↓ k navigaci

Krajský přebor v minivolejbale (2013 - 2014)


Projekt na podporu rozvoje mládežnického volejbalu ve Středočeském kraji

Středočeský krajský volejbalový svaz (KVS) v letošním roce opět organizuje krajský přebor v minivolejbale, který je finančně podpořen dotací z rozpočtu Středočeského KVS.

Krajský přebor je vypsán ve třech kategoriích - modrý minivolejbal trojic pro chlapce a dívky narozené 1.7.2001 a mladší, červený minivolejbal dvojic pro chlapce a dívky narozené 1.7.2003 a mladší a žlutý minivolejbal dvojic pro chlapce a dívky narozené 1.7.2005 a mladší.

Organizace

Ve Středočeském kraji se uskuteční v každé kategorii 3 regionální kola a 1 finálové kolo. Počet pořadatelů (turnajů) v každém regionálním kole bude určen podle počtu přihlášených družstev. Finálové kolo bude pořádat pro celý kraj jeden vybraný pořadatel a právo zúčastnit se finálového kola bude mít v dané kategorii alespoň jedno družstvo z každého přihlášeného sportovního oddílu či klubu.

Finanční dotace

Pro každého pořadatele regionálního turnaje v každé kategorii je připravena finanční dotace ve výši 2000 Kč, která je doplněna startovným od účastníků, dotaci obdrží i pořadatel finálového turnaje.

Rovněž je připravena finanční odměna pro oddíly zapojené do soutěže. Její výše závisí na počtu přihlášených sportovních oddílů, klubů apod. a výplata je vázána na splnění určitých podmínek, mj. je vázána na pravidelné trénování a účast alespoň tří minivolejbalových družstev v modrém, resp. červeném volejbale na uvedených turnajích.

Podrobnosti jsou uvedeny v dokumentu:

Rozpis krajského přeboru v minivolejbale pro soutěžní období 2013 – 2014 - "modrý, červený a žlutý volejbal" chlapců, dívek a smíšených družstev

 

Koordinátorem soutěže za KVS byl jmenován pan Lukáš Blažek – kontakt viz přiložené dokumenty.

Zájemci o účast zašlete vyplněnou přihlášku do 17.10.2013 na adresy uvedené v přihlášce. Nezapomeňte uvést případný zájem o pořádání turnaje v některé z uvedených kategorií a počet družstev (alespoň orientačně), které se za Váš oddíl či klub turnajů zúčastní.

Přihláška do krajského přeboru v minivolejbale pro sezónu 2013 – 2014

 

Upravená pravidla minivolejbalu jsou v přiložených dokumentech::