↓ k navigaci

Krajský přebor juniorek (2006-2007)


Hraje se dvoukolově turnajovým systémem na 3 vítězné sety. V každém z celkově 10 kol budou vždy 2 turnaje, každý za účasti 4 družstev. Každé družstvo bude mít dvakrát volno, na dvou turnajích sehraje 3 utkání, na šesti 2 utkání. Pořadí zápasů na každém turnaji je uvedeno v rozlosování. V podzimní části se hraje na venkovních hříštích, v zimní části v tělocvičnách.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a postupuje do kvalifikace o 1. ligu juniorek, která se uskuteční 5.-6.5.2007.

Podzimní část (hrací den – neděle)

1. kolo - 10.9.2006

1. VK Karbo Benátky n. Jiz. Benátky n. Jiz. - VK Benešovská "B" 3:1 (19,17,-29,11)
2. Mladá Boleslav - Příbram 3:1 (11,23,-21,22)
3. VK Benešovská "B" - Mladá Boleslav 1:3 (-20,-13,19,-17)
4. Příbram - Benátky n. Jiz. 3:0 (21,21,18)
5. Benátky n. Jiz. - Mladá Boleslav 1:3 (-16,14,-16,-23)
6. VK Rakovník Rakovník - Roztoky 1:3 (-14,-18,20,-22)
7. Kladno - Neratovice 3:0 (13,17,15)
8. Roztoky - Kladno 3:1 (17,16,-22,18)
9. Neratovice - Rakovník 2:3 (-21,-19,22,24,-10)

2. kolo - 17.9.2006

10. VK Kladno Kladno - Nymburk 1:3 (21,-12,-21,-17)
11. Rakovník - Kolín 1:3 (-16,-17,20,-10)
12. Nymburk - Rakovník 3:0 (15,11,23)
13. Kolín - Kladno 0:3 (-13,-25,-23)
14. Kladno - Rakovník 3:0 (28,16,19)
15. Sokol Roztoky Roztoky - Příbram 0:3 (-20,-16,-18)
16. Neratovice - VK Benešovská "B" 1:3 (-11,21,-17,-20)
17. Příbram - Neratovice 3:0 (20,4,22)
18. VK Benešovská "B" - Roztoky 0:3 (-26,-17,-11)
19. Roztoky - Neratovice 3:1 (16,13,-21,15)

3. kolo - 1.10.2006

20. Baník Příbram Příbram - Rakovník 3:2 (-22,-16,18,13,8)
21. VK Benešovská "B" - Kladno 1:3 (-12,23,-22,-16)
22. Rakovník - VK Benešovská "B" 2:3 (-14,-20,21,15,-10)
23. Kladno - Příbram 1:3 (-17,24,-21,-19)
24. Příbram - VK Benešovská "B" 3:1 (-21,21,15,18)
25. ŠSK Gymnázium Nymburk Nymburk - Mladá Boleslav 3:1 (18,-23,11,25)
26. Kolín - Benátky n. Jiz. 3:2 (26,21,-17,-19,14)
27. Mladá Boleslav - Kolín 3:0 (9,18,18)
28. Benátky n. Jiz. - Nymburk 0:3 (-20,-14,-12)

NT: 8. října 2006

Zimní část (hrací den – neděle)

4. kolo - 12.11.2006

29. Neratovice Neratovice - Benátky n. Jiz. 0:3 (-26,-18,-25)
30. Roztoky - Mladá Boleslav 0:3 (-18,-24,-17)
31. Benátky n. Jiz. - Roztoky 0:3 (-19,-11,-20)
32. Mladá Boleslav - Neratovice 3:1 (8,-23,5,9)
33. VK Benešovská , 19.11.2006 VK Benešovská "B" - Kolín 2:3 (19,-21,-21,15,-12)
34. 19.11.2006 Příbram - Nymburk 0:3 (-12,-17,-10)
35. 19.11.2006 Kolín - Příbram 1:3 (-18,21,-18,-23)
36. 19.11.2006 Nymburk - VK Benešovská "B" 3:1 (12,18,-22,23)

5. kolo - 26.11.2006

37. Agro Kolín Kolín - Neratovice 3:0 (20,19,21)
38. Nymburk - Roztoky 3:0 (19,9,23)
39. Neratovice - Nymburk 0:3 (-15,-11,-17)
40. Roztoky - Kolín 2:3 (-20,14,11,-26,-11)
41. Kolín - Nymburk 0:3 (-12,-5,-14)
42. AŠ Mladá Boleslav Mladá Boleslav - Kladno 3:0 (14,15,23)
43. Benátky n. Jiz. - Rakovník 3:1 (24,15,-18,20)
44. Kladno - Benátky n. Jiz. 0:3 (-24,-23,-17)
45. Rakovník - Mladá Boleslav 0:3 (-9,-18,-16)

6. kolo - 10.12.2006

46. ŠSK Gymnázium Nymburk Nymburk - Kladno 3:0 (25,11,8)
47. Kolín - Rakovník 3:1 (-21,20,17,22)
48. Kladno - Kolín 0:3 (-14,-20,-19)
49. Rakovník - Nymburk 0:3 (-13,-16,-10)
50. Nymburk - Kolín 3:0 (14,17,11)
51. Baník Příbram Příbram - Roztoky 3:0 (23,17,23)
52. VK Benešovská "B" - Neratovice 3:0 (21,23,21)
53. Roztoky - VK Benešovská "B" 3:0 (25,23,17)
54. Neratovice - Příbram 0:3 (-23,-19,-21)

NT: 14. ledna 2007

7. kolo - 28.1.2007

55. VK Rakovník Rakovník - Příbram 0:3 (-12,-19,-9)
56. Kladno - VK Benešovská "B" 2:3 (-21,24,18,-19,-10)
57. Příbram - Kladno 3:1 (13,-23,14,11)
58. VK Benešovská "B" - Rakovník 3:1 (-14,19,21,23)
59. Rakovník - Kladno 0:3 (-24,-13,-17)
60. AŠ Mladá Boleslav Mladá Boleslav - Nymburk 0:3 (-15,-24,-26)
61. Benátky n. Jiz. - Kolín 3:0 (6,10,20)
62. Nymburk - Benátky n. Jiz. 3:0 (22,17,20)
63. Kolín - Mladá Boleslav 0:3 (-14,-20,-12)
64. Mladá Boleslav - Benátky n. Jiz. 3:1 (19,-19,17,23)

8. kolo - 4.3.2007

65. VK Benešovská "B" VK Benešovská "B" - Benátky n. Jiz. 2:3 (-19,21,9,-19,-11)
66. Příbram - Mladá Boleslav 2:3 (19,-25,-20,22,-16)
67. Benátky n. Jiz. - Příbram 1:3 (20,-21,-18,-9)
68. Mladá Boleslav - VK Benešovská "B" 3:0 (22,24,15)
69. VK Benešovská "B" - Příbram 2:3 (14,-16,-25,22,-9)
70. Sokol Roztoky, 18.3.2007 Roztoky - Rakovník 3:0 (12,16,19)
71. 18.3.2007 Neratovice - Kladno X:3
72. 18.3.2007 Rakovník - Neratovice 3:X
73. 18.3.2007 Kladno - Roztoky 0:3 (-19,-24,-12)

9. kolo - 1.4.2007

74. Neratovice Neratovice - Kolín 3:2 (13,-17,21,-16,12)
75. Roztoky - Nymburk 0:3 (-14,-11,-17)
76. Kolín - Roztoky 3:0 (22,16,23)
77. Nymburk - Neratovice 3:0 (13,9,21 )
78. Neratovice - Roztoky 3:1 (21,14,-22,15)
79. VK Kladno Kladno - Mladá Boleslav 3:2 (-12,23,-21,23,14)
80. Rakovník - Benátky n. Jiz. 1:3 (-10,23,-17,-13)
81. Mladá Boleslav - Rakovník 3:0 (5,22,12)
82. Benátky n. Jiz. - Kladno 3:1 (22,19,-17,15)

10. kolo - 15.4.2007

83. VK Karbo Benátky n. Jiz. Benátky n. Jiz. - Neratovice 3:0 (17,19,16)
84. Mladá Boleslav - Roztoky 3:0 (13,11,21)
85. Neratovice - Mladá Boleslav 1:3 (22,-11,-20,-14)
86. Roztoky - Benátky n. Jiz. 0:3 (-12,-11,-23)
87. Agro Kolín Kolín - VK Benešovská "B" 1:3 (24,-14,-18,-14)
88. Nymburk - Příbram 3:0 (8,23,18)
89. VK Benešovská "B" - Nymburk 1:3 (-18,-16,22,-16)
90. Příbram - Kolín 3:1 (9,-18,15,20)

NT: 22. dubna 2007

Tabulka:

1. ŠSK Gymnázium Nymburk 18 18 0 54  :  4 1446  :  949 36
2. TJ AutoŠkoda Mladá Boleslav 18 15 3 48  :  17 1535  :  1216 33
3. Baník Příbram 18 14 4 45  :  22 1513  :  1323 32
4. VK Karbo Benátky n. Jiz. 18 10 8 35  :  30 1427  :  1357 28
5. Sokol Roztoky 18 8 10 27  :  33 1272  :  1286 26
6. TJ Agro Kolín 18 8 10 29  :  38 1295  :  1486 26
7. VK Kladno 18 7 11 28  :  36 1252  :  1451 25
8. VK Benešovská "B" 18 6 12 30  :  43 1510  :  1607 24
9. VK DDM Rakovník 18 2 16 16  :  50 1211  :  1478 20
10. TJ Neratovice 18 2 16 12  :  51 1116  :  1424 18