↓ k navigaci

Krajský přebor kadetek (2021-2022)

Hraje se turnajovým systémem každý s každým jednou na 3 vítězné sety. Uskuteční se 9 kol. V každém kole jsou vždy 4 turnaje, každý za účasti 4 nebo 3 družstev. Každé družstvo má jednou volno. V podzimní části se hraje podle rozhodnutí pořadatele na venkovních hřištích nebo v tělocvičnách, v zimní části v tělocvičnách. Pořadí zápasů na každém turnaji je uvedeno v rozlosování.

Po skončení 9 kol se uskuteční závěrečný finálový turnaj nejlepších 4 družstev, která se utkají systémem každý s každým na 2 vítězné sety. Pořadatelem finálového turnaje je nejlepší družstvo po základních 9 kolech. Výsledky z finálového turnaje se připočítávají k dosavadním dosaženým výsledkům. Finálový turnaj se uskuteční v sobotu 9.4.2022.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a postupuje do kvalifikace o 2. ligu kadetek, která se uskuteční 22.-24.4.2022.

Podzimní část (hrací den – sobota)

1. kolo - 4.9.2021

1. TJ EMĚ Mělník Mělník - Hořovice 0:3 (-16,-19,-23)
2. Mělník B - Rakovník 3:0 (17,14,18)
3. Hořovice - Mělník B 3:1 (25,-21,16,22)
4. Rakovník - Mělník 0:3 (-18,-14,-17)
5. TJ Kunice Kunice - Neratovice 0:3 (-26,-12,-13)
6. VK Benešovská - Čelákovice 3:0 (10,3,16)
7. Neratovice - VK Benešovská 1:3 (-28,19,-15,-21)
8. Čelákovice - Kunice 0:3 (-13,-14,-13)
9. TJ Sokol Roztoky Roztoky u Prahy - Mladá Boleslav 3:0 (21,17,19)
10. Kladno B - Kostomlaty nad Labem 2:3 (-19,-19,22,12,-13)
11. Mladá Boleslav - Kladno B 2:3 (18,-16,-21,10,-6)
12. Kostomlaty nad Labem - Roztoky u Prahy 1:3 (-15,19,-13,-16)
13. VK Benátky nad Jizerou, v 09:00 Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem 1:3 (-17,24,-16,-11)
14. Brandýs nad Labem - Říčany 3:0 (5,8,11)
15. Říčany - Benátky nad Jizerou 0:3 (-15,-12,-8)

2. kolo - 11.9.2021

16. Volleyball Nymburk Nymburk - Roztoky u Prahy 3:1 (25,22,-15,18)
17. Kutná Hora - Kladno B 3:0 (21,16,14)
18. Roztoky u Prahy - Kutná Hora 3:0 (18,25,16)
19. Kladno B - Nymburk 0:3 (-14,-13,-20)
20. TJ EMĚ Mělník Mělník B - Kunice 0:3 (-21,-14,-24)
21. Mělník - VK Benešovská 3:1 (-23,16,20,22)
22. Kunice - Mělník 0:3 (-13,-17,-16)
23. VK Benešovská - Mělník B 3:2 (-22,19,-20,24,10)
24. TJ AŠ Mladá Boleslav Mladá Boleslav - Hořovice 0:3 (-23,-23,-17)
25. Kostomlaty nad Labem - Rakovník 3:2 (-19,-20,25,11,9)
26. Hořovice - Kostomlaty nad Labem 3:0 (19,11,20)
27. Rakovník - Mladá Boleslav 0:3 (-22,-5,-11)
28. VSC Čelákovice Čelákovice - Říčany 3:1 (20,11,-23,20)
29. Říčany - Neratovice 0:3 (-4,-13,-9)
30. Neratovice - Čelákovice 3:0 (7,8,10)

Zimní část (hrací den – neděle, 8. kolo částečně sobota)

3. kolo - 3.10.2021

31. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Kutná Hora 3:0 (19,13,18)
32. Rakovník - Nymburk 0:3 (-10,-16,-6)
33. Kutná Hora - Rakovník 3:1 (20,-23,17,19)
34. Nymburk - Hořovice 3:0 (12,17,15)
35. VK Benátky nad Jizerou - hraje se v Neratovicích Benátky nad Jizerou - Čelákovice 3:0 (6,17,9)
36. Brandýs nad Labem - Neratovice 3:1 (17,14,-15,16)
37. Čelákovice - Brandýs nad Labem 0:3 (-4,-12,-10)
38. Neratovice - Benátky nad Jizerou 1:3 (-18,-18,17,-18)
39. VK Benešovská VK Benešovská - Mladá Boleslav 3:1 (22,21,-22,23)
40. Kunice - Kostomlaty nad Labem 3:1 (18,21,-25,20)
41. Mladá Boleslav - Kunice 2:3 (12,20,-22,-21,-12)
42. Kostomlaty nad Labem - VK Benešovská 1:3 (17,-15,-21,-13)
43. SC SPIRIT Říčany Říčany - Mělník 0:3 (-17,-10,-18)
44. Mělník - Mělník B 0:3 (-18,-23,-22)
45. Mělník B - Říčany 3:0 (14,13,20)

4. kolo - 7.11.2021

46. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - VK Benešovská Oyuntsetseg M.
47. Nymburk - Kunice
48. VK Benešovská - Nymburk
49. Kunice - Kutná Hora
50. Kladno volejbal cz Kladno B - Rakovník Němeček J./Dvořák D.
51. Roztoky u Prahy - Hořovice
52. Rakovník - Roztoky u Prahy
53. Hořovice - Kladno B
54. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Mělník Koutný L./Šturm E.
55. Benátky nad Jizerou - Mělník B
56. Mělník - Benátky nad Jizerou
57. Mělník B - Brandýs nad Labem
58. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem Kostomlaty nad Labem - Říčany Nastoupil V.
59. Říčany - Mladá Boleslav
60. Mladá Boleslav - Kostomlaty nad Labem

5. kolo - 5.12.2021

61. VK Benešovská VK Benešovská - Kladno B Vladyka P./Oyuntsetseg M.
62. Kunice - Roztoky u Prahy
63. Kladno B - Kunice
64. Roztoky u Prahy - VK Benešovská
65. TJ Neratovice Neratovice - Mělník B Koutný L./Šturm E.
66. Čelákovice - Mělník
67. Mělník B - Čelákovice
68. Mělník - Neratovice
69. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Kostomlaty nad Labem Horbowyj V.
70. Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav
71. Kostomlaty nad Labem - Benátky nad Jizerou
72. Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem
73. SC SPIRIT Říčany Říčany - Kutná Hora Kuliha J.
74. Kutná Hora - Nymburk
75. Nymburk - Říčany

6. kolo - 16.1.2022

76. VSC Čelákovice Čelákovice - Nymburk
77. Neratovice - Kutná Hora
78. Nymburk - Neratovice
79. Kutná Hora - Čelákovice
80. Kladno volejbal cz Kladno B - Benátky nad Jizerou
81. Roztoky u Prahy - Brandýs nad Labem
82. Benátky nad Jizerou - Roztoky u Prahy
83. Brandýs nad Labem - Kladno B
84. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem Kostomlaty nad Labem - Mělník B
85. Mladá Boleslav - Mělník
86. Mělník B - Mladá Boleslav
87. Mělník - Kostomlaty nad Labem
88. VK Rakovník Rakovník - Hořovice
89. Hořovice - Říčany
90. Říčany - Rakovník

7. kolo - 20.2.2022

91. TJ Spartak Hořovice Hořovice - VK Benešovská
92. Rakovník - Kunice
93. VK Benešovská - Rakovník
94. Kunice - Hořovice
95. TJ Sparta Kutná Hora, 6.3.2022 Kutná Hora - Brandýs nad Labem
96. 6.3.2022 Nymburk - Benátky nad Jizerou
97. 6.3.2022 Brandýs nad Labem - Nymburk
98. 6.3.2022 Benátky nad Jizerou - Kutná Hora
99. TJ AŠ Mladá Boleslav, 6.3.2022 Mladá Boleslav - Čelákovice
100. 6.3.2022 Kostomlaty nad Labem - Neratovice
101. 6.3.2022 Čelákovice - Kostomlaty nad Labem
102. 6.3.2022 Neratovice - Mladá Boleslav
103. TJ Sokol Roztoky, 6.3.2022 Roztoky u Prahy - Říčany
104. 6.3.2022 Říčany - Kladno B
105. 6.3.2022 Kladno B - Roztoky u Prahy

8. kolo - 27.2.2022

106. TJ EMĚ Mělník Mělník - Nymburk
107. Mělník B - Kutná Hora
108. Nymburk - Mělník B
109. Kutná Hora - Mělník
110. TJ Neratovice Neratovice - Kladno B
111. Čelákovice - Roztoky u Prahy
112. Kladno B - Čelákovice
113. Roztoky u Prahy - Neratovice
114. VK Rakovník, 12.3.2022 Rakovník - Brandýs nad Labem
115. 12.3.2022 Hořovice - Benátky nad Jizerou
116. 12.3.2022 Brandýs nad Labem - Hořovice
117. 12.3.2022 Benátky nad Jizerou - Rakovník
118. TJ Kunice, 12.3.2022 Kunice - Říčany
119. 12.3.2022 Říčany - VK Benešovská
120. 12.3.2022 VK Benešovská - Kunice

9. kolo - 27.3.2022

121. TJ EMĚ Mělník Mělník B - Roztoky u Prahy
122. Mělník - Kladno B
123. Roztoky u Prahy - Mělník
124. Kladno B - Mělník B
125. TJ Neratovice Neratovice - Rakovník
126. Čelákovice - Hořovice
127. Rakovník - Čelákovice
128. Hořovice - Neratovice
129. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Kunice
130. Brandýs nad Labem - VK Benešovská
131. Kunice - Brandýs nad Labem
132. VK Benešovská - Benátky nad Jizerou
133. Volleyball Nymburk Nymburk - Kostomlaty nad Labem
134. Kutná Hora - Mladá Boleslav
135. Kostomlaty nad Labem - Kutná Hora
136. Mladá Boleslav - Nymburk

Finálový turnaj – sobota 9.4.2022

1. vítěz základní části první - třetí
2. druhý - čtvrtý
3. druhý - třetí
4. čtvrtý - první
5. třetí - čtvrtý
6. první - druhý

Tabulka:

1. TJ Spartak Hořovice 6 5 1 15  :  4 442  :  384 15
2. VK Benešovská 1. volejbalová 6 5 1 16  :  8 554  :  484 14
3. Volleyball Nymburk 4 4 0 12  :  1 317  :  213 12
4. T.J. Sokol Brandýs nad Labem 4 4 0 12  :  2 339  :  192 12
5. TJ EMĚ Mělník A 6 4 2 12  :  7 444  :  373 12
6. TJ Kunice 6 4 2 12  :  9 445  :  443 11
7. TJ EMĚ Mělník B 6 3 3 12  :  9 475  :  441 10
8. VK Benátky nad Jizerou 4 3 1 10  :  4 312  :  245 9
9. TJ Sokol Roztoky u Prahy 4 3 1 10  :  4 336  :  277 9
10. TJ Neratovice 6 3 3 12  :  9 468  :  383 9
11. TJ SPARTA Kutná Hora 4 2 2 6  :  7 282  :  284 6
12. TJ AŠ Mladá Boleslav 6 1 5 8  :  15 484  :  475 5
13. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 6 2 4 9  :  16 484  :  557 4
14. Kladno volejbal cz B 4 1 3 5  :  11 292  :  342 3
15. VSC Čelákovice 6 1 5 3  :  16 250  :  451 3
16. VK Rakovník 6 0 6 3  :  18 344  :  504 1
17. SC SPIRIT Říčany 6 0 6 1  :  18 253  :  473 0