↓ k navigaci

Minivolejbal (2010 - 2011)


Projekt na podporu rozvoje mládežnického volejbalu ve Středočeském kraji

Středočeský Krajský volejbalový svaz (KVS) připravil projekt na podporu rozvoje mládežnického volejbalu v kraji. Tento projekt je finančně podpořen grantem ze středočeského Krajského úřadu a doplněn z rozpočtu středočeského KVS.

Projekt je zaměřen na minivolejbal trojic a hochy a dívky narozené v roce 1997 a mladší.

Organizace projektu

Ve Středočeském kraji se uskuteční 4 regionální kola a 1 finálové kolo v minivolejbale. Počet pořadatelů (turnajů) v každém regionálním kole bude určen podle počtu přihlášených družstev. Finálové kolo bude pořádat pro celý kraj jeden vybraný pořadatel a právo zúčastnit se finálového kola bude mít alespoň jedno družstvo z každého přihlášeného sportovního oddílu či klubu.

Finanční dotace

Pro každého pořadatele turnaje je připravena finanční dotace ve výši 5000 Kč.

Rovněž je připravena finanční odměna pro trenéry zapojené do tohoto projektu. Její výše závisí na počtu přihlášených sportovních oddílů, klubů apod. a výplata je vázána na splnění určitých podmínek, mj. je vázána na pravidelné trénování a účast alespoň tří minivolejbalových družstev na uvedených turnajích.

Podrobnosti jsou uvedeny v dokumentu:
Rozpis krajského přeboru v minivolejbale pro sezónu 2010 – 2011 - "modrý volejbal" hochů, dívek a smíšených družstev.

 

Koordinátorem projektu za KVS byl jmenován pan Jan Prokop – kontakt viz přiložené dokumenty.

Zájemci o účast zašlete vyplněnou přihlášku do 16.11.2010 na adresy uvedené v přihlášce. Nezapomeňte uvést případný zájem o pořádání turnaje a počet družstev (alespoň orientačně), které se za Váš oddíl či klub turnajů zúčastní.

Přihláška do krajského přeboru v minivolejbale pro sezónu 2010 – 2011