↓ k navigaci

Krajský přebor starších žákyň - zimní část (2014-2015)

Zimní část (hrací den – neděle)

Finálová skupina

Družstva se utkají v tělocvičnách systémem třikrát každý s každým formou turnajů. Družstva, která postoupila z dodatečné kvalifikace, jsou pořadatelem jednoho turnaje, ostatní družstva dvou turnajů. Hraje se na 2 vítězné sety.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a první dvě družstva postupují do první části Mistrovství ČR, která se uskuteční 24.-26.4.2015.

1. kolo - 19.10.2014

1. TJ AŠ Mladá Boleslav Mladá Boleslav - Nymburk 2:0 (18,9)
2. 2 hřiště Komárov - Kralupy 2:1 (16,-13,13)
3. Nymburk - Kralupy 0:2 (-19,-12)
4. Mladá Boleslav - Komárov 0:2 (-10,-15)
5. Komárov - Nymburk 2:0 (17,12)
6. Kralupy - Mladá Boleslav 2:0 (23,13)
7. Vavřinec Kladno A Kladno A - Příbram A 1:2 (-28,16,-12)
8. 2 hřiště VK Benešovská - Hořovice 2:0 (16,23)
9. Příbram A - Hořovice 2:0 (6,17)
10. Kladno A - VK Benešovská 2:1 (18,-17,12)
11. VK Benešovská - Příbram A 1:2 (20,-19,-13)
12. Hořovice - Kladno A 0:2 (-17,-13)

2. kolo - 09.11.2014

13. Centrum sportu Nymburk Nymburk - VK Benešovská 1:2 (19,-22,-9)
14. 2 hřiště Hořovice - Kralupy 2:1 (16,-13,13)
15. VK Benešovská - Kralupy 0:2 (-12,-10)
16. Nymburk - Hořovice 0:2 (-11,-22)
17. Hořovice - VK Benešovská 2:1 (22,-24,5)
18. Kralupy - Nymburk 2:0 (12,18)
19. TJ Baník Příbram A Příbram A - Komárov 2:0 (13,16)
20. 2 hřiště Mladá Boleslav - Kladno A 0:2 (-5,-12)
21. Komárov - Kladno A 0:2 (-14,-14)
22. Příbram A - Mladá Boleslav 2:0 (10,19)
23. Mladá Boleslav - Komárov 0:2 (-18,-23)
24. Kladno A - Příbram A 1:2 (-16,18,-16)

3. kolo - 30.11.2014

25. TJ Baník Příbram A Příbram A - VK Benešovská 2:0 (14,11)
26. 2 hřiště Mladá Boleslav - Kralupy 0:2 (-12,-14)
27. VK Benešovská - Kralupy 1:2 (13,-23,-12)
28. Příbram A - Mladá Boleslav 2:0 (13,9)
29. Mladá Boleslav - VK Benešovská 0:2 (-13,-19)
30. Kralupy - Příbram A 0:2 (-21,-14)
31. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Komárov 1:2 (23,-16,-4)
32. 1 hřiště Nymburk - Kladno A 0:2 (-5,-4)
33. Komárov - Kladno A 0:2 (-11,-17)
34. Hořovice - Nymburk 2:1 (14,-22,9)
35. Nymburk - Komárov 0:2 (-10,-15)
36. Kladno A - Hořovice 2:0 (18,18)

4. kolo - 07.12.2014

37. VK Benešovská VK Benešovská - Kralupy 0:2 (-23,-20)
38. 2 hřiště Komárov - Kladno A 1:2 (-20,20,-7)
39. Kralupy - Kladno A 2:1 (-17,16,19)
40. VK Benešovská - Komárov 0:2 (-22,-23)
41. Komárov - Kralupy 0:2 (-19,-19)
42. Kladno A - VK Benešovská 2:0 (17,15)
43. TJ AŠ Mladá Boleslav Mladá Boleslav - Nymburk 2:1 (17,-18,10)
44. 2 hřiště Hořovice - Příbram A 0:2 (-11,-21)
45. Nymburk - Příbram A 0:2 (-9,-9)
46. Mladá Boleslav - Hořovice 2:1 (28,-24,13)
47. Hořovice - Nymburk 2:0 (23,21)
48. Příbram A - Mladá Boleslav 2:1 (11,-14,5)

5. kolo - 18.01.2015

49. Vavřinec Kladno A Kladno A - Kralupy 2:0 (21,22)
50. 2 hřiště Nymburk - Příbram A 0:2 (-11,-7)
51. Kralupy - Příbram A 0:2 (-8,-21)
52. Kladno A - Nymburk 2:0 (12,18)
53. Nymburk - Kralupy 0:2 (-17,-10)
54. Příbram A - Kladno A 1:2 (20,-19,-11)
55. TJ Sokol Komárov Komárov - Hořovice 2:1 (-23,15,11)
56. 2 hřiště Mladá Boleslav - VK Benešovská 0:2 (-22,-19)
57. Hořovice - VK Benešovská 0:2 (-24,-14)
58. Komárov - Mladá Boleslav 2:0 (8,19)
59. Mladá Boleslav - Hořovice 2:0 (24,20)
60. VK Benešovská - Komárov 2:0 (22,12)

6. kolo - 01.03.2015

61. TJ Kralupy Kralupy - Kladno A 0:2 (-25,-14)
62. 2 hřiště Mladá Boleslav - Hořovice 2:0 (17,16)
63. Kladno A - Hořovice 2:0 (12,10)
64. Kralupy - Mladá Boleslav 2:0 (8,12)
65. Mladá Boleslav - Kladno A 0:2 (-7,-10)
66. Hořovice - Kralupy 0:2 (-10,-18)
67. Centrum sportu Nymburk, 15.03.2015 Nymburk - VK Benešovská 0:2 (-15,-12)
68. 2 hřiště, 15.03.2015 Komárov - Příbram A 0:2 (-9,-20)
69. 15.03.2015 VK Benešovská - Příbram A 0:2 (-14,-11)
70. 15.03.2015 Nymburk - Komárov 1:2 (-18,24,-5)
71. 15.03.2015 Komárov - VK Benešovská 1:2 (21,-22,-11)
72. 15.03.2015 Příbram A - Nymburk 2:0 (12,13)

7. kolo - 22.03.2015

73. VK Benešovská VK Benešovská - Mladá Boleslav 2:0 (20,16)
74. 2 hřiště Kladno A - Nymburk 2:0 (13,20)
75. Mladá Boleslav - Nymburk 2:1 (-15,20,16)
76. VK Benešovská - Kladno A 1:2 (23,-12,-7)
77. Kladno A - Mladá Boleslav 2:0 (15,12)
78. Nymburk - VK Benešovská 1:2 (-30,23,-6)
79. TJ Sokol Komárov Komárov - Hořovice 2:1 (19,-22,9)
80. 2 hřiště Kralupy - Příbram A 0:2 (-11,-28)
81. Hořovice - Příbram A 0:2 (-14,-11)
82. Komárov - Kralupy 0:2 (-15,-14)
83. Kralupy - Hořovice 2:0 (15,21)
84. Příbram A - Komárov 2:0 (15,16)

Tabulka:

1. TJ Baník Příbram A 21 20 1 41  :  6 1096  :  714 57
2. Vavřinec Kladno A 21 18 3 39  :  10 1124  :  782 53
3. TJ Kralupy 21 14 7 30  :  16 1009  :  849 42
4. VK Benešovská 1. volejbalová 21 10 11 25  :  25 1002  :  1019 32
5. TJ Sokol Komárov 21 11 10 24  :  25 961  :  965 30
6. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 21 6 15 13  :  33 773  :  1038 16
7. TJ Spartak Hořovice 21 5 16 14  :  35 881  :  1091 16
8. Centrum sportu Nymburk 21 0 21 6  :  42 733  :  1121 6

 

2. výkonnostní skupina A

Družstva se utkají v tělocvičnách systémem třikrát každý s každým formou turnajů. Každého turnaje se zúčastní 5 družstev, na každém turnaji bude sehráno 9 utkání. Každé družstvo je pořadatelem jednoho turnaje a ve dvou termínech bude mít volno. Hraje se na 2 vítězné sety.

První tři družstva postoupí do skupiny o 9. - 13. místo, družstva umístěná na 4. a 5. místě do skupiny o 14. – 17. místo, družstva umístěná na 6. a 7. místě do skupiny o 18. – 21. místo.

V případě, že některé družstvo soutěž nedokončí, vyhrazuje si STK právo postupy upravit tak, aby v každé skupině jarní části byli alespoň 4 účastníci.

1. kolo - 19.10.2014

1. VK Karbo Benátky n. Jiz. Benátky n. Jiz. - Kostomlaty 2:0 (14,22)
2. utk. 9, 22.03.2015 Poděbrady - Čelákovice 0:2 (-21,-22)
3. 2 hřiště Pečky - Benátky n. Jiz. 0:2 (-11,-24)
4. utk. 5, 18.01.2015 Kostomlaty - Poděbrady 1:2 (-20,21,-9)
5. Pečky - Čelákovice 1:2 (10,-14,-9)
6. utk. 1, 09.11.2014 Benátky n. Jiz. - Poděbrady 2:1 (15,-22,13)
7. Čelákovice - Kostomlaty 2:1 (-17,11,11)
8. utk. 9, 18.01.2015 Poděbrady - Pečky 0:2 (-20,-13)
9. Čelákovice - Benátky n. Jiz. 0:2 (-20,-22)

2. kolo - 09.11.2014

10. TJ Bohemia Poděbrady - utk. 5 Poděbrady - Kolín 0:2 (-29,-17)
11. 2 hřiště - utk. 4 Čelákovice - Benátky n. Jiz. 1:2 (20,-21,-10)
12. utk. 3 Kutná Hora - Poděbrady 2:1 (15,-27,4)
13. utk. 2 Kolín - Čelákovice 1:2 (-20,14,-11)
14. utk. 6 Kutná Hora - Benátky n. Jiz. 1:2 (20,-25,-7)
15. utk. 7 Poděbrady - Čelákovice 0:2 (-17,-20)
16. utk. 8 Benátky n. Jiz. - Kolín 2:0 (17,22)
17. utk. 9 Čelákovice - Kutná Hora 2:1 (20,-23,15)
18. utk. 10 Benátky n. Jiz. - Poděbrady 2:0 (21,21)

3. kolo - 30.11.2014

19. TJ Sparta Kutná Hora - utk. 1 Kutná Hora - Pečky 0:2 (-10,-17)
20. 2 hřiště - utk. 2 Kostomlaty - Poděbrady 2:X
21. utk. 3 Kolín - Kutná Hora 2:0 (12,21)
22. 19.10.2014 Pečky - Kostomlaty 2:0 (19,22)
23. utk. 5 Kolín - Poděbrady 2:X
24. utk. 6 Kutná Hora - Kostomlaty 0:2 (-18,-20)
25. utk. 7 Poděbrady - Pečky X:2
26. utk. 8 Kostomlaty - Kolín 1:2 (24,-18,-9)
27. utk. 9 Poděbrady - Kutná Hora X:2

4. kolo - 07.12.2014

28. TJ Sokol Kostomlaty Kostomlaty - Benátky n. Jiz. 1:2 (20,-15,-9)
29. 2 hřiště Kolín - Pečky 2:1 (18,-21,6)
30. Čelákovice - Kostomlaty 2:0 (21,23)
31. Benátky n. Jiz. - Kolín 1:2 (20,-26,-7)
32. Čelákovice - Pečky 2:1 (24,-11,8)
33. Kostomlaty - Kolín 0:2 (-20,-12)
34. Pečky - Benátky n. Jiz. 0:2 (-11,-10)
35. Kolín - Čelákovice 1:2 (7,-24,-13)
36. Pečky - Kostomlaty 0:2 (-18,-18)

5. kolo - 18.01.2015

37. utk. 4, 01.03.2015 Pečky - Čelákovice 1:2 (18,-24,-7)
38. TJ Spartak Pečky - utk. 4 Kutná Hora - Kolín 2:0 (15,18)
39. utk. 4, 30.11.2014 Kostomlaty - Pečky 1:2 (19,-19,-7)
40. utk. 7, 01.03.2015 Čelákovice - Kutná Hora 2:0 (14,24)
41. 1 hřiště - utk. 2 Kostomlaty - Kolín 0:2 (-23,-17)
42. utk. 6 Pečky - Kutná Hora 1:2 (-24,8,-12)
43. utk. 1, 01.03.2015 Kolín - Čelákovice 2:0 (21,16)
44. utk. 8 Kutná Hora - Kostomlaty 2:0 (23,16)
45. utk. 10, 30.11.2014 Kolín - Pečky 0:2 (-20,-16)

6. kolo - 01.03.2015

46. utk. 7, 18.01.2015 Kolín - Poděbrady 2:1 (22,-26,5)
47. SK Volejbal Kolín - utk. 2 Pečky - Kutná Hora 2:1 (18,-19,10)
48. 2 hřiště - utk. 3 Benátky n. Jiz. - Kolín 0:2 (-17,-12)
49. utk. 3, 18.01.2015 Poděbrady - Pečky 0:2 (-16,-13)
50. utk. 5 Benátky n. Jiz. - Kutná Hora 2:1 (-23,18,13)
51. utk. 6 Kolín - Pečky 2:0 (23,24)
52. utk. 1, 18.01.2015 Kutná Hora - Poděbrady 2:0 (16,14)
53. utk. 8 Pečky - Benátky n. Jiz. 0:2 (-17,-19)
54. utk. 9 Kutná Hora - Kolín 0:2 (-16,-21)

7. kolo - 22.03.2015

55. VSC Čelákovice - utk. 7 Čelákovice - Kutná Hora 0:2 (-14,-18)
56. 1 hřiště - utk. 8 Benátky n. Jiz. - Kostomlaty 2:0 (14,10)
57. utk. 1 Poděbrady - Čelákovice 1:2 (-20,22,-3)
58. utk. 5 Kutná Hora - Benátky n. Jiz. 2:0 (22,22)
59. utk. 6 Poděbrady - Kostomlaty 0:2 (-13,-18)
60. utk. 10, 01.03.2015 Čelákovice - Benátky n. Jiz. 2:0 (20,17)
61. utk. 2 Kostomlaty - Kutná Hora 0:2 (-13,-14)
62. utk. 3 Benátky n. Jiz. - Poděbrady 2:0 (7,11)
63. utk. 4 Kostomlaty - Čelákovice 1:2 (20,-21,-11)

Tabulka:

1. VK Karbo Benátky nad Jizerou 18 14 4 29  :  13 926  :  777 38
2. SK Volejbal Kolín 18 13 5 28  :  14 937  :  768 37
3. VSC Čelákovice 18 14 4 29  :  17 925  :  900 34
4. TJ Sparta Kutná Hora 18 9 9 22  :  20 815  :  864 29
5. TJ Spartak Pečky 18 8 10 21  :  22 814  :  843 27
6. TJ Sokol Kostomlaty 18 4 14 14  :  28 794  :  866 18
7. TJ Bohemia Poděbrady 18 1 17 6  :  35 674  :  867 2

 

2. výkonnostní skupina B

Družstva se utkají v tělocvičnách systémem čtyřikrát každý s každým formou turnajů. Každého turnaje se zúčastní 5 družstev, na každém turnaji bude sehráno 10 utkání. Každé družstvo je pořadatelem jednoho turnaje a v jednom termínu bude mít volno. Hraje se na 2 vítězné sety.

První dvě družstva postoupí do skupiny o 9. - 13. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě do skupiny o 14. – 17. místo, družstva umístěná na 5. a 6. místě do skupiny o 18. – 21. místo.

V případě, že některé družstvo soutěž nedokončí, vyhrazuje si STK právo postupy upravit tak, aby v každé skupině jarní části byli alespoň 4 účastníci.

1. kolo - 19.10.2014

1. Vavřinec Kladno B Kladno B - Příbram B 2:0 (22,18)
2. 2 hřiště Neratovice A - Brandýs n. Lab. 2:0 (21,17)
3. Příbram B - Kostelec n. Lab. 2:X
4. Brandýs n. Lab. - Kladno B 1:2 (20,-13,-7)
5. Neratovice A - Kostelec n. Lab. 2:X
6. Brandýs n. Lab. - Příbram B 2:0 (21,16)
7. Kladno B - Neratovice A 0:2 (-21,-18)
8. Kostelec n. Lab. - Brandýs n. Lab. X:2
9. Příbram B - Neratovice A 0:2 (-16,-19)
10. Kostelec n. Lab. - Kladno B X:2

2. kolo - 09.11.2014

11. TJ Sokol Brandýs n. Lab. Brandýs n. Lab. - Kostelec n. Lab. 2:0 (25,13)
12. 1 hřiště Příbram B - Neratovice A 0:2 (-19,-8)
13. Kostelec n. Lab. - Neratovice B 1:2 (20,-10,-8)
14. Neratovice A - Brandýs n. Lab. 2:0 (14,13)
15. Příbram B - Neratovice B 2:0 (16,17)
16. Neratovice A - Kostelec n. Lab. 2:0 (13,21)
17. Brandýs n. Lab. - Příbram B 2:0 (20,18)
18. Neratovice B - Neratovice A 0:2 (-12,-13)
19. Kostelec n. Lab. - Příbram B 0:2 (-14,-12)
20. Neratovice B - Brandýs n. Lab. 0:2 (-19,-4)

3. kolo - 30.11.2014

21. TJ Neratovice B, v 09:00 Neratovice B - Neratovice A 0:2 (-12,-13)
22. 2 hřiště Kostelec n. Lab. - Příbram B 0:2 (-18,-10)
23. Neratovice A - Kladno B 1:2 (22,-12,-10)
24. Příbram B - Neratovice B 2:1 (16,-25,6)
25. Kostelec n. Lab. - Kladno B 0:2 (-19,-13)
26. Příbram B - Neratovice A 0:2 (-23,-12)
27. Neratovice B - Kostelec n. Lab. 2:0 (4,17)
28. Kladno B - Příbram B 2:0 (16,13)
29. Neratovice A - Kostelec n. Lab. 2:0 (12,15)
30. Kladno B - Neratovice B 2:0 (10,5)

4. kolo - 07.12.2014

31. TJ Baník Příbram B Příbram B - Kladno B 1:2 (-10,25,-12)
32. 2 hřiště Neratovice B - Kostelec n. Lab. 2:0 (9,12)
33. Kladno B - Brandýs n. Lab. 2:1 (22,-21,5)
34. Kostelec n. Lab. - Příbram B 0:2 (-13,-20)
35. Neratovice B - Brandýs n. Lab. 0:2 (-4,-10)
36. Kostelec n. Lab. - Kladno B 0:2 (-14,-13)
37. Příbram B - Neratovice B 2:0 (11,15)
38. Brandýs n. Lab. - Kostelec n. Lab. 2:0 (17,11)
39. Kladno B - Neratovice B 2:0 (7,7)
40. Brandýs n. Lab. - Příbram B 2:0 (21,24)

5. kolo - 18.01.2015

41. TJ Slovan Kostelec n. Lab., v 08:30 Kostelec n. Lab. - Neratovice B 1:2 (-15,21,-10)
42. NT - sokolovna (u nádraží) - Všetaty Brandýs n. Lab. - Kladno B 0:2 (-20,-17)
43. 1 hřiště Neratovice B - Neratovice A 2:0 (4,18)
44. Kladno B - Kostelec n. Lab. 2:0 (10,4)
45. Brandýs n. Lab. - Neratovice A 2:0 (13,18)
46. Kladno B - Neratovice B 2:0 (14,18)
47. Kostelec n. Lab. - Brandýs n. Lab. 0:2 (-20,-16)
48. Neratovice A - Kladno B 0:2 (-13,-9)
49. Neratovice B - Brandýs n. Lab. 1:2 (-13,14,-12)
50. Neratovice A - Kostelec n. Lab. 2:1 (21,-18,11)

6. kolo - 01.03.2015

51. TJ Neratovice A Neratovice A - Brandýs n. Lab. 2:0 (22,18)
52. 2 hřiště Kladno B - Neratovice B 2:0 (21,13)
53. Brandýs n. Lab. - Příbram B 0:2 (-20,-22)
54. Neratovice B - Neratovice A 0:2 (-20,-8)
55. Kladno B - Příbram B 2:0 (16,18)
56. Neratovice B - Brandýs n. Lab. 0:2 (-16,-22)
57. Neratovice A - Kladno B 1:2 (-23,19,-12)
58. Příbram B - Neratovice B 2:1 (-22,15,9)
59. Brandýs n. Lab. - Kladno B 1:2 (26,-16,-5)
60. Příbram B - Neratovice A 0:2 (-16,-20)

Tabulka:

1. Vavřinec Kladno B 20 19 1 38  :  8 1012  :  732 51
2. TJ Neratovice A 20 15 5 32  :  11 940  :  744 46
3. TJ Sokol Brandýs nad Labem 20 12 8 27  :  17 887  :  865 38
4. TJ Baník Příbram B 20 9 11 19  :  24 882  :  852 26
5. TJ Neratovice B 20 5 15 13  :  32 726  :  938 16
6. TJ Slovan Kostelec nad Labem 20 0 20 3  :  40 615  :  931 -1

Jarní část (hrací den – neděle)

Ve skupinách o konečné umístění (o 9.-13. místo, o 14.-17. místo, o 18.-21. místo) se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech:
     12.4., 19.4.2015.

Hraje se v tělocvičnách na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou vždy nejlépe umístěná družstva z 2. výkonnostních skupin A a B zimní části. Výsledky zimní části se do jarní části nezapočítávají.