↓ k navigaci

Krajský přebor starších žákyň - podzimní část (2014-2015)

Podzimní část (hrací den – neděle)

Družstva jsou územně rozdělena do dvou skupin, jedenáctičlenné a desetičlenné.

V obou skupinách se družstva utkají systémem jednou každý s každým formou turnajů na venkovních hřištích. Pořadí zápasů na každém turnaji je uvedeno v rozlosování. Hraje se na 2 vítězné sety.

První 3 družstva z každé skupiny postoupí do finálové skupiny, družstva umístěná na 4. a 5. místech postoupí do dodatečné kvalifikace o zbylá dvě volná místa ve finálové skupině, družstva umístěná na 6. až 11. místech budou hrát ve dvou územně rozdělených 2. výkonnostních skupinách A a B.

Skupina A

1. kolo - 07.09.2014

1. VSC Čelákovice Čelákovice - Mladá Boleslav 0:2 (-15,-20)
2. 3 hřiště Benátky n. Jiz. - Kostomlaty 2:0 (23,20)
3. Brandýs n. Lab. - Nymburk 2:1 (-23,19,12)
4. Čelákovice - Kostomlaty 2:0 (19,11)
5. Brandýs n. Lab. - Mladá Boleslav 1:2 (-7,16,-12)
6. Benátky n. Jiz. - Nymburk 0:2 (-23,-23)
7. Brandýs n. Lab. - Kostomlaty 2:0 (22,14)
8. Čelákovice - Nymburk 1:2 (26,-19,-10)
9. Benátky n. Jiz. - Mladá Boleslav 1:2 (14,-19,-9)
10. Čelákovice - Brandýs n. Lab. 2:0 (14,20)
11. TJ Spartak Pečky Pečky - VK Benešovská 1:2 (-11,25,-3)
12. 2 hřiště Kutná Hora - Poděbrady 0:2 (-23,-15)
13. VK Benešovská - Kolín 2:0 (14,15)
14. Pečky - Kutná Hora 0:2 (-20,-16)
15. VK Benešovská - Poděbrady 2:0 (5,15)
16. Pečky - Kolín 1:2 (-17,19,-13)
17. VK Benešovská - Kutná Hora 2:0 (10,21)
18. Pečky - Poděbrady 2:1 (18,-19,11)

2. kolo - 14.09.2014

19. SK Volejbal Kolín Kolín - Čelákovice 2:0 (23,21)
20. 3 hřiště Poděbrady - Brandýs n. Lab. 0:2 (-16,-12)
21. Kutná Hora - Benátky n. Jiz. 0:2 (-8,-23)
22. Kolín - Brandýs n. Lab. 0:2 (-28,-16)
23. Kutná Hora - Čelákovice 0:2 (-22,-16)
24. Poděbrady - Benátky n. Jiz. 0:2 (-5,-19)
25. Kutná Hora - Brandýs n. Lab. 2:1 (21,-15,13)
26. Kolín - Benátky n. Jiz. 0:2 (-9,-13)
27. Poděbrady - Čelákovice 0:2 (-16,-17)
28. Kolín - Kutná Hora 2:0 (21,23)
29. TJ AŠ Mladá Boleslav Mladá Boleslav - Nymburk 0:2 (-23,-22)
30. 2 hřiště Kostomlaty - Pečky 0:2 (-21,-13)
31. Mladá Boleslav - VK Benešovská 0:2 (-23,-19)
32. Nymburk - Pečky 2:0 (23,9)
33. Kostomlaty - VK Benešovská 0:2 (-21,-24)
34. Mladá Boleslav - Pečky 2:0 (8,22)
35. Nymburk - VK Benešovská 2:1 (-23,21,9)
36. Mladá Boleslav - Kostomlaty 2:0 (14,9)

3. kolo - 21.09.2014

37. Centrum sportu Nymburk Nymburk - Poděbrady 2:0 (7,12)
38. 3 hřiště Mladá Boleslav - Kutná Hora 2:0 (14,16)
39. Kostomlaty - Kolín 0:2 (-16,-22)
40. Mladá Boleslav - Poděbrady 2:0 (15,13)
41. Nymburk - Kolín 2:0 (17,23)
42. Kostomlaty - Kutná Hora 0:2 (-21,-24)
43. Mladá Boleslav - Kolín 2:0 (14,16)
44. Kostomlaty - Poděbrady 2:0 (12,22)
45. Nymburk - Kutná Hora 2:1 (21,-22,7)
46. Poděbrady - Kolín 0:2 (-11,-23)
47. Nymburk - Kostomlaty 2:0 (16,16)
48. VK Karbo Benátky n. Jiz. Benátky n. Jiz. - Brandýs n. Lab. 2:0 (13,21)
49. 2 hřiště Čelákovice - VK Benešovská 1:2 (11,-8,-12)
50. Benátky n. Jiz. - Pečky 2:0 (17,18)
51. Brandýs n. Lab. - VK Benešovská 0:2 (-22,-13)
52. Čelákovice - Pečky 0:2 (-20,-10)
53. Benátky n. Jiz. - VK Benešovská 0:2 (-22,-18)
54. Brandýs n. Lab. - Pečky 2:0 (10,11)
55. Benátky n. Jiz. - Čelákovice 2:0 (21,23)

Tabulka:

1. VK Benešovská 1. volejbalová 10 9 1 19  :  4 522  :  391 26
2. Centrum sportu Nymburk 10 9 1 19  :  5 547  :  442 25
3. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 10 8 2 16  :  6 497  :  373 22
4. VK Karbo Benátky nad Jizerou 10 7 3 15  :  6 489  :  387 22
5. TJ Sokol Brandýs nad Labem 10 5 5 12  :  11 474  :  446 16
6. SK Volejbal Kolín 10 5 5 10  :  11 424  :  470 14
7. VSC Čelákovice 10 4 6 10  :  12 455  :  452 14
8. TJ Spartak Pečky 10 3 7 8  :  15 409  :  492 10
9. TJ Sparta Kutná Hora 10 3 7 7  :  15 421  :  502 9
10. TJ Bohemia Poděbrady 10 1 9 3  :  18 324  :  497 4
11. TJ Sokol Kostomlaty 10 1 9 2  :  18 376  :  486 3

 

Skupina B

1. kolo - 07.09.2014

1. Vavřinec Kladno Kladno A - Kostelec n. Lab. 2:0 (0,2)
2. 3 hřiště Kralupy - Neratovice A 2:1 (10,-22,9)
3. Kladno B - Neratovice B 2:0 (7,16)
4. Kralupy - Kostelec n. Lab. 2:0 (4,5)
5. Kladno A - Neratovice B 2:0 (11,10)
6. Kladno B - Neratovice A 2:1 (-19,20,9)
7. Kralupy - Neratovice B 2:0 (16,14)
8. Kladno B - Kostelec n. Lab. 2:0 (12,11)
9. Kladno A - Neratovice A 2:0 (10,17)
10. Kladno A - Kladno B 2:0 (13,18)
11. TJ Baník Příbram Příbram A - Příbram B 2:0 (9,8)
12. 2 hřiště Hořovice - Komárov 0:2 (-11,-16)
13. Příbram A - Hořovice 2:0 (3,9)
14. Příbram B - Komárov 0:2 (-6,-5)
15. Příbram A - Komárov 2:0 (21,6)
16. Příbram B - Hořovice 0:2 (-11,-8)

2. kolo - 14.09.2014

17. TJ Neratovice Neratovice B - Kostelec n. Lab. 2:0 (10,16)
18. 2 hřiště Neratovice A - Příbram B 2:0 (15,17)
19. Neratovice B - Příbram A 0:2 (-9,-6)
20. Kostelec n. Lab. - Příbram B 1:2 (-25,17,-12)
21. Neratovice A - Příbram A 0:2 (-7,-16)
22. Neratovice B - Příbram B 0:2 (-23,-19)
23. Kostelec n. Lab. - Příbram A 0:2 (-4,-0)
24. Neratovice A - Neratovice B 2:0 (15,9)
25. TJ Spartak Hořovice Komárov - Kladno A 0:2 (-20,-11)
26. 2 hřiště Hořovice - Kralupy 0:2 (-16,-8)
27. Komárov - Kladno B 2:0 (13,16)
28. Kladno A - Kralupy 1:2 (19,-21,-7)
29. Hořovice - Kladno B 2:0 (22,18)
30. Komárov - Kralupy 2:0 (20,16)
31. Hořovice - Kladno A 0:2 (-17,-17)

3. kolo - 21.09.2014

32. TJ Kralupy Kralupy - Příbram A 0:2 (-17,-14)
33. 2 hřiště Kladno B - Příbram B 2:0 (20,17)
34. Kladno A - Příbram A 1:2 (-17,25,-6)
35. Kralupy - Kladno B 2:0 (20,24)
36. Kladno A - Příbram B 2:0 (10,2)
37. Kladno B - Příbram A 0:2 (-26,-23)
38. Kralupy - Příbram B 2:0 (7,17)
39. TJ Sokol Komárov Hořovice - Neratovice A 2:1 (18,-18,13)
40. 2 hřiště Komárov - Kostelec n. Lab. 2:0 (6,2)
41. Hořovice - Neratovice B 2:0 (9,12)
42. Neratovice A - Kostelec n. Lab. 2:0 (6,9)
43. Komárov - Neratovice B 2:0 (10,2)
44. Hořovice - Kostelec n. Lab. 2:0 (20,5)
45. Komárov - Neratovice A 2:0 (15,12)

Tabulka:

1. TJ Baník Příbram A 9 9 0 18  :  1 443  :  253 26
2. Vavřinec Kladno A 9 7 2 16  :  4 453  :  282 23
3. TJ Sokol Komárov 9 7 2 14  :  4 408  :  250 21
4. TJ Kralupy 9 7 2 14  :  6 439  :  328 19
5. TJ Spartak Hořovice 9 5 4 10  :  9 355  :  361 14
6. TJ Neratovice A 9 3 6 9  :  12 381  :  400 12
7. Vavřinec Kladno B 9 4 5 8  :  11 402  :  391 11
8. TJ Baník Příbram B 9 2 7 4  :  15 261  :  454 5
9. TJ Neratovice B 9 1 8 2  :  16 238  :  426 3
10. TJ Slovan Kostelec nad Labem 9 0 9 1  :  18 199  :  434 1

Dodatečná kvalifikace - 4 družstva

Účastníci: Družstva umístěná na 4. a 5. místech ve skupinách podzimní části.

Termín: 5.10.2014

Pořadatel: Bude určen z účastníků dle následujících kritérií - má k dispozici alespoň dvě venkovní hřiště, nebyl pořadatelem žádného turnaje podzimní části, dosažený lepší výsledek v pozimní části.

Systém soutěže: hraje se na venkovním hřišti každý s každým na 2 vítězné sety (6 utkání).

První dvě družstva postupují do finálové skupiny, zbývající dvě budou hrát v některé z 2. výkonnostních skupin A a B.

Zimní část (hrací den – neděle)

Finálová skupina - 8 družstev

Družstva se utkají v tělocvičnách o konečné pořadí na 1. až 8. místě systémem každý s každým třikrát formou turnajů v těchto sedmi termínech:
     19.10., 9.11, 30.11., 7.12.2014, 18.1., 1.3., 22.3.2015.

V každém z celkově 7 kol budou vždy 2 turnaje, každý za účasti čtyř družstev. Hraje se na 2 vítězné sety. Šest družstev bude pořadateli dvakrát, dvě družstva jednou.

Výsledky podzimní části se do zimní části nezapočítávají.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a první dvě družstva postupují do první části Mistrovství ČR, která se uskuteční 24.-26.4.2015.

2. výkonnostní skupiny A a B - 7 a 6 družstev

Družstva budou územně rozdělena do dvou skupin, jedné sedmičlenné a druhé šestičlenné.

V sedmičlenné skupině se družstva utkají systémem třikrát každý s každým na 2 vítězné sety formou turnajů v těchto sedmi termínech:
     19.10., 9.11, 30.11., 7.12.2014, 18.1., 1.3., 22.3.2015.

Každého turnaje se zúčastní 5 družstev, na každém turnaji bude sehráno 9 utkání. Každé družstvo bude pořadatelem jednoho turnaje a ve dvou termínech bude mít volno.

V šestičlenné skupině se družstva utkají systémem čtyřikrát každý s každým na 2 vítězné sety formou turnajů v šesti z těchto sedmi termínů:
     19.10., 9.11, 30.11., 7.12.2014, 18.1., 1.3., 22.3.2015.

Každého turnaje se zúčastní 5 družstev, na každém turnaji bude sehráno 10 utkání. Každé družstvo bude pořadatelem jednoho turnaje a v jednom termínu bude mít volno.

Výsledky podzimní části se do zimní části nezapočítávají.
 

První dvě družstva z obou skupin a družstvo na 3. místě v sedmičlenné skupině postupují do skupiny o 9. - 13. místo, družstva umístěná na 4. a 5. místě sedmičlenné skupiny a na 3. a 4. místě šestičlenné skupiny do skupiny o 14. – 17. místo, družstva umístěná na 6. a 7. místě sedmičlenné skupiny a na 5. a 6. místě šestičlenné skupiny do skupiny o 18. – 21. místo.

V případě, že některé družstvo soutěž nedokončí, vyhrazuje si STK právu postupy upravit tak, aby v každé skupině jarní části byli alespoň 4 účastníci.

Jarní část (hrací den – neděle)

Ve skupinách o konečné umístění (o 9.-13. místo, o 14.-17. místo, o 18.-21. místo) se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech:
     12.4., 19.4.2015.

Hraje se v tělocvičnách na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou vždy nejlépe umístěná družstva z 2. výkonnostních skupin A a B zimní části. Výsledky zimní části se do jarní části nezapočítávají.