↓ k navigaci

Krajský přebor kadetek (2009-2010)

Družstva se utkají čtyřkolově každý s každým na 3 vítězné sety tzv. polským systémem, tj. v jeden den 2x se stejným soupeřem. V podzimní a jarní části se hraje na venkovních hříštích, v zimní části v tělocvičnách.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a postupuje do 1. ligy kadetek.

Podzimní část (hrací den – sobota)

1. kolo - 12.09.2009

1. Rakovník - ---
2. Kralupy - Brandýs n. Lab. 3:0 (8,8,8)
3. Poříčany - Tuchlovice 0:3 (-13,-15,-11)
4. Benátky n. Jiz. - Kolín 3:0 (16,18,20)
5. Rakovník - ---
6. Kralupy - Brandýs n. Lab. 3:0 (5,15,8)
7. Poříčany - Tuchlovice 0:3 (-5,-17,-24)
8. Benátky n. Jiz. - Kolín 3:2 (-18,-7,14,15,12)

2. kolo - 19.09.2009

9. --- - Kolín
10. Tuchlovice - Benátky n. Jiz. 3:0 (24,20,23)
11. Poříčany - Brandýs n. Lab. 3:1 (22,-18,20,20)
12. Rakovník - Kralupy 0:3 (-10,-10,-13)
13. --- - Kolín
14. Tuchlovice - Benátky n. Jiz. 1:3 (17,-19,-24,-15)
15. Poříčany - Brandýs n. Lab. 3:2 (15,-15,-22,13,12)
16. Rakovník - Kralupy 0:3 (-15,-16,-13)

3. kolo - 26.09.2009

17. Kralupy - ---
18. Poříčany - Rakovník 0:3 (-11,-22,-6)
19. Benátky n. Jiz. - Brandýs n. Lab. 3:0 (10,6,6)
20. Tuchlovice - Kolín 3:0 (20,17,20)
21. Kralupy - ---
22. Poříčany - Rakovník 0:3 (-16,-10,-18)
23. Benátky n. Jiz. - Brandýs n. Lab. 3:0 (8,13,13)
24. Tuchlovice - Kolín 3:0 (18,17,18)

4. kolo - 03.10.2009

25. --- - Tuchlovice
26. Brandýs n. Lab. - Kolín 0:3 (-18,-24,-12)
27. Rakovník - Benátky n. Jiz. 1:3 (-21,-17,20,-23)
28. 04.10.2009 Poříčany - Kralupy 0:3 (-16,-10,-6)
29. --- - Tuchlovice
30. Brandýs n. Lab. - Kolín 1:3 (-8,22,-17,-21)
31. Rakovník - Benátky n. Jiz. 2:3 (-14,19,-19,21,-10)
32. 04.10.2009 Poříčany - Kralupy 0:3 (-5,-10,-6)

NT: 10. října 2009

Zimní část (hrací den – neděle)

5. kolo - 08.11.2009

33. Poříčany - ---
34. Benátky n. Jiz. - Kralupy 3:1 (-24,21,14,21)
35. Kolín - Rakovník 1:3 (22,-18,-21,-9)
36. Tuchlovice - Brandýs n. Lab. 3:0 (10,11,9)
37. Poříčany - ---
38. Benátky n. Jiz. - Kralupy 2:3 (-21,22,-19,17,-10)
39. Kolín - Rakovník 0:3 (-7,-13,-22)
40. Tuchlovice - Brandýs n. Lab. 3:0 (16,7,6)

6. kolo - 29.11.2009

41. --- - Brandýs n. Lab.
42. Rakovník - Tuchlovice 1:3 (20,-16,-23,-19)
43. Kolín - Kralupy 0:3 (-16,-18,-10)
44. Benátky n. Jiz. - Poříčany 3:0 (10,23,11)
45. --- - Brandýs n. Lab.
46. Rakovník - Tuchlovice 1:3 (-21,-26,19,-10)
47. Kolín - Kralupy 0:3 (-17,-12,-21)
48. Benátky n. Jiz. - Poříčany 3:0 (12,14,11)

7. kolo - 13.12.2009

49. Benátky n. Jiz. - ---
50. Kolín - Poříčany 3:0 (11,17,14)
51. Tuchlovice - Kralupy 3:0 (20,14,17)
52. Brandýs n. Lab. - Rakovník 0:3 (-17,-11,-5)
53. Benátky n. Jiz. - ---
54. Kolín - Poříčany 3:1 (-21,10,8,10)
55. Tuchlovice - Kralupy 3:0 (21,20,23)
56. Brandýs n. Lab. - Rakovník 0:3 (-18,-13,-3)

8. kolo - 24.01.2010

57. --- - Rakovník
58. Brandýs n. Lab. - Kralupy 0:3 (-10,-14,-11)
59. Tuchlovice - Poříčany 3:0 (13,8,9)
60. Kolín - Benátky n. Jiz. 0:3 (-21,-7,-14)
61. --- - Rakovník
62. Brandýs n. Lab. - Kralupy 0:3 (-17,-17,-12)
63. Tuchlovice - Poříčany 3:0 (11,5,10)
64. Kolín - Benátky n. Jiz. 1:3 (-22,20,-21,-22)

9. kolo - 28.02.2010

65. Kolín - ---
66. Benátky n. Jiz. - Tuchlovice 0:3 (-18,-11,-7)
67. Brandýs n. Lab. - Poříčany 3:1 (22,17,-20,23)
68. Kralupy - Rakovník 3:0 (8,10,15)
69. Kolín - ---
70. Benátky n. Jiz. - Tuchlovice 0:3 (-10,-13,-18)
71. Brandýs n. Lab. - Poříčany 3:2 (-15,23,-22,16,14)
72. Kralupy - Rakovník 3:0 (15,24,16)

10. kolo - 21.03.2010

73. --- - Kralupy
74. Rakovník - Poříčany 3:0 (8,10,13)
75. Brandýs n. Lab. - Benátky n. Jiz. 0:3 (-13,-12,-5)
76. Kolín - Tuchlovice 3:0 (18,24,17)
77. --- - Kralupy
78. Rakovník - Poříčany 3:0 (13,11,10)
79. Brandýs n. Lab. - Benátky n. Jiz. 0:3 (-16,-11,-16)
80. Kolín - Tuchlovice 3:2 (-21,-19,16,17,8)

11. kolo - 28.03.2010

81. Tuchlovice - ---
82. Kolín - Brandýs n. Lab. 3:0 (10,6,10)
83. Benátky n. Jiz. - Rakovník 2:3 (-22,19,19,-25,-7)
84. 06.03.2010 Kralupy - Poříčany 3:0 (8,8,10)
85. Tuchlovice - ---
86. Kolín - Brandýs n. Lab. 3:0 (12,19,7)
87. Benátky n. Jiz. - Rakovník 3:0 (19,15,22)
88. 06.03.2010 Kralupy - Poříčany 3:0 (10,12,5)

NT: 17. dubna 2010 (sobota)

Jarní část (hrací den – sobota)

12. kolo - 08.05.2010

89. --- - Poříčany
90. 25.04.2010 Kralupy - Benátky n. Jiz. 3:0 (18,11,16)
91. Rakovník - Kolín 3:1 (14,-24,19,18)
92. Brandýs n. Lab. - Tuchlovice 0:3 (-12,-11,-12)
93. --- - Poříčany
94. 25.04.2010 Kralupy - Benátky n. Jiz. 3:0 (10,13,16)
95. Rakovník - Kolín 3:0 (14,22,18)
96. Brandýs n. Lab. - Tuchlovice 0:3 (-12,-7,-13)

13. kolo - 15.05.2010

97. Brandýs n. Lab. - ---
98. Tuchlovice - Rakovník 3:0 (17,18,18)
99. Kralupy - Kolín 3:0 (5,15,15)
100. 16.05.2010 Poříčany - Benátky n. Jiz. 0:3 (-12,-8,-16)
101. Brandýs n. Lab. - ---
102. Tuchlovice - Rakovník 3:0 (13,22,13)
103. Kralupy - Kolín 3:1 (16,-19,10,15)
104. 16.05.2010 Poříčany - Benátky n. Jiz. 0:3 (-11,-15,-6)

14. kolo - 22.05.2010

105. --- - Benátky n. Jiz.
106. Poříčany - Kolín 1:3 (-19,18,-19,-21)
107. Kralupy - Tuchlovice 3:0 (8,15,9)
108. Rakovník - Brandýs n. Lab. 3:0 (7,19,15)
109. --- - Benátky n. Jiz.
110. Poříčany - Kolín 1:3 (24,-21,-18,-10)
111. Kralupy - Tuchlovice 3:0 (15,16,14)
112. Rakovník - Brandýs n. Lab. 3:0 (10,7,12)

NT: 29. května 2010

Tabulka:

1. TJ Kaučuk Kralupy 24 21 3 64  :  12 1821  :  1109 45
2. VK Tuchlovice 24 19 5 60  :  17 1779  :  1326 43
3. VK Karbo Benátky nad Jizerou 24 17 7 55  :  29 1834  :  1540 41
4. VK Rakovník 24 13 11 44  :  37 1717  :  1553 37
5. TJ Agro Kolín 24 10 14 36  :  48 1695  :  1743 34
6. TJ Sokol Poříčany 24 2 22 12  :  69 1183  :  1939 26
7. TJ Sokol Brandýs n. Lab. 24 2 22 10  :  69 1089  :  1908 26