↓ k navigaci

Krajské jarní turnaje mládeže 2021 - starší žákyně

Družstva jsou pro 1. kolo územně rozdělena do tří čtyřčlenných skupin A, B, D a jedné tříčlenné skupiny C.

Vítězové skupin postupují pro 2. kolo do skupiny o 1. až 4. místo, družstva z 2. míst do skupiny o 5. až 8. místo, družstva z 3. míst do skupiny do skupiny o 9. až 12. místo, družstva ze 4. míst budou hrát ve skupině o 13. až 15. místo.

Ve skupinách se družstva utkají systémem každý s každým na 2 vítězné sety. Hraje se na venkovních hřištích. Všechny turnaje začínají v 10:00 hodin.

Pořadatelé pro 2. kolo budou určeni na základě výsledků 1 kola.

1. kolo – neděle 6.6.2021

Skupina A

1. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Nymburk 1:2 (9,-11,-13)
2. Brandýs nad Labem - Neratovice 0:2 (-18,-11)
3. Nymburk - Neratovice 0:2 (-19,-21)
4. Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem 2:0 (21,21)
5. Brandýs nad Labem - Nymburk 1:2 (-20,21,-2)
6. Neratovice - Benátky nad Jizerou 1:2 (-17,14,-11)

Tabulka:

1. TJ Neratovice 3 2 1 5  :  2 153  :  123 7
2. VK Benátky nad Jizerou 3 2 1 5  :  3 153  :  144 6
3. Volleyball Nymburk 3 2 1 4  :  4 150  :  146 4
4. T. J. Sokol Brandýs nad Labem 3 0 3 1  :  6 118  :  161 1

Skupina B

1. TJ EMĚ Mělník Mělník A - Mělník B 0:2 (-11,-7)
2. Mělník C - Kralupy 0:2 (-9,-11)
3. Mělník B - Kralupy 0:2 (-23,-5)
4. Mělník A - Mělník C 1:2 (-15,17,-10)
5. Mělník C - Mělník B 0:2 (-17,-9)
6. Kralupy - Mělník A 2:0 (12,6)

Tabulka:

1. TJ Kralupy 3 3 0 6  :  0 150  :  66 9
2. TJ EMĚ Mělník B 3 2 1 4  :  2 128  :  94 6
3. TJ EMĚ Mělník C 3 1 2 2  :  5 103  :  150 2
4. TJ EMĚ Mělník A 3 0 3 1  :  6 86  :  157 1

Skupina C

1. VK Rakovník Rakovník - Kladno 0:2 (-11,-9)
2. Kladno - Roztoky 2:0 (22,22)
3. Roztoky - Rakovník 2:0 (7,21)

Tabulka:

1. Vavřinec Kladno 2 2 0 4  :  0 100  :  64 6
2. TJ Sokol Roztoky 2 1 1 2  :  2 94  :  78 3
3. VK Rakovník 2 0 2 0  :  4 48  :  100 0

Skupina D

1. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Králův Dvůr 2:0 (6,8)
2. Kunice - Dobřichovice 2:0 (17,14)
3. Králův Dvůr - Dobřichovice 1:2 (-18,19,-11)
4. Hořovice - Kunice 2:0 (17,19)
5. Kunice - Králův Dvůr 2:0 (10,12)
6. Dobřichovice - Hořovice 0:2 (-19,-9)

Tabulka:

1. TJ Spartak Hořovice 3 3 0 6  :  0 150  :  78 9
2. TJ Kunice 3 2 1 4  :  2 136  :  103 6
3. TJ Sokol Dobřichovice 3 1 2 2  :  5 118  :  154 2
4. TJ Sokol Králův Dvůr 3 0 3 1  :  6 90  :  159 1

2. kolo – neděle 20.6.2021

Skupina o 1. až 4. místo.

1. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Neratovice Černý J./Večeřa J.
2. Kladno - Kralupy
3. Neratovice - Kralupy
4. Hořovice - Kladno
5. Kladno - Neratovice
6. Kralupy - Hořovice

Tabulka:

1. TJ Kralupy 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ Neratovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. TJ Spartak Hořovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. Vavřinec Kladno 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Skupina o 5. až 8. místo.

1. TJ Sokol Roztoky Roztoky - Mělník B Kníže J./Alturuk E.
2. Kunice - Benátky nad Jizerou
3. Mělník B - Benátky nad Jizerou
4. Roztoky - Kunice
5. Kunice - Mělník B
6. Benátky nad Jizerou - Roztoky

Tabulka:

5. TJ Sokol Roztoky 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. TJ EMĚ Mělník B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
7. VK Benátky nad Jizerou 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
8. TJ Kunice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Skupina o 9. až 12. místo.

1. VK Rakovník Rakovník - Dobřichovice Němeček J./Červený V.
2. Nymburk - Mělník C
3. Dobřichovice - Mělník C
4. Rakovník - Nymburk
5. Nymburk - Dobřichovice
6. Mělník C - Rakovník

Tabulka:

9. Volleyball Nymburk 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
10. TJ EMĚ Mělník C 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
11. TJ Sokol Dobřichovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
12. VK Rakovník 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Skupina o 13. až 15. místo.

1. TJ EMĚ Mělník Mělník A - Brandýs nad Labem
2. Brandýs nad Labem - Králův Dvůr
3. Králův Dvůr - Mělník A

Tabulka:

13. TJ EMĚ Mělník A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
14. T. J. Sokol Brandýs nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
15. TJ Sokol Králův Dvůr 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0