Odolena Voda C 15
7. SK Volejbal Klatovy 13
8. AERO Odolena Voda B 10
9. Volleyball Nymburk 7
10. Kladno volejbal cz B 6
11. AERO Odolena Voda D 5
12. AERO Odolena Voda E 2