↓ k navigaci

Krajský přebor starších žáků (2013-2014)

Družstva se utkají třikrát systémem každý s každým formou turnajů. V každém z celkově 7 kol budou vždy 2 turnaje, vždy za účasti čtyř družstev. Pořadí zápasů na každém turnaji je uvedeno v rozlosování. V podzimní části se hraje na venkovních hřištích, v zimní části v tělocvičnách. Hraje se na 2 vítězné sety.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a první dvě družstva postupují do první části Mistrovství ČR, která se uskuteční 11.-13.4.2014.

Podzimní část (hrací den – neděle)

1. kolo - 15.09.2013

1. Centrum sportu Nymburk Nymburk - Kostomlaty 2:0 (13,12)
2. 2 hřiště Benátky n. Jiz. - Kolín 2:0 (11,15)
3. Kostomlaty - Kolín 0:2 (-14,-11)
4. Nymburk - Benátky n. Jiz. 2:0 (13,25)
5. Benátky n. Jiz. - Kostomlaty 2:0 (6,14)
6. Kolín - Nymburk 0:2 (-12,-21)
7. VO Příbram A Příbram A - Odolena Voda 2:0 (5,5)
8. 2 hřiště Kladno - Příbram B 2:0 (13,16)
9. Odolena Voda - Příbram B 0:2 (-21,-21)
10. Příbram A - Kladno 2:0 (10,7)
11. Kladno - Odolena Voda 2:0 (16,11)
12. Příbram B - Příbram A 0:2 (-13,-12)

2. kolo - 22.09.2013

13. SK Volejbal Kolín Kolín - Kostomlaty 2:0 (3,9)
14. 2 hřiště Odolena Voda - Příbram A 0:2 (-2,-5)
15. Kostomlaty - Příbram A 0:2 (-3,-7)
16. Kolín - Odolena Voda 2:0 (10,15)
17. Odolena Voda - Kostomlaty 2:0 (14,14)
18. Příbram A - Kolín 2:0 (12,12)
19. VK Karbo Benátky n. Jiz. Benátky n. Jiz. - Kladno 2:1 (-18,19,12)
20. 2 hřiště Příbram B - Nymburk 0:2 (-13,-6)
21. Kladno - Nymburk 1:2 (20,-20,-5)
22. Benátky n. Jiz. - Příbram B 2:0 (17,23)
23. Příbram B - Kladno 0:2 (-20,-11)
24. Nymburk - Benátky n. Jiz. 2:1 (11,-16,12)

Zimní část (hrací den – neděle)

3. kolo - 17.11.2013

25. VK Karbo Benátky n. Jiz. Benátky n. Jiz. - Odolena Voda 2:0 (10,9)
26. 2 hřiště Kolín - Příbram B 2:0 (16,20)
27. Odolena Voda - Příbram B 0:2 (-15,-9)
28. Benátky n. Jiz. - Kolín 2:0 (20,21)
29. Kolín - Odolena Voda 2:0 (9,15)
30. Příbram B - Benátky n. Jiz. 1:2 (19,-13,-8)
31. VK Kladno Kladno - Příbram A 0:2 (-2,-5)
32. 2 hřiště Kostomlaty - Nymburk 0:2 (-13,-12)
33. Příbram A - Nymburk 2:0 (8,17)
34. Kladno - Kostomlaty 2:0 (6,14)
35. Kostomlaty - Příbram A 0:2 (-3,-2)
36. Nymburk - Kladno 2:0 (9,14)

4. kolo - 01.12.2013

37. VO Příbram B Příbram B - Příbram A 0:2 (-6,-13)
38. 09.02.2014 Nymburk - Kolín 2:1 (15,-22,8)
39. 12.01.2014 Příbram A - Kolín 2:0 (8,9)
40. 12.01.2014 Příbram B - Nymburk 0:2 (-22,-17)
41. 23.03.2014 Nymburk - Příbram A 0:2 (-13,-16)
42. 23.03.2014 Kolín - Příbram B X:X
43. AERO Odolena Voda Odolena Voda - Kladno 0:2 (-15,-8)
44. 1 hřiště Benátky n. Jiz. - Kostomlaty 2:0 (16,7)
45. Kladno - Kostomlaty 2:0 (9,12)
46. Odolena Voda - Benátky n. Jiz. 0:2 (-12,-15)
47. Benátky n. Jiz. - Kladno 0:2 (-12,-18)
48. Kostomlaty - Odolena Voda 1:2 (-13,21,-6)

5. kolo - 12.01.2014

49. VK Kladno Kladno - Kolín 2:0 (19,19)
50. 2 hřiště Příbram A - Benátky n. Jiz. 2:0 (7,11)
51. Kolín - Benátky n. Jiz. 1:2 (20,-19,-10)
52. Kladno - Příbram A 0:2 (-17,-12)
53. Příbram A - Kolín 2:0 (9,7)
54. Benátky n. Jiz. - Kladno 0:2 (-8,-13)
55. VK Kostomlaty Kostomlaty - Příbram B 0:2 (-7,-8)
56. 1 hřiště Nymburk - Odolena Voda 2:0 (20,10)
57. Příbram B - Odolena Voda X:2
58. Kostomlaty - Nymburk 0:2 (-16,-12)
59. Nymburk - Příbram B 2:0 (10,18)
60. Odolena Voda - Kostomlaty 2:0 (13,23)

6. kolo - 09.02.2014

61. SK Volejbal Kolín Kolín - Nymburk 0:2 (-20,-23)
62. 2 hřiště Kladno - Odolena Voda 2:0 (11,8)
63. Nymburk - Odolena Voda 2:0 (16,11)
64. Kolín - Kladno 0:2 (-15,-7)
65. Kladno - Nymburk 2:1 (22,-20,14)
66. Odolena Voda - Kolín 0:2 (-9,-23)
67. VO Příbram A, 09.03.2014 Příbram A - Příbram B 2:0 (18,10)
68. 1 hřiště, 09.03.2014 Kostomlaty - Benátky n. Jiz. 0:2 (-12,-14)
69. 09.03.2014 Příbram B - Benátky n. Jiz. 0:2 (-19,-19)
70. 09.03.2014 Příbram A - Kostomlaty 2:0 (4,3)
71. 09.03.2014 Kostomlaty - Příbram B 0:2 (-7,-4)
72. 09.03.2014 Benátky n. Jiz. - Příbram A 0:2 (-5,-7)

7. kolo - 23.03.2014

73. VK Kostomlaty Kostomlaty - Kolín 0:2 (-11,-13)
74. 1 hřiště Příbram B - Kladno 0:2 (-11,-18)
75. Kolín - Kladno 2:0 (23,10)
76. Kostomlaty - Příbram B 0:2 (-7,-14)
77. Příbram B - Kolín 0:2 (-12,-20)
78. Kladno - Kostomlaty 2:0 (14,5)
79. Centrum sportu Nymburk Nymburk - Benátky n. Jiz. 2:1 (-23,19,13)
80. 2 hřiště Odolena Voda - Příbram A 1:2 (-8,24,-4)
81. Benátky n. Jiz. - Příbram A 1:2 (-10,22,-6)
82. Nymburk - Odolena Voda 2:0 (22,17)
83. Odolena Voda - Benátky n. Jiz. 0:2 (-13,-16)
84. Příbram A - Nymburk 2:0 (10,14)

Tabulka:

1. Volejbalový oddíl Příbram A 21 21 0 42  :  2 1076  :  408 61
2. Centrum sportu Nymburk 21 17 4 35  :  12 1032  :  811 48
3. VK Kladno 21 14 7 30  :  15 926  :  758 43
4. VK Karbo Benátky nad Jizerou 21 13 8 29  :  19 942  :  878 39
5. SK Volejbal Kolín 21 9 12 20  :  22 812  :  815 28
6. Volejbalový oddíl Příbram B 21 5 16 11  :  30 739  :  822 14
7. AERO Odolena Voda 21 4 17 9  :  35 603  :  1022 12
8. TJ Sokol Kostomlaty 21 0 21 1  :  42 445  :  1061 1