↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy mužů - skupina "A" (2024-2025)


Základní část

1. kolo - 31.8.2024

1. Odolena Voda - Kladno C
2. Kolín B. - Lázně Toušeň
3. Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B
4. Odolena Voda - Kladno C
5. Kolín B. - Lázně Toušeň
6. Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B

2. kolo - 7.9.2024

7. Kladno C - Benátky nad Jizerou B
8. Lázně Toušeň - Mladá Boleslav
9. Odolena Voda - Kolín B.
10. Kladno C - Benátky nad Jizerou B
11. Lázně Toušeň - Mladá Boleslav
12. Odolena Voda - Kolín B.

3. kolo - 14.9.2024

13. Kolín B. - Kladno C
14. Mladá Boleslav - Odolena Voda
15. Benátky nad Jizerou B - Lázně Toušeň
16. Kolín B. - Kladno C
17. Mladá Boleslav - Odolena Voda
18. Benátky nad Jizerou B - Lázně Toušeň

4. kolo - 21.9.2024

19. Kladno C - Lázně Toušeň
20. Odolena Voda - Benátky nad Jizerou B
21. Kolín B. - Mladá Boleslav
22. Kladno C - Lázně Toušeň
23. Odolena Voda - Benátky nad Jizerou B
24. Kolín B. - Mladá Boleslav

5. kolo - 28.9.2024

25. Mladá Boleslav - Kladno C
26. Benátky nad Jizerou B - Kolín B.
27. Lázně Toušeň - Odolena Voda
28. Mladá Boleslav - Kladno C
29. Benátky nad Jizerou B - Kolín B.
30. Lázně Toušeň - Odolena Voda

6. kolo - 26.4.2025

31. Kladno C - Odolena Voda
32. Lázně Toušeň - Kolín B.
33. Benátky nad Jizerou B - Mladá Boleslav
34. Kladno C - Odolena Voda
35. Lázně Toušeň - Kolín B.
36. Benátky nad Jizerou B - Mladá Boleslav

7. kolo - 3.5.2025

37. Benátky nad Jizerou B - Kladno C
38. Mladá Boleslav - Lázně Toušeň
39. Kolín B. - Odolena Voda
40. Benátky nad Jizerou B - Kladno C
41. Mladá Boleslav - Lázně Toušeň
42. Kolín B. - Odolena Voda

8. kolo - 10.5.2025

43. Kladno C - Kolín B.
44. Odolena Voda - Mladá Boleslav
45. Lázně Toušeň - Benátky nad Jizerou B
46. Kladno C - Kolín B.
47. Odolena Voda - Mladá Boleslav
48. Lázně Toušeň - Benátky nad Jizerou B

9. kolo - 17.5.2025

49. Lázně Toušeň - Kladno C
50. Benátky nad Jizerou B - Odolena Voda
51. Mladá Boleslav - Kolín B.
52. Lázně Toušeň - Kladno C
53. Benátky nad Jizerou B - Odolena Voda
54. Mladá Boleslav - Kolín B.

10. kolo - 24.5.2025

55. Kladno C - Mladá Boleslav
56. Kolín B. - Benátky nad Jizerou B
57. Odolena Voda - Lázně Toušeň
58. Kladno C - Mladá Boleslav
59. Kolín B. - Benátky nad Jizerou B
60. Odolena Voda - Lázně Toušeň

Tabulka:

1. Kladno volejbal cz C 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. SK Volejbal Kolín B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. VK Benátky nad Jizerou B. 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. SPP v Odoleně Vodě 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. VK PRASYL Mladá Boleslav 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. Patriot Čelákovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 4. až 6. místě budou hrát ve skupině o 7. – 13. místo finálové části krajského přeboru II. třídy mužů.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo a 7. až 13. místo. V obou skupinách se v sobotu 7. června 2025 uskuteční závěrečný turnaj o konečné pořadí. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadatele vybere (ze zájemců) STK.KVS. Náklady na rozhodčí hradí KVS.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo mají právo postoupit do KP I. třídy 2025-2026.