↓ k navigaci

Krajský přebor I. třídy žen – finálová skupina (2013-2014)

2. část

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a postupuje do kvalifikace o postup do 2. ligy žen, která se uskuteční 25.-27.4.2014.

1. kolo - 08.02.2014

1. Dobřichovice B - Benátky n. Jiz. A 2:3 (25,-21,14,-21,-0)
2. Příbram - Suchdol 3:0 (19,21,20)
3. Rakovník B - Zruč n. Sáz. 3:0 (22,11,24)
4. Dobřichovice B - Benátky n. Jiz. A 0:3 (-16,-20,-21)
5. Příbram - Suchdol 3:0 (22,23,22)
6. Rakovník B - Zruč n. Sáz. 3:2 (-23,-15,19,20,7)

2. kolo - 15.02.2014

7. 01.02.2014 Benátky n. Jiz. A - Rakovník B 3:0 (9,19,13)
8. Suchdol - Dobřichovice B 0:3 (-11,-16,-25)
9. Příbram - Zruč n. Sáz. 3:0 (9,14,22)
10. 01.02.2014 v 14:00 Benátky n. Jiz. A - Rakovník B 3:0 (14,15,20)
11. Suchdol - Dobřichovice B 1:3 (-20,-14,16,-16)
12. Příbram - Zruč n. Sáz. 3:0 (19,19,20)

3. kolo - 22.02.2014

13. Benátky n. Jiz. A - Příbram 1:3 (20,-20,-16,-24)
14. Suchdol - Rakovník B 3:0 (17,25,19)
15. v 09:00 Zruč n. Sáz. - Dobřichovice B 2:3 (23,-16,-10,19,-11)
16. Benátky n. Jiz. A - Příbram 0:3 (-16,-19,-19)
17. Suchdol - Rakovník B 3:0 (17,15,9)
18. v 14:00 Zruč n. Sáz. - Dobřichovice B 1:3 (-17,-22,23,-17)

4. kolo - 08.03.2014

19. v 09:00 Rakovník B - Benátky n. Jiz. A 3:1 (23,20,-16,21)
20. Dobřichovice B - Suchdol 3:0 (21,20,20)
21. Příbram - Zruč n. Sáz. 3:1 (18,-19,22,11)
22. v 13:00 Rakovník B - Benátky n. Jiz. A 3:1 (25,-17,22,23)
23. Dobřichovice B - Suchdol 3:2 (-14,25,-19,23,4)
24. Příbram - Zruč n. Sáz. 3:0 (22,22,16)

5. kolo - 15.03.2014

25. Benátky n. Jiz. A - Dobřichovice B 0:3 (-27,-25,-14)
26. Suchdol - Příbram 3:2 (23,-22,11,-14,13)
27. v 09:00 Zruč n. Sáz. - Rakovník B 0:3 (-18,-20,-22)
28. Benátky n. Jiz. A - Dobřichovice B 3:0 (17,21,23)
29. Suchdol - Příbram 0:3 (-21,-20,-24)
30. v 14:00 Zruč n. Sáz. - Rakovník B 3:1 (23,20,-14,16)

6. kolo - 22.03.2014

31. Příbram - Benátky n. Jiz. A 3:1 (17,-20,21,25)
32. náhradní hala Rakovník B - Suchdol 3:2 (13,19,-17,-20,13)
33. Dobřichovice B - Zruč n. Sáz. 3:0 (23,24,15)
34. Příbram - Benátky n. Jiz. A 3:1 (18,-13,23,19)
35. náhradní hala Rakovník B - Suchdol 0:3 (-23,-14,-20)
36. Dobřichovice B - Zruč n. Sáz. 3:2 (18,-19,18,-16,14)

Tabulka:

1. TJ Baník Příbram 20 19 1 59  :  12 1704  :  1409 57
2. TJ Sokol Dobřichovice B 20 12 8 40  :  35 1687  :  1573 33
3. VK Karbo Benátky nad Jizerou A 20 11 9 39  :  38 1694  :  1654 29
4. TJ Sokol Družba Suchdol 20 6 14 31  :  45 1619  :  1630 22
5. VK Rakovník B 20 7 13 29  :  46 1495  :  1726 21
6. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 20 5 15 28  :  50 1528  :  1735 18