↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy žen - skupina "B" (2024-2025)

Základní část

1. kolo - 31.8.2024

1. Zdice - Králův Dvůr
2. VK Rakovník - Mníšek pod Brdy
3. Hořovice B - Dobřichovice
4. Zdice - Králův Dvůr
5. VK Rakovník - Mníšek pod Brdy
6. Hořovice B - Dobřichovice

2. kolo - 7.9.2024

7. Mníšek pod Brdy - Hořovice B
8. Králův Dvůr - VK Rakovník
9. Nové Strašecí - Zdice
10. Mníšek pod Brdy - Hořovice B
11. Králův Dvůr - VK Rakovník
12. Nové Strašecí - Zdice

3. kolo - 14.9.2024

13. VK Rakovník - Nové Strašecí
14. Hořovice B - Králův Dvůr
15. Dobřichovice - Mníšek pod Brdy
16. VK Rakovník - Nové Strašecí
17. Hořovice B - Králův Dvůr
18. Dobřichovice - Mníšek pod Brdy

4. kolo - 15.9.2024

19. Králův Dvůr - Dobřichovice
20. Nové Strašecí - Hořovice B
21. Zdice - VK Rakovník
22. Králův Dvůr - Dobřichovice
23. Nové Strašecí - Hořovice B
24. Zdice - VK Rakovník

5. kolo - 21.9.2024

25. Hořovice B - Zdice
26. Dobřichovice - Nové Strašecí
27. Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr
28. Hořovice B - Zdice
29. Dobřichovice - Nové Strašecí
30. Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr

6. kolo - 28.9.2024

31. Nové Strašecí - Mníšek pod Brdy
32. Zdice - Dobřichovice
33. VK Rakovník - Hořovice B
34. Nové Strašecí - Mníšek pod Brdy
35. Zdice - Dobřichovice
36. VK Rakovník - Hořovice B

7. kolo - 5.10.2024

37. Dobřichovice - VK Rakovník
38. Mníšek pod Brdy - Zdice
39. Králův Dvůr - Nové Strašecí
40. Dobřichovice - VK Rakovník
41. Mníšek pod Brdy - Zdice
42. Králův Dvůr - Nové Strašecí

8. kolo - 26.4.2025

43. Králův Dvůr - Zdice
44. Mníšek pod Brdy - VK Rakovník
45. Dobřichovice - Hořovice B
46. Králův Dvůr - Zdice
47. Mníšek pod Brdy - VK Rakovník
48. Dobřichovice - Hořovice B

9. kolo - 3.5.2025

49. Hořovice B - Mníšek pod Brdy
50. VK Rakovník - Králův Dvůr
51. Zdice - Nové Strašecí
52. Hořovice B - Mníšek pod Brdy
53. VK Rakovník - Králův Dvůr
54. Zdice - Nové Strašecí

10. kolo - 4.5.2025

55. Nové Strašecí - VK Rakovník
56. Králův Dvůr - Hořovice B
57. Mníšek pod Brdy - Dobřichovice
58. Nové Strašecí - VK Rakovník
59. Králův Dvůr - Hořovice B
60. Mníšek pod Brdy - Dobřichovice

11. kolo - 10.5.2025

61. Dobřichovice - Králův Dvůr
62. Hořovice B - Nové Strašecí
63. VK Rakovník - Zdice
64. Dobřichovice - Králův Dvůr
65. Hořovice B - Nové Strašecí
66. VK Rakovník - Zdice

12. kolo - 17.5.2025

67. Zdice - Hořovice B
68. Nové Strašecí - Dobřichovice
69. Králův Dvůr - Mníšek pod Brdy
70. Zdice - Hořovice B
71. Nové Strašecí - Dobřichovice
72. Králův Dvůr - Mníšek pod Brdy

13. kolo - 18.5.2025

73. Mníšek pod Brdy - Nové Strašecí
74. Dobřichovice - Zdice
75. Hořovice B - VK Rakovník
76. Mníšek pod Brdy - Nové Strašecí
77. Dobřichovice - Zdice
78. Hořovice B - VK Rakovník

14. kolo - 24.5.2025

79. VK Rakovník - Dobřichovice
80. Zdice - Mníšek pod Brdy
81. Nové Strašecí - Králův Dvůr
82. VK Rakovník - Dobřichovice
83. Zdice - Mníšek pod Brdy
84. Nové Strašecí - Králův Dvůr

Tabulka:

1. Volejbal Králův Dvůr 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. VK Rakovník 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. TJ Lokomotiva Zdice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ Spartak Hořovice B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Sokol Nové Strašecí 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. TJ Sokol Dobřichovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
7. TJ Sokol Mníšek pod Brdy 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 4. až 7. místě budou hrát ve skupině o 7. – 13. místo finálové části krajského přeboru II. třídy mužů.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo a 7. až 13. místo. V obou skupinách se v sobotu 7. června 2025 uskuteční závěrečný turnaj o konečné pořadí. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadatele vybere (ze zájemců) STK.KVS. Náklady na rozhodčí hradí KVS.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo mají právo postoupit do KP I. třídy 2025-2026.