↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy mužů - skupina "B" (2024-2025)


Základní část

1. kolo - 31.8.2024

1. Mníšek pod Brdy - Dobříš
2. VK Rakovník - L. Rakovník
3. Tuchlovice B - Dobřichovice B
4. Mníšek pod Brdy - Dobříš
5. VK Rakovník - L. Rakovník
6. Tuchlovice B - Dobřichovice B

2. kolo - 7.9.2024

7. L. Rakovník - Tuchlovice B
8. Dobříš - VK Rakovník
9. Beroun - Mníšek pod Brdy
10. L. Rakovník - Tuchlovice B
11. Dobříš - VK Rakovník
12. Beroun - Mníšek pod Brdy

3. kolo - 14.9.2024

13. VK Rakovník - Beroun
14. Tuchlovice B - Dobříš
15. Dobřichovice B - L. Rakovník
16. VK Rakovník - Beroun
17. Tuchlovice B - Dobříš
18. Dobřichovice B - L. Rakovník

4. kolo - 15.9.2024

19. Dobříš - Dobřichovice B
20. Beroun - Tuchlovice B
21. Mníšek pod Brdy - VK Rakovník
22. Dobříš - Dobřichovice B
23. Beroun - Tuchlovice B
24. Mníšek pod Brdy - VK Rakovník

5. kolo - 21.9.2024

25. Tuchlovice B - Mníšek pod Brdy
26. Dobřichovice B - Beroun
27. L. Rakovník - Dobříš
28. Tuchlovice B - Mníšek pod Brdy
29. Dobřichovice B - Beroun
30. L. Rakovník - Dobříš

6. kolo - 28.9.2024

31. Beroun - L. Rakovník
32. Mníšek pod Brdy - Dobřichovice B
33. VK Rakovník - Tuchlovice B
34. Beroun - L. Rakovník
35. Mníšek pod Brdy - Dobřichovice B
36. VK Rakovník - Tuchlovice B

7. kolo - 5.10.2024

37. Dobřichovice B - VK Rakovník
38. L. Rakovník - Mníšek pod Brdy
39. Dobříš - Beroun
40. Dobřichovice B - VK Rakovník
41. L. Rakovník - Mníšek pod Brdy
42. Dobříš - Beroun

8. kolo - 26.4.2025

43. Dobříš - Mníšek pod Brdy
44. L. Rakovník - VK Rakovník
45. Dobřichovice B - Tuchlovice B
46. Dobříš - Mníšek pod Brdy
47. L. Rakovník - VK Rakovník
48. Dobřichovice B - Tuchlovice B

9. kolo - 3.5.2025

49. Tuchlovice B - L. Rakovník
50. VK Rakovník - Dobříš
51. Mníšek pod Brdy - Beroun
52. Tuchlovice B - L. Rakovník
53. VK Rakovník - Dobříš
54. Mníšek pod Brdy - Beroun

10. kolo - 4.5.2025

55. Beroun - VK Rakovník
56. Dobříš - Tuchlovice B
57. L. Rakovník - Dobřichovice B
58. Beroun - VK Rakovník
59. Dobříš - Tuchlovice B
60. L. Rakovník - Dobřichovice B

11. kolo - 10.5.2025

61. Dobřichovice B - Dobříš
62. Tuchlovice B - Beroun
63. VK Rakovník - Mníšek pod Brdy
64. Dobřichovice B - Dobříš
65. Tuchlovice B - Beroun
66. VK Rakovník - Mníšek pod Brdy

12. kolo - 17.5.2025

67. Mníšek pod Brdy - Tuchlovice B
68. Beroun - Dobřichovice B
69. Dobříš - L. Rakovník
70. Mníšek pod Brdy - Tuchlovice B
71. Beroun - Dobřichovice B
72. Dobříš - L. Rakovník

13. kolo - 18.5.2025

73. L. Rakovník - Beroun
74. Dobřichovice B - Mníšek pod Brdy
75. Tuchlovice B - VK Rakovník
76. L. Rakovník - Beroun
77. Dobřichovice B - Mníšek pod Brdy
78. Tuchlovice B - VK Rakovník

14. kolo - 24.5.2025

79. VK Rakovník - Dobřichovice B
80. Mníšek pod Brdy - L. Rakovník
81. Beroun - Dobříš
82. VK Rakovník - Dobřichovice B
83. Mníšek pod Brdy - L. Rakovník
84. Beroun - Dobříš

Tabulka:

1. KV Dobříš 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ Lokomotiva Rakovník 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. VK Tuchlovice B. 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. VK Rakovník 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Lokomotiva Beroun 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. TJ Sokol Dobřichovice B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
7. TJ Sokol Mníšek pod Brdy 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 4. až 7. místě budou hrát ve skupině o 7. – 13. místo finálové části krajského přeboru II. třídy mužů.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo a 7. až 13. místo. V obou skupinách se v sobotu 7. června 2025 uskuteční závěrečný turnaj o konečné pořadí. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadatele vybere (ze zájemců) STK.KVS. Náklady na rozhodčí hradí KVS.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo mají právo postoupit do KP I. třídy 2025-2026.