↓ k navigaci

Krajský přebor I. třídy žen – skupina "B" (2024-2025)

1. část

1. kolo - 5.10.2024

1. Benešov - Příbram
2. Dobříš - Roztoky
3. Hořovice A - Komárov
4. Benešov - Příbram
5. Dobříš - Roztoky
6. Hořovice A - Komárov

2. kolo - 12.10.2024

7. Příbram - Komárov
8. 30.11.2024 v 09:00 Roztoky - Hořovice A
9. Benešov - Dobříš
10. Příbram - Komárov
11. 30.11.2024 v 13:00 Roztoky - Hořovice A
12. Benešov - Dobříš

3. kolo - 19.10.2024

13. Dobříš - Příbram
14. Hořovice A - Benešov
15. Komárov - Roztoky
16. Dobříš - Příbram
17. Hořovice A - Benešov
18. Komárov - Roztoky

4. kolo - 2.11.2024

19. Příbram - Roztoky
20. Benešov - Komárov
21. Dobříš - Hořovice A
22. Příbram - Roztoky
23. Benešov - Komárov
24. Dobříš - Hořovice A

5. kolo - 9.11.2024

25. Hořovice A - Příbram
26. Komárov - Dobříš
27. Roztoky - Benešov
28. Hořovice A - Příbram
29. Komárov - Dobříš
30. Roztoky - Benešov

6. kolo - 23.11.2024

31. Příbram - Benešov
32. v 09:00 Roztoky - Dobříš
33. Komárov - Hořovice A
34. Příbram - Benešov
35. v 13:00 Roztoky - Dobříš
36. Komárov - Hořovice A

7. kolo - 30.11.2024

37. Komárov - Příbram
38. 12.10.2024 Hořovice A - Roztoky
39. Dobříš - Benešov
40. Komárov - Příbram
41. 12.10.2024 v 14:00 Hořovice A - Roztoky
42. Dobříš - Benešov

8. kolo - 7.12.2024

43. Příbram - Dobříš
44. Benešov - Hořovice A
45. Roztoky - Komárov
46. Příbram - Dobříš
47. Benešov - Hořovice A
48. Roztoky - Komárov

9. kolo - 11.1.2025

49. Roztoky - Příbram
50. Komárov - Benešov
51. Hořovice A - Dobříš
52. Roztoky - Příbram
53. Komárov - Benešov
54. Hořovice A - Dobříš

10. kolo - 18.1.2025

55. Příbram - Hořovice A
56. Dobříš - Komárov
57. Benešov - Roztoky
58. Příbram - Hořovice A
59. Dobříš - Komárov
60. Benešov - Roztoky

Tabulka:

1. KV Dobříš 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ Spartak Hořovice A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. TJ Baník Příbram 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ Sokol Benešov 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Sokol Komárov 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. TJ Sokol Roztoky 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. - 6. místo, družstva umístěná na 4. až 6. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo 2. části krajského přeboru I. třídy žen.

2. část

Družstva se utkají jen se soupeři z druhé skupiny. Výsledky vzájemných utkání ze skupin 1. části se započítávají. Rovněž se započítává každému družstvu 1 bod za každé vítězství s družstvy, která budou hrát v jiné skupině 2. části, a -1 bod za každé s těmito družstvy kontumované utkání.

Pořadatelé

1. kolo –  8. 2. 2025:  družstva ze skupiny A
2. kolo –  15. 2. 2025:  družstva ze skupiny B
3. kolo –  22. 2. 2025:  družstva ze skupiny A
4. kolo –  8. 3. 2025:  družstva ze skupiny B
5. kolo –  15. 3. 2025:  družstva ze skupiny A
6. kolo –  22. 3. 2025:  družstva ze skupiny B

Rozpis utkání

1. kolo –  8. 2. 2025:   1.A – 3.B     2.A – 2.B     3.A – 1.B     4.A – 6.B     5.A – 4.B     6.A – 5.B  
2. kolo – 15. 2. 2025:   2.B – 1.A     1.B – 2.A     3.B – 3.A     5.B – 4.A     4.B – 5.A     6.B – 6.A  
3. kolo – 22. 2. 2025:   1.A – 1.B     2.A – 3.B     3.A – 2.B     4.A – 4.B     5.A – 6.B     6.A – 5.B  
4. kolo – 8. 3. 2025:   3.B – 1.A     2.B – 2.A     1.B – 3.A     6.B – 4.A     5.B – 5.A     4.B – 6.A  
5. kolo – 15. 3. 2025:   1.A – 2.B     2.A – 1.B     3.A – 3.B     4.A – 5.B     5.A – 4.B     6.A – 6.B  
6. kolo – 22. 3. 2025:   1.B – 1.A     3.B – 2.A     2.B – 3.A     4.B – 4.A     6.B – 5.A     5.B – 6.A  

Vítěz skupiny o 1. - 6. místo se stane přeborníkem Středočeského kraje a postupuje do kvalifikace o 2. ligu žen, která se uskuteční 26.-27.4.2025.