Krajský přebor II. třídy žen - skupina "A" (2024-2025)
Základní část
1. kolo - 31.8.2024
1. | Odolena Voda | - | Čelákovice | ||
2. | Lysá nad Labem A | - | Lysá nad Labem B | ||
3. | Neratovice "B" | - | VK Kostomlaty B | ||
4. | Odolena Voda | - | Čelákovice | ||
5. | Lysá nad Labem A | - | Lysá nad Labem B | ||
6. | Neratovice "B" | - | VK Kostomlaty B |
2. kolo - 7.9.2024
7. | Čelákovice | - | VK Kostomlaty B | ||
8. | Lysá nad Labem B | - | Neratovice "B" | ||
9. | Odolena Voda | - | Lysá nad Labem A | ||
10. | Čelákovice | - | VK Kostomlaty B | ||
11. | Lysá nad Labem B | - | Neratovice "B" | ||
12. | Odolena Voda | - | Lysá nad Labem A |
3. kolo - 14.9.2024
13. | Lysá nad Labem A | - | Čelákovice | ||
14. | Neratovice "B" | - | Odolena Voda | ||
15. | VK Kostomlaty B | - | Lysá nad Labem B | ||
16. | Lysá nad Labem A | - | Čelákovice | ||
17. | Neratovice "B" | - | Odolena Voda | ||
18. | VK Kostomlaty B | - | Lysá nad Labem B |
4. kolo - 21.9.2024
19. | Čelákovice | - | Lysá nad Labem B | ||
20. | Odolena Voda | - | VK Kostomlaty B | ||
21. | Lysá nad Labem A | - | Neratovice "B" | ||
22. | Čelákovice | - | Lysá nad Labem B | ||
23. | Odolena Voda | - | VK Kostomlaty B | ||
24. | Lysá nad Labem A | - | Neratovice "B" |
5. kolo - 28.9.2024
25. | Neratovice "B" | - | Čelákovice | ||
26. | VK Kostomlaty B | - | Lysá nad Labem A | ||
27. | Lysá nad Labem B | - | Odolena Voda | ||
28. | Neratovice "B" | - | Čelákovice | ||
29. | VK Kostomlaty B | - | Lysá nad Labem A | ||
30. | Lysá nad Labem B | - | Odolena Voda |
6. kolo - 26.4.2025
31. | Čelákovice | - | Odolena Voda | ||
32. | Lysá nad Labem B | - | Lysá nad Labem A | ||
33. | VK Kostomlaty B | - | Neratovice "B" | ||
34. | Čelákovice | - | Odolena Voda | ||
35. | Lysá nad Labem B | - | Lysá nad Labem A | ||
36. | VK Kostomlaty B | - | Neratovice "B" |
7. kolo - 3.5.2025
37. | VK Kostomlaty B | - | Čelákovice | ||
38. | Neratovice "B" | - | Lysá nad Labem B | ||
39. | Lysá nad Labem A | - | Odolena Voda | ||
40. | VK Kostomlaty B | - | Čelákovice | ||
41. | Neratovice "B" | - | Lysá nad Labem B | ||
42. | Lysá nad Labem A | - | Odolena Voda |
8. kolo - 10.5.2025
43. | Čelákovice | - | Lysá nad Labem A | ||
44. | Odolena Voda | - | Neratovice "B" | ||
45. | Lysá nad Labem B | - | VK Kostomlaty B | ||
46. | Čelákovice | - | Lysá nad Labem A | ||
47. | Odolena Voda | - | Neratovice "B" | ||
48. | Lysá nad Labem B | - | VK Kostomlaty B |
9. kolo - 17.5.2025
49. | Lysá nad Labem B | - | Čelákovice | ||
50. | VK Kostomlaty B | - | Odolena Voda | ||
51. | Neratovice "B" | - | Lysá nad Labem A | ||
52. | Lysá nad Labem B | - | Čelákovice | ||
53. | VK Kostomlaty B | - | Odolena Voda | ||
54. | Neratovice "B" | - | Lysá nad Labem A |
10. kolo - 24.5.2025
55. | Čelákovice | - | Neratovice "B" | ||
56. | Lysá nad Labem A | - | VK Kostomlaty B | ||
57. | Odolena Voda | - | Lysá nad Labem B | ||
58. | Čelákovice | - | Neratovice "B" | ||
59. | Lysá nad Labem A | - | VK Kostomlaty B | ||
60. | Odolena Voda | - | Lysá nad Labem B |
Tabulka:
1. | VSC Čelákovice | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | : | 0 | 0 |
2. | SPP v Odoleně Vodě | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | : | 0 | 0 |
3. | TK Slovan Lysá nad Labem B | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | : | 0 | 0 |
4. | TJ Sokol Kostomlaty nad Labem B | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | : | 0 | 0 |
5. | TK Slovan Lysá nad Labem A | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | : | 0 | 0 |
6. | TJ Neratovice "B" | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | : | 0 | 0 |
První 3 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 4. až 6. místě budou hrát ve skupině o 7. – 13. místo finálové části krajského přeboru II. třídy mužů.
Finálová část
Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo a 7. až 13. místo. V obou skupinách se v sobotu 7. června 2025 uskuteční závěrečný turnaj o konečné pořadí. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadatele vybere (ze zájemců) STK.KVS. Náklady na rozhodčí hradí KVS.
První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo mají právo postoupit do KP I. třídy 2025-2026.