↓ k navigaci

Krajský přebor juniorek (2014-2015)

Hraje se v tělocvičnách turnajovým systémem třikrát každý s každým na 3 vítězné sety. V každém z celkově 9 kol budou vždy 2 turnaje, jeden za účasti 4 družstev, která sehrají vždy pouze 2 utkání, a druhý za účasti 3 družstev, která se utkají každé s každým.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a postupuje do kvalifikace o 1. ligu juniorek, která se uskuteční 17.-19.4.2015.

1. kolo - 05.10.2014

1. Centrum sportu Nymburk Nymburk - Týnec n. Sáz. 3:0 (14,10,16)
2. 2 hřiště Kolín - VK Benešovská 0:3 (-16,-12,-21)
3. Týnec n. Sáz. - Kolín 0:3 (-16,-15,-20)
4. VK Benešovská - Nymburk 3:2 (-19,-22,14,23,11)
5. VK Rakovník Rakovník - Mělník 1:3 (-21,18,-21,-21)
6. Mělník - Neratovice 3:0 (14,12,20)
7. Neratovice - Rakovník 1:3 (-14,-18,26,-19)

2. kolo - 19.10.2014

8. TJ EMĚ Mělník Mělník - VK Benešovská 3:1 (14,-27,17,22)
9. 1 hřiště Neratovice - Týnec n. Sáz. 3:0 (13,8,12)
10. VK Benešovská - Neratovice 3:2 (18,-16,-23,24,13)
11. Týnec n. Sáz. - Mělník 0:3 (-12,-12,-13)
12. TJ Agro Kolín Kolín - Nymburk 1:3 (-20,-18,25,-14)
13. Nymburk - Rakovník 3:0 (20,21,15)
14. Rakovník - Kolín 3:0 (16,22,22)

3. kolo - 09.11.2014

15. TJ Neratovice Neratovice - Kolín 3:0 (18,12,20)
16. 2 hřiště Mělník - Nymburk 3:0 (10,24,22)
17. Kolín - Mělník 0:3 (-6,-17,-25)
18. Nymburk - Neratovice 3:1 (-13,8,15,22)
19. VK Týnec nad Sázavou VK Benešovská - Rakovník 0:3 (-12,-19,-18)
20. tělocvična Zbořený Kostelec Rakovník - Týnec n. Sáz. 3:0 (16,20,14)
21. Týnec n. Sáz. - VK Benešovská 0:3 (-24,-8,-18)

4. kolo - 30.11.2014

22. VK Benešovská VK Benešovská - Nymburk 1:3 (14,-20,-13,-18)
23. 2 hřiště Týnec n. Sáz. - Kolín 0:3 (-11,-21,-7)
24. Nymburk - Týnec n. Sáz. 3:0 (18,11,12)
25. Kolín - VK Benešovská 3:0 (16,19,9)
26. TJ EMĚ Mělník, v 09:00 Mělník - Neratovice 3:1 (15,10,-23,8)
27. Neratovice - Rakovník 3:1 (19,-18,22,22)
28. Rakovník - Mělník 0:3 (-14,-10,-10)

5. kolo - 07.12.2014

29. TJ Neratovice Neratovice - Týnec n. Sáz. 3:X
30. 2 hřiště Mělník - VK Benešovská 3:1 (18,-24,19,18)
31. Týnec n. Sáz. - Mělník X:3
32. VK Benešovská - Neratovice 2:3 (22,-15,-17,24,-9)
33. VK Rakovník Rakovník - Nymburk 2:3 (-19,21,-19,23,-5)
34. Nymburk - Kolín 3:1 (17,-25,23,18)
35. Kolín - Rakovník 0:3 (-19,-21,-11)

6. kolo - 18.01.2015

36. Centrum sportu Nymburk Nymburk - Mělník 0:3 (-9,-23,-10)
37. 2 hřiště Kolín - Neratovice 1:3 (-13,-15,16,-15)
38. Mělník - Kolín 3:1 (18,19,-25,20)
39. Neratovice - Nymburk 3:2 (-23,-22,24,22,12)
40. VK Benešovská Týnec n. Sáz. - VK Benešovská 0:3 (-8,-11,-17)
41. VK Benešovská - Rakovník 3:1 (20,18,-22,18)
42. Rakovník - Týnec n. Sáz. 3:0 (12,22,7)

7. kolo - 08.02.2015

43. TJ Neratovice Neratovice - Rakovník 2:3 (23,19,-20,-15,-17)
44. Rakovník - Mělník 3:1 (-15,24,24,19)
45. Mělník - Neratovice 2:3 (20,-21,18,-22,-8)
46. TJ Agro Kolín - náhradní hala!, 15.03.2015 Kolín - Týnec n. Sáz. 3:0 (11,16,13)
47. 2 hřiště, 15.03.2015 Nymburk - VK Benešovská 0:3 (-19,-26,-27)
48. 15.03.2015 Týnec n. Sáz. - Nymburk 0:3 (-13,-10,-12)
49. 15.03.2015 VK Benešovská - Kolín 3:0 (19,11,21)

8. kolo - 15.02.2015

50. Centrum sportu Nymburk Nymburk - Rakovník 0:3 (-17,-23,-20)
51. Rakovník - Kolín 3:1 (20,11,-27,12)
52. Kolín - Nymburk 0:3 (-21,-17,-16)
53. VK Benešovská, 01.03.2015 VK Benešovská - Neratovice 3:0 (20,22,19)
54. 2 hřiště, 01.03.2015 Týnec n. Sáz. - Mělník 0:3 (-11,-6,-11)
55. 01.03.2015 Neratovice - Týnec n. Sáz. 3:0 (11,17,19)
56. 01.03.2015 Mělník - VK Benešovská 3:2 (-25,19,-16,18,10)

9. kolo - 22.03.2015

57. TJ EMĚ Mělník Mělník - Nymburk 3:2 (-19,22,-24,24,22)
58. 1 hřiště Neratovice - Kolín 3:1 (15,21,-13,20)
59. Nymburk - Neratovice 0:3 (-17,-19,-19)
60. Kolín - Mělník 0:3 (-17,-13,-14)
61. VK Rakovník Rakovník - Týnec n. Sáz. 3:0 (11,19,15)
62. Týnec n. Sáz. - VK Benešovská 0:3 (-21,-9,-19)
63. VK Benešovská - Rakovník 0:3 (-22,-22,-19)

Tabulka:

1. TJ EMĚ Mělník 18 16 2 51  :  15 1512  :  1216 47
2. VK Rakovník 18 12 6 41  :  23 1446  :  1306 36
3. TJ Neratovice 18 11 7 40  :  30 1493  :  1376 32
4. Centrum sportu Nymburk 18 10 8 36  :  30 1471  :  1347 32
5. VK Benešovská 1. volejbalová 18 10 8 37  :  29 1427  :  1384 30
6. TJ Agro Kolín 18 4 14 18  :  42 1176  :  1357 12
7. VK Týnec nad Sázavou 18 0 18 0  :  54 737  :  1276 -2