↓ k navigaci

Krajský přebor starších žákyň - zimní část (2009-2010)


Zimní část

Finálová skupina (hrací den - neděle, začátek v 10 hodin)

Družstva se utkají v tělocvičnách o konečné pořadí na 1. až 6. místě čtyřikrát každý s každým na 2 vítězné sety formou turnajů. Každého turnaje se zúčastní 5 družstev, na každém turnaji bude sehráno 10 utkání. Každé družstvo bude pořadatelem jednoho turnaje a v jednom termínu bude mít volno.

Výsledky podzimní části se do zimní části nezapočítávají.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a první dvě družstva postupují do první části Přeboru ČR (semifinálové kolo), která se uskuteční 9.-11.4.2010.

1. turnaj - 22.11.2009

1. AŠ Mladá Boleslav Mladá Boleslav - Příbram 0:2 (-10,-17)
2. Kolín - Kralupy 0:2 (-9,-9)
3. Příbram - VK Benešovská B 2:0 (6,10)
4. Kralupy - Mladá Boleslav 2:0 (11,18)
5. VK Benešovská B - Kolín 2:0 (16,18)
6. Příbram - Kralupy 0:2 (-18,-20)
7. Mladá Boleslav - Kolín 2:1 (21,-23,10)
8. Kralupy - VK Benešovská B 2:0 (7,13)
9. Kolín - Příbram 0:2 (-13,-10)
10. VK Benešovská B - Mladá Boleslav 0:2 (-11,-20)

2. turnaj - 06.12.2009

11. Kaučuk Kralupy Kralupy - Kolín 2:0 (6,14)
12. VK Benešovská A - VK Benešovská B 2:0 (7,14)
13. Kolín - Příbram 0:2 (-10,-18)
14. VK Benešovská B - Kralupy 0:2 (-9,-11)
15. Příbram - VK Benešovská A 0:2 (-22,-17)
16. Kolín - VK Benešovská B 2:1 (-25,18,8)
17. Kralupy - VK Benešovská A 2:0 (22,23)
18. VK Benešovská B - Příbram 0:2 (-15,-14)
19. VK Benešovská A - Kolín 2:0 (16,11)
20. Příbram - Kralupy 0:2 (-16,-13)

3. turnaj - 17.01.2010

21. Agro Kolín Kolín - Kralupy 0:2 (-5,-11)
22. VK Benešovská B - VK Benešovská A 0:2 (-7,-0)
23. Kralupy - Mladá Boleslav 2:0 (6,15)
24. VK Benešovská A - Kolín 2:0 (11,9)
25. Mladá Boleslav - VK Benešovská B 2:0 (16,18)
26. Kralupy - VK Benešovská A 2:0 (21,18)
27. Kolín - VK Benešovská B 2:0 (20,19)
28. VK Benešovská A - Mladá Boleslav 2:0 (6,11)
29. VK Benešovská B - Kralupy 0:2 (-12,-5)
30. Mladá Boleslav - Kolín 2:0 (24,15)

4. turnaj - 07.02.2010

31. VK Benešovská B VK Benešovská B - VK Benešovská A 0:2 (-5,-8)
32. Mladá Boleslav - Příbram 0:2 (-16,-12)
33. 01.02.2010 v 17:00 VK Benešovská A - Kolín 2:0 (3,11)
34. Příbram - VK Benešovská B 2:0 (7,18)
35. 17.01.2010 Kolín - Mladá Boleslav 0:2 (-23,-15)
36. VK Benešovská A - Příbram 2:0 (13,14)
37. VK Benešovská B - Mladá Boleslav 1:2 (-13,25,-6)
38. 22.11.2009 Příbram - Kolín 2:0 (12,19)
39. Mladá Boleslav - VK Benešovská A 0:2 (-12,-8)
40. 01.02.2010 v 18:00 Kolín - VK Benešovská B 2:1 (-23,17,5)

5. turnaj - 07.03.2010

41. VK Benešovská A VK Benešovská A - VK Benešovská B 2:0 (8,8)
42. Příbram - Mladá Boleslav 2:1 (-23,15,13)
43. VK Benešovská B - Kralupy 0:2 (-7,-7)
44. Mladá Boleslav - VK Benešovská A 0:2 (-6,-16)
45. Kralupy - Příbram 2:0 (14,9)
46. VK Benešovská B - Mladá Boleslav 0:2 (-11,-14)
47. VK Benešovská A - Příbram 2:0 (18,8)
48. Mladá Boleslav - Kralupy 0:2 (-21,-13)
49. Příbram - VK Benešovská B 2:0 (14,14)
50. Kralupy - VK Benešovská A 2:0 (14,21)

6. turnaj - 14.03.2010

51. Baník Příbram Příbram - Mladá Boleslav 2:1 (14,-21,8)
52. Kralupy - Kolín 2:0 (8,12)
53. Mladá Boleslav - VK Benešovská A 0:2 (-10,-10)
54. Kolín - Příbram 0:2 (-17,-14)
55. VK Benešovská A - Kralupy 2:1 (16,-24,13)
56. Mladá Boleslav - Kolín 1:2 (-23,20,-7)
57. Příbram - Kralupy 1:2 (22,-27,-12)
58. Kolín - VK Benešovská A 0:2 (-8,-12)
59. Kralupy - Mladá Boleslav 2:0 (14,11)
60. VK Benešovská A - Příbram 2:0 (20,24)

Náhradní termín: 21. března 2010

Tabulka:

1. TJ Kaučuk Kralupy 20 19 1 39  :  3 1021  :  591 39
2. VK Benešovská 1. volejbalová A 20 17 3 34  :  7 959  :  583 37
3. TJ Baník Příbram 20 12 8 25  :  18 914  :  783 32
4. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 20 7 13 17  :  28 777  :  953 27
5. TJ Agro Kolín 20 4 16 9  :  35 673  :  1008 24
6. VK Benešovská 1. volejbalová B 20 1 19 5  :  38 576  :  1002 21

2. výkonnostní skupina (hrací den - neděle, začátek v 10 hodin)

Družstva se utkají v tělocvičnách o konečné pořadí na 7. až 11. místě třikrát každý s každým na 2 vítězné sety formou turnajů. Každého turnaje se zúčastní 4 družstva, na každém turnaji bude sehráno 6 utkání. Každé družstvo bude pořadatelem jednoho turnaje a v jednom termínu bude mít volno.

Výsledky podzimní části se do zimní části nezapočítávají.

1. turnaj - 21.11.2009 (sobota)

1. VK Kladno Kladno - Rakovník 2:0 (23,20)
2. Roztoky - Dobřichovice 0:2 (-18,-10)
3. Rakovník - Roztoky 2:0 (14,22)
4. Dobřichovice - Kladno 0:2 (-14,-22)
5. Dobřichovice - Rakovník 2:0 (21,21)
6. Kladno - Roztoky 2:0 (5,7)

2. turnaj - 06.12.2009

7. VK Rakovník Rakovník - Roztoky 2:0 (21,22)
8. Komárov - Kladno 2:1 (-21,19,9)
9. Roztoky - Komárov 0:2 (-12,-17)
10. Kladno - Rakovník 2:1 (-23,25,13)
11. Kladno - Roztoky 2:0 (16,15)
12. Rakovník - Komárov 0:2 (-21,-21)

3. turnaj - 17.01.2010

13. Sokol Roztoky Roztoky - Dobřichovice 0:2 (-17,-11)
14. Rakovník - Komárov 2:1 (-20,20,8)
15. Dobřichovice - Rakovník 2:0 (21,20)
16. Komárov - Roztoky 2:1 (-20,15,5)
17. Komárov - Dobřichovice 2:1 (-20,23,7)
18. Roztoky - Rakovník 0:2 (-17,-14)

4. turnaj - 07.03.2010

19. Sokol Dobřichovice Dobřichovice - Komárov 0:2 (-26,-21)
20. Kladno - Roztoky 2:X
21. Komárov - Kladno 2:1 (-17,19,10)
22. Roztoky - Dobřichovice X:2
23. Roztoky - Komárov X:2
24. Dobřichovice - Kladno 1:2 (18,-25,-13)

5. turnaj - 14.03.2010

25. Sokol Komárov Komárov - Kladno 2:0 (23,23)
26. Dobřichovice - Rakovník 2:0 (15,9)
27. Kladno - Dobřichovice 2:1 (20,-18,9)
28. Rakovník - Komárov 2:0 (14,13)
29. Rakovník - Kladno 2:0 (20,10)
30. Komárov - Dobřichovice 0:2 (-21,-6)

Tabulka:

1. TJ Sokol Komárov 12 9 3 19  :  10 548  :  581 21
2. VK Kladno 12 8 4 18  :  11 616  :  520 20
3. TJ Sokol Dobřichovice 12 7 5 17  :  10 555  :  521 19
4. VK Rakovník 12 6 6 13  :  13 565  :  535 18
5. TJ Sokol Roztoky 12 0 12 1  :  24 383  :  510 9

Náhradní termín: 21. března 2010