↓ k navigaci

Krajský přebor U14 dívek (2024-2025)

Úprava pravidla o postupu na podání

Zimní část (hrací den – neděle)

Družstva jsou územně rozdělena do tří desetičlenných skupin A, B a C.

Ve skupinách se družstva utkají formou turnajů každý s každým dvakrát, Pořadí zápasů je uvedeno v rozlosování. Hraje se v tělocvičnách na 2 vítězné sety.

Na základě výsledků zimní části postupují družstva do skupin pro 1. kolo jarní části (skupiny J1, J2, J3, J4, J5, J6 a J7).

Skupina A

1. kolo - 29.9.2024

1. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou A - Nymburské BOMBY A
2. 2 hřiště Benátky nad Jizerou B - Nymburské BOMBY B
3. Malibu Mladá Boleslav - VK Kostomlaty
4. Benátky nad Jizerou B - Nymburské BOMBY A
5. Benátky nad Jizerou A - VK Kostomlaty
6. Malibu Mladá Boleslav - Nymburské BOMBY B
7. Benátky nad Jizerou B - VK Kostomlaty
8. Malibu Mladá Boleslav - Nymburské BOMBY A
9. Benátky nad Jizerou A - Nymburské BOMBY B
10. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - Kolín
11. 2 hřiště Pečky - Nymburk
12. Kolín - Pečky
13. Nymburk - Kutná Hora
14. Kolín - Nymburk
15. Kutná Hora - Pečky

2. kolo - 10.11.2024

16. SK Volejbal Kolín Kolín - Nymburské BOMBY B
17. 3 hřiště Pečky - VK Kostomlaty
18. Kutná Hora - Nymburské BOMBY A
19. Pečky - Nymburské BOMBY B
20. Kolín - Nymburské BOMBY A
21. Kutná Hora - VK Kostomlaty
22. Pečky - Nymburské BOMBY A
23. Kutná Hora - Nymburské BOMBY B
24. Kolín - VK Kostomlaty
25. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou B - Benátky nad Jizerou A
26. 2 hřiště Malibu Mladá Boleslav - Nymburk
27. Benátky nad Jizerou A - Malibu Mladá Boleslav
28. Nymburk - Benátky nad Jizerou B
29. Benátky nad Jizerou A - Nymburk
30. Benátky nad Jizerou B - Malibu Mladá Boleslav

3. kolo - 8.12.2024

31. FC MALIBU Mladá Boleslav Malibu Mladá Boleslav - Kolín
32. 2 hřiště Benátky nad Jizerou A - Pečky
33. Benátky nad Jizerou B - Kutná Hora
34. Benátky nad Jizerou A - Kolín
35. Malibu Mladá Boleslav - Kutná Hora
36. Benátky nad Jizerou B - Pečky
37. Benátky nad Jizerou A - Kutná Hora
38. Benátky nad Jizerou B - Kolín
39. Malibu Mladá Boleslav - Pečky
40. BVC Nymburské BOMBY Nymburské BOMBY A - Nymburské BOMBY B
41. 1 hřiště VK Kostomlaty - Nymburk
42. Nymburské BOMBY B - VK Kostomlaty
43. Nymburk - Nymburské BOMBY A
44. Nymburské BOMBY B - Nymburk
45. Nymburské BOMBY A - VK Kostomlaty

4. kolo - 12.1.2025

46. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou A - VK Kostomlaty
47. 2 hřiště Benátky nad Jizerou B - Nymburské BOMBY A
48. Malibu Mladá Boleslav - Nymburské BOMBY B
49. Benátky nad Jizerou B - VK Kostomlaty
50. Benátky nad Jizerou A - Nymburské BOMBY B
51. Malibu Mladá Boleslav - Nymburské BOMBY A
52. Benátky nad Jizerou B - Nymburské BOMBY B
53. Malibu Mladá Boleslav - VK Kostomlaty
54. Benátky nad Jizerou A - Nymburské BOMBY A
55. TJ Spartak Pečky Pečky - Kolín
56. 1 hřiště Kutná Hora - Nymburk
57. Kolín - Kutná Hora
58. Nymburk - Pečky
59. Kolín - Nymburk
60. Pečky - Kutná Hora

5. kolo - 16.2.2025

61. SK Volejbal Kolín Kolín - Malibu Mladá Boleslav
62. 3 hřiště3 Pečky - Benátky nad Jizerou A
63. Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B
64. Pečky - Malibu Mladá Boleslav
65. Kolín - Benátky nad Jizerou B
66. Kutná Hora - Benátky nad Jizerou A
67. Pečky - Benátky nad Jizerou B
68. Kutná Hora - Malibu Mladá Boleslav
69. Kolín - Benátky nad Jizerou A
70. BVC Nymburské BOMBY, 8.2.2025 Nymburské BOMBY B - Nymburské BOMBY A
71. 1 hřiště, 8.2.2025 VK Kostomlaty - Nymburk
72. 8.2.2025 Nymburské BOMBY A - VK Kostomlaty
73. 8.2.2025 Nymburk - Nymburské BOMBY B
74. 8.2.2025 Nymburské BOMBY A - Nymburk
75. 8.2.2025 Nymburské BOMBY B - VK Kostomlaty

6. kolo - 16.3.2025

76. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - Nymburské BOMBY A
77. 2 hřiště Kolín - Nymburské BOMBY B
78. Pečky - VK Kostomlaty
79. Kolín - Nymburské BOMBY A
80. Kutná Hora - VK Kostomlaty
81. Pečky - Nymburské BOMBY B
82. Kolín - VK Kostomlaty
83. Pečky - Nymburské BOMBY A
84. Kutná Hora - Nymburské BOMBY B
85. FC MALIBU Mladá Boleslav, 22.3.2025 Malibu Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou A
86. 2 hřiště, 22.3.2025 Benátky nad Jizerou B - Nymburk
87. 22.3.2025 Benátky nad Jizerou A - Benátky nad Jizerou B
88. 22.3.2025 Nymburk - Malibu Mladá Boleslav
89. 22.3.2025 Benátky nad Jizerou A - Nymburk
90. 22.3.2025 Malibu Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B

Tabulka:

1. FC Malibu Mladá Boleslav 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. BVK Nymburské BOMBY A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. BVK Nymburské BOMBY B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. Volleyball Nymburk 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. SK Volejbal Kolín 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. VK Benátky nad Jizerou A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
7. VK Benátky nad Jizerou B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
8. TJ Spartak Pečky 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
9. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
10. TJ SPARTA Kutná Hora 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Skupina B

1. kolo - 29.9.2024

1. TJ EMĚ Mělník Mělník A. - Kladno A
2. 2 hřiště Mělník B - Kladno B
3. Neratovice - Tuchlovice
4. Mělník B - Kladno A
5. Mělník A. - Tuchlovice
6. Neratovice - Kladno B
7. Mělník B - Tuchlovice
8. Neratovice - Kladno A
9. Mělník A. - Kladno B
10. TJ Sokol Roztoky Roztoky - Kralupy A
11. 1 hřiště Kralupy B - Brandýs nad Labem
12. Kralupy A - Kralupy B
13. Brandýs nad Labem - Roztoky
14. Kralupy A - Brandýs nad Labem
15. Roztoky - Kralupy B

2. kolo - 10.11.2024

16. TJ Neratovice Neratovice - Kralupy A
17. 2 hřiště Mělník A. - Kralupy B
18. Mělník B - Roztoky
19. Mělník A. - Kralupy A
20. Neratovice - Roztoky
21. Mělník B - Kralupy B
22. Mělník A. - Roztoky
23. Mělník B - Kralupy A
24. Neratovice - Kralupy B
25. VK Tuchlovice Tuchlovice - Kladno A
26. 1 hřiště Kladno B - Brandýs nad Labem
27. Kladno A - Kladno B
28. Brandýs nad Labem - Tuchlovice
29. Kladno A - Brandýs nad Labem
30. Tuchlovice - Kladno B

3. kolo - 8.12.2024

31. TJ Kralupy Kralupy A - Kladno A
32. 2 hřiště Kralupy B - Kladno B
33. Roztoky - Tuchlovice
34. Kralupy B - Kladno A
35. Kralupy A - Tuchlovice
36. Roztoky - Kladno B
37. Kralupy B - Tuchlovice
38. Roztoky - Kladno A
39. Kralupy A - Kladno B
40. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Neratovice
41. 1 hřiště Mělník A. - Mělník B
42. Neratovice - Mělník A.
43. Mělník B - Brandýs nad Labem
44. Neratovice - Mělník B
45. Brandýs nad Labem - Mělník A.

4. kolo - 12.1.2025

46. Kladno volejbal cz Kladno A - Mělník A.
47. 3 hřiště Kladno B - Mělník B
48. Tuchlovice - Neratovice
49. Kladno B - Mělník A.
50. Kladno A - Neratovice
51. Tuchlovice - Mělník B
52. Kladno B - Neratovice
53. Tuchlovice - Mělník A.
54. Kladno A - Mělník B
55. TJ Sokol Roztoky Roztoky - Kralupy A
56. 1 hřiště Kralupy B - Brandýs nad Labem
57. Kralupy A - Kralupy B
58. Brandýs nad Labem - Roztoky
59. Kralupy A - Brandýs nad Labem
60. Roztoky - Kralupy B

5. kolo - 16.2.2025

61. Kladno volejbal cz Kladno B - Roztoky
62. 3 hřiště Kladno A - Kralupy A
63. Tuchlovice - Kralupy B
64. Kladno A - Roztoky
65. Kladno B - Kralupy B
66. Tuchlovice - Kralupy A
67. Kladno A - Kralupy B
68. Tuchlovice - Roztoky
69. Kladno B - Kralupy A
70. TJ EMĚ Mělník Mělník B - Mělník A.
71. 2 hřiště Neratovice - Brandýs nad Labem
72. Mělník A. - Neratovice
73. Brandýs nad Labem - Mělník B
74. Mělník A. - Brandýs nad Labem
75. Mělník B - Neratovice

6. kolo - 16.3.2025

76. TJ Kralupy Kralupy B - Neratovice
77. 2 hřiště Kralupy A - Mělník A.
78. Roztoky - Mělník B
79. Kralupy A - Neratovice
80. Kralupy B - Mělník B
81. Roztoky - Mělník A.
82. Kralupy A - Mělník B
83. Roztoky - Neratovice
84. Kralupy B - Mělník A.
85. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Tuchlovice
86. 1 hřiště Kladno A - Kladno B
87. Tuchlovice - Kladno A
88. Kladno B - Brandýs nad Labem
89. Tuchlovice - Kladno B
90. Brandýs nad Labem - Kladno A

Tabulka:

1. TJ Neratovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. Kladno volejbal cz A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. Kladno volejbal cz B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ Kralupy A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Kralupy B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. TJ EMĚ Mělník A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
7. TJ EMĚ Mělník B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
8. TJ Sokol Roztoky u Prahy 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
9. TJ Sokol Brandýs nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
10. VK Tuchlovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Skupina C

1. kolo - 29.9.2024

1. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Komárov
2. 3 hřiště Příbram A - Králův Dvůr
3. Příbram B - S V B C
4. Příbram A - Komárov
5. Hořovice - S V B C
6. Příbram B - Králův Dvůr
7. Příbram A - S V B C
8. Příbram B - Komárov
9. Hořovice - Králův Dvůr
10. TJ Kunice Kunice - VK Benešovská.
11. 1 hřiště Týnec nad Sázavou - Říčany
12. VK Benešovská. - Týnec nad Sázavou
13. Říčany - Kunice
14. VK Benešovská. - Říčany
15. Kunice - Týnec nad Sázavou

2. kolo - 10.11.2024

16. VK Benešovská VK Benešovská. - Příbram A
17. 2 hřiště Týnec nad Sázavou - Příbram B
18. Kunice - Hořovice
19. Týnec nad Sázavou - Příbram A
20. VK Benešovská. - Hořovice
21. Kunice - Příbram B
22. Týnec nad Sázavou - Hořovice
23. Kunice - Příbram A
24. VK Benešovská. - Příbram B
25. Volejbal SPIRIT Říčany Říčany - S V B C
26. 1 hřiště Králův Dvůr - Komárov
27. S V B C - Králův Dvůr
28. Komárov - Říčany
29. S V B C - Komárov
30. Říčany - Králův Dvůr

3. kolo - 8.12.2024

31. S V B C - hraje se v Řevnicích S V B C - Kunice
32. 2 hřiště Králův Dvůr - VK Benešovská.
33. Komárov - Týnec nad Sázavou
34. Králův Dvůr - Kunice
35. S V B C - Týnec nad Sázavou
36. Komárov - VK Benešovská.
37. Králův Dvůr - Týnec nad Sázavou
38. Komárov - Kunice
39. S V B C - VK Benešovská.
40. TJ Baník Příbram Příbram A - Příbram B
41. 1 hřiště Hořovice - Říčany
42. Příbram B - Hořovice
43. Říčany - Příbram A
44. Příbram B - Říčany
45. Příbram A - Hořovice

4. kolo - 12.1.2025

46. TJ Sokol Komárov Komárov - Hořovice
47. 2 hřiště Králův Dvůr - Příbram A
48. S V B C - Příbram B
49. Králův Dvůr - Hořovice
50. Komárov - Příbram B
51. S V B C - Příbram A
52. Králův Dvůr - Příbram B
53. S V B C - Hořovice
54. Komárov - Příbram A
55. VK Týnec nad Sázavou Týnec nad Sázavou - VK Benešovská.
56. 2 hřiště Kunice - Říčany
57. VK Benešovská. - Kunice
58. Říčany - Týnec nad Sázavou
59. VK Benešovská. - Říčany
60. Týnec nad Sázavou - Kunice

5. kolo - 16.2.2025

61. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Kunice
62. 3 hřiště Příbram B - VK Benešovská.
63. Příbram A - Týnec nad Sázavou
64. Příbram B - Kunice
65. Hořovice - Týnec nad Sázavou
66. Příbram A - VK Benešovská.
67. Příbram B - Týnec nad Sázavou
68. Příbram A - Kunice
69. Hořovice - VK Benešovská.
70. Volejbal Králův Dvůr - hraje se v Chýni Králův Dvůr - Komárov
71. 2 hřiště S V B C - Říčany
72. Komárov - S V B C
73. Říčany - Králův Dvůr
74. Komárov - Říčany
75. Králův Dvůr - S V B C

6. kolo - 16.3.2025

76. VK Benešovská VK Benešovská. - S V B C
77. 2 hřiště Kunice - Králův Dvůr
78. Týnec nad Sázavou - Komárov
79. Kunice - S V B C
80. VK Benešovská. - Komárov
81. Týnec nad Sázavou - Králův Dvůr
82. Kunice - Komárov
83. Týnec nad Sázavou - S V B C
84. VK Benešovská. - Králův Dvůr
85. Volejbal Spirit Říčany, 22.3.2025 Říčany - Hořovice
86. 1 hřiště, 22.3.2025 Příbram A - Příbram B
87. 22.3.2025 Hořovice - Příbram A
88. 22.3.2025 Příbram B - Říčany
89. 22.3.2025 Hořovice - Příbram B
90. 22.3.2025 Říčany - Příbram A

Tabulka:

1. VK Benešovská 1. volejbalová 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ Kunice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. S V B C 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ Sokol Komárov 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. Volejbal Králův Dvůr 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. TJ Baník Příbram A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
7. TJ Baník Příbram B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
8. Volejbal Spirit Říčany 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
9. TJ Spartak Hořovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
10. VK Týnec nad Sázavou 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Jarní část (hrací den – neděle)

Hraje se v tělocvičnách turnajově na 2 vítězné sety ve dvou termínech.

Do skupin 1. kola budou družstva zařazena na základě výsledků zimní části (viz výše). Na základě 1. kola družstva postupují, resp. sestupují do skupin 2. kola o konečné umístění a dle pořadí v 1. kole získávají družstva pro 2. kolo vstupní body.

1. kolo – 6.4 2025

Pořadateli jsou družstva s nejlepším výsledkem v zimní části se 2 hřišti.

Skupina J1 (6 účastníků).

Hraje se ve dvou tříčlenných skupinách A a B každý s každým. Poté následují utkání o udržení se v 1.skupině (vždy druhý z jedné skupiny s třetím z druhé skupiny) a utkání o 1. míso (vítězové skupin).

Do skupin jsou družstva rozdělena dle umístění v zimní části tak, aby dvě družstva z jedné skupiny základní části hrála v různých skupinách. Do jedné skupiny bude zařazen vítěz jedné ze skupin s nejlepším výsledkem, do druhé skupiny zbývající vítězové skupin zimní části.

V případě neúčasti některého z družstev bude turnaj sehrán systémem každý s každým a vstupní body pro 2. kolo budou přiděleny odpovídajícím způsobem (2,1,0,0 a 1,1,- viz dále).

Skupina J2 (4 účastníci).

Hraje se systémem každý s každým.

Skupina J3 (4 účastníci).

Hraje se systémem každý s každým.

Skupina J4 (4 účastníci).

Hraje se systémem každý s každým.

Skupina J5 (4 účastníci).

Hraje se systémem každý s každým.

Skupina J6 (4 účastníci).

Hraje se systémem každý s každým.

Skupina J7 (4 účastníci).

Hraje se systémem každý s každým.

2. kolo – 11.5. 2025

Hraje se turnajově o konečné umístění, na každém turnaji systémem každý s každým. Pořadateli jsou družstva s nejlepším umístěním v 1. kole se 2 hřišti, která nepořádala turnaj 1. kola.

Dle rozhodnutí pořadatele se hraje na venkovních hřištích nebo v tělocvičnách.

Skupina o 1. až 5. místo (vstupní body – 2,1,0,0,0).

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje.

Skupina o 6. až 10. místo (vstupní body – 1,1,0,0).
Skupina o 11. až 14. místo (vstupní body – 1,0,0,0).
Skupina o 15. až 18. místo (vstupní body – 1,1,0,0).
Skupina o 19. až 22. místo (vstupní body – 1,1,0,0).
Skupina o 23. až 26. místo (vstupní body – 1,1,0,0).
Skupina o 27. až 30. místo (vstupní body – 2,2,1,0).

 

Do první části Republikové soutěže U14 dívek, která se uskuteční se uskuteční 29.–30.3.2025, se může přihlásit jakýkoliv účastník KP mladších žákyň.

Druhá část proběhne 12. 13.4.2025 a třetí finálová část 16.-18.5.2025.