↓ k navigaci

Krajský přebor U16 dívek (2024-2025)

Kvalifikace 1 (1.9.2024)

Družstva jsou územně rozdělena do osmi pětičlenných skupin.

Ve všech skupinách se družstva utkají systémem jednou každý s každým formou turnajů na venkovních hřištích. Pořadí zápasů je uvedeno v rozlosování. Hraje se na 2 vítězné sety.

Na základě výsledků budou družstva rozdělena do jednotlivých skupin kvalifikace 2.

Skupina A

1. turnaj - 1.9.2024

1. SK Volejbal Kolín Kolín A - Kolín B
2. 2 hřiště Pečky - Kutná Hora.
3. Kolín B - Nymburské BOMBY
4. Kutná Hora. - Kolín A
5. Nymburské BOMBY - Pečky
6. Kolín B - Kutná Hora.
7. Kolín A - Pečky
8. Kutná Hora. - Nymburské BOMBY
9. Pečky - Kolín B
10. Nymburské BOMBY - Kolín A

Tabulka:

1. BVK Nymburské BOMBY 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. SK Volejbal Kolín A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. SK Volejbal Kolín B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ Spartak Pečky 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ SPARTA Kutná Hora 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Skupina B

1. turnaj - 1.9.2024

1. Volleyball Nymburk Nymburk A - Nymburk B
2. 2 hřiště VK Kostomlaty - Milovice
3. Nymburk B - Lysá nad Labem.
4. Milovice - Nymburk A
5. Lysá nad Labem. - VK Kostomlaty
6. Nymburk B - Milovice
7. Nymburk A - VK Kostomlaty
8. Milovice - Lysá nad Labem.
9. VK Kostomlaty - Nymburk B
10. Lysá nad Labem. - Nymburk A

Tabulka:

1. Volleyball Nymburk A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. Volleyball Nymburk B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. TK Slovan Lysá nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. Volejbal Milovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Skupina C

1. turnaj - 1.9.2024

1. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - VK Mladá Boleslav
2. 2 hřiště Malibu Mladá Boleslav A - Malibu Mladá Boleslav B
3. VK Mladá Boleslav - AŠ Mladá Boleslav
4. Malibu Mladá Boleslav B - Benátky nad Jizerou
5. AŠ Mladá Boleslav - Malibu Mladá Boleslav A
6. VK Mladá Boleslav - Malibu Mladá Boleslav B
7. Benátky nad Jizerou - Malibu Mladá Boleslav A
8. Malibu Mladá Boleslav B - AŠ Mladá Boleslav
9. Malibu Mladá Boleslav A - VK Mladá Boleslav
10. AŠ Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou

Tabulka:

1. VK Benátky nad Jizerou 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ AŠ Mladá Boleslav 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. VK PRASYL Mladá Boleslav 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. FC Malibu Mladá Boleslav A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. FC Malibu Mladá Boleslav B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Skupina D

1. turnaj - 1.9.2024

1. TJ Neratovice Neratovice - Brandýs nad Labem
2. 2 hřiště Mělník A - Mělník B
3. Brandýs nad Labem - Čelákovice
4. Mělník B - Neratovice
5. Čelákovice - Mělník A
6. Brandýs nad Labem - Mělník B
7. Neratovice - Mělník A
8. Mělník B - Čelákovice
9. Mělník A - Brandýs nad Labem
10. Čelákovice - Neratovice

Tabulka:

1. TJ Neratovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ EMĚ Mělník A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. TJ EMĚ Mělník B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. VSC Čelákovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Sokol Brandýs nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Skupina E

1. turnaj - 1.9.2024

1. Kladno volejbal cz Kladno A - Kralupy B
2. 2 hřiště Kladno B - Kladno C
3. Kralupy B - Kralupy A
4. Kladno C - Kladno A
5. Kralupy A - Kladno B
6. Kralupy B - Kladno C
7. Kladno A - Kladno B
8. Kladno C - Kralupy A
9. Kladno B - Kralupy B
10. Kralupy A - Kladno A

Tabulka:

1. Kladno volejbal cz A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. Kladno volejbal cz B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. Kladno volejbal cz C 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ Kralupy A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Kralupy B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Skupina F

1. turnaj - 1.9.2024

1. TJ Spartak Hořovice Hořovice A - Hořovice B
2. 2 hřiště Komárov - Tuchlovice
3. Hořovice B - Rakovník
4. Tuchlovice - Hořovice A
5. Rakovník - Komárov
6. Hořovice B - Tuchlovice
7. Hořovice A - Komárov
8. Tuchlovice - Rakovník
9. Komárov - Hořovice B
10. Rakovník - Hořovice A

Tabulka:

1. VK Rakovník 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ Sokol Komárov 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. VK Tuchlovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ Spartak Hořovice A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Spartak Hořovice B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Skupina G

1. turnaj - 1.9.2024

1. TJ Baník Příbram Příbram A - Příbram B
2. 2 hřiště Králův Dvůr A - Králův Dvůr B
3. Příbram B - Zdice
4. Králův Dvůr B - Příbram A
5. Zdice - Králův Dvůr A
6. Příbram B - Králův Dvůr B
7. Příbram A - Králův Dvůr A
8. Králův Dvůr B - Zdice
9. Králův Dvůr A - Příbram B
10. Zdice - Příbram A

Tabulka:

1. Volejbal Králův Dvůr A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. Volejbal Králův Dvůr B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. TJ Baník Příbram A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ Baník Příbram B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Lokomotiva Zdice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Skupina H

1. turnaj - 1.9.2024

1. TJ Sokol Roztoky Roztoky - Kunice
2. 2 hřiště S V B C "A" - S V B C "B"
3. Kunice - Říčany
4. S V B C "B" - Roztoky
5. Říčany - S V B C "A"
6. Kunice - S V B C "B"
7. Roztoky - S V B C "A"
8. S V B C "B" - Říčany
9. S V B C "A" - Kunice
10. Říčany - Roztoky

Tabulka:

1. TJ Kunice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. S V B C "A" 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. S V B C "B" 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ Sokol Roztoky u Prahy 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. Volejbal Spirit Říčany 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Kvalifikace 2 (15.9.2024)

Družstva jsou rozdělena do osmi pětičlenných skupin na základě výsledků kvalifikace 1.

Ve všech skupinách se družstva utkají systémem jednou každý s každým formou turnajů na venkovních hřištích. Pořadí zápasů je uvedeno v rozlosování. Hraje se na 2 vítězné sety.

Postupy

Do 1. skupiny 1. části postupují vítězové skupin a dvě nejlepší družstva z 2. míst (10 družstev).
Do 2. skupiny 1. části postupují zbývající družstva z 2. míst a čtyři nejlepší družstva z 3. míst (10 družstev).
Ve 3. skupinách A a B budou hrát ostatní družstva územně rozdělena (po 10 družstvech).

Skupina A

Účastníci: 1. z A, 2. z B. 3. z C, 4. z D, 5. z A kvalifikace 1

Skupina B

Účastníci: 1. z B, 2. z C. 3. z D, 4. z A, 5. z B kvalifikace 1

Skupina C

Účastníci: 1. z C, 2. z D. 3. z A, 4. z B, 5. z C kvalifikace 1

Skupina D

Účastníci: 1. z D, 2. z A. 3. z B, 4. z C, 5. z D kvalifikace 1

Skupina E

Účastníci: 1. z E, 2. z F. 3. z G, 4. z H, 5. z E kvalifikace 1

Skupina F

Účastníci: 1. z F, 2. z G. 3. z H, 4. z E, 5. z F kvalifikace 1

Skupina G

Účastníci: 1. z G, 2. z H. 3. z E, 4. z F, 5. z G kvalifikace 1

Skupina H

Účastníci: 1. z H, 2. z E. 3. z F, 4. z G, 5. z H kvalifikace 1

1. část

1. skupina - 10 družstev
2. skupina - 10 družstev
3. skupina A - 10 družstev
3. skupina B - 10 družstev

Družstva se utkají v tělocvičnách systémem každý s každým formou turnajů na 2 vítězné sety v těchto termínech:
      6.10., 13.10., 20.10.2024

V každém ze 3 kol budou vždy 2 turnaje, každý za účasti čtyř až šesti družstev (6 až 9 utkání).

Hodnocení výsledků

Na základě pořadí v 2. části získávají družstva body do celkového pořadí takto:

  1. skupina – 28 až 19 bodů (od 1. do 10. místa),
  2. skupina – 19 až 10 bodů (od 1. do 10. místa),
  3. skupiny A a B – 10 až 1 bod (od 1. do 10. místa).

Postupy a sestupy

V 1. skupině 2. části bude hrát prvních 7 družstev z 1. skupiny a první 3 družstva z 2. skupiny (10 družstev).
V 2. skupině 2. části budou hrát 8. až 10. družstvo z 1. skupiny, 4. až 6. družstvo z 2. skupiny a první 2 družstva z 3. skupin A a B (10 družstev).
Ve 3. skupinách A a B 2. části budou hrát územně rozdělena 7. až 10. družstvo z 2. skupiny a 3. až 10. družstva z 3 skupin A a B (po 10 družstvech).

2. část

1. skupina - 10 družstev
2. skupina - 10 družstev
3. skupina A - 10 družstev
3. skupina B - 10 družstev

Družstva se utkají v tělocvičnách systémem každý s každým formou turnajů na 2 vítězné sety v těchto termínech:
      17.11., 1.12., 14.12.2024 (sobota)

V každém ze 3 kol budou vždy 2 turnaje, každý za účasti čtyř až šesti družstev (6 až 9 utkání).

Hodnocení výsledků

Na základě pořadí v 2. části získávají družstva body do celkového pořadí takto:

  1. skupina – 28 až 19 bodů (od 1. do 10. místa),
  2. skupina – 19 až 10 bodů (od 1. do 10. místa),
  3. skupiny A a B – 10 až 1 bod (od 1. do 10. místa).

Postupy a sestupy

V 1. skupině 3. části bude hrát prvních 7 družstev z 1. skupiny a první 3 družstva z 2. skupiny (10 družstev).
V 2. skupině 3. části budou hrát 8. až 10. družstvo z 1. skupiny, 4. až 6. družstvo z 2. skupiny a první 2 družstva z 3. skupin A a B (10 družstev).
Ve 3. skupinách A a B 3. části budou hrát územně rozdělena 7. až 10. družstvo z 2. skupiny a 3. až 10. družstva z 3 skupin A a B (po 10 družstvech).

3. část

1. skupina - 10 družstev
2. skupina - 10 družstev
3. skupina A - 10 družstev
3. skupina B - 10 družstev

Družstva se utkají v tělocvičnách systémem každý s každým formou turnajů na 2 vítězné sety v těchto termínech:
      19.1., 9.2. (23.2., 2.3.), 23.3.2025
Termíny v závorce jsou určeny pro řešení kolize s jarními prázdninami.

V každém ze 3 kol budou vždy 2 turnaje, každý za účasti čtyř až šesti družstev (6 až 9 utkání).

Hodnocení výsledků

Na základě pořadí ve 3. části získávají družstva body do celkového pořadí takto:

  1. skupina – 28 až 19 bodů (od 1. do 10. místa),
  2. skupina – 19 až 10 bodů (od 1. do 10. místa),
  3. skupiny A a B – 10 až 1 bod (od 1. do 10. místa).

Celkové pořadí

Celkové pořadí družstev je dáno součtem bodů za jednotlivé 3 části. V případě rovnosti bodů se lépe umístí družstvo, které získalo vyšší počet bodů ve 3. části. V případě, že tato družstva dosáhla ve 3. části stejně bodů, umístí se lépe družstvo, které dosáhlo více bodů ve 2. části. Pokud ani toto nerozhodne, umístí se tato družstva v celkovém pořadí na stejném místě.

Postupy

První 4 družstva celkového pořadí postupují do finálového turnaje.

Finálový turnaj

Finálový turnaj nejlepších 4 družstev se uskuteční v sobotu 5.4.2025. Hraje se v tělocvičně na 2 vítězné sety systémem každý s každým. Pořadatelem je nejlépe umístěné družstvo po třech částech soutěže.

Boduje se "italským" způsobem (za každé utkání 3, 2, 1 nebo 0 bodů). Body se připočítávají k bodům získaným v předchozích 3 částech. Při rovnosti bodů rozhoduje lepší výsledek ve finálovém turnaji.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a první dvě družstva postupují do první části Mistrovství ČR, která se uskuteční 18.-19.4.2025.