↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy mužů - finálová část (2020-2021)

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo a 7. až 14. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 5. června a 12. června 2021. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety.

Družstva byla rozdělena do jednotlivých skupin finálové části na základě výsledků první poloviny základní části soutěže, tj. na základě prvních pěti kol.

Turnajů se nezúčastní družstva TJ Sokol Brandýs nad Labem, KV Dobříš B, TJ Sokol Králův Dvůr.

Skupina o 1. až 6. místo

Účastníky jsou první dvě družstva ze skupin základní části.

Hraje se ve dvou tříčlenných skupinách A a B systémem každý s každým a poté následují utkání o umístění (první s prvním, druhý s druhým a třetí se třetím).

Do celkového hodnocení získávají družstva body dle pořadí na jednotlivých turnajích sestupně od 6 bodů (za 1. místo) až do 1 bodu (za 6. místo). Pokud se družstvo turnaje nezúčastní, nezíská žádný bod. V případě rovnosti bodů je v konečném pořadí na lepším místě družstvo lépe umístěné na druhém turnaji.

Upozornění: Pokud se některého turnaje nezúčastní plný počet 6 družstev, bude turnaj sehrán systémem každý s každým.

Vítězné družstvo postupuje do KP I. třídy 2021-2022.

1. turnaj – 5.6.2021, pořadatel SPP Odolena Voda

Do skupin jsou družstva rozdělena dle dosažených výsledků v základní části tak, aby dvě družstva z jedné skupiny základní části hrála v různých skupinách. Do skupiny B je zařazeno družstvo umístěné na prvním místě jedné ze skupin základní části s nejlepším výsledkem, do skupiny A zbývající družstva umístěná na prvních místech skupin základní části.

Skupina A

1. turnaj - 5.6.2021

1. SPP Odolena Voda Odolena Voda - Mnichovo Hradiště C 2:1 (20,-20,9)
3. Mnichovo Hradiště C - Beroun 2:0 (22,26)
5. Beroun - Odolena Voda 0:2 (-21,-20)

Tabulka:

1. SPP v Odoleně Vodě 2 2 0 4  :  1 110  :  95 5
2. TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 2 1 1 3  :  2 107  :  108 4
3. TJ Lokomotiva Beroun 2 0 2 0  :  4 89  :  103 0
Skupina B

1. turnaj - 5.6.2021

2. SPP Odolena Voda Mladá Boleslav - Lokomotiva Rakovník 2:0 (20,17)
4. Lokomotiva Rakovník - Komárov 2:0 (19,19)
6. Komárov - Mladá Boleslav 0:2 (-3,-15)

Tabulka:

1. VK PRASYL Mladá Boleslav 2 2 0 4  :  0 100  :  55 6
2. TJ Lokomotiva Rakovník 2 1 1 2  :  2 87  :  88 3
3. TJ Sokol Komárov 2 0 2 0  :  4 56  :  100 0
Utkání o umístění

7. (5-6) třetí ze skupiny A – třetí ze skupiny B
8. (3-4) druhý ze skupiny A – druhý ze skupiny B
9. (1-2) první ze skupiny A – první ze skupiny B

7. Beroun - Komárov 2:0 (15,20)
8. Mnichovo Hradiště C - Lokomotiva Rakovník 2:1 (21,-17,12)
9. Odolena Voda - Mladá Boleslav 2:1 (21,-21,14)

2. turnaj – 12.6.2021, pořadatel TJ Sokol Komárov

Do tříčlenných skupin A a B jsou družstva rozdělena na základě pořadí v prvním turnaji takto: do jedné skupiny družstva umístěná na 1., 4. a 5. místě, do druhé skupiny družstva na 2., 3. a 6. místě.

Skupina A

1. turnaj - 12.6.2021

1. TJ Sokol Komárov Komárov - Mladá Boleslav ./Svoboda J.
3. Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště C
5. Mnichovo Hradiště C - Komárov

Tabulka:

1. TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ Sokol Komárov 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. VK PRASYL Mladá Boleslav 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
Skupina B

1. turnaj - 12.6.2021

2. TJ Sokol Komárov Lokomotiva Rakovník - Beroun Borovský ?.
4. Beroun - Odolena Voda
6. Odolena Voda - Lokomotiva Rakovník

Tabulka:

1. TJ Lokomotiva Rakovník 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ Lokomotiva Beroun 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. SPP v Odoleně Vodě 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
Utkání o umístění

7. (5-6) třetí ze skupiny A – třetí ze skupiny B
8. (3-4) druhý ze skupiny A – druhý ze skupiny B
9. (1-2) první ze skupiny A – první ze skupiny B

Pořadí

1. SPP v Odoleně Vodě 6
2. VK PRASYL Mladá Boleslav 5
3. TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 4
4. TJ Lokomotiva Rakovník 3
5. TJ Lokomotiva Beroun 2
6. TJ Sokol Komárov 1

Skupina o 7. až 14. místo

Účastníky jsou třetí až šestá družstva ze skupin základní části.

Hraje se v jedné čtyřčlenné skupině A a jedné tříčlenné skupině B systémem každý s každým a poté následují utkání o umístění (první s prvním, druhý s druhým a třetí se třetím). Čtvrté družstvo ze skupiny A obsadí v turnaji 7. místo.

Do celkového hodnocení získávají družstva body dle pořadí na jednotlivých turnajích sestupně od 7 bodů (za 1. místo) až do 1 bodu (za 7. místo). Pokud se družstvo turnaje nezúčastní, nezíská žádný bod. V případě rovnosti bodů je v konečném pořadí na lepším místě družstvo lépe umístěné na druhém turnaji.

VK Benátky nad Jizerou B se zúčastní pouze 1. turnaje, VS Čelákovice pouze 2. turnaje.

Upozornění: Pokud se některého turnaje nezúčastní plný počet 7 družstev, bude systém turnaje upraven. Pří 6 účastnících budou vytvořeny dvě tříčlenné skupiny A a B, při menším počtu bude turnaj sehrán systémem každý s každým.

1. turnaj – 5.6.2021, pořadatel SK Volejbal Kolín

Do skupin jsou družstva rozdělena dle dosažených výsledků v základní části tak, aby družstva z třetích a čtvrtých míst jedné skupiny základní části hrála v různých skupinách a družstva z třetích míst byla v různých skupinách.

Skupina A

1. turnaj - 5.6.2021

1. SK Volejbal Kolín, v 09:00 Kolín B - Kutná Hora 2:1 (16,-22,13)
2. v 09:00 Mníšek pod Brdy - Lázně Toušeň 0:2 (-15,-19)
4. Kutná Hora - Mníšek pod Brdy 1:2 (14,-19,-9)
5. Lázně Toušeň - Kolín B 1:2 (-23,15,-12)
7. Lázně Toušeň - Kutná Hora 2:0 (23,20)
8. Kolín B - Mníšek pod Brdy 2:0 (13,27)

Tabulka:

1. SK Volejbal Kolín B 3 3 0 6  :  2 171  :  154 7
2. Patriot Čelákovice - Lázně Toušeň 3 2 1 5  :  2 160  :  132 7
3. TJ Sokol Mníšek pod Brdy 3 1 2 2  :  5 128  :  157 2
4. TJ SPARTA Kutná Hora 3 0 3 2  :  6 150  :  166 2
Skupina B

1. turnaj - 5.6.2021

3. SK Volejbal Kolín Benátky nad Jizerou B. - Pňov-Předhradí 2:0 (15,17)
6. Pňov-Předhradí - VK Rakovník 2:0 (20,15)
9. VK Rakovník - Benátky nad Jizerou B. 0:2 (-13,-20)

Tabulka:

1. VK Benátky nad Jizerou B 2 2 0 4  :  0 100  :  65 6
2. Žraloci Pňov-Předhradí 2 1 1 2  :  2 82  :  85 3
3. VK Rakovník 2 0 2 0  :  4 68  :  100 0
Utkání o umístění

10. (5-6) třetí ze skupiny A – třetí ze skupiny B
11. (3-4) druhý ze skupiny A – druhý ze skupiny B
12. (1-2) první ze skupiny A – první ze skupiny B
7.místo – čtvrtý za skupiny A

10. Mníšek pod Brdy - VK Rakovník 2:0 (12,15)
11. Lázně Toušeň - Pňov-Předhradí 1:2 (-12,27,-15)
12. Kolín B - Benátky nad Jizerou B. 2:0 (20,21)

2. turnaj – 12.6.2021, pořadatel SK Volejbal Kolín

Do skupin A a B jsou družstva rozdělena na základě pořadí v prvním turnaji takto: skupina A - 2., 3., 6. a 7. družstvo, skupina B – 1., 4. a 5. družstvo.

Družstvo VSC Čelákovice je zařazeno na pozici dle umístění družstva VK Benátky nad Jizerou B.

Skupina A

1. turnaj - 12.6.2021

1. SK Volejbal Kolín Pňov-Předhradí - Kutná Hora 2:0 (22,23)
2. VSC Čelákovice - VK Rakovník X:2
4. Kutná Hora - VSC Čelákovice 2:X
5. VK Rakovník - Pňov-Předhradí 0:2 (-11,-20)
7. VK Rakovník - Kutná Hora 2:1 (-15,24,10)
8. Pňov-Předhradí - VSC Čelákovice 2:X

Tabulka:

1. Žraloci Pňov-Předhradí 3 3 0 6  :  0 150  :  76 9
2. VK Rakovník 3 2 1 4  :  3 137  :  109 5
3. TJ SPARTA Kutná Hora 3 1 2 3  :  4 154  :  106 4
4. VSC Čelákovice 3 0 3 0  :  6 0  :  150 -3
Skupina B

1. turnaj - 12.6.2021

3. SK Volejbal Kolín Kolín B - Lázně Toušeň 0:2 (-14,-24)
6. Lázně Toušeň - Mníšek pod Brdy 2:0 (19,21)
9. Mníšek pod Brdy - Kolín B 1:2 (23,-13,-10)

Tabulka:

1. Patriot Čelákovice - Lázně Toušeň 2 2 0 4  :  0 101  :  78 6
2. SK Volejbal Kolín B 2 1 1 2  :  3 101  :  99 2
3. TJ Sokol Mníšek pod Brdy 2 0 2 1  :  4 88  :  113 1
Utkání o umístění

10. (5-6) třetí ze skupiny A – třetí ze skupiny B
11. (3-4) druhý ze skupiny A – druhý ze skupiny B
12. (1-2) první ze skupiny A – první ze skupiny B
7.místo – čtvrtý za skupiny A

10. Kutná Hora - Mníšek pod Brdy 0:2 (-21,-22)
11. VK Rakovník - Kolín B 0:2 (-23,-19)
12. Pňov-Předhradí - Lázně Toušeň 2:0 (20,20)

Pořadí

1. SK Volejbal Kolín B 7
2. VK Benátky nad Jizerou B 6
3. Žraloci Pňov-Předhradí 5
4. Patriot Čelákovice - Lázně Toušeň 4
5. TJ Sokol Mníšek pod Brdy 3
6. VK Rakovník 2
7. TJ SPARTA Kutná Hora 1
8. VSC Čelákovice 0