Krajský přebor II. třídy mužů - skupina "A" (2024-2025)
Základní část
1. kolo - 31.8.2024
1. | Odolena Voda | - | Kladno C | Matas M. | |
2. | Kolín B. | - | Lázně Toušeň | Motl J. | |
3. | Mladá Boleslav | - | Benátky nad Jizerou B | Kochman M. | |
4. | Odolena Voda | - | Kladno C | Matas M. | |
5. | Kolín B. | - | Lázně Toušeň | Motl J. | |
6. | Mladá Boleslav | - | Benátky nad Jizerou B | Kochman M. |
2. kolo - 7.9.2024
7. | Kladno C | - | Benátky nad Jizerou B | Krtil L. | |
8. | Lázně Toušeň | - | Mladá Boleslav | Nepraš J. | |
9. | Odolena Voda | - | Kolín B. | Kubišta J. | |
10. | Kladno C | - | Benátky nad Jizerou B | Krtil L. | |
11. | Lázně Toušeň | - | Mladá Boleslav | Nepraš J. | |
12. | Odolena Voda | - | Kolín B. | Kubišta J. |
3. kolo - 14.9.2024
13. | Kolín B. | - | Kladno C | ||
14. | Mladá Boleslav | - | Odolena Voda | ||
15. | Benátky nad Jizerou B | - | Lázně Toušeň | ||
16. | Kolín B. | - | Kladno C | ||
17. | Mladá Boleslav | - | Odolena Voda | ||
18. | Benátky nad Jizerou B | - | Lázně Toušeň |
4. kolo - 21.9.2024
19. | Kladno C | - | Lázně Toušeň | ||
20. | Odolena Voda | - | Benátky nad Jizerou B | ||
21. | Kolín B. | - | Mladá Boleslav | ||
22. | Kladno C | - | Lázně Toušeň | ||
23. | Odolena Voda | - | Benátky nad Jizerou B | ||
24. | Kolín B. | - | Mladá Boleslav |
5. kolo - 28.9.2024
25. | Mladá Boleslav | - | Kladno C | ||
26. | Benátky nad Jizerou B | - | Kolín B. | ||
27. | Lázně Toušeň | - | Odolena Voda | ||
28. | Mladá Boleslav | - | Kladno C | ||
29. | Benátky nad Jizerou B | - | Kolín B. | ||
30. | Lázně Toušeň | - | Odolena Voda |
6. kolo - 26.4.2025
31. | Kladno C | - | Odolena Voda | ||
32. | Lázně Toušeň | - | Kolín B. | ||
33. | Benátky nad Jizerou B | - | Mladá Boleslav | ||
34. | Kladno C | - | Odolena Voda | ||
35. | Lázně Toušeň | - | Kolín B. | ||
36. | Benátky nad Jizerou B | - | Mladá Boleslav |
7. kolo - 3.5.2025
37. | Benátky nad Jizerou B | - | Kladno C | ||
38. | Mladá Boleslav | - | Lázně Toušeň | ||
39. | Kolín B. | - | Odolena Voda | ||
40. | Benátky nad Jizerou B | - | Kladno C | ||
41. | Mladá Boleslav | - | Lázně Toušeň | ||
42. | Kolín B. | - | Odolena Voda |
8. kolo - 10.5.2025
43. | Kladno C | - | Kolín B. | ||
44. | Odolena Voda | - | Mladá Boleslav | ||
45. | Lázně Toušeň | - | Benátky nad Jizerou B | ||
46. | Kladno C | - | Kolín B. | ||
47. | Odolena Voda | - | Mladá Boleslav | ||
48. | Lázně Toušeň | - | Benátky nad Jizerou B |
9. kolo - 17.5.2025
49. | Lázně Toušeň | - | Kladno C | ||
50. | Benátky nad Jizerou B | - | Odolena Voda | ||
51. | Mladá Boleslav | - | Kolín B. | ||
52. | Lázně Toušeň | - | Kladno C | ||
53. | Benátky nad Jizerou B | - | Odolena Voda | ||
54. | Mladá Boleslav | - | Kolín B. |
10. kolo - 24.5.2025
55. | Kladno C | - | Mladá Boleslav | ||
56. | Kolín B. | - | Benátky nad Jizerou B | ||
57. | Odolena Voda | - | Lázně Toušeň | ||
58. | Kladno C | - | Mladá Boleslav | ||
59. | Kolín B. | - | Benátky nad Jizerou B | ||
60. | Odolena Voda | - | Lázně Toušeň |
Tabulka:
1. | Kladno volejbal cz C | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | : | 0 | 0 |
2. | SK Volejbal Kolín B | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | : | 0 | 0 |
3. | VK Benátky nad Jizerou B. | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | : | 0 | 0 |
4. | SPP v Odoleně Vodě | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | : | 0 | 0 |
5. | VK PRASYL Mladá Boleslav | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | : | 0 | 0 |
6. | Patriot Čelákovice | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | : | 0 | 0 |
První 3 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 4. až 6. místě budou hrát ve skupině o 7. – 13. místo finálové části krajského přeboru II. třídy mužů.
Finálová část
Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo a 7. až 13. místo. V obou skupinách se v sobotu 7. června 2025 uskuteční závěrečný turnaj o konečné pořadí. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadatele vybere (ze zájemců) STK.KVS. Náklady na rozhodčí hradí KVS.
První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo mají právo postoupit do KP I. třídy 2025-2026.