↓ k navigaci

Krajské jarní turnaje mládeže 2021 - mladší žákyně

Družstva jsou pro 1. kolo územně rozdělena do čtyř čtyřčlenných skupin A, B, C a D.

Vítězové skupin postupují pro 2. kolo do skupiny o 1. až 4. místo, družstva z 2. míst do skupiny o 5. až 8. místo, družstva z 3. míst do skupiny do skupiny o 9. až 12. místo, družstva ze 4. míst budou hrát ve skupině o 13. až 16. místo.

Ve skupinách se družstva utkají systémem každý s každým na 2 vítězné sety. Hraje se na venkovních hřištích. Všechny turnaje začínají v 10:00 hodin.

Pořadatelé pro 2. kolo budou určeni na základě výsledků 1 kola.

1. kolo – sobota 5.6.2021

Skupina A

1. Volleyball Nymburk Nymburk.A - Nymburk B 2:0 (11,13)
2. Pečky - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-26,-14)
3. Nymburk B - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-4,-19)
4. Nymburk.A - Pečky 2:0 (17,12)
5. Pečky - Nymburk B 1:2 (-20,24,-11)
6. Kostomlaty nad Labem - Nymburk.A 0:2 (-11,-13)

Tabulka:

1. Volleyball Nymburk A 3 3 0 6  :  0 150  :  77 9
2. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 3 2 1 4  :  2 127  :  113 6
3. Volleyball Nymburk B 3 1 2 2  :  5 111  :  157 2
4. TJ Spartak Pečky 3 0 3 1  :  6 126  :  167 1

Skupina B

1. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem 0:2 (-23,-18)
2. Říčany - Roztoky 0:2 (-14,-24)
3. Brandýs nad Labem - Roztoky 1:2 (-20,19,-7)
4. Benátky nad Jizerou - Říčany 2:1 (9,-17,8)
5. Říčany - Brandýs nad Labem 0:2 (-15,-18)
6. Roztoky - Benátky nad Jizerou 2:0 (23,13)

Tabulka:

1. TJ Sokol Roztoky 3 3 0 6  :  1 160  :  126 8
2. T. J. Sokol Brandýs nad Labem 3 2 1 5  :  2 152  :  133 7
3. VK Benátky nad Jizerou 3 1 2 2  :  5 134  :  142 2
4. SC SPIRIT Říčany 3 0 3 1  :  6 113  :  158 1

Skupina C

1. TJ EMĚ Mělník Mělník - Kralupy 2:0 (5,11)
2. Kunice A - Kunice B 2:0 (14,14)
3. Kralupy - Kunice B 2:0 (14,5)
4. Mělník - Kunice A 2:0 (11,13)
5. Kunice A - Kralupy 0:2 (-17,-20)
6. Kunice B - Mělník 0:2 (-8,-10)

Tabulka:

1. TJ EMĚ Mělník 3 3 0 6  :  0 150  :  58 9
2. TJ Kralupy 3 2 1 4  :  2 116  :  106 6
3. TJ Kunice A 3 1 2 2  :  4 111  :  128 3
4. TJ Kunice B 3 0 3 0  :  6 65  :  150 0

Skupina D

1. TJ Sokol Dobřichovice Dobřichovice - Králův Dvůr 2:0 (22,20)
2. VK Benešovská - Hořovice 0:2 (-19,-5)
3. Králův Dvůr - Hořovice 0:2 (-16,-13)
4. Dobřichovice - VK Benešovská 2:0 (9,21)
5. VK Benešovská - Králův Dvůr 0:2 (-23,-23)
6. Hořovice - Dobřichovice 0:2 (-17,-23)

Tabulka:

1. TJ Sokol Dobřichovice 3 3 0 6  :  0 150  :  112 9
2. TJ Spartak Hořovice 3 2 1 4  :  2 140  :  103 6
3. TJ Sokol Králův Dvůr 3 1 2 2  :  4 121  :  146 3
4. VK Benešovská 1. volejbalová 3 0 3 0  :  6 100  :  150 0

2. kolo – sobota 19.6.2021

Skupina o 1. až 4. místo.

1. TJ EMĚ Mělník Mělník - Roztoky Pejpal A./Šturm E.
2. Dobřichovice - Nymburk.A
3. Roztoky - Nymburk.A
4. Mělník - Dobřichovice
5. Dobřichovice - Roztoky
6. Nymburk.A - Mělník

Tabulka:

1. Volleyball Nymburk A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ Sokol Dobřichovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. TJ EMĚ Mělník 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ Sokol Roztoky 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Skupina o 5. až 8. místo.

1. TJ Kralupy Kralupy - Hořovice Dvořák D.
2. Brandýs nad Labem - Kostomlaty nad Labem
3. Hořovice - Kostomlaty nad Labem
4. Kralupy - Brandýs nad Labem
5. Brandýs nad Labem - Hořovice
6. Kostomlaty nad Labem - Kralupy

Tabulka:

5. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. T. J. Sokol Brandýs nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
7. TJ Spartak Hořovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
8. TJ Kralupy 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Skupina o 9. až 12. místo.

1. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Kunice A Rakušan M./Louka P.
2. Králův Dvůr - Nymburk B
3. Kunice A - Nymburk B
4. Benátky nad Jizerou - Králův Dvůr
5. Králův Dvůr - Kunice A
6. Nymburk B - Benátky nad Jizerou

Tabulka:

9. VK Benátky nad Jizerou 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
10. TJ Kunice A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
11. TJ Sokol Králův Dvůr 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
12. Volleyball Nymburk B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Skupina o 13. až 16. místo.

1. TJ Spartak Pečky Pečky - Kunice B David P./Soukup V.
2. VK Benešovská - Říčany
3. Kunice B - Říčany
4. Pečky - VK Benešovská
5. VK Benešovská - Kunice B
6. Říčany - Pečky

Tabulka:

13. VK Benešovská 1. volejbalová 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
14. TJ Kunice B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
15. SC SPIRIT Říčany 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
16. TJ Spartak Pečky 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0