↓ k navigaci

Krajský přebor mladších žákyň (2008-2009)

Podzimní část (hrací den – sobota)

V podzimní části se družstva utkají jednokolově systémem každý s každým formou turnajů na venkovních hřištích. Pořadí zápasů na každém turnaji je uvedeno v rozlosování. Hraje se na 2 vítězné sety.

Po těchto 45 utkáních bude určeno pořadí na 1. až 10 místě. Prvních 5 družstev postoupí do 1. výkonnostní skupiny zimní části. Družstva na 6.-10. místě vytvoří 2. výkonnostní skupinu zimní části.

1. kolo - 13.09.2008

1. Sokol Komárov Komárov - Nové Strašecí 2:0 (17,13)
2. Příbram - Roztoky 2:0 (11,20)
3. Nové Strašecí - Příbram 0:2 (-5,-14)
4. Komárov - Roztoky 2:0 (16,22)
5. Roztoky - Nové Strašecí 2:0 (13,10)
6. Příbram - Komárov 2:0 (14,9)
7. TJ Neratovice Neratovice - Mělník B 2:1 (18,-22,4)
8. TJ Kaučuk Kralupy - Mělník A 2:0 (8,11)
9. KK Benešov - Mladá Boleslav 1:2 (-13,19,-9)
10. Mělník B - TJ Kaučuk Kralupy 0:2 (-6,-16)
11. Mladá Boleslav - Neratovice 2:0 (20,7)
12. Mělník A - KK Benešov 0:2 (-12,-7)
13. TJ Kaučuk Kralupy - Mladá Boleslav 2:0 (13,13)
14. KK Benešov - Mělník B 2:0 (13,12)
15. Neratovice - Mělník A 0:2 (-14,-17)

2. kolo - 20.09.2008

16. Kaučuk Kralupy n. Vlt. TJ Kaučuk Kralupy - Neratovice 2:0 (7,5)
17. KK Benešov - Komárov 2:0 (17,22)
18. TJ Kaučuk Kralupy - Příbram 0:2 (-22,-21)
19. Neratovice - Komárov 0:2 (-14,-15)
20. Příbram - KK Benešov 2:1 (18,-27,10)
21. Komárov - TJ Kaučuk Kralupy 0:2 (-13,-10)
22. Neratovice - Příbram 0:2 (-7,-15)
23. KK Benešov - TJ Kaučuk Kralupy 0:2 (-10,-17)
24. AŠ Mladá Boleslav Mladá Boleslav - Mělník B 2:0 (11,13)
25. Mělník A - Roztoky 0:2 (-23,-19)
26. Mladá Boleslav - Nové Strašecí 2:X
27. Mělník B - Roztoky 0:2 (-20,-19)
28. Nové Strašecí - Mělník A X:2
29. Roztoky - Mladá Boleslav 0:2 (-11,-13)
30. Mělník B - Nové Strašecí 2:X
31. Mělník A - Mladá Boleslav 0:2 (-7,-7)

3. kolo - 27.09.2008

32. EMĚ Mělník Mělník A - Komárov 0:2 (-7,-11)
33. Mělník B - Příbram 0:2 (-8,-11)
34. Mladá Boleslav - Komárov 0:2 (-20,-20)
35. Mělník A - Příbram 0:2 (-9,-14)
36. Komárov - Mělník B 2:0 (9,15)
37. Příbram - Mladá Boleslav 2:0 (15,13)
38. Mělník B - Mělník A 2:1 (17,-14,10)
39. Sokol Roztoky Roztoky - KK Benešov 0:2 (-18,-25)
40. Nové Strašecí - Neratovice 1:2 (-16,23,-10)
41. Roztoky - TJ Kaučuk Kralupy 0:2 (-8,-10)
42. Nové Strašecí - KK Benešov 0:2 (-11,-13)
43. KK Benešov - Neratovice 2:1 (4,-16,8)
44. TJ Kaučuk Kralupy - Nové Strašecí 2:0 (4,6)
45. Neratovice - Roztoky 0:2 (-16,-21)

NT: 4. řijna 2008

Tabulka:

1. TJ Baník Příbram 9 9 0 18  :  1 467  :  265 18
2. TJ Kaučuk Kralupy 9 8 1 16  :  2 443  :  207 17
3. KK Benešov 9 6 3 14  :  7 439  :  363 15
4. TJ Sokol Komárov 9 6 3 12  :  6 385  :  329 15
5. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 9 6 3 12  :  7 403  :  286 15
6. TJ Sokol Roztoky u Prahy 9 4 5 8  :  10 354  :  393 13
7. TJ EMĚ Mělník A 9 2 7 5  :  14 237  :  435 11
8. TJ EMĚ Mělník B 9 2 7 5  :  15 304  :  414 11
9. TJ Neratovice 9 2 7 5  :  16 320  :  454 11
10. TJ Sokol Nové Strašecí 9 0 9 1  :  18 207  :  413 6

Zimní část (hrací den – neděle)

1. výkonnostní skupina - 5 družstev                2. výkonnostní skupina - 5 družstev

V zimě se uskuteční v 1. i 2. výkonnostní skupině tři turnaje v termínech 30.11.,18.1. a 29.3.2009 (NT 5.4.2009). Na každém turnaji se družstva utkají každý s každým na 2 vítězné sety.

Všechna družstva budou hrát v jarní části soutěže o konečné pořadí.. Družstva si do jarní části odnesou body dle pořadí takto : první družstvo 1. výkonnostní skupiny obdrží 10 bodů, druhé 9 bodů, třetí 8 bodů, čtvrté 7 bodů a páté 6 bodů, první družstvo 2. výkonnostní skupiny obdrží 5 bodů, druhé 4 body, třetí 3 body, čtvrté 2 body a páté 1 bod.

 

Zájemci o pořádání některého z turnajů nahlaste příslušný termín vedoucí soutěže ihned po skončení podzimní části (nejpozději do 6. října). Pořadatelé budou vybráni ze zájemců podle pořadí po podzimní části, přičemž přednost mají pořadatelé, kteří mají k dispozici 2 hřiště.

Jarní část (hrací den – sobota)

Jarní část bude sehrána o konečné pořadí venkovních hřištích formou turnajů v těchto termínech:
        2.5., 9.5., 16.5.2009        NT 23.5.2009.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje.