Krajský přebor starších žákyň - zimní část (2015-2016) | Středočeský volejbal 

↓ k navigaci

Krajský přebor starších žákyň – zimní část (2015–2016)

Zimní část (hrací den – neděle)

Finálová skupina

Družstva se utkají v tělocvičnách o pořadí na 1. až 9. místě systémem třikrát každý s každým formou turnajů. V každém z celkově 9 kol jsou vždy 2 turnaje, každý za účasti čtyř družstev, jedno družstvo má volno. Každé družstvo je pořadatelem dvou turnajů. Hraje se na 2 vítězné sety.

Výsledky podzimní části se do zimní části nezapočítávají.

Po skončení 9 kol se uskuteční závěrečný finálový turnaj nejlepších 4 družstev o konečné pořadí na 1. až 4. místě. Hraje se systémem každý s každým na 2 vítězné sety. Pořadatelem finálového turnaje je nejlepší družstvo po základních 9 kolech. Výsledky z finálového turnaje se připočítávají k výsledkům finálové skupiny. Finálový turnaj se uskuteční v neděli 3.4.2016.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a první dvě družstva postupují do první části Mistrovství ČR, která se uskuteční 15.-17.4.2016.

1. kolo – 11.10.2015

1. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Kralupy A 0:2 (-6,–21)
2. 1 hřiště Kolín - VK Benešovská 0:2 (-16,–21)
3. Kralupy A - VK Benešovská 2:0 (9,15)
4. Hořovice - Kolín 2:0 (11,10)
5. Kolín - Kralupy A 0:2 (-7,–8)
6. VK Benešovská - Hořovice 1:2 (26,–16,–6)
7. VK Benátky nad Jizerou – CRP Aréna – nám. 17. listopadu 493 Benátky nad Jizerou - Nymburk 0:2 (-16,–19)
8. 1 hřiště Příbram - Kralupy B 2:0 (14,22)
9. Nymburk - Kralupy B 0:2 (-20,–24)
10. Benátky nad Jizerou - Příbram 0:2 (-16,–10)
11. Příbram - Nymburk 0:2 (-22,–24)
12. Kralupy B - Benátky nad Jizerou 1:2 (17,–23,–10)

2. kolo – 25.10.2015

13. VK Benešovská VK Benešovská - Příbram 0:2 (-14,–16)
14. 2 hřiště Kladno - Kolín 2:1 (-23,14,9)
15. Příbram - Kolín 2:0 (12,23)
16. VK Benešovská - Kladno 0:2 (-20,–14)
17. Kladno - Příbram 0:2 (-21,–19)
18. Kolín - VK Benešovská 0:2 (-15,–14)
19. TJ Kralupy B Kralupy B - Kralupy A 0:2 (-5,–4)
20. 2 hřiště Hořovice - Nymburk 2:0 (23,20)
21. Kralupy A - Nymburk 2:0 (20,7)
22. Kralupy B - Hořovice 0:2 (-22,–10)
23. Hořovice - Kralupy A 0:2 (-13,–6)
24. Nymburk - Kralupy B 2:0 (6,5)

3. kolo – 08.11.2015

25. TJ Kralupy A Kralupy A - Kralupy B 2:0 (7,14)
26. 2 hřiště Kolín - Příbram 0:2 (-11,–14)
27. Kralupy B - Příbram 0:2 (-12,–11)
28. Kralupy A - Kolín 2:0 (7,6)
29. Kolín - Kralupy B 1:2 (-21,21,–13)
30. Příbram - Kralupy A 0:2 (-16,–15)
31. Centrum sportu Nymburk Nymburk - Benátky nad Jizerou 2:0 (10,19)
32. 2 hřiště Kladno - VK Benešovská 2:1 (15,–20,12)
33. Benátky nad Jizerou - VK Benešovská 1:2 (25,–17,–10)
34. Nymburk - Kladno 2:0 (22,14)
35. Kladno - Benátky nad Jizerou 2:0 (17,20)
36. VK Benešovská - Nymburk 0:2 (-21,–20)

4. kolo – 22.11.2015

37. SK Volejbal Kolín Kolín - Nymburk 0:2 (-22,–11)
38. 2 hřiště Kralupy A - Benátky nad Jizerou 2:0 (5,9)
39. Nymburk - Benátky nad Jizerou 2:0 (18,12)
40. Kolín - Kralupy A 0:2 (-10,–8)
41. Kralupy A - Nymburk 2:0 (20,14)
42. Benátky nad Jizerou - Kolín 2:0 (22,18)
43. TJ Baník Příbram Příbram - Hořovice 2:1 (23,–25,8)
44. 2 hřiště Kralupy B - Kladno 1:2 (-19,21,–12)
45. Hořovice - Kladno 0:2 (-18,–21)
46. Příbram - Kralupy B 2:0 (7,15)
47. Kralupy B - Hořovice 0:2 (-20,–1)
48. Kladno - Příbram 2:0 (17,26)

5. kolo – 13.12.2015

49. SK Volejbal Kolín Kolín - Nymburk 1:2 (-3,21,–9)
50. 2 hřiště Kralupy B - VK Benešovská 0:2 (-12,–15)
51. Nymburk - VK Benešovská 0:2 (-25,–21)
52. Kolín - Kralupy B 2:1 (13,–23,3)
53. Kralupy B - Nymburk 0:2 (-10,–3)
54. VK Benešovská - Kolín 2:0 (23,20)
55. Vavřinec Kladno Kladno - Kralupy A 0:2 (-17,–19)
56. 2 hřiště Benátky nad Jizerou - Hořovice 0:2 (-15,–15)
57. Kralupy A - Hořovice 2:0 (13,12)
58. Kladno - Benátky nad Jizerou 2:0 (9,22)
59. Benátky nad Jizerou - Kralupy A 0:2 (-16,–12)
60. Hořovice - Kladno 0:2 (-21,–10)

6. kolo – 17.01.2016

61. TJ Kralupy B Kralupy B - Benátky nad Jizerou 2:1 (-22,15,9)
62. 2 hřiště Hořovice - VK Benešovská 2:0 (14,19)
63. Benátky nad Jizerou - VK Benešovská 0:2 (-23,–7)
64. Kralupy B - Hořovice 0:2 (-14,–24)
65. Hořovice - Benátky nad Jizerou 2:1 (-24,5,10)
66. VK Benešovská - Kralupy B 2:0 (22,7)
67. Vavřinec Kladno Kladno - Kralupy A 0:2 (-16,–22)
68. 2 hřiště Nymburk - Příbram 0:2 (-15,–9)
69. Kralupy A - Příbram 2:0 (21,17)
70. Kladno - Nymburk 2:0 (16,23)
71. Nymburk - Kralupy A 0:2 (-13,–19)
72. Příbram - Kladno 0:2 (-12,–20)

7. kolo – 28.02.2016

73. VK Benátky nad Jizerou – hraje se v Kralupech n. Vlt. Benátky nad Jizerou - Kolín 1:2 (-17,17,–11)
74. 2 hřiště Kladno - Kralupy B 2:0 (16,12)
75. Kolín - Kralupy B 2:1 (23,–23,7)
76. Benátky nad Jizerou - Kladno 0:2 (-19,–14)
77. Kladno - Kolín 2:0 (19,10)
78. Kralupy B - Benátky nad Jizerou 2:0 (15,18)
79. TJ Spartak Hořovice, 07.02.2016 Hořovice - Příbram 1:2 (-25,23,–14)
80. 1 hřiště, 07.02.2016 Nymburk - VK Benešovská 1:2 (11,–9,–16)
81. 07.02.2016 Příbram - VK Benešovská 2:0 (19,20)
82. 07.02.2016 Hořovice - Nymburk 2:0 (19,23)
83. 07.02.2016 Nymburk - Příbram 0:2 (-15,–22)
84. 07.02.2016 VK Benešovská - Hořovice 0:2 (-19,–16)

8. kolo – 06.03.2016

85. TJ Baník Příbram Příbram - Hořovice 2:0 (17,17)
86. 2 hřiště Kolín - Benátky nad Jizerou 1:2 (-19,22,–9)
87. Hořovice - Benátky nad Jizerou 2:0 (15,17)
88. Příbram - Kolín 2:0 (13,18)
89. Kolín - Hořovice 0:2 (-13,–18)
90. Benátky nad Jizerou - Příbram 0:2 (-6,–12)
91. TJ Kralupy A Kralupy A - Kralupy B 2:0 (7,10)
92. 2 hřiště VK Benešovská - Kladno 0:2 (-10,–12)
93. Kralupy B - Kladno 0:2 (-25,–13)
94. Kralupy A - VK Benešovská 2:0 (11,16)
95. VK Benešovská - Kralupy B 2:0 (25,20)
96. Kladno - Kralupy A 0:2 (-20,–20)

9. kolo – 20.03.2016

97. Centrum sportu Nymburk Nymburk - Kolín 2:0 (19,23)
98. 2 hřiště Hořovice - Kladno 0:2 (-23,–19)
99. Kolín - Kladno 0:2 (-11,–12)
100. Nymburk - Hořovice 2:0 (22,27)
101. Hořovice - Kolín 2:1 (-22,14,6)
102. Kladno - Nymburk 2:0 (14,19)
103. VK Benešovská VK Benešovská - Příbram 0:2 (-19,–20)
104. 2 hřiště Benátky nad Jizerou - Kralupy A 0:2 (-9,–8)
105. Příbram - Kralupy A 0:2 (-19,–15)
106. VK Benešovská - Benátky nad Jizerou 2:0 (12,14)
107. Benátky nad Jizerou - Příbram 0:2 (-8,–11)
108. Kralupy A - VK Benešovská 2:0 (22,16)

Finálový turnaj – 3.4.2016

1. kolo – 03.04.2016

1. TJ Kralupy A Kralupy A - Příbram 1:2 (-17,18,–7)
2. Kladno - Hořovice 2:0 (22,18)
3. Kladno - Příbram 1:2 (19,–22,–12)
4. Hořovice - Kralupy A 0:2 (-7,–15)
5. Příbram - Hořovice 2:0 (9,12)
6. Kralupy A - Kladno 2:1 (24,–19,10)

Tabulka:

1. TJ Kralupy A 27 26 1 53  :  3 1359  :  761 78
2. TJ Baník Příbram 27 21 6 42  :  16 1322  :  1033 59
3. Vavřinec Kladno 27 20 7 42  :  17 1347  :  1099 59
4. TJ Spartak Hořovice 27 14 13 30  :  29 1214  :  1179 41
5. Centrum sportu Nymburk 24 12 12 25  :  25 1067  :  1009 36
6. VK Benešovská 1. volejbalová 24 11 13 24  :  28 1037  :  1092 33
7. TJ Kralupy B 24 4 20 12  :  42 844  :  1234 14
8. SK Volejbal Kolín 24 3 21 11  :  45 890  :  1258 11
9. VK Benátky nad Jizerou 24 3 21 10  :  44 834  :  1249 11

 

2. výkonnostní skupina

Družstva se utkají v tělocvičnách o konečné pořadí na 10. až 18. místě systémem třikrát každý s každým formou turnajů. V každém z celkově 9 kol jsou vždy 2 turnaje, každý za účasti čtyř družstev, jedno družstvo má volno. Každé družstvo je pořadatelem dvou turnajů. Hraje se na 2 vítězné sety.

Výsledky podzimní části se do zimní části nezapočítávají.

1. kolo – 11.10.2015

1. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Mladá Boleslav 2:1 (28,–13,6)
2. 1 hřiště Kutná Hora - Kunice 2:0 (21,8)
3. Mladá Boleslav - Kunice 2:1 (-16,17,9)
4. Brandýs nad Labem - Kutná Hora 1:2 (-16,22,–10)
5. Kutná Hora - Mladá Boleslav 2:0 (24,28)
6. Kunice - Brandýs nad Labem 1:2 (-24,19,–7)
7. TJ Neratovice Neratovice - Čelákovice 2:1 (-17,16,5)
8. 2 hřiště Rakovník - Kostomlaty 0:2 (-20,–15)
9. Čelákovice - Kostomlaty 1:2 (21,–19,–7)
10. Neratovice - Rakovník 2:0 (8,16)
11. Rakovník - Čelákovice 0:2 (-21,–14)
12. Kostomlaty - Neratovice 1:2 (-16,20,–3)

2. kolo – 25.10.2015

13. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - Kostomlaty 0:2 (-12,–22)
14. 2 hřiště Čelákovice - Mladá Boleslav 2:0 (19,18)
15. Kostomlaty - Mladá Boleslav 2:1 (-14,19,8)
16. Kutná Hora - Čelákovice 0:2 (-23,–10)
17. Čelákovice - Kostomlaty 1:2 (-17,20,–10)
18. Mladá Boleslav - Kutná Hora 2:0 (20,15)
19. VK Rakovník Rakovník - Dobřichovice 2:0 (17,11)
20. 2 hřiště Brandýs nad Labem - Neratovice 0:2 (-10,–17)
21. Dobřichovice - Neratovice 0:2 (-11,–7)
22. Rakovník - Brandýs nad Labem 2:0 (17,22)
23. Brandýs nad Labem - Dobřichovice 2:0 (13,14)
24. Neratovice - Rakovník 2:0 (19,20)

3. kolo – 08.11.2015

25. TJ Sokol Dobřichovice, 15.11.2015 Dobřichovice - Rakovník 0:2 (-19,–19)
26. 1 hřiště, 15.11.2015 Kutná Hora - Kostomlaty 1:2 (-15,23,–8)
27. 15.11.2015 Rakovník - Kostomlaty 0:2 (-11,–12)
28. 15.11.2015 Dobřichovice - Kutná Hora 0:2 (-4,–20)
29. 15.11.2015 Kutná Hora - Rakovník 2:1 (-23,20,7)
30. 15.11.2015 Kostomlaty - Dobřichovice 2:0 (8,22)
31. VSC Čelákovice Čelákovice - Brandýs nad Labem 2:1 (19,–14,5)
32. 1 hřiště Kunice - Neratovice 2:0 (21,21)
33. Brandýs nad Labem - Neratovice 0:2 (-22,–21)
34. Čelákovice - Kunice 2:0 (15,19)
35. Kunice - Brandýs nad Labem 2:0 (18,23)
36. Neratovice - Čelákovice 1:2 (22,–20,–12)

4. kolo – 22.11.2015

37. TJ Sokol Kostomlaty Kostomlaty - Brandýs nad Labem 2:1 (-21,16,7)
38. 2 hřiště Neratovice - Kutná Hora 2:1 (-24,22,10)
39. Brandýs nad Labem - Kutná Hora 1:2 (-15,21,–11)
40. Kostomlaty - Neratovice 1:2 (12,–12,–11)
41. Neratovice - Brandýs nad Labem 2:0 (9,4)
42. Kutná Hora - Kostomlaty 1:2 (-21,22,–11)
43. VK Rakovník Rakovník - Dobřichovice 2:0 (15,17)
44. 2 hřiště Mladá Boleslav - Kunice 2:1 (-11,23,9)
45. Dobřichovice - Kunice 0:2 (-23,–15)
46. Rakovník - Mladá Boleslav 0:2 (-18,–28)
47. Mladá Boleslav - Dobřichovice 2:0 (13,22)
48. Kunice - Rakovník 2:1 (-17,15,12)

5. kolo – 13.12.2015

49. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Kostomlaty 0:2 (-22,–16)
50. 1 hřiště Rakovník - Kunice 2:0 (15,14)
51. Kostomlaty - Kunice 2:0 (12,10)
52. Brandýs nad Labem - Rakovník 0:2 (-10,–22)
53. Rakovník - Kostomlaty 1:2 (-23,23,–10)
54. Kunice - Brandýs nad Labem 0:2 (-22,–16)
55. TJ Neratovice Neratovice - Čelákovice 2:1 (-22,15,14)
56. 2 hřiště Dobřichovice - Mladá Boleslav 0:2 (-9,–23)
57. Čelákovice - Mladá Boleslav 1:2 (19,–16,–6)
58. Neratovice - Dobřichovice 2:0 (12,13)
59. Dobřichovice - Čelákovice 0:2 (-9,–6)
60. Mladá Boleslav - Neratovice 0:2 (-20,–18)

6. kolo – 17.01.2016

61. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - Čelákovice 2:0 (20,14)
62. 2 hřiště Dobřichovice - Brandýs nad Labem 0:2 (-7,–15)
63. Čelákovice - Brandýs nad Labem 2:0 (18,20)
64. Kutná Hora - Dobřichovice 2:0 (6,13)
65. Dobřichovice - Čelákovice 0:2 (-2,–9)
66. Brandýs nad Labem - Kutná Hora 1:2 (-16,16,–13)
67. TJ AŠ Mladá Boleslav Mladá Boleslav - Kostomlaty 2:0 (19,16)
68. 2 hřiště Kunice - Neratovice 0:2 (-21,–20)
69. Kostomlaty - Neratovice 1:2 (25,–15,–9)
70. Mladá Boleslav - Kunice 2:0 (22,23)
71. Kunice - Kostomlaty 0:2 (-15,–22)
72. Neratovice - Mladá Boleslav 2:0 (24,18)

7. kolo – 28.02.2016

73. TJ Kunice Kunice - Čelákovice 0:2 (-14,–12)
74. 1 hřiště Kutná Hora - Rakovník X:2
75. Čelákovice - Rakovník 2:0 (21,16)
76. Kunice - Kutná Hora 2:X
77. Kutná Hora - Čelákovice X:2
78. Rakovník - Kunice 1:2 (-24,17,–15)
79. TJ Sokol Kostomlaty Kostomlaty - Mladá Boleslav 2:0 (11,10)
80. 2 hřiště Dobřichovice - Brandýs nad Labem 0:2 (-9,–19)
81. Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem 0:2 (-21,–17)
82. Kostomlaty - Dobřichovice 2:0 (10,12)
83. Dobřichovice - Mladá Boleslav 0:2 (-19,–19)
84. Brandýs nad Labem - Kostomlaty 0:2 (-16,–15)

8. kolo – 06.03.2016

85. TJ Kunice – ZŠ Strančice – Revoluřní 170, v 09:00 Kunice - Dobřichovice 2:0 (8,23)
86. 1 hřiště, v 09:30 Kutná Hora - Neratovice 0:2 (-18,–15)
87. Dobřichovice - Neratovice 0:2 (-6,–10)
88. Kunice - Kutná Hora 2:1 (-19,13,10)
89. Kutná Hora - Dobřichovice 2:0 (10,13)
90. Neratovice - Kunice 2:0 (18,24)
91. VSC Čelákovice Čelákovice - Brandýs nad Labem 2:0 (25,13)
92. 1 hřiště Rakovník - Mladá Boleslav 2:1 (14,–15,9)
93. Brandýs nad Labem - Mladá Boleslav 2:1 (-16,21,8)
94. Čelákovice - Rakovník 2:1 (19,–21,5)
95. Rakovník - Brandýs nad Labem 2:1 (-21,20,14)
96. Mladá Boleslav - Čelákovice 0:2 (-18,–17)

9. kolo – 20.03.2016

97. TJ AŠ Mladá Boleslav Mladá Boleslav - Neratovice 0:2 (-12,–23)
98. 2 hřiště Rakovník - Kutná Hora 0:2 (-21,–19)
99. Neratovice - Kutná Hora 2:1 (22,–23,10)
100. Mladá Boleslav - Rakovník 2:1 (11,–23,10)
101. Rakovník - Neratovice 0:2 (-25,–16)
102. Kutná Hora - Mladá Boleslav 1:2 (21,–21,–11)
103. TJ Sokol Dobřichovice Dobřichovice - Kunice 0:2 (-9,–26)
104. 1 hřiště Kostomlaty - Čelákovice 1:2 (13,–11,–14)
105. Kunice - Čelákovice 0:2 (-8,–21)
106. Dobřichovice - Kostomlaty 0:2 (-6,–18)
107. Kostomlaty - Kunice 2:0 (14,13)
108. Čelákovice - Dobřichovice 2:0 (18,8)

Tabulka:

1. TJ Neratovice 24 22 2 45  :  11 1277  :  947 60
2. VSC Čelákovice 24 18 6 41  :  16 1217  :  949 55
3. TJ Sokol Kostomlaty 24 19 5 42  :  17 1252  :  991 54
4. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 24 12 12 28  :  29 1156  :  1154 35
5. TJ Sparta Kutná Hora 24 11 13 28  :  30 1058  :  1151 32
6. VK Rakovník 24 9 15 24  :  32 1108  :  1129 31
7. TJ Kunice 24 9 15 21  :  33 1042  :  1119 27
8. TJ Sokol Brandýs nad Labem 24 8 16 22  :  35 1076  :  1180 27
9. TJ Sokol Dobřichovice 24 0 24 0  :  48 637  :  1203 0