↓ k navigaci

Krajský přebor starších žákyň - zimní část (2007-2008)


Zimní část

Finálová skupina (hrací den - neděle, začátek v 10 hodin)

Ve finálové skupině se družstva utkají dvoukolově systémem každý s každým formou turnajů. Pořadí zápasů na každém turnaji je uvedeno v rozlosování. Hraje se na 3 vítězné sety. Výsledky podzimní části se do zimní části soutěže nezapočítávají.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a první dvě družstva postupují do 1. části Přeboru ČR (semifinálové kolo), která se uskuteční 11.-13.4.2008.

1. kolo - 25.11.2007

1. Jiskra Zruč n. Sáz. Zruč n. Sáz. - Příbram B 0:3 (-20,-21,-18)
2. VK Benešovská A - Příbram A 0:3 (-14,-6,-22)
3. Příbram B - VK Benešovská A 0:3 (-7,-25,-8)
4. Příbram A - Zruč n. Sáz. 3:0 (13,16,19)
5. Zruč n. Sáz. - VK Benešovská A 0:3 (-14,-15,-20)
6. Neratovice Neratovice - Mělník 1:3 (-18,16,-15,-25)
7. Vlašim - Kralupy n. Vlt. 2:3 (24,16,-24,-24,-7)
8. Mělník - Vlašim 3:0 (10,7,16)
9. Kralupy n. Vlt. - Neratovice 1:3 (18,-23,-14,-20)
10. Neratovice - Vlašim 3:2 (-18,-15,18,19,12)

2. kolo - 09.12.2007

11. Vlašim Vlašim - Příbram A 0:3 (-13,-12,-18)
12. Neratovice - Příbram B 3:0 (20,8,21)
13. Příbram A - Neratovice 3:0 (18,10,12)
14. Příbram B - Vlašim 1:3 (-24,23,-20,-14)
15. Vlašim - Neratovice 0:3 (-13,-12,-22)
16. Kaučuk Kralupy n. Vlt. Kralupy n. Vlt. - VK Benešovská A 0:3 (-19,-11,-13)
17. Mělník - Zruč n. Sáz. 3:0 (7,22,12)
18. VK Benešovská A - Mělník 3:1 (16,20,-24,20)
19. Zruč n. Sáz. - Kralupy n. Vlt. 3:2 (-21,15,-23,16,10)
20. Kralupy n. Vlt. - Mělník 1:3 (-6,24,-19,-14)

3. kolo - 20.01.2008

21. VK Benešovská A VK Benešovská A - Neratovice 3:0 (17,20,15)
22. Zruč n. Sáz. - Vlašim 0:3 (-15,-14,-19)
23. Neratovice - Zruč n. Sáz. 3:1 (-18,18,13,24)
24. Vlašim - VK Benešovská A 0:3 (-16,-22,-14)
25. VK Benešovská A - Zruč n. Sáz. 3:0 (16,16,16)
26. Baník Příbram A Příbram A - Kralupy n. Vlt. 3:0 (9,11,20)
27. Příbram B - Mělník 0:3 (-15,-23,-10)
28. Kralupy n. Vlt. - Příbram B 3:2 (17,16,-21,-23,9)
29. Mělník - Příbram A 0:3 (-18,-22,-14)
30. Příbram A - Příbram B 3:0 (14,21,23)

4. kolo - 27.01.2008

31. EMĚ Mělník Mělník - Zruč n. Sáz. 3:0 (11,15,10)
32. Kralupy n. Vlt. - VK Benešovská A 0:3 (-14,-17,-13)
33. Zruč n. Sáz. - Kralupy n. Vlt. 2:3 (17,-16,-16,24,-13)
34. VK Benešovská A - Mělník 3:0 (24,21,7)
35. Mělník - Kralupy n. Vlt. 3:0 (20,18,19)
36. Baník Příbram B Příbram B - Vlašim 0:3 (-16,-15,-9)
37. Příbram A - Neratovice 3:0 (17,15,11)
38. Vlašim - Příbram A 1:3 (-19,-9,21,-4)
39. Neratovice - Příbram B 3:0 (16,19,8)
40. Příbram B - Příbram A 0:3 (-17,-22,-15)

5. kolo - 24.02.2008

41. VK Benešovská A VK Benešovská A - Vlašim 3:0 (8,12,12)
42. Zruč n. Sáz. - Neratovice 1:3 (-22,-18,19,-15)
43. Vlašim - Zruč n. Sáz. 3:2 (-20,13,-20,20,8)
44. Neratovice - VK Benešovská A 1:3 (-7,-20,24,-12)
45. EMĚ Mělník Mělník - Příbram B 3:0 (12,22,15)
46. Kralupy n. Vlt. - Příbram A 0:3 (-16,-9,-20)
47. Příbram B - Kralupy n. Vlt. 3:1 (12,-21,17,21)
48. Příbram A - Mělník 3:0 (19,18,23)

6. kolo - 30.03.2008

49. Neratovice Neratovice - Kralupy n. Vlt. 3:1 (15,9,-26,22)
50. Vlašim - Mělník 0:3 (-14,-14,-23)
51. Kralupy n. Vlt. - Vlašim 0:3 (-20,-15,-20)
52. Mělník - Neratovice 3:0 (19,16,12)
53. Baník Příbram A Příbram A - Zruč n. Sáz. 3:0 (12,18,7)
54. Příbram B - VK Benešovská A 0:3 (-18,-16,-13)
55. Zruč n. Sáz. - Příbram B 3:0 (25,20,20)
56. VK Benešovská A - Příbram A 0:3 (-19,-15,-19)

Náhradní termín: 30. března 2008

Tabulka:

1. TJ Baník Příbram A 14 14 0 42  :  1 1071  :  674 28
2. VK Benešovská 1. volejbalová A 14 12 2 36  :  8 1046  :  756 26
3. TJ EMĚ Mělník 14 10 4 31  :  14 1040  :  835 24
4. TJ Neratovice 14 8 6 26  :  24 1035  :  1046 22
5. TJ Sokol Vlašim 14 5 9 20  :  30 949  :  1068 19
6. TJ Kaučuk Kralupy n. Vlt. 14 3 11 15  :  39 993  :  1242 17
7. TJ Jiskra Zruč n. Sáz. 14 2 12 12  :  38 899  :  1155 16
8. TJ Baník Příbram B 14 2 12 9  :  37 839  :  1096 16

2. výkonnostní skupina (hrací den - neděle, začátek v 10 hodin, kromě turnaje v Tuchlovicích)

V zimě se uskuteční tři turnaje v termínech 9.12., 27.1. a 16.3.2008. Na každém turnaji se družstva utkají každý s každým na 2 vítězné sety.

Družstvo, které se umístí na posledním 5. místě v prvním turnaji, sestupuje pro druhý turnaj do 3. výkonnostní skupiny. Družstvo, které se umístí na posledním 5. místě v druhém turnaji, sestupuje pro třetí turnaj do 3. výkonnostní skupiny. Pro vyhodnocení celkového pořadí v zimní části budou družstva dle pořadí na každém turnaji ohodnocena takto: 1. družstvo obdrží 10 bodů, druhé 9 bodů, třetí 8 bodů, čtvrté 7 bodů, páté 6 bodů.

Pořadí zápasů na prvním turnaji je uvedeno v rozlosování. Pořadí zápasů na dalších turnajích bude zveřejněno po skončení turnaje předchozího. Pokud některá z uvedených pořadatelů 2. a 3. turnaje sestoupí pro příslušný turnaj do 3. výkonnostní skupiny, bude pořadatelem turnaje 2. výkonnostní skupiny některé z dalších družstev.

Výsledky podzimní části se do zimní části soutěže nezapočítávají.

1. turnaj - 09.12.2007 (v 9 hodin)

1. Tuchlovice - Rakovník 2:0 (19,16)
2. VK Benešovská B - Benátky n. Jiz. 0:2 (-29,-18)
3. Kolín - Rakovník 0:2 (-20,-7)
4. Tuchlovice - VK Benešovská B 2:0 (13,9)
5. Benátky n. Jiz. - Kolín 2:1 (-19,15,12)
6. Rakovník - VK Benešovská B 2:0 (21,17)
7. Kolín - Tuchlovice 0:2 (-16,-19)
8. Rakovník - Benátky n. Jiz. 1:2 (-22,19,-10)
9. VK Benešovská B - Kolín 2:0 (16,13)
10. Benátky n. Jiz. - Tuchlovice 0:2 (-15,-12)

Tabulka:

1. VK Tuchlovice 4 4 0 8  :  0 200  :  119 8
2. VK Karbo Benátky n. Jiz. 4 3 1 6  :  4 201  :  206 7
3. VK Rakovník 4 2 2 5  :  4 192  :  174 6
4. VK Benešovská 1. volejbalová B 4 1 3 2  :  6 157  :  185 5
5. TJ Agro Kolín 4 0 4 1  :  8 143  :  209 4

2. turnaj – 27.01.2008

1. VK Rakovník Rakovník - VK Benešovská B 2:0 (23,20)
2. Tuchlovice - Kralupy n. Vlt. - ml.ž. 2:0 (14,19)
3. Benátky n. Jiz. - VK Benešovská B 2:0 (10,19)
4. Rakovník - Tuchlovice 0:2 (-13,-14)
5. Kralupy n. Vlt. - ml.ž. - Benátky n. Jiz. 2:0 (22,22)
6. VK Benešovská B - Tuchlovice 0:2 (-17,-13)
7. Benátky n. Jiz. - Rakovník 2:0 (12,18)
8. VK Benešovská B - Kralupy n. Vlt. - ml.ž. 0:2 (-25,-23)
9. Tuchlovice - Benátky n. Jiz. 1:2 (22,-22,-11)
10. Kralupy n. Vlt. - ml.ž. - Rakovník 1:2 (7,-16,-10)

Tabulka:

1. VK Tuchlovice 4 3 1 7  :  2 208  :  152 7
2. VK Karbo Benátky n. Jiz. 4 3 1 6  :  3 206  :  167 7
3. TJ Kaučuk Kralupy n. Vlt. - ml.ž. 4 2 2 5  :  4 186  :  189 6
4. VK Rakovník 4 2 2 4  :  5 154  :  194 6
5. VK Benešovská 1. volejbalová B 4 0 4 0  :  8 150  :  202 4

3. turnaj – 16.03.2008

1. Agro Kolín Kolín - Rakovník 0:2 (-21,-16)
2. Benátky n. Jiz. - Kralupy n. Vlt. - ml.ž. X:2
3. Tuchlovice - Rakovník 2:1 (-24,14,7)
4. Kolín - Benátky n. Jiz. 2:X
5. Kralupy n. Vlt. - ml.ž. - Tuchlovice 2:1 (16,-20,13)
6. Rakovník - Benátky n. Jiz. 2:X
7. Tuchlovice - Kolín 2:0 (23,19)
8. Rakovník - Kralupy n. Vlt. - ml.ž. 0:2 (-19,-22)
9. Benátky n. Jiz. - Tuchlovice X:2
10. Kralupy n. Vlt. - ml.ž. - Kolín 0:2 (-17,-20)

Tabulka:

1. VK Tuchlovice 4 3 1 7  :  3 218  :  149 7
2. TJ Kaučuk Kralupy n. Vlt. - ml.ž. 4 3 1 6  :  3 197  :  145 7
3. VK Rakovník 4 2 2 5  :  4 188  :  151 6
4. TJ Agro Kolín 4 2 2 4  :  4 179  :  137 6
5. VK Karbo Benátky n. Jiz. 4 0 4 0  :  8 0  :  200 0

Náhradní termín: 30. března 2008 (pouze pro poslední turnaj)

3. výkonnostní skupina (hrací den - neděle, začátek v 10 hodin)

V zimě se uskuteční tři turnaje v termínech 9.12., 27.1. a 16.3.2008. Na každém turnaji se družstva utkají každý s každým na 2 vítězné sety.

Družstvo, které se umístí na 1. místě v prvním turnaji, postupuje pro druhý turnaj do 2. výkonnostní skupiny. Družstvo, které se umístí na 1. místě v druhém turnaji, postupuje pro třetí turnaj do 2. výkonnostní skupiny. Pro vyhodnocení celkového pořadí v zimní části budou družstva dle pořadí na každém turnaji ohodnocena takto: 1. družstvo obdrží 5 bodů, druhé 4 body, třetí 3 body, čtvrté 2 body, páté 1 bod.

Pořadí zápasů na prvním turnaji je uvedeno v rozlosování. Pořadí zápasů na dalších turnajích bude zveřejněno po skončení turnaje předchozího. Pokud některá z uvedených pořadatelů 2. a 3. turnaje postoupí pro příslušný turnaj do 2. výkonnostní skupiny, bude pořadatelem turnaje 3. výkonnostní skupiny některé z dalších družstev.

Výsledky podzimní části se do zimní části soutěže nezapočítávají.

1. turnaj - 09.12.2007

1. Komárov - Zdice 2:1 (-23,20,11)
2. Kralupy n. Vlt. - ml.ž. - Kladno 2:0 (12,15)
3. Zruč nad Sáz. - ml.ž. - Zdice 2:0 (18,17)
4. Komárov - Kralupy n. Vlt. - ml.ž. 0:2 (-16,-14)
5. Kladno - Zruč nad Sáz. - ml.ž. 0:2 (-14,-5)
6. Zdice - Kralupy n. Vlt. - ml.ž. 0:2 (-10,-18)
7. Zruč nad Sáz. - ml.ž. - Komárov 2:0 (18,17)
8. Zdice - Kladno 2:1 (22,-17,16)
9. Kralupy n. Vlt. - ml.ž. - Zruč nad Sáz. - ml.ž. 2:0 (19,18)
10. Kladno - Komárov 0:2 (-14,-20)

Tabulka:

1. TJ Kaučuk Kralupy n. Vlt. - ml.ž. 4 4 0 8  :  0 200  :  122 8
2. TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - ml.ž. 4 3 1 6  :  2 187  :  139 7
3. TJ Sokol Komárov 4 2 2 4  :  5 178  :  190 6
4. TJ Loko Zdice 4 1 3 3  :  7 179  :  226 5
5. VK Kladno 4 0 4 1  :  8 143  :  210 4

2. turnaj – 27.01.2008

1. Jiskra Zruč nad Sázavou - ml.ž. Zruč nad Sáz. - ml.ž. - Kladno 1:2 (22,-17,-13)
2. Zdice - Kolín 0:2 (-13,-22)
3. Komárov - Kladno 0:2 (-16,-20)
4. Zruč nad Sáz. - ml.ž. - Zdice 2:0 (10,4)
5. Kolín - Komárov 2:1 (15,-22,6)
6. Kladno - Zdice 2:1 (15,-23,11)
7. Komárov - Zruč nad Sáz. - ml.ž. 0:2 (-15,-21)
8. Kladno - Kolín 1:2 (-20,19,-13)
9. Zdice - Komárov 2:1 (-21,27,11)
10. Kolín - Zruč nad Sáz. - ml.ž. 2:0 (13,22)

Tabulka:

1. TJ Agro Kolín 4 4 0 8  :  2 221  :  174 8
2. VK Kladno 4 3 1 7  :  4 233  :  201 7
3. TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - ml.ž. 4 2 2 5  :  4 190  :  162 6
4. TJ Loko Zdice 4 1 3 3  :  7 165  :  226 5
5. TJ Sokol Komárov 4 0 4 2  :  8 181  :  227 4

3. turnaj – 24.02.2008

1. Sokol Komárov Komárov - Kladno 0:2 (-21,-12)
2. VK Benešovská B - Zdice 2:0 (12,12)
3. Zruč nad Sáz. - ml.ž. - Kladno 1:2 (20,-22,-5)
4. Komárov - VK Benešovská B 0:2 (-14,-19)
5. Zdice - Zruč nad Sáz. - ml.ž. 0:2 (-13,-22)
6. Kladno - VK Benešovská B 1:2 (19,-23,-12)
7. Zruč nad Sáz. - ml.ž. - Komárov 2:0 (19,11)
8. Kladno - Zdice 2:0 (16,13)
9. VK Benešovská B - Zruč nad Sáz. - ml.ž. 2:0 (20,11)
10. Zdice - Komárov 1:2 (21,-23,-7)

Tabulka:

1. VK Benešovská 1. volejbalová B 4 4 0 8  :  1 209  :  148 8
2. VK Kladno 4 3 1 7  :  3 220  :  173 7
3. TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - ml.ž. 4 2 2 5  :  4 183  :  175 6
4. TJ Sokol Komárov 4 1 3 2  :  7 157  :  205 5
5. TJ Loko Zdice 4 0 4 1  :  8 143  :  211 4

Náhradní termín: 30. března 2008 (pouze pro poslední turnaj)

Po zimní části se určí společné pořadí za 2. a 3. výkonnostní skupinu, tj. pořadí na 9. až 18. místě po zimní části (pořadí na 1. až 8. místě obsadí družstva finálové skupiny) podle součtu bodů získaných dle pořadí na jednotlivých turnajích Při rovnosti bodů získá lepší pořadí družstvo, které se umístilo lépe na posledním 3. turnaji.

Pořadí zimní části (2. a 3. výkonnostní skupina):

1. VK Tuchlovice 3 turnaje 30
2. VK Karbo Benátky n. Jiz. 3 turnaje 24
3. VK Rakovník 3 turnaje 23
4. TJ Kaučuk Kralupy n. Vlt. - ml.ž. 3 turnaje 22
5. TJ Agro Kolín 3 turnaje 18
6. VK Benešovská 1. volejbalová B 3 turnaje 18
7. TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - ml.ž. 3 turnaje 10
8. VK Kladno 3 turnaje 9
9. TJ Sokol Komárov 3 turnaje 6
10. TJ Loko Zdice 3 turnaje 5

Do jarní části soutěže o 9. až 18. místo si družstva odnesou body dle celkového pořadí takto : deváté družstvo (nejlepší z 2. a 3. výkonnostní skupiny) obdrží 10 bodů, desáté 9 bodů, jedenácté 8 bodů, dvanácté 7 bodů, třinácté 6 bodů, čtrnácté 5 bodů, patnácté 4 body, šestnácté 3 body, sedmnácté 2 body a osmnácté 1 bod.

Jarní část (hrací den – neděle)

Jarní část bude sehrána pouze ve skupině o 9.-18. místo.

Skupina o 9.-18. místo - 10 družstev

Družstva se utkají na venkovních hřištích formou turnajů v těchto pěti termínech:
       27.4., 4.5., 11.5., 18.5., 25.5.2008,   NT 1.6.2008.

Do jarní části soutěže se započítávají body získané dle pořadí po zimní části (viz zimní část).